Skocz do zawartości
crab22

Ochrona anty-spamowa

Rekomendowane odpowiedzi

Parę dni mnie nie było i już jakieś wynalazki:)

Zauważyliście,że nie można napisać 2-óch postów po kolei?. W sumie pomysł fajny, bo forum nie będzie zaśmiecane kolejnymi postami tego samego autora...niestety z małym "ale" Przez nowy wynalazek nie można odświeżać tematu na targowisku... Macie jakieś pomysły jak to obejść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

usunąć stary post i wkleić jeszcze raz ten sam ;)


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to jedna z form, aby tematy na targowisku uciekały z przedniej strony - a pojawiały się wątki bardziej treściwe - zobaczymy jak to wyjdzie ;)

Już teraz widać że na stronie głównej jest tylko 5 ogłoszeń z targowiska.

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jedno ale............ Zabijecie albo poważnie zniechęcicie kronikarzy np. w dziale nasze akwaria - edytowanie wkółko jednego posta będzie lekko męczące a czasami próżno czekać na posty innych forumowiczów w swoim wątku !!!

Według mnie pomysł chybiony ;)

tomko


Nowe 400L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie Tomko, poza tym, jak ktoś bedzie edytowal ciagle post, to jak niby wskoczy on do gory? nikt naszych wypocin juz nie poczyta ;)

tematy spadna na dno, na gorze z czasem zostanie pewnie tylko OFF TOPIC i humor ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie chce właśnie zrobić aktualizacje wątku i po 16 dniach nie mogę napisać posta bo nikt nie odpowiedział wcześniej ,co za paranoja ...., można to jakoś zdjąć bo mnie to szczerze denerwuje??? :cursin:cursin:cursin


akwarium 375l. , sump 126l.

Pozdrawiam Damian Dombrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@daimen, pomogłam ;) damy sobie radę ;)


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;] dzięki nika no ,ale fakt faktem pomysł chybiony ,nie można tego ograniczyć tylko do targowiska jakoś ???


akwarium 375l. , sump 126l.

Pozdrawiam Damian Dombrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chybiony, to fakt!. ja się na systemach i oprogramowaniu nie znam, ale czy nie można tego "targowiska" jakoś przenieść poza forum? tzn. byłby dział targowsiko i skrót ze strony głównej, ale nie wchodziłoby to w "pakiet" forumowy?


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry,ale nasze akwaria trzeba wyłączyć spod tego


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal uwazam ze odzielna zakladaka na pasku glownego menu bylaby najlepszym rozwiazaniem. Targowisko dzilalo by bez zmian, niech by ludzie sobie akualizowali, odswiezali swoje zamowienia, a dzienniki inne dzialy forum nie ucerpialyby na tego typu roszadach. Ustawic to wszytsko tak zeby liczniki postow nie dzialaly moze to ukruci zapedy z glupimy komentarzami i jednoczesnie po zakonczonej transakcji po miesicau czasu bedzie mozna wykasowac (lub ustawic to autoamtycznie) co by nie zapychac pamieci na serwerze i nikomu liczba postow nie odejmowac.

Z mojego punktu widzenia wydaje sie to proste ale w praktyce przeniesienie calego dzialu, cala ta nowa zakladka to moze byc dla kogos:googleye ale z dugiej strony po co posty co ktos np kupil rok temu. Transakcja zakonczona, a moze juz nawet wlasciciel zlikwidowal akwarium.....czy to chodzi o poprawienie satystyk?


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:cursin

Zgadzam się, że to nie jest najlepsza opcja.

Do mojego baniaczka trafili dziś nowi mieszkańcy, chciałem wstawić foty w dzienniku, a tu kicha.

Ochrona się załączyła i nic nie wstawię.

:cursin


250L + SUMP 75L, "Black Python" 120W + 2xHagen GLO 1xATI Blue Plus 24W, Grey Dragon 6000, 2xTunze 6055 z Single Controller 7091 i Y-adapter + Tunze 6025, Deltec AP600, Deltec FR509, dolewka Dr Witt, GHL Profilux Dosing Unit SA 4, RO 75 GPD + DI

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=25772

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.