Skocz do zawartości
SkoczekPL

Uwaga na Wasze żony/dziewczyny....

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj popijając piwko ( około 24), udałem się do lodówki po pokarm dla korali. ( mam taki od Witka)

Otwieram lodówkę......... nie ma! Pomyślałem.. pewnie się skończyło i zapomniałem zrobić. Ale problem w tym że nową porcję dzień wcześniej rozrobiłem - więc powinno być :playing

Burza w mózgu - co się mogło stać.... pies i kot po za podejrzanymi, dwóch synków też czyli zostaje..........żona :strutin

Udałem się do podejrzanej, budzę ją i pytam: Gdzie #@^$@^$@$%@^$%%( mój pokarm dla korali?!

Na co ona ze stoickim spokojem:

A to to było dobre? Bo otworzyłam słoik, zaczęło coś śmierdzieć i pomyślałam że jakiś sos od mamy nam spleśniał.... i wywaliłam do zlewu.

Pozwolicie że dalej tego nie skomentuję :D


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoczek daj spokuj zonie:D mogles chociaz jakas nalepke z blaznem dac, albo zorganizowac sobie specjalna polke tylko dla siebie i rybek


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja lepsza połowa wyjęła kiedyś rano dwa pojemniki z zamrażarki, jeden z mrożonkami dla ryboli, a drugi z mięsem na obiad. Nakarmiła ferajnę, jeden pojemnik wstawiła do lodówki (mięso miało się powoli rozmrozić), a drugi z powrotem do zamrażarki. A ja wieczorem się dziwiłem, czemu w pojemniku na papu dla ferajny jest pierś z kurczaka :playing Z mrożonek była już śmierdząca zupa -> karmienie dorszy w Bałtyku via kibel.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheh, no pokarm bogaty w proteiny itp :playing


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#250885 SkoczekPL :

[...]ją [...]

Na co ona ze stoickim spokojem:

[...]otworzyła[...]pomyślałem[...]wywaliłam do zlewu.

Stary ty się zdecyduj :playing pomyślałem wywaliłam

:strutin

Już poprawiłam, dzięki :D


225l

90x50x50 + sump 57l.

You will never walk alone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi luba zdżarła cały zapas krewetek mrożonych specjalnie dla rybek.

na raz

pół kilo

z masełkiem...

całe...

potem powiedziała, że się czepiam i jestem wredny...

Ciekaw jestem tylko, czy z równą pasją wetnie solowca :]


250l+90l sump, marea stream 2400, aquael reef circulator 2600, JVP-101(przejściowo) AM Or 2500, Turbofloator 1000 + AM PH 2000l/h, HQI 150 10000K+2xT8 20W, wiadro chemipure i purigen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wystarczyło dać tą naklejke co Wit do zestawu dorzuca :playing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz to nawet diody zainstaluję żeby tylko moje kochanie widziało o co chodzi :playing


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zarezerwowaną część lodówki i nie mam problemów :playing


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się właśnie rozstałem z dziewczyną. Po ponad roku, i booooli. Pośrednio Was pocieszę, że miał w tym swój udział baniak...

Soryy za offtopic.. :playing


Pozdrawiam, Krzysiek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm,jeśli miał bym wybierać ?...żartuję.Nasze hobby jest absorbujące i kosztowne wiec nasze lube naprawdę są cierpliwe.

Ps.Sprzedam pokarm dla rekina.......:playing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#250990 Ziemniok :

A ja się właśnie rozstałem z dziewczyną. Po ponad roku, i booooli. Pośrednio Was pocieszę, że miał w tym swój udział baniak...

Soryy za offtopic.. :playing

Jesli mialbys sie meczyc z kobieta co nie akceptuje Twojego hobby,to lepiej ze teraz sie z nia rozstales a nie po slubie.

Tak jak ja.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam swój u mojej 2Połówki, jest zainteresowana, czasem aż do przesady, bo telefon taki jak przed chwilą, że krewetka dziwnie sie zachowuje i ma jakby złamany wąs.. i co ona ma zrobić:playing

trzeba mieć zarówno wspólne jak i zupełnie odmienne zainteresowania.


Jest .. i znowu "kostka".. | było vol3 400 l | było 324 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o zainteresowania... to sprawa złożona, Panowie, rozumiecie chyba. Kwestia akwarium to nie brak akceptacji hobby, to chęć zarządzania nie swoimi pieniędzmi, sterowania. A to przerasta w brak szacunku.


Pozdrawiam, Krzysiek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#251002 Ziemniok :

Tu nie chodzi o zainteresowania... to sprawa złożona, Panowie, rozumiecie chyba. Kwestia akwarium to nie brak akceptacji hobby, to chęć zarządzania nie swoimi pieniędzmi, sterowania. A to przerasta w brak szacunku.

Brak szacunku ? im mniej wiedzą tym lepiej :playing To mówiłem ja Jażąbek trener pierwszej klasy :strutin


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh - Panowie - podstawą udanego związku jest świadomy wybór i partnerstwo. Jak tak czytam o tych kłopotach, to odnoszę wrażenie, że mnie się trafił ideał. Żona bierze udział we wszystkim, co ja lubię... pasjonuje ją to, zna ceny, sama proponuje zakupy... karmi, czyści i podmienia... Ona też ma swoje typowe hobby, i ja je również lubię, pomagam i organizuję razem z Nią. Życzę Wam wszystkim tego samego :playing i będzie pięknie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razem z mężem jeździmy po korale ja wybieram jednego, on wybiera drugiego i wszyscy sa zadowoleni :playing Wg mnie trzeba sie dogadac i poprostu byc razem...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#250998 Peniek :
#250990 Ziemniok :

A ja się właśnie rozstałem z dziewczyną. Po ponad roku, i booooli. Pośrednio Was pocieszę, że miał w tym swój udział baniak...

Soryy za offtopic.. :playing

Jesli mialbys sie meczyc z kobieta co nie akceptuje Twojego hobby,to lepiej ze teraz sie z nia rozstales a nie po slubie.

Tak jak ja.

Ziemniok nie płacz:waving, rozstania się zdarzają i tak jak pisał Peniek lepiej że stało się to teraz (wiem z autopsji co piszę) potem było by znacznie gorzej.

Ja kilka lat temu miałem nie złą jazdę jak mi się białe robaki (przynęta na ryby) wypuściły na eskapadę po lodówce. Pomijając fakt, że wszystko było do wywalenia i nie gadała ze mną z tydzień:strutin, zastanawia mnie jak te bestie skolonizowały wszystkie półki w lodówce ?


150x50x50 + sump 103 l. 55 kg LR + 9 kg LS , cyrkulacja 2 x JVP 102, obieg At-306, odpieniacz - stożkowy, światło 2 x 54 t5 + HQI 70W + 120W LED, start 13.08.2010

Kupię szczepki korali miękkich i LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche odeszlismy od tematu ale tytul nadal pasuje:D

Ziemnkok tego kwiatu jest pol swiatu. Olej to, wiosna idzie. Jedz na jakis zlot zalej robaka, koledzy Cie naprostuja. Jak ciezko jej bylo zaakceptowac akwarium to znaczy ze miala problem z zaakceptowaniem Ciebie. Wiem ze latwo sie mowi, ale chyba nie byla ciebie warta. Kazdy facet ma hobby i nie wazne czy jest to akwarystka, gra w karty, czy motoryzacja. Kobieta ktora chce odebrac chwile spkoju to baba tyran nie kobieta.

Czasami trzeba byc milym przytakiwac kobiecie cedzic przez zeby. Tak kochanie masz racje, zgadzam sie, pojedziemy, kupimy ale jak skoncze.

Czasami to wszystko dla swietego spokoju. ALE od mojego akwarium wara!

Jak juz romantyczne akcje, kwiaty masaze, kolacje nie dzialaja puszczasz krotka pilke.

Albo stawiam wieksze albo pakuje walizki. Ty mnie nie bdziesz ograniczac a ja przy Tobie dusil sie nie bede. Jezeli nie chcesz byc moja krolewna z powodu akwarium to uciekaj do mamusi i sie pozal. Wisi mi to.

Jest na forum temat nie pamietam Tomajk "uciekinier" :D fajnie tam pisal jak wazne sa przedbiegi


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he he ja swoja zone juz nauczylem ze niczego co moze byc nawet w najmniejszym stopniu zwiazane z akwa sie nie rusza :)


kryzys w baniaczku przyjme wszelkie zycie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem:kapelusz .Co i tak nie zmienia faktu,że kobiety są z wenus a mężczyzni z marsa :).Byc może dlatego się uzupełniamy(nie wiem jak współgra para np:dwóch z marsa:bump1)-stop homofobii


Akwa 315L+sump 135L,blau scuma 150 na pompie jebao 6500,oświetlenie hybryda 4x39WT5+ledchip 210W,2x koralia II 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ejjj..naprawdę jakbyście mieli wybierać kobieta vs akwarium to wybralibyście akwarium????


akwarium 80*40*40, 126 litrów, panel, marea 1000, koralia 2400- cyrkulacja, eheim 600 - obieg, miniflotor, 2*24 W 10000K T5, 1*24 W 18000K, 10 kgLR, trochę piachu, stada rurówek , cóś w muszelce, ślimaki: turbo, krewetki czyszcząca, 1 pterapogon, 1 żółta babka, 2 błazenki, jeżowiec,euphilia i miękk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.