Skocz do zawartości
crab22

Południe - Cykliczne pijackie spotkania :)

Rekomendowane odpowiedzi

heh nie wiem czy wam pasuje ale ja też przyjadę :)


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#324985 Sara :

@leoni ale póki co jest zimno i podobno zima wraca... więc moim zdaniem trochę bez sensu. poza tym jak już się rok temu przekonaliście droga na Kozią trochę czasu zajmuje, a jak jest ślisko to się źle idzie... myślałam, że w maju będzie ok, bo przynajmniej będzie już ciepło i będzie można trochę pospacerować ;p

wręcz przeciwnie dla mnie było super, sypało śniegiem jak nie powiem co , a myśmy siedzieli przy palącym się kominku i gaworzyli o akwarystyce, coś pięknego!!!

jasne kiflu czekamy na ciebie


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#324985 Sara :

@leoni ale póki co jest zimno i podobno zima wraca... więc moim zdaniem trochę bez sensu. poza tym jak już się rok temu przekonaliście droga na Kozią trochę czasu zajmuje, a jak jest ślisko to się źle idzie... myślałam, że w maju będzie ok, bo przynajmniej będzie już ciepło i będzie można trochę pospacerować ;p

Dla mnie właśnie o to chodzi by była zima i śnieg w lato góry nie mają uroku,chaudy u mnie są większe i podobne :)

Wątpię też by ktoś chciał spacerować.Tytuł wątku mówi sam za siebie.Dla odmiany proponuję Istebną.Generalnie dostosuję się do większości,ale Sara też lubię ciepełko a zimę przez okno :)

Ps.Aleśmy się Leszek zgadali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może każdy zainteresowany niech się opowie za którymś z terminów i zobaczymy jaka jest wola większości.

Ja jak już pisłem jestem za majem.


3967620a16878ca2.jpg

60x60x50+sump 57l ,30 kg LR , 10 kg LS, LED Hydra 52 hd+ 2xT5 , jebao cp 25, Deltec 1351 , New Jet 3000 Nowa bańka

Stara bańka - nie istnieje

http://nano-reef.pl/topic/82915-akwarium-4000-l-w-pracy/page__st__20#entry888530

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał jechać w maju iniekoniecznie na Kozią Górkę. Pani nie była zbyt uprzejma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...takze widac wiele opinii i terminow i zyczen wiec chyba jak w przypadku Milówki -jeden organizator- mowi date miejsce i wtedy widac kto jest za/wpłaca pieniadze/rezerwuje i sie jedzie. Milówka to wielki sukces bo wielu ludzi od razu sie zadeklarowalo a wielu widzac ze to bedzie COŚ tez postanowilo jechac i dlatego frekwencja dopisala. Pytanie czy ma byc szybciej i kameralniej czy powtorka z Milowki, ktora bedzie chyba ciezko powtorzyc w tak krotkim odstepie czasowym. Sam też pisałbym się na maj, żeby był czas na organizację wiekszego zlotu. A jesli chodzi o coś mniejszego i szybszego to też się piszę :googleye Pod coś co miałoby być niebawem to polecam np. Pensjonat pod Świerkami, w którym nieraz się zatrzymywałem jak na gorace zrodla jezdzilem. Blisko na stoki narciarskie, szlaki turystyczne oraz na gorące źródła do Bukowiny Tatrzańskiej. W każdym pokoju tv i nowe łóżka. Liczba miejsc ok 30. Na dole pub, bezproblemowa właścicielka. Miejsca parkingowe, mozliwosc zamowienia wyzywienia. No i cene jesli by sie wynajelo calosc na weekend to mozna dobra wynegocjować (wydaje mi sie ze 35zł od osoby za nocleg).


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak zasugerowałem jestem za majem :) (nie żebym był prowodyrem całego zamieszania) ale litości... wątrobę mamy jedną....:googleye


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@inmar: "..., ale Sara też lubię ciepełko a zimę przez okno"

Mieszkając jakby na to nie patrzeć w górach powinnam lubić/być przyzwyczajona do zimy, ale niestety... jestem zdecydowanie ciepłolubna :) więc dalej trzymam się wersji majowej :)

@cezar1

Panie na Koziej już takie są ;p jakoś nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek którakolwiek była miła :)

a tak ogólnie... mogę spróbować się dowiedzieć co i jak. zrobię taki mały kosztorys porównawczy Koziej, Istebnej i Koniakowa, wrzucę go tu i wtedy zdecydujemy :)

btw. musimy też myśleć o dzieciaczkach. :) jak one biedne się będą wspinać pod tą górę jak będzie tak STRASZNIE zimno :D:googleye

Upominam - nie pisz postów jeden pod drugim, edytuj.

mintaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za majem kaskę się uzbiera jak ktoś pisał wątroba podleczy i pogoda cudna i jestem za kozia lub Szyndzielnia ale się podporządkuje do maja sa 2 miesiące a w szybszym czasie może byc ciężko cos zorganizować a dość tak ludzi chce sie spotkać bo to tak miło wymienić z kimś opinie inf. w śród moich znajomych większość patrzy na akwarystykę jak na chore hobby i sie z nas wyśmiewa a w zeszły weekend czułam się jak w śród swoich pozdrawiam ania

poza tym wiadomo ze w duje mierze chodzi o kase i nie trzeba tego kryć a chyba każdemu zależny by było tanio a co do obsługi na koziej to nie wiem ale trochę po schroniskach sie nachodziłam i ogólnie to obsługa średnia choc na Klimczoku bardzo fajny pan :)

#324987 kiflu :

heh nie wiem czy wam pasuje ale ja też przyjadę :googleye

bynajmniej mi i mojemu mężowi pasuje :)

poprawka do mojego bledu wyzej maj mamy za 3 a nie za 2 miechy hahahahahaha

kolejne pouczenie, tym razem ode mnie :

korzystamy z opcji "edytuj"

i scalamy posty, to nie gg

-pkt. 6 Regulaminu

+pkt. 8 -orty do poprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja jestem za majem, w razie potrzeby mogę pomóc w organizacji.

Pozdrawiam

Grzegorz


350L., Hyperion R2+, sump 170 L., Deltec.

IMG_20180226_192721.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłam właśnie na Kozią Górkę. Pan powiedział, że mają tylko 30 miejsc noclegowych. więc stwierdzam, że ta opcja odpada...

W Koniakowie w Karczmie Ochodzita krzyczą sobie 120 zł od osoby za sam nocleg... a gdzie jedzenie? więc wydaje mi się, że jest to nieco za droga zabawa...

więc nieco zasmucona dzwoniłam do Istebnej i tam po długich negocjacjach Pani powiedziała, że może Nas wcisnąć na termin 6, 7, 8 maja i to jest JEDYNY wolny weekend do lipca! Powiedziała, że cena od osoby to 60 zł ze śniadaniem, ale po moich wielkich negocjacjach powiedziała, że ewentualnie ułoży nieco niższy kosztorys z powodu Naszej licznej grupy :) wieczorem ma mi wysłać maila. jeśli go tylko dostanę, to zaraz Go tu umieszczę :) tyle, że jest jeden haczyk. powiedziała, że ten termin będzie Nam trzymała TYLKO do środy włącznie, tj. 16.02.2011. więc niestety trzeba się szybko decydować. :googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6-7 jak najbardziej, natomiast 8-go mają moje chrześniaki Komunię więc termin taki sobie jak dla mnie, ale jak większość będzie za to zostanie piątek/sobota.


350L., Hyperion R2+, sump 170 L., Deltec.

IMG_20180226_192721.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio było chyba 8 osób jak się nie mylę, no ale od tamtego roku brać się rozrasta :googleye


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dostanę maila to umieszczę go tutaj i wtedy postanowimy. grzegorz-b ma jeszcze popytać, więc spoko luz ;p coś się zorganizuje :googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to warto zacząć, jest kilka propozycji co do lokalizacji, nie różnią się tylko ceną, ale również ilością miejsc noclegowych. Proponuję zrobić listę chętnych do majowego spotkania w okolicy Bielska. Jak Sara pisała powyżej jest jakiś pierwszy termin zadeklarowania rezerwacji. Niekoniecznie musimy wybierać ten ośrodek, ale możemy przyjąć ten termin jako deklarację uczestnictwa w Naszym spotkaniu, będziemy przynajmniej wiedzieli ilu mamy chętnych, i tym samym które miejsca wstępnie odrzucimy.

lista:

Grzegorz-b


350L., Hyperion R2+, sump 170 L., Deltec.

IMG_20180226_192721.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Grzegorz-b

2.LiZaRd

3.Sara

4. luft + Anastazja


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Grzegorz-b

2.LiZaRd

3.Sara

4. luft + Anastazja

5. Mr_Garden


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anna -Maciej + dzieci

polecam wam tego Neptuna są domki 5-6 osobowe od osoby 65zl z wyżywieniem a coś by się jeszcze dogadało jak byśmy jechali większą paczka proponujcie terminy i co o tym sadzicie ja mogę popytać są tam korty tenisowe rowerki wodne itd pisze na stronie wszystko

polecam wam naprawdę super miejsce podaje linki jeszcze raz przeglądnijcie sobie http://www.wczasy-neptun.pl/onas.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Grzegorz-b

2. LiZaRd

3. Sara

4. luft + Anastazja

5. Mr_Garden

6. Anna -Maciej + dzieci

7. kiflu


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oto mail, którego obiecałam, że wrzucę...

"Witam,

przesyłam Pani II propozycje menu do wyboru,które będą dotyczyć wyżywienia dwóch dni, w menu uwzględniliśmy rabat dla Państwa.

I PROPOZYCJA

DZIEŃ I -kwota wyżywienia-50zł/os

DZIEŃ II -kwota wyżywienia-50zł/os

ŚNIADANIE

-zimna płyta+jajecznica,masło, pieczywo

-zimna płyta+parówki,masło,pieczywo

OBIAD

-ZUPA: pomidorowa z ryzem

-ZUPA: jarzynowa

-DANIE OBIADOWE: filet z kurczaka+ziemn.piree+surówka

-DANIE OBIADOWE: pieczeń z karczku+kluski+surówka

KOLACJA

-bogracz z pieczywem

-bigos myśliwski

II PROPOZYCJA

DZIEŃ I-kwota wyzywienia-50zł/os

DZIEŃ II-kwota wyżywienia-50zl/os

ŚNIADANIE

-zimna płyta+jajecznica, masło, pieczywo

-zimna płyta+parówki, maslo, pieczywo

OBIAD

-ZUPA: kwaśnica

-ZUPA: żurek z jajkiem

-DANIE OBIADOWE: pstrąg smażony+ziemn.piree+surówka

-DANIE OBIADOWE: kita w kapuście+ziemn.piree+surówka

KOLACJA

-kiełbasa smażona z cebulką+pieczywo,musztarda, chrzan

-gulasz w chlebku

Jeśli chodzi o noclegi to kwota od osoby wynosi: 60zł/os.,natomiast dla Państwa przygotowaliśmy rabat

-50zl/os

-dzieci do lat 3-gratis

-dzieci od 3 lat do 10 lat-50%"

teraz jeszcze czekam na wypowiedzi innych co o tym sądzą i czekamy na propozycje Grzesia :googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli nocleg i wyżywienie 100zl dobra osoba to jak dla nas odpada bo to 200zl osoba za dwie 400 plus dojazd to weekend wyjdzie 500zl jak dla nas za drogo pozdrawiam

ale nami się nie przejmujcie najwyżej po prostu nie pojedziemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.