Skocz do zawartości
inmar

Pacyfic Sun

Rekomendowane odpowiedzi

co za niefart :waving

Chcialem w ostatniej chwili zaatakowac.

Ale zapytalo mnie o jakies potwierdzenie transakcji - pierwszy raz w zyciu widzialem cos takiego

(a bylem nie zalogowany)

i co ? - d*pa, za nim przebilem sie przez to potwierdzanie, bylo juz pozamiatane.

Gratuluje wygranej aukcji !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adrian. Od 3 lat jest tak że jak jest WOŚP to deklaracje zakupu powyżej tysiąca muszą być potwierdzone. Często było tak że niestety ludzie licytowali i potem.......

#317053 cris6 :

chciałem tu na forum podziękować za wspaniałą walkę Snakecharner oraz Przemkowi za aukcję WOŚP

ale do rzeczy wygrałem :waving:):):):):):):):):):):waving

Szliście ładnie - łuska w łuskę :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#317053 cris6 :

chciałem tu na forum podziękować za wspaniałą walkę Snakecharner oraz Przemkowi za aukcję WOŚP

ale do rzeczy wygrałem :waving:):):):):):):):):):):waving

Witam

Walkę obserwowałem - zacięta do ostatniej chwili - serdecznie gratuluję zwycięzcy :)

Zwycięzcę proszę o kontakt ze sklepem.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za udział w aukcji.

Sie ma :)

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziękuję StarFish-owi za walkę :waving


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na takiej żeby swobodnie łapę wkładać do zbiornika (jakieś 15cm)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cris6

Wysokość zawieszenia zależy od tego czy lampa jest wyposażona w soczewki skupiające światło(40 lub 60 stopniowe) lub też nie.

Na poniższym banerze ( :waving ) widzisz Deimosa nad akwarium z LPSami - i są tam panele 160W - lampa wisi jakieś 50cm na wodą - i dla LPSów jest to wystarczające - zbiornik ma 200x100cm.

U efendiego Phobos ma zainstalowane soczewki - lampa wisi jakieś 20-25cm nad wodą - i pracuje na 80% mocy.

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#317053 cris6 :

chciałem tu na forum podziękować za wspaniałą walkę Snakecharner oraz Przemkowi za aukcję WOŚP

ale do rzeczy wygrałem :(:(:(:):):):):):):):):clowning

Też gratuluje koledze :) Mi w ostatniej minucie "wywalił" się router i nie zdążyłem przebić :)


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem odświeżyć trochę temat. Bardzo ciekawy opisujący działanie programów sterujących. Jako że zakupiłem lampę Metis 2x150 mam program w wersji 3ch Live Studio 8.1 jest w wersji angielskiej i nie daję rady w obsłudze tej że lampy.

Czy użytkownicy tegoż właśnie programu w tej wersji mogliby się podzielić informacjami co i jak….. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem odświeżyć trochę temat. Bardzo ciekawy opisujący działanie programów sterujących. Jako że zakupiłem lampę Metis 2x150 mam program w wersji 3ch Live Studio 8.1 jest w wersji angielskiej i nie daję rady w obsłudze tej że lampy.

Czy użytkownicy tegoż właśnie programu w tej wersji mogliby się podzielić informacjami co i jak….. ?

Myślałem że ktoś bardziej zaawansowany się odezwie to i ja bym się nauczył czegoś. Mam ten sam soft, tylko lampę w wersji R2 - z 8 kanałami. Napisz co już wiesz, a czego nie wiesz, to może coś podpowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś ile pobiera prądu Twoja R2? Jakiej mocy jest ta lampa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.