Skocz do zawartości
SkoczekPL

Uwaga na Wasze żony/dziewczyny....

Rekomendowane odpowiedzi

E skoczek miałem nadzieję że jak to przeczytam to finałem będzie zjedzenie mrożonki a tu tylko wywalenie do kosza :) :)

PS. Trudny wybór ja bym wolał połączanie - syrenę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Syreny są jakby to powiedzieć...niepraktyczne...


akwarium 80*40*40, 126 litrów, panel, marea 1000, koralia 2400- cyrkulacja, eheim 600 - obieg, miniflotor, 2*24 W 10000K T5, 1*24 W 18000K, 10 kgLR, trochę piachu, stada rurówek , cóś w muszelce, ślimaki: turbo, krewetki czyszcząca, 1 pterapogon, 1 żółta babka, 2 błazenki, jeżowiec,euphilia i miękk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby mi kobieta powiedziała albo ja albo akwarium, to wybralbym akwarium- bo po takim tekście znaczyloby że nie tą kobietę wybrałem


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#309698 Magdalena7 :

Ejjj..naprawdę jakbyście mieli wybierać kobieta vs akwarium to wybralibyście akwarium????

Magda tu nie chodzi o akwarium tylko o taka "jaskinie" do korej kobieta nia powinna zagladac i ingerowac. Tesciowa tez jest na tej liscie.

Brak takiej przestrzeni zawsze prowadzi do nerwic i papa

Przy wlasciwej kobiecie facet nigdy nie bedzie musial wybierac.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#309719 szarykruk :

Jakby mi kobieta powiedziała albo ja albo akwarium, to wybralbym akwarium- bo po takim tekście znaczyloby że nie tą kobietę wybrałem

Ty na szczęście nie musisz mówić jej papa.

Ach ile bym dał, żeby moja lepsza połowa interesowała się tak jak twoja naszym hopbby...

ort do poprawy,

pkt 8 Regulaminu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie lepsze takie hobby niż np..wódka;)i nowe koleżanki....:) No ale niektórzy stosują vodka -metodę .

Sądzę, że jednak trzeba zachować proporcje hobby tak..ale nie jest to absolutny priorytet...


akwarium 80*40*40, 126 litrów, panel, marea 1000, koralia 2400- cyrkulacja, eheim 600 - obieg, miniflotor, 2*24 W 10000K T5, 1*24 W 18000K, 10 kgLR, trochę piachu, stada rurówek , cóś w muszelce, ślimaki: turbo, krewetki czyszcząca, 1 pterapogon, 1 żółta babka, 2 błazenki, jeżowiec,euphilia i miękk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi w spadku Tesciowa zapisala jedna poleczke w zamrazarce i moja 2-ga polowa grzecznie nie kolonizuje tej poleczki bo wie ze to co tam jest, jest dla rybek i basta.

Szkoda tylko ze Tesciowa nie zyje bo czego by o niej nie powiedziec to swieta kobieta byla i dobrze rozumiala ze facet hobby miec musi i dobrze jak to nie jest wodka, dziewczynki i spiew :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, moja lepsza połowa zna tylu akwarystów co ja : ) Widziała tyle samo baniaczków co ja. Lubimy odwiedzać akwarystów, pomaga mi przy wielu sprawach, zdecydowanie nie narzeka i nie kręci nosem na ewentualne wydatki, a wręcz zachęca : P MÓJ SKARB


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#309757 szarykruk :

MÓJ SKARB

Rozumiem że czyta też to forum SzaryKruku ? , bo tak ładnie piszesz :)

Pozdrawiamy Panią Krukową :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz, nie zagląda tu, dwa nie pani Krukowa a Kruczynka :)


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phi, tak was to dziwi , że człowiek pisze ładnie o swojej żonie?:)

No ale nic dziwnego biorąc pod uwagę, że niektórzy zapewne chętnie wymieniliby swoje żony ( kobiety) na fajnego koralowca;)


akwarium 80*40*40, 126 litrów, panel, marea 1000, koralia 2400- cyrkulacja, eheim 600 - obieg, miniflotor, 2*24 W 10000K T5, 1*24 W 18000K, 10 kgLR, trochę piachu, stada rurówek , cóś w muszelce, ślimaki: turbo, krewetki czyszcząca, 1 pterapogon, 1 żółta babka, 2 błazenki, jeżowiec,euphilia i miękk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega miał podobny dylemat. Żona albo pies, postanowił sprawdzić kto bardziej go kocha. Wsadził oboje do bagażnika samochodu, po godzinie wiedział już wszystko. Jak myślicie kto się bardziej ucieszył na jego widok?


"Pozwolić przywiązaniu, by odeszło z jego życia, Jedi musi."

JODA

http://fishhunter.webnode.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#310393 Kerad :

Kolega miał podobny dylemat. Żona albo pies, postanowił sprawdzić kto bardziej go kocha. Wsadził oboje do bagażnika samochodu, po godzinie wiedział już wszystko. Jak myślicie kto się bardziej ucieszył na jego widok?

Buahhahhaa :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25
#309828 Magdalena7 :

Phi, tak was to dziwi , że człowiek pisze ładnie o swojej żonie?:)

No ale nic dziwnego biorąc pod uwagę, że niektórzy zapewne chętnie wymieniliby swoje żony ( kobiety) na fajnego koralowca;)

haha

Dobre może w targowisku powinna być opcja wymiany. "wymienie żonę na euphylię"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miałbym się kłucić o Akwarium bo Dziewczynie coś by tam nie pasowało to wybrałbym Akwarium. Zawsze są anonse Radiowe gdzie w smsie można się określić że szuka się połówki która się by interesowała Akwarystyką a wielce prawdopodobne że taka osoba by się znalazła. :)

ort do poprawy,

pkt. 8 Regulaminu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed dwoma laty usłyszałem od swojej kobiety: "chciałabym mieć kiedyś akwarium morskie"

czasami udaje się mieć i realizować wspólne marzenia :) czego życzę każdemu.

p.s.

Ręce do baniaka wkładam tylko ja


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja jestem pewna , że żadna z akwarystek nie wymieniłaby swojej drugiej połowy na najbardziej dorodnego nawet SPS'a;)


akwarium 80*40*40, 126 litrów, panel, marea 1000, koralia 2400- cyrkulacja, eheim 600 - obieg, miniflotor, 2*24 W 10000K T5, 1*24 W 18000K, 10 kgLR, trochę piachu, stada rurówek , cóś w muszelce, ślimaki: turbo, krewetki czyszcząca, 1 pterapogon, 1 żółta babka, 2 błazenki, jeżowiec,euphilia i miękk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phi...


akwarium 80*40*40, 126 litrów, panel, marea 1000, koralia 2400- cyrkulacja, eheim 600 - obieg, miniflotor, 2*24 W 10000K T5, 1*24 W 18000K, 10 kgLR, trochę piachu, stada rurówek , cóś w muszelce, ślimaki: turbo, krewetki czyszcząca, 1 pterapogon, 1 żółta babka, 2 błazenki, jeżowiec,euphilia i miękk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.