Skocz do zawartości
crab22

Południe - Cykliczne pijackie spotkania :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie:D

Jak w temacie proponuję "odgapić" od kolegów z pomorza zwyczaj spotykania się raz w miesiącu.Zapraszam na pierwsze organizacyjno-wypoczynkowo-integracyjne spotkanie morszczaków z naszego regionu (oczywiście gości z innych części Polski również serdecznie zapraszamy:)) Spotkanie zacznie się w przyszły piątek (12.03) i potrwa do soboty/niedzieli wieczór ( w zależności od upodobań). Cel naszej podróży to schronisko na Koziej Górze (Stefanka) http://www.koziagora.republika.pl/kozia_gora_002.htm ,w Bielsku-Białej http://maps.google.pl/maps?hl=pl&source=hp&q=stefanka%20kozia&lr=&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wl . Do dyspozycji mamy cały ośrodek czyli 30 miejsc noclegowych, niestety albo stety w schronisku znajduje się tylko jeden pokój 2-os i jeden 3-os,reszta to tzw integracyjne:D Standard nie jest powalający,ale za to schronisko jest w pięknej okolicy,panuje tam fajny klimat no i jest parę dodatkowych atrakcji o których za chwilę.

LISTA CHĘTNYCH (kolejność przypadkowa):

1.Astronotus

2.Grzegorz B

3,4 Crab22 + Ania

5.Cezar1

6,7 Matejoz z żoną (+2 dzieci)

8 Adam B

9 Sienki

10 Paweł S

11.Inmar

12.Leoni

Dzisiaj byłem na miejscu i przygotowałem dla Was małą fotorelację, sporo tych zdjęć,ale i tak bardzo się ograniczyłem:strutin

4287-schronisko.jpg

4287-grill.jpg

4287-tv.jpg

4287-wilk.jpg

4287-sklepik.jpg

4287-stoliki.jpg

4287-lawki.jpg

4287-lazienka.jpg

4287-pokoj.jpg

4287-bielsko.jpg

Jeśli chodzi o wspomniane wcześniej atrakcje to możemy zrobić ognisko, kulig (z końmi, jeepem, albo gąsienicowym pojazdem wojskowym:D). Proponuję również pomyśleć nad paintball'em , bo za rozsądną cenę dostaniemy całe wyposażenie łącznie z ubraniem, a w lesie fajnie się strzela:tongues Oprócz tego do dyspozycji mamy rzutnik i konsolę PS2, na terenie schroniska jest bezprzewodowe łącze internetowe. Dla chętnych mogę dopytać się znajomego o cennik na wypożyczenie quadów, tak czy i siak dostaniemy rabat:) http://www.granda.bielsko.pl/index.html

Jeśli chodzi o koszty,to nocleg dla jednej osoby - 30zł, wyżywienie w zależności co: zupa ok 5zł, pierogi 10, piwo 5 itd.

Jak Wam się podoba? chętnych proszę o zgłaszanie

P.S. tak,tak nagram Wam film ze zlotu w Milówce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za, sam krążę miedzy Gliwicami-Zabrzem-Katowicami.. gdyby było coś bliżej byłoby fajnie :)


Jest .. i znowu "kostka".. | było vol3 400 l | było 324 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#242335 crab22 :

Witajcie:D

Jak w temacie proponuję "odgapić" od kolegów z pomorza zwyczaj spotykania się raz w miesiącu.W naszym przypadku mógłby to być pierwszy piątek miesiąca (żeby oni też mogli przyjechać:)), a miejsce spotkań...hm oczywiście najlepiej byłoby w Bielsku, ale patrząc na liczbę akwarystów w poszczególnych miastach regionu od razu widać,że prym wiedzie Jastrzębie. Teraz trzeba tylko kogoś ogarniętego do zorganizowania knajpy/świetlicy gdzie można będzie sobie spokojnie porozmawiać. Kto jest za?:strutin

To może ja sie tym zajmę wszak mam nie daleko i mam praktykę i bezpośrednie połączenie z Bielskiem :)


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slawomirdyl 500-600 km ?? w dzisiejszych czasach to nie problem :strutin kiedys byla knajpka na placu miarki w K-ce z Tropheusami.. ale juz nie ma :) jesli będa chętni to i miejsce sie znajdzie, zresztą z tego co wiem to kilka osób odwiedza erybke w Zabrzu, wiec przy okazji tego można sie spotkać..


Jest .. i znowu "kostka".. | było vol3 400 l | było 324 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu Sławek, wyjadę po Ciebie na dworzec:D

Bardziej mi pasuje jakaś klimatyczna knajpa,bo w sklepie to nie najlepiej się rozmawia...Żeby za dużo nie kombinować proponuje ten piątek,bo jest akurat pierwszy,tylko musimy jeszcze szybko ustalić lokal

P.S. W Jastrzębiu jest ze 40 morszczaków i nikt nie chce się spotkać?:strutin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...chętnych do organizacji widzę bez liku...

no to chyba ja muszę zdecydować:strutin Moi drodzy proponuję spotkać się w schronisku na Koziej Górze http://pl.wikipedia.org/wiki/Schronisko_na_Koziej_G%C3%B3rze w Bielsku-Białej w tą sobotę (6.03) o godzinie 17:00 i zostać do rana/południa.

Już dogadane wstępnie z właścicielem,są wolne pokoje. Będziemy mieć do dyspozycji salę,a może nawet i rzutnik. Nocleg 30 zł,do tego możliwość wykupienia posiłków np. porcja pierogów 10zł. Jest również możliwość rozpalenia ogniska. Obiekt został niedawno wyremontowany i z tego co słyszałem standard pokoi jest lepszy niż w Milówce. Spotkanie pozwoli nam przedyskutować kwestię cyklicznych spotkań no i będzie okazją do wielu rozmów nt. morszczyzny. Oczywiście na miejscu można również kupić alkohol. Jeżeli ktoś ma jakieś korale na handel/wymianę,to jestem zainteresowany,mogę też przetrzymać korale dla innych w swoim akwa (mieszkam niedaleko). Zasadniczo to nie można wjeżdzać samochodem na Kozią Górę, ale znajomy morszczak załatwi nam "przepustki". Zabieram się za robienie cytrynówki, a chętnych proszę o zgłaszanie:strutin

P.S.Sławek napisz o której mam Cię odebrać z dworca:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie leoni nie wiedział bym,że się u mnie umawiacie.Nie zaglądam do tego wątku jakoś.Jeśli chcecie mogę się zająć organizacją spotkania w moim mieście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#242620 inmar :

Gdyby nie leoni nie wiedział bym,że się u mnie umawiacie.Nie zaglądam do tego wątku jakoś.Jeśli chcecie mogę się zająć organizacją spotkania w moim mieście.

No to żeś się ocknął:strutin A może pozbieracie chłopaków do auta i przyjedziecie do Bielska w sobotę,spokojnie wszystko omówimy na całonocnej posiadówce, a następne spotkania będziemy już robić w Jastrzębiu

...będzie cytrynówka:strutin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem za Jastrzębiem, a dla odmiany mozemy czasami Rybnik zrobić:strutin


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O mnie za mnie może być i Jastrzębie:) Nie ma problemu żeby podjechać te parę kilometrów,tylko ogarnijcie jakiś lokal i może w miarę tani nocleg dla tych co nie lubią jeździć po kieliszku:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to Crab nie ogarnia:D ,więc jak będzie Terorystka to przyjadę:strutin


500 L. sps'y + 1200 L.szczepkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no elegancko :)ja bym na noclegi jak chcecie niedrogo to Omega albo Diament u nas a jak drozej to tez sie znajda:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#242635 bigwalker :

Z tego co wiem to Crab nie ogarnia:D ,więc jak będzie Terorystka to przyjadę:strutin

i tu masz pecha,bo terrorystka akurat jutro przyjeżdża...to o której można się Ciebie spodziewać?:)

aaa i zabierz Sławka bo też chciał jechać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym Wam poprzeczkę podnosił chłopaki,ale ja załatwiłem nocleg w tym samym miejscu co impreza,na szczcie góry w środku lasu z możliwością ogniska i prelekcji.Możemy tam nawet 2 dni siedzieć, kolega morszczak jest akurat leśniczym i załatwił nawet jeepy,które nas tam dowiozą:)No ale oczywiście jak większość zadecyduje,że w Jastrzębiu to nie będę miał problemów z przyjazdem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no u nas chyba takich miejsc nie ma:) a jak sa to meliny bary:)wiec crabie zabłysnąles normalnie:)znów jako organizator?:strutin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak znajdziecie miejsce to dajcie trochę wcześniej niż jeden dzień znać żeby problemu z wolnym czasem nie było :strutin)


Jest .. i znowu "kostka".. | było vol3 400 l | było 324 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#242643 krzysiek26 :

no u nas chyba takich miejsc nie ma:) a jak sa to meliny bary:)wiec crabie zabłysnąles normalnie:)znów jako organizator?:strutin

"nie chcem ale muszem":)

Możemy spotkanie przelożyć na przyszły weekend,ale to byłaby już wtedy ostateczna data, bo będziemy to przekładać w nieskończoność:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no na nast by bylo moze lepiej,mozna by bylo jakos sobie to rozplanowac:)(moje zdanie):strutin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to spotkamy się za tydzień,żeby @Sienki też mógł przyjechać, ja jutro wybiorę się do proponowanego przeze mnie schroniska i porobię Wam zdjęcia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał,myślę,że fajne miejsce załatwiłeś i skoro już jakieś kroki poczyniłeś to powinniśmy to załatwić do końca i u Ciebie.Następne spotkanie zrobimy w Jastrzębiu,największej dziurze w Polsce.

Ps.Krzysiek,ja bardziej proponowałbym Harjana.Ma tanie i naprawdę wygodne noclegi,dobre żarcie i nie ma tłoku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.