Skocz do zawartości
crab22

Południe - Cykliczne pijackie spotkania :)

Rekomendowane odpowiedzi

Dotarłem do domu:)

W razie czego korale mogę też wrzucić do swojego akwa:D Szykujcie się,bo widzimy się już jutro. Jeszcze raz powtarzam,że to będzie spotkanie organizacyjne tym bardziej obecność obowiązkowa:strutin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#244361 inmar :

Chce ktoś sprawdzić Hanną PO4 ? Proszę zabrać wodę,Hanka zapakowana.Usługa 5 zł.W Milówce nie wziąłem od nikogo,ale ..teraz muszę skasować.

Inmarze kochany jak dobrze ze Cię mamy ! Bedę potrzebował twojej usługi chyba ,wezme wodę i 5zl ! ;d

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym mógł przyjechać w południe,ale Leoni dopiero po piątej po mnie przyjedzie.Zostawcie coś dla nas i piszę się na największy pokój integracyjny.Zamawiam przy ścianie spanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynamy pomału zabawę:)

Wiekszość z Was ma już do mnie nr telefonu ale na wszelki wypadek podam:507 813 413

Przy tej pogodzie na górę niestety nie wyjedziemy autami bez napędu 4x4,ale jak już mówiłem transport mamy zorganizowany. Auta zostawiamy na zamykanej posesji (B-B ul. Ochota 24) Dobra idę rozlewać,w razie czego dzwońcie

P.S.Jak ktoś zdecyduje się przyjechać pod wpływem chwili to również zapraszamy, mamy jeszcze parę wolnych miejsc:strutin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jako pierwszy dorwałem się do kompa po powrocie.Michał na pewno z Leonim powstawiają fotki.Z mojej strony powiem tylko tyle,że było jak zwykle zaj....Nawet bardziej podobało mi się niż Milówka.Miejsce spotkania w niesamowitej górskiej scenerii,dojazd tylko z buta lub konkretnymi terenówkami z prawdziwymi oponami terenowymi.3,5 km stromo i kręto pod górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był dwie bańki 3L i chyba 5L.Pierwsza poszła z innymi wódkami od razu,drugą tylko napoczęliśmy i pojechała do domu.

Odbija mi się nią jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było wspaniale, cytrynóweczka cimes! Mamy już obgadane następne spotkania. Teraz czekamy na fotorelację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chłopaki macie czego żałować:)

9ee0c7615c103dc1.jpg

77b9ad735c034257.jpg

bbdad6101c40c6b9.jpg

5bc0990d55585f46.jpg

c2608a90224e82ac.jpg

421de52e6cb5167d.jpg


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tej cytrynówki też mi szkoda :cursin jakoś nie dane mi jej spróbowanie. Crab22 jak będziesz wysyłał

do Gdyni to o mnie pamiętaj :)


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

postuluje spożycie tej cytrynówki na spotkaniu piwnym w 3-city :)


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie bylo ... chlopaki (i dziewczyny - bylbym zapomnial) dzieki ze wytrzymaliscie ze mna i moimi szkodnikami ... ps dla wtajemniczoych zakupy bardzo udane :)


ponad 1000l wody w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie jak Was namawiałem do wódki w sobotę? nikt nie chciał pić, bo rzekomo mieliście jechać samochodem, okazało się że ja pojechałem najdalej i jestem teraz w Legnicy:) A wracając do tematu to fajnie,że chociaż trochę Wam się podobało, następne spotkania będą już tylko lepsze:) Nie mam za dużo zdjęć ale coś tam wstawię...

4287-wpatrzeni.jpg

4287-widok.jpg

4287-wojsko.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crab widzę niezłą furką się na co dzień wozisz :)

#245156 bigwalker :

Tomiooo nie będziemy mieszać :)

ajj Tyyy, nie wiedziałem, że jesteś taki samolubny :)

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewica przy czołgu - fajny tutuł dla obrazu :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seb już Ci mówiłem,że jest to gatunek dawno wymarły:) Parę lat temu dziewice można było jeszcze znaleźć na czerwonej liście.... teraz to już ich niema, a wszystkiemu jest winny jak zwykle człowiek:clowning

P.S.Tomiooo zapraszamy na przejażdżkę po poligonie,jak będziesz w pobliżu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crab nie tłumacz się już tak, wierzymy w twoją męskość...


450L, sump 180L, APF600, 8x54W, 2xTunze 6085, 1xKoralia 4600, NJ4500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się już wpisuję na następne :)


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze że ci co niebyli zaczynają żałować :0, cezar tak cie trzyma ta cytrynówka?


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.