Skocz do zawartości
jarex66

Jakie macie telefony

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanwialem sie nad N8 bo moim ostatnim telefonem byla nokia i tak sie zakochalem w E71 ze w pewne chwili tylko Nokia.

Tez duzy wyswielacz wyjscie mini HDMI co przy aparacie 12m pixeli robi sie bardzo urzytecznym narzedziem. Jednak jak wspomniales system pozostaje daleko w tyle. Jest napewno solidniej wykonanana moze nie solidniej co jest po prostu zwarta bardziej masywniejsza w poronaniu do nalesnikowatego Samsunga 9,9mm. Ale 4 calowego! ekranu Samsunga z ledowym ekranem nie pobije ani Iphone, ani HTC desire. Porownalem na zywo z kolegami. Lepszy kontrast na Samsungu bialy jest bialy czarny jest czarny. Na Iphonie i HTC zoltawy i nie ta czern. Minusem galaxy jest to ze chlopaki nie wsadzili zadnego leda. Iphon ma HTC tez a Nokia to juz wogole wsadzila lampke blyskowa. Nawieksze minusy omawianych telefonow z www.gsmarena.com

NokiaN8 main disadvantages

Symbian^3 is still behind Android and iOS usability standards

No video light

Camera interface is decidedly outdated

Relatively limited 3rd party software availability

No office document editing (without a paid upgrade)

Video player has some issues

Battery life is not on par with best in the business

Battery is not user-replaceable to juz sa male jaja a po nokii to juz siw wohole nie spodziewalem

Samsung Galaxy S Main disadvantages

No Flash support for the web browser

No flash for the camera (tego mi brakuje)

No dedicated camera key (to na mozna sobie stwozyc na ekranie jak wszystko na androidzie)

The all-plastic body is a real fingerprint magnet

Feeble loudspeaker

FM radio is mono-only

Iphone Main disadvantages

Hardware design is prone to reception issues

MicroSIM card support only

No Flash support in the web browser

No true multitasking for all applications

FaceTime video calls work only over Wi-Fi

No file transfer over Bluetooth or USB Mass Storage mode (PORAZKA!!!!!)

No hardware shutter key for the camera

No FM radio

No stereo speakers

No microSD card slot

No smart dialing

Too dependent on iTunes for loading multimedia content

Poor loudspeaker performance

Generalnie wszystko porazka jak na tak drogi snobistyczny badziew (ale to moja bardzo prywatna opinia)

Bierz Samsunga:tongues


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy mówicie o telefonach komórkowych ?? :):(:)


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#297011 Niejeden z nas :

Czy wy mówicie o telefonach komórkowych ?? :):(:)

Bueheheh :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sony ericsson XPERIA pro z androidem (dzisiaj robie upgrade bo mi powiadomienie wyslali) powiem tak: do dnia, w ktorym kupilem ten model nie mialem pojecia, ze to takie cudo! maly, szybki komp w kieszeni. duzo czasu w pracy spedzam na leniuchowaniu i szperaniu po necie... mlaskam teraz tylko w strone Galaxy S... ale nie bede przesadzal narazie. kumpel wczoraj zrobil upa na 2.2 boooszzzeeeee co ten telefon potrafi!!!!!!!!!!!!!!!!! uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu posikac sie idzie:playing

nastepny bedzie na bank z podobnym wyswietlaczem jak GalaxyS i na bank z androidem! no chyba, ze znowu cos wymysla:googleye

popieram posiadacza GalaxyS (jak wyzej) to cudo kosmiczne a nie telefon!!! i Ipody niech sie w krzakach chowaja..... przykladow mozna podac wiele. tak wiec raz jeszcze: Iphonoy w krzaki ale to juuuuzzz!):)!!!


projekt 180l + sump

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skromna Nokia E61 :)

Niestety Symbian nie daje az takich możliwości, na początku instalowałem wszystko jak leciało, a teraz dzwonie i dziergam sms. Jak mam pakiet albo wifi to w necie siedzę. Nie chce mi się już w sofcie grzebać jak wcześniej.

Siedzę w starych phonach bo jakby nie było są kosztowne, a mi szkoda na to floty.

Strasznie długo myślałem nad 9300i, ale stwierdziłem, że nie mogę się cofać dlatego kolejnym telefonem będzie E71 :)

Androida miałem wczoraj w ręku Xperia mini chyba nic nie instalowane telefon mnie niczym nie powalił, moja nokia z oryginalnym softem była bardziej rozbudowana niż ten shit SE :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#297251 deXter :

Androida miałem wczoraj w ręku Xperia mini chyba nic nie instalowane telefon mnie niczym nie powalił, moja nokia z oryginalnym softem była bardziej rozbudowana niż ten shit SE :)

A czym miał Cię powalić goły system ? To samo można powiedzieć o świeżym windowsie tuż po instalce ,że sie do niczego nie nadaje bo tylko w paincie można sobie pomalować ...


+ sump , HQI 150W + 2x T5 24W ,
,111.jpg

http://www.przyczepa4u.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od poltora roku ujezdzam nokie n97. I pomimo kilku nonsensow uwazam ja za jeden z najelpszych telefonow jakie mialem do tej pory. Powoli przymierzam sie do zmiany bo umowa sie konczy, ale szczerze mowiac nie widac nic spelniajacego wszystkie wymagania :/ nie znosze macac wyswietlacza by pozniej pucowac go co chwile bo pod swiatlo nic nie widac. Nokia ma normalna klawiatura, na ktorej mozna bardzo szybko i wygodnie pisac. Ten nowy samsung ma tylko 8GB pamieci :/ wolalbym jednak miec wiecej pamieci w telefonie niz w odtwarzaczu mp3 :/ uzywam tego do przenoszenia plikow z domu do pracy np i jest to naprawde wygodne. Transfer wifi i juz.

mam jeszcze trzy miesiace na wybor nowego aparatu ale no chocby nie wiem jak czlowiek chcial - nie ma nic co sie wyroznia z tlumu mozliwosciami....


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#297261 chodi :

ja od poltora roku ujezdzam nokie n97. I pomimo kilku nonsensow uwazam ja za jeden z najelpszych telefonow jakie mialem do tej pory. Powoli przymierzam sie do zmiany bo umowa sie konczy, ale szczerze mowiac nie widac nic spelniajacego wszystkie wymagania :/ nie znosze macac wyswietlacza by pozniej pucowac go co chwile bo pod swiatlo nic nie widac. Nokia ma normalna klawiatura, na ktorej mozna bardzo szybko i wygodnie pisac. Ten nowy samsung ma tylko 8GB pamieci :/ wolalbym jednak miec wiecej pamieci w telefonie niz w odtwarzaczu mp3 :/ uzywam tego do przenoszenia plikow z domu do pracy np i jest to naprawde wygodne. Transfer wifi i juz.

mam jeszcze trzy miesiace na wybor nowego aparatu ale no chocby nie wiem jak czlowiek chcial - nie ma nic co sie wyroznia z tlumu mozliwosciami....

Jeżeli jesteś zadowolony z N97 to zastanów się nad Nokią E7 powinna Ci pasować. Również mam N97 ale mnie trochę denerwuje.

Pozdrawiam


600L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam najgorszego ,najbardziej snobistycznego ,najbardziej zalosnego i beznadziejnego telefonu na swiecie ,ktory pomimo powyzszych wad bije rekordy sprzedazy na swiecie :)

Mowa oczywiscie o iphone - uzywam i nie mam mu nic do zarzucenia biznesmen wprawdzie ze mnie zaden tak jak i "gadżeciarz" .Co do samego telefonu to: menu jest bardzo intuicyjne -nie musze przez 10 min szukac jednej piosenki ,wyswietlacz duzy i dobrej jakosci (mowa o kolorach i rozdzielczosci) ,bardzo fajny odtwarzacz ,szybkie pisanie wiadomosci (klawiatura qwerty) ,bezproblemowa obsluga poczty email ,mozliwosc pobrania milionow gier i aplikacji ,ogromna ilość pamięci ,staly dostep do internetu i oczywsicie bardzo szybki -dla mnie ideał :)

@Guliwer -jesli szukasz fajnego telefonu to polecam iphone'a 4 (do powyzszych zalet nalezy dodac

-jeszcze szybszy

-jeszcze lepszy wyswietlacz

-wideorozmowy najwyzszych lotow :)

-Filmy i zdjecia w jakosci HD )

Btw. Nie moge jakos zrozumiec -czemu sie wszyscy odnosza do apple ?Nie napiszecie "Nokia i inne spadac" tylko "Jablko spadac" ?Jakiś kompleks ? :) Bo nie rozumiem w czym widzicie problem.

Pozdrawiam


Bylo cos ,a jest nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N97 mini, E50, N 6500 slider i jak dotąd najlepszy model 6310i


c4ca4238a0b923820dcc509a6f75849b.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokia 6310i "była" niezła, obecnie samsung mi padł i chwilowo używam 5110 :) z żółtą obudową. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#297403 Błazenek :Btw. Nie moge jakos zrozumiec -czemu sie wszyscy odnosza do apple ?Nie napiszecie "Nokia i inne spadac" tylko "Jablko spadac" ?Jakiś kompleks ? :) Bo nie rozumiem w czym widzicie problem.

Bo iPhone to gadżet - mało użyteczny, niedopracowany, genialnie wypromowany gadżet i nic ponadto. W dodatku - piekielnie drogi. Podałeś szczegóły użyteczności, które są dostępne w tej chwili w każdym porządnym "macanym" telefonie na Androidzie - intuicyjne menu, poczta e-mail, dobry i duży wyświetlacz, filmy i zdjęcia w HD, wideorozmowy (w iPhonie tylko po WiFi notabene...). A zapomniałeś o... ograniczeniach - najpoważniejsze, to totalne uzależnienie od Apple i niewiele ponadto. Nokia to syf i iPhone to też syf. Długo miałem okazję testować różne telefony i iZłom4 jest jednym z tych, którego na pewno bym nie kupił. Mam HTC HD2 i na długo przy nim pozostanę, bo telefon to ma być narzędzie, a nie zabawka :) A iPhone'a pozostawię do zabawy bogatej młodzieży :) która musi być "trendy" (najlepiej za kasę starych), bo osobiście uważam, że to zabawka, a nie telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Motorolla Milestone mam od miesiąca i jestem baaardzo zadowolony


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#297403 Błazenek :

Ja uzywam najgorszego ,najbardziej snobistycznego ,najbardziej zalosnego i beznadziejnego telefonu na swiecie ,ktory pomimo powyzszych wad bije rekordy sprzedazy na swiecie :)

Mowa oczywiscie o iphone - uzywam i nie mam mu nic do zarzucenia biznesmen wprawdzie ze mnie zaden tak jak i "gadżeciarz" .Co do samego telefonu to: menu jest bardzo intuicyjne -nie musze przez 10 min szukac jednej piosenki ,wyswietlacz duzy i dobrej jakosci (mowa o kolorach i rozdzielczosci) ,bardzo fajny odtwarzacz ,szybkie pisanie wiadomosci (klawiatura qwerty) ,bezproblemowa obsluga poczty email ,mozliwosc pobrania milionow gier i aplikacji ,ogromna ilość pamięci ,staly dostep do internetu i oczywsicie bardzo szybki -dla mnie ideał :)

@Guliwer -jesli szukasz fajnego telefonu to polecam iphone'a 4 (do powyzszych zalet nalezy dodac

-jeszcze szybszy

-jeszcze lepszy wyswietlacz

-wideorozmowy najwyzszych lotow :)

-Filmy i zdjecia w jakosci HD )

Btw. Nie moge jakos zrozumiec -czemu sie wszyscy odnosza do apple ?Nie napiszecie "Nokia i inne spadac" tylko "Jablko spadac" ?Jakiś kompleks ? :) Bo nie rozumiem w czym widzicie problem.

Pozdrawiam

Dla mnie Iphone 4 odpada na starcie bo nie można dowolnie korzystać z jego pamięci. W Nokii na dowolnym komputerze w dowolnej chwili podłączam telefon wrzucam co mi jest akurat potrzebne i działa natychmiast z Iphonem tak nie jest i to dla mnie dyskwalifikacja. Korzystam regularnie z nawigacji w telefonie i znowu w Iphonie jestem ograniczony w wyborze nawigacji. Poza tym wyświetlacz w Samsungu Galaxy S jest lepszy niż w Iphonie 4, to moja ocena widziałem oba i bardziej mi się podoba Samsung.

Pozdrawiam


600L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Radek nie bardzo wiem o co chodzi z tymi ograniczeniami ,jak wczesniej napisalem nie jestem "gadżeciarzem" i mam proste potrzeby :) jeśli tylko o Appstore to nie jest to totalne uzaleznienie -sa przeciez jailbreaki ,co do HTC nie krytykuje bo nie mialem -znajoma ma i mialem okazje chwile testowac ten sprzet - do mnie nie przemowil ,ale dla mnie jedna z kluczowych spraw jest menu -albo do mnie trafi albo nie :) poki co tylko LG i Apple trafilo w moj gust ,nie wiem co ma HTC czego brakuje Iphone'owi ale nie brakuje mi tej funkcji :)

Co do galaxy -poza swietnym wyswietlaczem nie rzucil mnie na kolana w zaden sposob :)

Ps.Iphone jest rowniez swietna konsola do gier ,reasumujac poza wszystkimi podstawowymi cechami telefonu jest idealna zabawka do umilania czasu i zabijania nudy.

Pozdrawiam


Bylo cos ,a jest nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego ja nie moge zaakceptowac w IPhone to to ze nie idzie nic z niego przeslac na inny telefon ani wgrac jak ma sie w kazdym inym telefonie na swiecie. Brak wejscia na karte pamieci i polaczenia USB. Mala karta sim czyli monopol. Bateria kiepska a te biale sluchawki wypadaja z uszu. Jakosc muyki tez wiele pozostawia do zyczenia.

Trzymajac go w lewej rece traci zasieg. Zaden inny telefonna swiecie nie jest tak czesto reklamowany jak Iphone

Tutaj porownanie

gsmarena.com/samsung_i9000_galaxy_s_vs_apple_iphon


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czego ja nie moge zaakceptowac w IPhone to to ze nie idzie nic z niego przeslac na inny telefon ani wgrac jak ma sie w kazdym inym telefonie na swiecie.

No fakt to spory minus jednak ja wszystko pobieram z AppStore ew pc wiec nie przeszkadza mi to specjalnie.

Brak wejscia na karte pamieci i polaczenia USB.

Jak to brak podlaczenia USB ?:) Moze w UK ,bo Polskie iphone maja ta opcje :) ,co do karty hmm no kazdy ma inne potrzeby ,mi to 32gb wystarcza w zupelnosci .Sim mozna przyciac ;p a sluchawki kupilem oddzielnie wiec sa ok :)

Oczywiscie nie uwazam iphona za najlepszy telefon na swiecie ,ale na pewno nie jest smieciem :) jest po prostu troche inny niz reszta no i ostatnio bardziej "trendi" od posiadania tego telefonu jest jezdzenie po nim :D

To tyle ode mnie w temacie

Pozdrawiam


Bylo cos ,a jest nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z telefonami z androidem na pokladzie zainstalujcie sobie Angry Birds (jest juz pelna wersja)585 plansz do przejscia plus bonusowe :) masakra nie mozna sie oderwac od fonu hehehe


+ sump , HQI 150W + 2x T5 24W ,
,111.jpg

http://www.przyczepa4u.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#297432 Błazenek :
Czego ja nie moge zaakceptowac w IPhone to to ze nie idzie nic z niego przeslac na inny telefon ani wgrac jak ma sie w kazdym inym telefonie na swiecie.

No fakt to spory minus jednak ja wszystko pobieram z AppStore ew pc wiec nie przeszkadza mi to specjalnie.

Brak wejscia na karte pamieci i polaczenia USB.

Jak to brak podlaczenia USB ?:) Moze w UK ,bo Polskie iphone maja ta opcje :) ,co do karty hmm no kazdy ma inne potrzeby ,mi to 32gb wystarcza w zupelnosci .Sim mozna przyciac ;p a sluchawki kupilem oddzielnie wiec sa ok :)

Oczywiscie nie uwazam iphona za najlepszy telefon na swiecie ,ale na pewno nie jest smieciem :) jest po prostu troche inny niz reszta no i ostatnio bardziej "trendi" od posiadania tego telefonu jest jezdzenie po nim :)

To tyle ode mnie w temacie

Pozdrawiam

@Błazenek

Tylko udajesz czy naprawdę nie wiesz o co chodzi z USB ? Przeciesz oczywiste jest, że wypowiedź dotyczyła normalnego połączenia USB np. pamięci masowej. Co z tego że masz 16 gb jak nie możesz wrzucać każdego rodzaju pliku a do muzyki czy filmów musisz korzystać z dedykowanego programu.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UNSU -Faktycznie jakos nie skojarzylem o co chodzi :) ,az sie zawstydzilem :)

Mi nie robi roznicy czy wrzucam muzyke/filmy bezposrednio czy przez itunes'a


Bylo cos ,a jest nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dalej się nie rozumiemy. Różnica jest i to zasadnicza bo nie możesz tego zrobić na dowlonym komputrze np. nie skorzystasz z czegoś co jest na laptopie kolegi bez instalacji itunes, nie wrzucisz filmu bez konwertowania, nie skorzystasz z telefonu jak z pendriva, itd. Iphone jest super zabawką ale chociaż z powodu w/w ograniczenia nigdy go nie kupię, bo denerwuje mnie to, że do tak banalnej czynności jak transmisja muzyki muszę instalować specjalny program.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja Korzystam z Dwóch telefonów Sony E Satio U1 i SE K550 z Satio jestem zadowolony Aparat 12,1 mega Filmy w dobrej jakości Karta do 32 GB. Mogę nagrywać na niego bezpośrednio z Tunera Satelitarnego i później na kompa :) Radio również nie najgorsze bez problemu odbiera stacje w Zgierzu z Częstochowy,Konina,Warszawy,Włocławka,Sochaczewa i innych miejscowości w obrębie 150 KM od Zgierza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.