Skocz do zawartości
inmar

Pomysł na nicka na forum

Rekomendowane odpowiedzi

od mojego imienia wolano na mnie zawsze darecki. Tu w UK angielscy znajomi podlapali moja ksywke. Wielu wpisalo mnie do telefonu komorkowego jako darecky i tak zostalo od lat. Przy rejestracji na kilku forum darecky byl zarezerwowany wiec pojawila sie trojeczka.


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon

Z bierzmowania :)

kazali wybrać imię... miało być imię świętego... mniej więcej w tym czasie wszedł do kin "Leon Zawodowiec". Okazało się, że był święty Leon ale nie zawodowiec.

Babci - na wszelki wypadek - nigdy nie powiedziałem dlaczego Leon :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwiatkowski > Kwiatek / potem w podstawowce doszedl jezyk ruski i wyszedl cvietu, cviet.

Teraz nawet dzieci czasem mowia do mnie Cviet.


300 litrow: 120x50x55h przod i bok opti, swiatlo 2x150HQI+2x54T5, ok. 40 kg LR, 10kg zwirku koralowego, sump ok.70 l.,odpieniacz LGM 450, obieg Eheim compact 2000, cyrkulacja 2 x Koralia 5200

3881_3881.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w czasach prehistorycznych grałem na waltorni. A linia melodyczna waltorni w piosence kultu (dla niewtajemniczonych to zespół muzyki młodzieżowej+kabaret starszych panów w jednym) jakoś tak mnie urzekła że przeważnie jak każą na jakimś forum wpisać nick to se nucę "niejeden". A poza tym to chciałbym być każdym z Was chociaż w części ;)


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój wziął się od płyty zespołu Type O Negative o tym samym tytule co mój nick. Lubię z niej kilka kawałków:) A skąd pomysł? Jak bylem młodszy chciałem mieć taki gotycko-mroczny nick. i Tak zostało:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kojaczek5

u mnie to głupie przezwisko ze szkoły od nazwiska oczywiście, początkowo było kojak (kodżak), a 5 bo moja siostra później dorosła i zaczęła też się tak rejestrować jak ja :harhar:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj od zawodu wykonywanego i imienia :)


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasyl powstało od nazwiska..i jakoś się już przyjeło na niedzielnych warsztatach taktycznych..to i na forum postanowiłem ochrzcić się tym jakże pięknym przydomkiem.. pozdrawiam wszystkie nicki :welcome:


Cytuj

 

100x50x50 bez sumpa,

oświetlenie 2x60W led DIY,

odpieniacz Deltec MCE 600,

cyrkulacja Jebao RW8 + Tunze 6025,

20kg real reef rock + 5kg live rock.

Sól i ewentualne dodatki do wody - Colombo :)

Link do bańki;

http://nano-reef.pl/topic/77781-banka-huberta-250-low-tech/page__st__20#entry791962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie stanikow, to chociaz "k" urwalem :rambo:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaczy nie lubisz chodzić w stanikach ? ;P


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he he a kto lubi opakowanie?

Stani..my mamy pite,pamiętasz? :thumbsup:


Cytuj

 

100x50x50 bez sumpa,

oświetlenie 2x60W led DIY,

odpieniacz Deltec MCE 600,

cyrkulacja Jebao RW8 + Tunze 6025,

20kg real reef rock + 5kg live rock.

Sól i ewentualne dodatki do wody - Colombo :)

Link do bańki;

http://nano-reef.pl/topic/77781-banka-huberta-250-low-tech/page__st__20#entry791962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Mnie połowa imienia. ;)


400l,cyrkulacja 14000l/h,oświetlenie Led no i reszta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prosty 3pierwsze litery imie 3 nastepne nazwisko


500L OptiW.12mm +sump112L

Odpieniacz BubbleKing mini200.Pompa obegowa New Jet 4500L/h , cyrkulacja 2xTunze6095 + multicontroler7096+JEBAO RW15 .oswietlenie Giesemann Infinity 2x250W+4xT5 ok 35kg skaly + 20kg Livesand+ Sera Siporax 3l.Automatyczna doleweka i inne duperele + TM Bio NP Pellets sie kreca.Reaktor Wapnia ala Dastaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A.....tak mi sie jakos wklikalo :wacko: Spanikowałem :harhar:

Choć przyjaciele mówią na mnie inaczej. Na innych forach możecie mnie znaleźć zalogowanego jako ByQ [czyt. po polskiemu] a to od nazwiska, znaku zodiaku i .... wagi (raczej NADwagi :rofl: )


dsc0711b.th.jpg

Delta 72x72x50; LED Cree by Tomasz; Hydor Slim-Skim; 2x6055 + multi

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.bractwo-s...forum/index.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój nick powstał też jak inne z 10 lat temu też gdzieś jakaś rejestracja i problem co wymyślić a koło mnie jest przychodnia weterynaryjna zwie się EUKANUBA wiec tak sobie jakoś wymyśliłem kukabana.


63l + 14l i 27l cube po nich są już tylko wspomnienia (i graty po szafkach)

144 litry pasji 80x45x40h

pacific sun 120w + 2x24w

odpieniacz deltek mc500,

koralia 2+ jebao rw-4,

jager 200w, obieg tunze 2400

refugium z piachem +6w led

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3/4 nazwiska.


90x40x65 + sump 50x35x42. Cree DIY (36RB+16CW+1R+1G), Tunze 6045, Aquabee UP 2000, Tunze DOC Skimmer 9006. >25kg LR, refugium, DSB. Zasadniczo od 13.01.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem od czego... Może od tego, że jestem "zapalczywy w boju" :yes . A może od tego, że nie tylko rodzina, praca, akwarium,..., rodzina, praca, akwarium,... ? A już na pewno można poczuć, że się żyje gdy przez małe szczeliny hełmu widzi się nacierającego opancerzonego kolesia :rant: i... "nie ma przebacz"... A potem jest "masakra" :thumbsup::nuke: i jest tak :w00t: albo tak :ouch: . Kilka razy tego doświadczyłem i nie zamieniłbym tych paru chwil na np. nowy super samochód. W "posiadanie" zbroi i oręża wszedłem przez przypadek a własciwie wypadek i to dosłownie. Kolega zwichnął bark na takiej "imprezie". A ktoś musiał "bronić barw i honoru" na następnej... . Choć niezbyt odpowiadam posturą, podobnie jak on, wymiarom średniowiecznego rycerza, co pociąga za sobą "parę kilo" stali więcej to pasowałem do zbroi wymiarami jak i przede wszystkim przygotowaniem fizycznym. To ostatnie, mimo niezależnie systematycznych ćwiczeń i sprawności, z ledwością! Krótko mówiąc ciężkie jest życie i "praca" rycerza... :yes . Nawet jeśli jest to jedynie "ostrzejsza rekonstrukcja".

Nabrałem szacunku dla tych, którzy w kilku warstwach odzienia w tym wełnianego, kolczudze i zbroi w temperaturze 27C i pełnym słońcu ścierają się by odtworzyć choć przez chwilę np. klimat Grunwaldu 1410. A i "Zrobić komuś Jesień Średoniowiecza" nie jest pustym powiedzonkiem i nabiera bardziej osobistego charakteru :lol: .

Edytowane przez Ritter (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było się zarejestrować na forum i wypaliłem pierwsze co mi przyszło do głowy i o dziwo milionom userów w tym adminom + modom nie przyszło do głowy "nanorafa" :)


Kostka 100x100x50cm,

Oświetlenie: 12 x 39W, ATI Sunpower

Cyrkulacja: 2 x Tunze 6095, 1x Tunze 6055

Obieg: NewJet 4500

Reaktor Ca, DIY

Sól: Tropic Marine Pro Reef, RedSea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucek

Mój nick jest od mojej ksywy z podstawówki :D bo jak się tu rejestrowałem to chyba jeszcze w podstawówce byłem...

w gimnazjum, liceum i na uniweku już nikt ze znajomych tak na mnie nie mówi, ale kiedyś nikt nie zwracał się do mnie inaczej, na zawołanie mojego imienia nawet bym się nie odwrócił :)

ale nie wiem do dziś skąd się to wzięło ani co to ten pucek :D

Edytowane przez Pucek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To część nazwy mojej firmy :welcome:


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzane ... :whistle:

W podstawowce wolano na mnie Siwy. Bylem strasznym blondynem. Dzisiaj to nawet by pasowalo. Dopiero na Wdzydzach czuje sie mlodo, jak inni kolesie :harhar:

Stani, wiadomo, nie chcialem Niemcow meczyc, zreszta Stanislaw totutaj czeste imie dla kota :realmad::ph34r: :bang head :help1


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaaaaaaaaaa moje to imię i rok urodzenia [dalej mam 18lat :whistle: ]


4429_4437.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie kiedyś, lata temu tak przezwano. Z uwagi na koszulkę jaką wtedy miałem na sobie. No i mało poważne usposobienie :) Z koszulki wyrosłem, nick i charakter pozostał. A nick jest w sieci jeszcze z czasów usenetu...


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da przypomnienia mój nick to nazwa firmy,ale wzięła się na szybko i jest to połączenie Ingi i Marka.A żona ma tak na imię bo teściowa lubiła Klosa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.