Skocz do zawartości
jarex66

Jakie macie telefony

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tak mnie naszło, aby zapytać szanownych forumowiczów jakie posiadacie telefony. Poza akwarium mam świra na punkcie telefonów i jestem ciekaw opinii innych. Z oczywistych względów proszę o udział w rozmowie właścicieli telefonów biznesowych oraz multimedialnych. Jeśli temat się nie przyjmie to poproszę o wybaczenie i usunięcie. Sam czaję się na którąś z Nokii serii E lub N.


Ehhh... żeby wyglądało tak jak kosztuje.:ph34r:

zawsze chciałem mieć takie coś, tylko po to, żeby dłubać wciąż..:blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pol roku temu wymienilem stara nokie n95 8gb na nokie n97. I moim zdaniem jest rewelacyjna. Jedyne co wlasnie mnie wkurzylo to fakt, ze licencja na niektore oprogramowanie wygasa po 6 miesiacach. Taki acrobat reader na przyklad. A nokia sobie wola prawie stowke na kolejne pol roku. Hehehe. Ale co do samego telefonu - sub zero :playing

pozdrawiam


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemens ME75 już siódmy rok. Przez ten czas z racji zajęcia kilka razy spadł ze sporych wysokości,lądował w piance montażowej,kleju do glazury i kilka razy w kałużach, poza tym czyszczę go z pyłu drewnianego jak już słabo przez szkiełko widać,jest porysowany i nie ładny ale DZIAŁA BEZ ZARZUTU, nie jak nowiutkie badziewiaki z ekranem dotykowym moich córek :playing


150x50x50 + sump 103 l. 55 kg LR + 9 kg LS , cyrkulacja 2 x JVP 102, obieg At-306, odpieniacz - stożkowy, światło 2 x 54 t5 + HQI 70W + 120W LED, start 13.08.2010

Kupię szczepki korali miękkich i LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

basterek ale kolega pytal o telefony a nie przenosne radiostacje z funkcja zaczepno-obronna :playing:strutin:D

Ale powaznie to masz racje oczywiscie :) ja do zadan specjalnych, typu wedkarstwo na klifach, uzywam zawsze niesmiertelnej i niezniszczalnej nokii 3210 :) dzwoni, sms'uje i ma weza :) hehehe. A moj 7 letni syn juz mowi ze to chlam :D


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ja Wam powiem jak to jest. Przeciętny niemiec jak wyjdzie nowa wersja wolkswagena, to nie kupuje go od razu tylko czeka aż rynek pokaże czy nie ma wad. Tak jest z telefonami. Nowe tel. na symbianie albo sie wieszają, albo gubią zasięg, albo bateria trzyma 2-3 dni. Wystarczy poczytać forum np. telepolis. Tylko opinie speców a nie 13-sto latków.

A to co pisza o serwisach to kosmos.Starsze modele mają przynajmniej życiorys. Każda nowinka to loteria.


Ehhh... żeby wyglądało tak jak kosztuje.:ph34r:

zawsze chciałem mieć takie coś, tylko po to, żeby dłubać wciąż..:blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój telefon też jest wyśmiewany przez moje latorośle ale mi służy dzielnie w pracy gdzie żaden multi-cośtam się na pewno nie sprawdzi. Kolega jarex66 prosił o wypowiedzi "właścicieli telefonów biznesowych" a ja prowadzę śmieszną, jednoosobową działalność(biznes:clowning )więc napisałem:waving


150x50x50 + sump 103 l. 55 kg LR + 9 kg LS , cyrkulacja 2 x JVP 102, obieg At-306, odpieniacz - stożkowy, światło 2 x 54 t5 + HQI 70W + 120W LED, start 13.08.2010

Kupię szczepki korali miękkich i LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokia E51, jako biznesowo-biurowy fonik jest super. Jedyna wada, to aparat foto bez autofokusa, który wbrew pozorom często sie przydaje. np. szybka fotka solniczki :playing


160l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłącznie HTC, w tej chwili Touch Diamond, choć wolałbym Touch Pro 2 lub HD2. Nokia w tej chwili to chłam, a o prędkości obsługi ekranu i aplikacji w modelu N900 to już dowcipy opowiadają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung D980,nie lubię telefonów z dotykowym wyświetlaczem,ale ten działa na dwie karty sim i dlatego go wybrałem.

Nareszcie mogę nosić jeden apatat i na rybach wyłączać nr prywatny :playing


500 L. sps'y + 1200 L.szczepkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radekCh mialem telefon htc hd2 przez kilka tygodni. chociaz nazywanie 'tego' telefonem to nieporozumienie :playing jest to potezna i rewelacyjnie wyposazona maszyneria. Jednak przy bele pierdnieciu krzyczy o polaczenie z internetem. A i skatem juz nie jestem i kieszenie takie jakby juz mniejsze w spodniach :strutin a przyznac musisz ze htc rozmiary ma nie kiepskie. Poza tym to uczucie gdy musisz przytulic cala twarz do ekranu podczas rozmowy.... Jak dla mnie - przesada.


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam nokie 5800, to mój pierwszy dotykowy telefon i spisuje sie rewelacyjnie.Nie zamienił bym go na guzikowca;) Jedyne co mi się nie podoba to funkcja mp3-cicho gra(jak dla mnie) chociaz podobno takie są standardy Unii;P, no i menu audio jest mało przyjazne,jak na telefon xpress music.


360l+120lsump,beast1200,TUNZE 6045+jvp102,NJ4500,LED CREE 4X12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

ja ze względu na pracę również używam tzw, kombajnów

wcześniej miałem HP iPAQ 614c

http://www.mgsm.pl/katalog/hp/614c/

telefonik fajny ale na dłuższą metę męczący,strasznie prądożerny

u mnie bateria wytrzymywała max 1 dzień

teraz przerzuciłem się na BlackBerry 8900 Curve

http://www.mgsm.pl/katalog/blackberry/8900curve/

o niebo lepszy od HP, chociaż brakuje mi Windowsa na którym chodził HP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokia E71 - najlepszy jaki miałem do tej pory, wada - aparat foto

PozdrT

P.S.

Ja tu widzę że niektórzy nie pamiętają do czego ma służyć telefon :playing


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strikte biznesowy to on nie jest, ale hmm .. iPhone :playing - nieporównywalne z nokią, sony-ericssonem, czy blackberry, (z htc zatrzymałem się na vario 3 i było ... miernie),

multitouch @basterek-4 to przydatna funkcja np. jak się coś chce powiększyć :strutin

ekran dotykowy - hmm .. działa na muśnięcie palcem - poezja :D

Przede wszystkim telefon szybki - mam wrażenie że on nie wczytuje po tapnięciu, tylko przed - już wie co za chwile wyświetlić.

multum aplikacji, także biznesowych :)

boli troche że za najfajniejsze trzeba płacić, choć te darmowe w niektórych kwestiach wystarczają.

intuicyjny, z niesamowicie wygodnym dostępem do internetu.

z biznesowych - to faktycznie nokia serii E jest idealna :)

ps. chyba jest tak, że każdy chwali swoje :) choćby miał nokie 3210 :D


17.03.2010r - 20.08.2012 http://nano-reef.pl/...m=posts&q=27683

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje Tomiooo :playing Ja juz przechodzilem przez SE serii P, bo ogolnie pasowala mi ta marka. Kilka lat temu Nokia byla daaaleko w tyle jesli chodzi o "przyjaznosc" interfejsu. Potem byla tez N95 - jast jak chleb krasnoludow - mozna jej uzywac do walki, ale na pewno nie do noszenia np. w kieszeni garnituru :/ . Teraz mam E66 a wczesniej kilka dni sie meczylem z E72, ale jak w samochodzie nie moglem trafic w klawisze numeryczne to ja oddalem.

@bigwalker, myslalem tak jak Ty - mialem kilka miesiecy szajsunga z dwoma kartami, ale jak mi wypadl z samochodu i przez dobra godzine bylem wogole bez kontaktu ze swiatem to znow wrocilem do dwu oddzielnych komorek.

Przynajmniej nikt nie nazwie mnie teraz jednokomorkowcem :strutin

No a w lipcu musze sobie sprawic jakis nowy aparat. Moze nowa Xperia, albo jakis szajsung, zobaczymy.

Pozdrawiam wszystkich gadzeciarzy !!


dsc0711b.th.jpg

Delta 72x72x50; LED Cree by Tomasz; Hydor Slim-Skim; 2x6055 + multi

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.bractwo-s...forum/index.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem przez rok mda compact 4 i nigdy więcej tego badziewia więcej nie chcę .Jedyną rzeczą która nie sprawiała kłopotu była nawigacja wgrana prze zemnie.O nie precyzyjnym panelu ,który potrafił wydziwaić cuda nie wspomnę.Obecnie mam normalny telefon nokia e52 i skończyły się moje kłopoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#251124 tomiooo :Ja tu widzę że niektórzy nie pamiętają do czego ma służyć telefon :playing

Pamiętają :strutin Tylko ze względu na sposób w jaki pracuję, HD2 sprawdziłby się najlepiej - muszę mieć pocztę, Excela i Internet pod ręką oraz nawigację i duży ekran - a nie chce mi się dźwigać (i nie mogę zresztą w warunkach mojej pracy) - laptopa, tabletu, telefonu i palmtopa :banghead

A co do iPhone :D - to mam swoje zdanie na ten temat, i choć wolę go nie wygłaszać, bo w tym przypadku często głosy zachwytu przeważają nad zdrowym rozsądkiem - nigdy bym go nie kupił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokia E71

Gdyby nie ten telefon na forum bylbym prawie nie obecny. Nawet teraz jak dymam do pracy moge skasowac komus posta. Po przez swoj elegancki dizajn, ksztalt wielkosc nie dziurawi kieszeni w garniturach:D

Na klawiaturze QWERTY kwerty piesze sie jak sekretarce. Aplikacji z zakresu office uzywam rzadko wiec o funkconalnosci niewiele moge powiedzec. Pelen darmowy dostep do internetu to sprawa sie ktora sie kieruje przy wyborze czyli bardziej kwestia operatora niz samego modelu. Za kilka tygodni wygasa umowa i na oku model E72 lub sony Vivaz Pro.

E72 to niewielkie zmiany w wygladzie do poprzedniego modelu, ale zamiast portu podczerwieni wsadzili juz normale gnizdko sluchawkowe jack 3,5mm co daje mozliwosc podlaczenia innych sluchawek bo ze stetoskopu slychac lepien niz z orginalnych. Taki minus Nokii Aparat tez juz lepszy 5MP no i co dla najwazniejsze jeszcze szybsze HSDPA.

Nawiekszy jednak szacun mam do swojej pierwszej Noki Banan uzytej podczas krecenia Matrixa. Wielkoscia przypomina paralizator,ale dalej budzi respekt i wywoluje usmiech na twarzach


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przez 8 lat tylko NOKIA, a teraz od 2 lat tylko HTC. Najpierw był HTC Touch Pro, teraz Touch Pro2 i szczerze polecam.

Tylko ROM mam ugotowany przez kolegów z forum pdaclub bo na oryginalnym strasznie bateria siadała i zżerało pamięć.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzegorzu - moderatorze - demotywatorze ;-):-):-) powiedz mi co sie dzieje ze od kilku dni, za cholere nie pamieta nano-reef mojego logowania z telefonu ? :/ Za kazdym razem sie logowac musze. Wkurza mnie to juz odrobine.


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz konecznie zmienic telefon:D

.....a moze to kwestia przegladarki nie mam pojecia. U mnie na opera mobile hula bez zarzutow.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama mam Iphona i jestem zadowolona, ale w porównaniu z HTC HD2 to wypada słabiutko :playing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez pare m-cy miałem LG GD900 Crystal typowa zabawka troche się na nim zawiodłem i szybko pozbyłem. Obecnie urzywan NOKIA N96 telefon rewelacja jak dla mnie, wgrałem mape GARMIN-a, divx player-a i pare gierek na zabicie czasu w drodze do przcy :playing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tam, takie typowe telefony, ja dlugo uzywalem toshibe g900, pozniej g910, wszystkie sprowadzalem z japonii :playing

-jako, ze jestem japonista

teraz nokia e51 jako abonament ERA, a do smsowania z narzeczona w orange sluzy Tosia G900 - niezniszczalna :strutin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

a ja mam obecnie Iphone - i na uważam go za najlepszą maszynę z tych które miałem dotychczas

oraz służbowo

Xperię - badziew jakich mało, a szybkośc działania porównywalna z prędkościa przemieszczania się ślimaków:-)

mam też E51 - fon ok, leży gdzieś w szafie i sie kurzy...

miałem Wizzarda, i Asusa 535 - ale obawiam się , że po trwającej w nieskończoność przygodzie z Xperią, wygodą obsługi Windows Mobile pozostanę przy Iphonie w przyszłości.


baniak 240 l 120x40x50, oświetlenie 4x54 W Hagen Glo, odpieniacz deltec MCE 600, pompy 2xJVP102

Przyjmę szczepki:-)

Link do filmu mojego akwa: http://www.youtube.com/watch?v=qgd-gT1iVWU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.