Skocz do zawartości
LUK4344

III Łódzkie spotkanie morszczaków

Rekomendowane odpowiedzi

nie wciskajcie nikogo na siłę,kolejny raz widzę taką liste:googleye po co?tu jest dobre miejsce na potwierdzenie

http://www.nano-reef.pl/plug.php?e=events&m=details&id=39

@XXC- fajnie że będziesz,przecież to u ciebie :waving


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoby z łódzkiego które z różnych przyczyn nie będą mogły się pojawić na zlocie

też niech klikają => tutaj <= np. nie jestem jeszcze pewien/pewna lub nie potwierdzam. :waving

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety chłopaki miałem cichą nadzieję że się uda :cursin, mam tylko taką nadzieję że dożyję do następnego :waving


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slawomirdyl kurcze a ja liczyłem na zakup skały z transportem do lokalu a tu:mooning


Ja jestem jaki jestem inny nie bede solniczka 80L.+ 325L. 130X50X50 2XHQI 70W.+ aquastarlight T5 4X54W. , CYRKULACJA 2x JVP102 + JVP101, odpieniacz N/N ??, sól Tropic Marine pro-reef, skała kg.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja liczyłem na golonkę w Twoim wykonaniu :waving


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Luk4344 Łukasz

2. Marcin1982

3. sPRYTny Grzegorz

4. RA345 Piotrek

5. XXC Marcin

6. Sławek ? się zobaczy

7. michalzgierz1989 Michał

8. kapuhy Kamil

9.intryg Rafał - przyjdę pieszo

10. Taku Hubert jeżeli nic się nie wydarzy to przyjdę

11. Iwa2412 - niestety nie, jestem wtedy na urlopie (Słowacja)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podbijam

Marcin XXC proszę o informację czy potwiedzasz chęć przygarnięcia nas i jak ewentualnie to widzisz bo przypuszczam że zamknięcie baru nie wchdzi w grę z przyczyn oczywistych:waving

pozdrawiam

Łukasz


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez paniki damy rade zobaczymy ile osób będzie, grunt to grill :waving jak co 791-36-76-46 pozdrawiam


Ja jestem jaki jestem inny nie bede solniczka 80L.+ 325L. 130X50X50 2XHQI 70W.+ aquastarlight T5 4X54W. , CYRKULACJA 2x JVP102 + JVP101, odpieniacz N/N ??, sól Tropic Marine pro-reef, skała kg.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. czyli potwierdzam że spotkanie odbędzi się 18.06.2010 przy ul.Łagiewnickiej 140 w Łodzi, zaczynamy o godzinie 18:00, mam nadzieje że jednak Łódzcy akwaryści pokażą nieco inwencji i udowodnimy reszcie Polski że potrafimy się systematycznie integrować.

Jeszcze raz wraz z Marcinem XXC serdecznie zapraszam wszystkich chętnych.


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już zazdroszczę :waving


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dam rady,wczesnie musze wstac w sobote....pozd.i czekam na foty..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby pogoda nie nawaliła to 30 Minut i jestem na Rowerku dla sportu choć być może się coś zmieni i przyjadę jak ostatnio z Marcinem:) nikt więcej się nie wpisał po płytkę to od tej chwili robię tylko 2 Kopie Płyt z Odcinkami Mórz i Oceanów, jak ktoś się później wpisze to jeszcze się załapie :waving

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, przegapiłem - ja też uśmiecham się o płytkę :waving


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja jak da radę piszę się na płytkę :waving

Mają hologramy?:waving

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co ci Grzesiu hologram ? Logo Media Center wystarczy 2 noce wdedy zarwałem żeby zgrać na Dysk te 7 Odcinków z Tego dekodera Cyfry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja jak da radę piszę się na płytkę


Ja jestem jaki jestem inny nie bede solniczka 80L.+ 325L. 130X50X50 2XHQI 70W.+ aquastarlight T5 4X54W. , CYRKULACJA 2x JVP102 + JVP101, odpieniacz N/N ??, sól Tropic Marine pro-reef, skała kg.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LIVE obejrzało 83 osoby :waving

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć że to była Szczęśliwa 8 :waving właśnie walczę ze zdjęciami :waving wybrałem takie które najlepiej wyszły choć też jak ruszyłem ręką to mogły się z lekka rozmazać bo czuły Obiektyw wstawiłem też mieszkańców zbiornika Film wstawię później. Jak ktoś z obecnych na zlocie życzy sobie mieć zdjęcia i filmy u siebie na dysku to na priv e-maile a każdemu z osobna wyślę

4517-1.jpg

4517-2.jpg

4517-3.jpg

4517-4.jpg

4517-5.jpg

4517-68603452.jpg

4517-6.jpg

4517-7.jpg

http://chomikuj.pl/ShowVideo.aspx?id=313887201

Film z Akwarium Marcina chomik trochę jakość okroił jak zwykle zresztą

Link do filmiku Ekipy wykasowany na prośbę jednego z uczestników.

SkoczekPL

a tutaj oczywiście Ekipa bez operatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za spotkanie i Marcinowi za gościnę :waving Czekam niecierpliwie na następny zlot :yes


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem gotowy :D


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę panowie że wstrzymamy się do września bo obawiam się że w wakacje nie będzie zbyt dużej frekwencji.


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo że łódzkie spotkanie, to zapytam: ze Śląska wybiera się ktoś?


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.