Skocz do zawartości
rafal19

[s]podstawki

Rekomendowane odpowiedzi

4343-blurb_facepalm2_20090622.jpg

Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. TAKIE A NIE INNE SĄ ZASADY TARGOWISKA - I NIE WIDZĘ NAJMNIEJSZYCH POWODÓW DO TŁUMACZENIA SIĘ PRZED KIMKOLWIEK Z CZEGOKOLWIEK. Napisałem to po raz ostatni.

2. Ogłoszenia które będą oceniane przeze mnie czy też przez moderatorów jako komercyjne - będą usuwane.

3. Proszę nie pisać patetycznych tekstów "że teraz będzie zabroniony handel szczepkami" itd. Tego typu ogłoszenia pojawiały się na forum tysiące razy, dotyczące zarówno sprzętu, zwierząt itd. Pojawiały się, pojawiają się i pewnie będą się pojawiać. I nigdy nie był tu rozpatrywany żaden interes sklepu RS. Jeśli zaś ktoś zaczyna uprawiać handel pod pozorami prywaty - na to nie bedzie pozwolenia. Co w tym jest niejasnego?

Nie ineteruje mnie to ile ktoś zarabia - i czy w ogóle. Ani nie mam ochoty ani czasu się nad tym zastanawiać - i rozpatrywać, czy dla kogoś 50zł to już zarobek, dla kogoś innemgo 500 - a może dla jeszcze innego zarobek to 2000zł.

To nie moja sprawa - to sprawa tej osoby i US.

Proszę swoje ogłoszenia umieszczać choćby na Allegro - jaki w tym problem??? Co za problem zamiast dyskutować tutaj umieścić ogłoszenie właśnie tam?? A może docieramy do sedna sprawy - ilości ogłoszeń i POTENCJALNYCH chętnych do zakupu? Jeśli tak - to jak napisałem wcześniej, są firmy i osoby które mają wykupione reklamy - i nie widzą w tym żandego problemu - i nie ma tu sytuacji i bezsensownych wypowiedzi - "że sklep RS trzyma łapę na wszystkim" i uniemożliwia innym handel. To bzdura - jedyny związek NR i RS jest taki że właśicielem obu serwisów jest ta sama firma - a ogłoszenia RS pojawiają się na podobnych zasadach jak innych reklamodwaców.

Zdaję sobie sprawę że prawei 2 miliony odsłon miesięcznie to duże grono potencjalnych Klientów - jednak jak napisałem - dla pseudoprywaty czy też kryptokomercji na dzikich zasadach nie będzie tu miejsca - bez względu na to czy ktoś zarabia miesięcznie na nowy samochód - czy na nowego lizaka.

Reklama jest możliwa - tylko na normalnych i klarowanych zasadach. Sądzę że jaśniej nie da się tego wytłumaczyć.

4. Panie Mandaryn - nie wiem, czy to w wyniku Pana młodego wieku, czy też chwilowego podekscytowania wątkiem - proszę nie wypowiadać w tym wątku zdań typu "Myślę, że w przedstawione argumenty Pana Przemka uwierzą tylko najbardziej oddani forumowicze", "w tak zaskakujący sposób postępuje wobec młodego człowieka, który znalazł "złotą" niszę handlową ze skałkami po 1zl.. ", czy też zdanie o tym że teraz wszyscy przemyślą sobie zakupy w RS..

Nawet nie wiem jak to skomentować..

Co to za bzdury w ogóle? Ile ktoś musi zacząć zarabiać aby "Pan Przemek zaczął postępować"?? Kto to ma sprawdzić i rozliczać?? Proszę zastanowić się nad wypisanymi głupotami - żeby nie napisać inaczej...

5. Zainteresował mnie temat tego 3 miesięcznego zamówienia i tłumaczeń pracowników - chciałbym tą sprawę wyjaśnić i jeśli trzeba będzie przeprosić - a wobec pracowników wyciągnąć konsekwencję - proszę więc o podanie bliższych danych (nr zamówienia, nazwisko) gdyż starałem się odszukać zamówienie spełniające podobne kryteria - adres ip, adres email, miejscowość itd i nie znalazłem.

Tak łatwo rzuca sie "błotem" na odległość - tym bardziej jak osoba to pisząca nie ma ochoty/odwagi podpisać się z imienia i nazwiska. Dlatego żywotnie jestem zainteresowany wyjaśnieniem tej sprawy. Czekam na informacje - sprawę chcę wyjaśnić w dniu dzisiejszym.

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Przemku zamówienie było złożone kilka lat temu i dotyczyło 5 sztuk krewetek Lysmata Amboinensis, które były "na stane". Później okazało się, że ich nie ma i trzeba poczekać.. i tak czekałem.. a termin był ciągle przekładany. W końcu poprosiłem o zwrot pieniędzy, ale dość długo czekałem na przelew i musiałem się powtórnie upomnieć. Niestety nie podam Panu nr zamówienia, gdyż nie mam juz nawet komputera z którego to zamówienie składałem. Próbowałem się też zalogować na stronie Reefshopu i Um-Um. Niestety mój adres e-mail został odrzucony.. Być może jednak coś źle wpisuję. Po prostu nie logowałem się od lat.. Jeżeli dobrze pamiętam to te wyjaśnienia odnośnie realizacji mojego zamówienia otrzymałem drogą mailową właśnie od Pana. Utkwiło mi to w pamięci, gdyż ton tamtej wypowiedzi wyjątkowo mnie zraził do dalszych zakupów. Zaraz wyślę poprzez PM moje dane, jeżeli ta sprawa Pana interesuje.

Co do "bzdur" jakie wypisuję, to po prosty wyraziłem swoją opinię. Owszem jest ona przedstawiona nieco ostro, ale bardzo nie spodobało mi się podejście wobec kolegi sprzedającego skałki po 1zl. Oczywiście ma Pan w ten sposób postępować, ale chyba jako użotkownik forum również mam prawo to oceniać?

Być może ma Pan rację, że złożyło się na to wiele elementów. Może nawet moja opinia o reefshopie, która jest efektem źle realizaowanych zamówień. Nie wiem jak jest teraz, ale kiedyś po prostu nie dostawałem tego co zamówiłem, albo dostawałem coś innego. Gdy zakładałem pierwsze akwarium i zamówiłem u Was sprzęt, to nawet dostałem zupełnie inną sól.. Jako, że wielu lat w Reefshopie nie kupuję, to nie będę się wypowiadał na temat obecnej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro to bylo kilka lat temu a dyskusja byla pomiedzy Rafalem a Przemkiem i dotyczyla podstawek to dajmy sobie z tym spokoj.

Rozmowa i tak juz zmierzala ku koncowi


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.