Skocz do zawartości
LUK4344

III Łódzkie spotkanie morszczaków

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro około 18-19 będę też na Kaliskim, mogę kogoś z tamtych okolic też zabrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zaczynamy o 18 ?


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tp nas z Płocka 3 będzie bo jeszcze Piotrek jedzie :-)


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy knajpce jest jakiś neon "kipera" chyba, ale nie na samej knajpce tylko na domu przy knajpce.

Co do godziny to wydaje mi sie że od początku była mowa że o 19, natomiast właściciel knajpy będzie tam wcześniej więc jak ktoś będzie wczesniej to nie ma problema.


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak będzie kiełbaska i goloneczka lokal będzie otwarty od 16.00 na furtce od lokalu zawiśnie napis 80x100cm. NANO REEF więc dacie rade pozdrawiam


Ja jestem jaki jestem inny nie bede solniczka 80L.+ 325L. 130X50X50 2XHQI 70W.+ aquastarlight T5 4X54W. , CYRKULACJA 2x JVP102 + JVP101, odpieniacz N/N ??, sól Tropic Marine pro-reef, skała kg.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli od 16 można się już pojawiać? :D Bo ja w Łodzi będę wcześnie, załatwię kilka spraw ale możliwe, że obrobię się ze wszystkim szybko i nie wiem czy będę miał się gdzie podziać :D Pewnie o 16:30 już byłbym wolny. Jak trzeba coś ustawić, sprzątnąć etc. to pomogę :D


Już wkrótce... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz ja jestem od rana tylko kran do browara obiecał specjalista że zamontuje do 16.00 ale jeśli będziesz wolny wcześniej to zapraszam.:D


Ja jestem jaki jestem inny nie bede solniczka 80L.+ 325L. 130X50X50 2XHQI 70W.+ aquastarlight T5 4X54W. , CYRKULACJA 2x JVP102 + JVP101, odpieniacz N/N ??, sól Tropic Marine pro-reef, skała kg.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia szansa żeby się zabrać do Łodzi na spotkanie ~!!!

Zostawiam tel. 888 111 445

Dzisiaj już przy kąpie nie będę


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli będzie miał ktoś problem z trafieniem to mój tel 886-226-116


Ja jestem jaki jestem inny nie bede solniczka 80L.+ 325L. 130X50X50 2XHQI 70W.+ aquastarlight T5 4X54W. , CYRKULACJA 2x JVP102 + JVP101, odpieniacz N/N ??, sól Tropic Marine pro-reef, skała kg.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś ma laptopa to mile widziany, Internet jest na miejscu zrobimy transmisje on-line:googleye


Ja jestem jaki jestem inny nie bede solniczka 80L.+ 325L. 130X50X50 2XHQI 70W.+ aquastarlight T5 4X54W. , CYRKULACJA 2x JVP102 + JVP101, odpieniacz N/N ??, sól Tropic Marine pro-reef, skała kg.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę czy nie chcę to chyba będę musiał zabrać laptopa. Tylko on się nadaje do przeinstalowania systemu więc demonem prędkości nie będzie :D Ale damy radę.


Już wkrótce... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzę wszystkim udanej zabawy.

Ja niestety nie wyrobię się żeby do Was dołączyć. :banghead


Ja nie jeżdżę szybko, ja latam powoli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super spotkanie :D miła atmosfera nic tylko czekać na kolejne :D:waving:waving:waving


225l

90x50x50 + sump 57l.

You will never walk alone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spotkanie :D Miło było wszystkich poznać i posłuchać dobrych rad. Musiałem wcześniej wyjść ale jeszcze się nadarzy pewnie nie jedna okazja żeby posiedzieć dłużej. Pozdrawiam wszystkich serdecznie :D


Już wkrótce... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto nie był niech żałuje :D chłopaki jeszcze balują, pozdrawiam wszystkich i dziękuje za mile spędzony czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję serdecznie wszystkim za przybycie, czczególnie przyjednym, atmosfera spotkania przesympatyczna, poraz kolejny okazało się że nasza grupa hobbystyczna to bardzo fajni, sympatyczni i otwarci ludzie.

Szczególne podziękowania dla właściciela lokaliu - Marcina, który stanął na wysokości zadania i ostatecznie było wszystko dopięte na ostatni guzik (Marcin, golonka była rewelacyjna:) )

Mam nadzieję że to spotkanie zapoczątkuje cykliczne zloty akwarystów nie tylko z Łodzi.

Jutro wieczorkiem postaram się wstawic jakieś fotki.

pozdrawoiam serdecznie

Łukasz


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i po spotkaniu, super atmosfera mimo małego lokalu daliśmy radę, wiele ciekawych tematów obgadanych, super pokaz odpieńiacza (naprawdę dobry i tani sprzęt kolegi z Płocka POLECAMY!!)super wykonanie akwarystycznego sprzętu wielki szacunek:clapping. Kolega SLAWOMIRDYL pokazał własnej produkcji Lampe LED bardzo ciekawa sprawa i tania (czekamy na pokaz nowej lampy) kolega LUK4344 stanął na wysokości zadania jako organizator, dopilnował wszystkiego jak powinno być, a kolega PIONA któremu bardzo dziękuje podzielił się z nami swoją wiedzą na temat prowadzenia akwa. Spotkanie odbyło się w super atmosferze bardzo miłej i naukowej oby to spotkanie niebyło ostatnie a pierwsze w Łodzi. Życzę wszystkim miejscowością w Polsce takich spotkań jak nasze pozdrawiam wszystkich obecnych na spotkaniu i życzę WIELKICH SUKCESÓW Marcin XXC:kapelusz1270864745.JPG1270864531.JPG1270864486.JPG1270864531.JPG1270864443.JPG1270865291.JPG1270865374.JPG1270865898.JPG


Ja jestem jaki jestem inny nie bede solniczka 80L.+ 325L. 130X50X50 2XHQI 70W.+ aquastarlight T5 4X54W. , CYRKULACJA 2x JVP102 + JVP101, odpieniacz N/N ??, sól Tropic Marine pro-reef, skała kg.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję wszystkim za spotkanie, a wszczególności Łukaszowi za organizację, Marcinowi za lokal i wszytkim za miłą atmosferę :D Do następnego razu :D


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spotkanie. Wróciliśmy o 2 w nocy.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atmosfera była wspaniała, my z Marcinem w sumie na Końcu dotarliśmy ale i tak było super nagrałem 2 Filmy ale coś za jasno mi wyszły w ustawieniach coś siostra poprzestawiała :D

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już też dotarłem chwiejnym krokiem do domu :D Miło było poznać Was :D


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#251793 slawomirdyl :

Ja już też dotarłem chwiejnym krokiem do domu :D Miło było poznać Was :D

..pozd.cie kolo :D...pojechałem dzis na rynek (natrzepany) ...ALE BYŁO warto was poznac i pogadać ..Miła otmosfera ...i ogólnie wszystko heppi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.