Skocz do zawartości
LUK4344

III Łódzkie spotkanie morszczaków

Rekomendowane odpowiedzi

#251839 inmar :

Nasze spotkanie też fajnie wyszło,ale żadnego baniaka nie mieliśmy.

Nawet z piwem :D


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

następne będzie wtedy jak tytuł tego wątku będzie się zaczynał od słów II Łódzkie ...:)

a tak poważnie to myślę że w czrwcu można coś pomyśleć


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#256144 LUK4344 :

następne będzie wtedy jak tytuł tego wątku będzie się zaczynał od słów II Łódzkie ...:)

a tak poważnie to myślę że w czrwcu można coś pomyśleć

Czerwiec mam wolny i spanko obcykane :) ale tym razem bez auta :) potraficie tam sponiewierać człowieka


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uchronione przed skasowaniem :p

1927-p4090207.jpg

1927-p4090208.jpg

1927-p4090209.jpg

1927-p4090211.jpg

1927-p4090212.jpg

1927-p4090214.jpg

1927-p4090215.jpg

1927-p4090217.jpg

mój hepatus jest gdzieś taki

1927-p4090218.jpg

1927-p4090219.jpg

1927-p4090220.jpg

1927-p4090221.jpg


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko są mi znane dwie osoby z Milówki,pozdrawiam,ale chciałem zapytać czy to miejsce spotkania to nie obrażając oczywiście to bar osiedlowy wyposażony na stałe w solniczkę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, w lokalu na stałę jest solniczka:waving


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Robiłem też kilka zdjęć i Filmów ale złośliwość rzeczy Martwych sprawiła że kilka dni później robiłem inne zdjęcia a tamtych nie zgrywałem jeszcze to znikły z Karty ehh bywa... A Akwarium wyróżnia Lokal w Zgierzu w Chińskiej mają słodkowodne z Pielęgnicą i Skalarami to nawet oświetlenia nie mają założonego. Po Remoncie w Pokoju i w domu i jak kasę odłożę to biorę się ostro za swój zbiornik :) Choć ostatnio przepaliła mi się świetlówka w Słodkim a że babka w sklepie nie miała białych T8 to dla Kontrastu założyłem Niebieską od Morskiego ciekawie to wygląda wszystko na niebiesko się świeci rybom nie przeszkadza roślinom także bo w dzień zgaszone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle, na tychy zdjęciach wyglądągam jako tako :)


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sławek, mogłeś trochę podretuszowac. Dostałem maila z propozycja statysty do horroru:cursin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne fotki..ja to ten w niebieskiej czapeczce..Fc Orzeł Łódz ..Milo było was poznac ..pozd. i czekam na dalszą integracje w Łodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#258974 piona :

Fajne fotki..ja to ten w niebieskiej czapeczce..Fc Orzeł Łódz ..Milo było was poznac ..pozd. i czekam na dalszą integracje w Łodzi :)

Będę jutro :) ale do was nie zajadę :) chcę żyć :)


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mięczak :)

Zapraszam chociaż na kawę.


Borsuk nie żyje !!! :(

4669-2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas mija, baniaki się zmieniają znów jest o czym pogadać przy: zaszyfruje bo może dzieci czytają

popijaniu napoju niegazowanego, gazowanym:strutin

Jak by i w Łodzi/ Łódzkim wprowadzić co kwartalne spotkania??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem za .............:)

ciekawe co XXC na to :strutin

a może ktoś przywieźć szczepke litophytona ???


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miło będzie się spotkać,:strutin ja jestem za


Ja jestem jaki jestem inny nie bede solniczka 80L.+ 325L. 130X50X50 2XHQI 70W.+ aquastarlight T5 4X54W. , CYRKULACJA 2x JVP102 + JVP101, odpieniacz N/N ??, sól Tropic Marine pro-reef, skała kg.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej popieram do Łodzi mam 80 km :strutin


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli już chyba czas na II spotkanie, ja jestem za.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś zaproponuje datę godzinę i lokal??:strutin

Osobiście uważam że ostatni lokal był The Best, ale nie wiem co na to właściciel :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jak nikt nie chce zaproponować to ja proponuje 18.06.2010 godzina 18:00

Zasady te same co poprzednio, proszę się dopisywać do listy i kopiować ją do kolejnych postów.

Co do miejsca spotkania to nie widzę problemu żeby był to ten sam lokal, ale w tej sprawie proszę o wypowiedź właściciela lokalu, ewentualnie jeśli będzie dużo chętnych to pomyślimy o innym lokalu.

OCZYWIŚCIE ZAPRASZAMY SERDECZNIE OSOBY Z INNYCH MIAST!!!

1. Luk4344 Łukasz


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Luk4344 Łukasz

2. Marcin1982

3. sPRYTny Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Luk4344 Łukasz

2. Marcin1982

3. sPRYTny Grzegorz

4. RA345 Piotrek

5. XXC Marcin


Ja jestem jaki jestem inny nie bede solniczka 80L.+ 325L. 130X50X50 2XHQI 70W.+ aquastarlight T5 4X54W. , CYRKULACJA 2x JVP102 + JVP101, odpieniacz N/N ??, sól Tropic Marine pro-reef, skała kg.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.