Skocz do zawartości
crab22

Południe - Cykliczne pijackie spotkania :)

Rekomendowane odpowiedzi

taki kosztorys mi ułożyli.

skoro nie będzie Nas więcej jak 30 osób, to mogę jeszcze raz zadzwonić na Kozią górkę i spytać jakby to wyglądało cenowo... bo tam na pewno wyjdzie taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co proponowałem w Gronkowie (kilka km od Nowego Targu, Bukowiny Tatrzanskiej) to tam z jedzeniem (sniadanie na wypasie w tym kawa lavazza + obiad) koszt mysle 75 zł, a z kolacją jakby sporo nas bylo to moze bysmy sie w 80zl zmiescili. www.pensjonat-nowytarg.pl i z tego co wiem jako, ze to nowy ośrodek to ma małe jeszcze obłożenie w terminach.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Grzegorz-b

2. LiZaRd

3. Sara

4. luft + Anastazja

5. Mr_Garden

6. Anna -Maciej + dzieci

7. kiflu

8. michalko37 + Justyna + dziecko

Tak jak pisze Elvis80 też jestem za jakąś tańszą opcją , ten Neptun fajnie wygląda.


3967620a16878ca2.jpg

60x60x50+sump 57l ,30 kg LR , 10 kg LS, LED Hydra 52 hd+ 2xT5 , jebao cp 25, Deltec 1351 , New Jet 3000 Nowa bańka

Stara bańka - nie istnieje

http://nano-reef.pl/topic/82915-akwarium-4000-l-w-pracy/page__st__20#entry888530

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(z racji, że z ciekawości wyślę zapytanie w kilka miejsc o ofertę dla nas) mam takie pytanie z doświadczenia zlotu w Milówce:

- jaki określimy plan wyjazdu/wykupienia jedzenia: rozumiem, że od piątku do niedzieli, ale pytanie czy od obiadu w piątek do sniadania w niedziele czy też odwrotnie... od kolacji w piatek do obiadu w niedziele czy jeszcze inaczej?


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Neptunie wychodzi nocleg 58zł./osobę i wyżywienie pełne 40 zł./osobę, co robi nam 98zł. za dzień pobytu, więc też nie jest tak tanio. Jak będziemy mieli określoną ilość chętnych to będzie można coś negocjować. Pomysł z ośrodkiem nad jeziorem nie jest zły. Jeśli tylko będzie pogoda to wypoczynek gwarantowany.


350L., Hyperion R2+, sump 170 L., Deltec.

IMG_20180226_192721.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Koziej Górce było bardzo tanio,specjalnej rezerwacji nie było.Krab zamówił nocleg chyba po 30zł od osoby a żarcie w bufecie każdy sam sobie kupował,można było samemu sobie śniadanie czy kolację zrobić.Najlepiej był zorganizowany Cezar bo miał wałówę na kilka dni i chętnie się dzielił :googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#326018 grzegorz-b :

Jak będziemy mieli określoną ilość chętnych to będzie można coś negocjować.

Uwierz mi, że okreslonej liczby nigdy nie bedziemy miec :) Trzeba zrobić założenie czyli mamy +-30 osob i w ten deseń trzeba gadać z właścicielami :) (kolejne doświadczenie z Milówki, gdzie do ostatniej chwili ktos sie dopisał, ktoś nie mogl przyjechac)

@Inmar: no taka opcja też jest super! 30 zł i każdy robi co chce :) Mama nagotuje mi bigosu w słoje i ogień jak za studenckich czasów :googleye


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie , płacimy za nocleg a każdy je co chce i kiedy chce .


3967620a16878ca2.jpg

60x60x50+sump 57l ,30 kg LR , 10 kg LS, LED Hydra 52 hd+ 2xT5 , jebao cp 25, Deltec 1351 , New Jet 3000 Nowa bańka

Stara bańka - nie istnieje

http://nano-reef.pl/topic/82915-akwarium-4000-l-w-pracy/page__st__20#entry888530

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#326029 michalko37 :

Dokładnie , płacimy za nocleg a każdy je co chce i kiedy chce .

Jest to jakieś rozwiązanie, jak dla mnie nie widzę przeszkód. A jeżeli chodzi o tą ilość osób, to jest wstępnie przyjęta data zapisów do 16-go lutego. Jeśli ma ktoś ochotę się spotkać niech się dopisuje zobaczymy ile osób jest zainteresowanych.


350L., Hyperion R2+, sump 170 L., Deltec.

IMG_20180226_192721.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłam na Kozia Górkę. Pan powiedział, że nie ma problemu z noclegiem w maju, tyle że pomieści max 30 osób. to wychodzi 30 zł/osoba za noc. dzieci mają na pewno jakąś zniżkę, ale powiedział, że to się dogadamy :) z jedzeniem są dwie opcje. albo każdy je co i kiedy chce, albo robimy takie jakby "jedzenie grupowe" czyli ustalamy jadłospis i jemy w określonej porze :googleye

dzwoniłam jeszcze w jedno miejsce, ale informację będę miała dopiero w sobotę :)

@inmar a Ty się nie wpisujesz? ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wszystkie znaki na niebie wskazują na Kozią Górke:)

Widze, ze sa tam pokoje 2-6 osobowe wiec (nie pospieszając :googleye ) można by pomału mysleć o zakwaterowaniu ludzi (kto gdzie jak), którzy są na bank zadeklarowani.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu sa ceny do tego Neptuna sezon niski patrzcie (Grzegorz źle luknal bo patrzył na sam nocleg) domek 6 osob 65 z wyżywieniem i w domku dwa pokoje salon z aneksem kuchennym pełnym i łazienka jak pisałam jeśli to interesuje większość ludzi to mogę podjechać tam we wt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aloha :D

Wiem, że mnie nie lubicie bo nie potrafię opowiadać dowcipów a do tego nie mam akwarium :D ale skoro dwa razy byłem w Milówce to napiszę, że dla mnie byłby ważny termin spotkania.

Chyba nawet ważniejszy niż cena. Może więc udałoby się wstępnie ustalić najpierw np. jakieś dwa alternatywne terminy?

Może i ja bym się wybrał jak mi się wątroba zregeneruje (na razie nie daję jej na to szans ale...) i termin byłby fajny. 20-22 maja chyba pojadę na spotkanie użyszkodników innego forum zupełnie innej branży więc dla mnie najlepiej jakiś inny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Grzegorz-b

2. LiZaRd

3. Sara

4. luft + Anastazja

5. Mr_Garden

6. Anna -Maciej + dzieci

7. kiflu

8. michalko37 + Justyna + dziecko

9.Inmar+Inga+ mały Bartek

Termin odległy więc jeszcze wszystko może się zdarzyć,będę śledził temat i jestem za tańszą opcją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja popieram ten 6-8 maja

oraz tą Kozią Górkę


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam,że Na Kozią Górę idzie się pieszo (długo) lub można zamówić płatny transport.Może zamawiając wspólnie wymusimy by nas w obie strony transportowali.Jest jeszcze niedogodność,że jest jedna łazienka męska i żeńska dla wszystkich.Za to są piękne widoki,kominek,zadaszony grill,plac zabaw dla dzieci...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#326181 inmar :

Przypominam,że Na Kozią Górę idzie się pieszo (długo) lub można zamówić płatny transport.Może zamawiając wspólnie wymusimy by nas w obie strony transportowali.Jest jeszcze niedogodność,że jest jedna łazienka męska i żeńska dla wszystkich.Za to są piękne widoki,kominek,zadaszony grill,plac zabaw dla dzieci...........

o! piesza wedrówka do celu to +

Jesli tak to ja ide z buta na 100%(a mojej połówce nic nie powiem, bo pewnie by chciała jechac :D )


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku też nie za bardzo , a co do wspólnych łazienek mam obawy że moja żona na to nie pójdzie :D


3967620a16878ca2.jpg

60x60x50+sump 57l ,30 kg LR , 10 kg LS, LED Hydra 52 hd+ 2xT5 , jebao cp 25, Deltec 1351 , New Jet 3000 Nowa bańka

Stara bańka - nie istnieje

http://nano-reef.pl/topic/82915-akwarium-4000-l-w-pracy/page__st__20#entry888530

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty to masz szczęście:) , a tak poważnie jeśli zdecydujecie się na tą lokalizację to nie protestuję , najwyżej spotkamy się w Milówce za rok.


3967620a16878ca2.jpg

60x60x50+sump 57l ,30 kg LR , 10 kg LS, LED Hydra 52 hd+ 2xT5 , jebao cp 25, Deltec 1351 , New Jet 3000 Nowa bańka

Stara bańka - nie istnieje

http://nano-reef.pl/topic/82915-akwarium-4000-l-w-pracy/page__st__20#entry888530

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta Szyndzielnia lub Leśniczówka fajnie wygląda.Jak tam są dojazdy autem to jeden problem mamy rozwiązany.Cena pokoi podobna a żarcie każdy sam sobie kupi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#326283 inmar :

Ale dzieci już nie zajdą.W moim przypadku mój Bartek będzie miał wczasy w siodle a ja garba.

Jesli sie zjedziemy o tej samej porze to Ci pomoge!

a co do ubikacji... to dla mnie moze byc koedukacyjna byle wody nie brakowalo, zwlaszcza ciepłej :D


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#326283 inmar :

Ale dzieci już nie zajdą.W moim przypadku mój Bartek będzie miał wczasy w siodle a ja garba.

to tak samo jak u nas :D:):D na szyndzielnie autem się nie da dojechać tam kolejka się wyjeżdża

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.