Skocz do zawartości
snocho

Interzoo 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Tydzień temu pojechaliśmy na targi Interzoo do Norymbergi. Udało się zebrać imprezowo-akwarystyczno-LEDową ekipę w składzie: Piotr (Efendi), Przemek, Leszek (Loccutus), no i ja. Zapowiadał się świetny weekend na targach, ale auto, którym jechaliśmy miało zdecydowanie inne plany. Jeszcze przed granicą samochód zażyczył sobie 24-godzinnej siesty w serwisie, demonstrując to całkowitym brakiem chęci do dalszej jazdy...

1202-2i.jpg

Pomoc przyszła z lasu, zaraz zaraz, nie to tylko Przemek:

1202-1i.jpg

1202-3i.jpg

Plus całej sytuacji był taki, że ktoś wpadł na pomysł, aby w środku pola postawić na prawdę fajny hotel, w jakości Hi-Fi. Z zaledwie 24-godzinnym opóźnieniem dotarliśmy na Interzoo:

1202-4i.jpg

1202-5i.jpg

Zaraz po wejściu trafiliśmy na stoisko de Jonga, w głównym akwarium mieli na prawdę zacne korale, no i stadko P. ventralis:

1202-7.jpg

1202-6i.jpg

1202-41.jpg

1202-39.jpg

1202-35.jpg

1202-36.jpg

1202-40.jpg

1202-38.jpg

1202-37.jpg

Łazimy dalej:

1202-17.jpg

1202-15.jpg

1202-20.jpg

1202-22.jpg

1202-23.jpg

1202-24.jpg

1202-25.jpg

1202-26.jpg

1202-27.jpg

1202-8.jpg

1202-19.jpg

Po drodze spotkaliśmy najbardziej akwarystyczne małżeństwo, jakie znam:

1202-28.jpg

Pierwszy rzut oka, to musi być KZ:

1202-14.jpg

1202-31.jpg

1202-32.jpg

Tu można było pogadać po ludzku:

1202-13.jpg

Tropic Marin i zagadka, kto to taki, że obowiązkowo trzeba sobie z nim było zdjęcie zrobić?

1202-16.jpg

1202-29.jpg

1202-30.jpg

1202-45.jpg

Za dużo łażenia, przerwa:

1202-18.jpg

1202-21.jpg

Sprzęt:

1202-10.jpg

1202-12.jpg

1202-9.jpg

Niby LED-y, a można jajka smażyć:

1202-11i.jpg

No i mega sprzęt:

1202-33.jpg

1202-34.jpg

I by było, wychodzimy:

1202-42.jpg

P.S. Nie kupujcie francuskich samochodów, 100km przed domem:

1202-43.jpg

1202-44.jpg


pzdr

Michał

gallery_7670_2202_6981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy by chciał mieć zdjęcie z Ballingiem :strutin to musiał być fajny wyjazd. Interesująco zapowiada się nowa linia odpieniaczy Delteca. Czy rzuciły Wam się w oczy jakieś warte uwagi nowości? Przyznam, że prawie nie poznałem Pana Przemka. Już tyle lat nie byłem w Reefshopie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj z p.Ballingiem to wyszły jaja jak berety, no nie powiem było grubo.

miodzio wycieczka :strutin przynajmniej Michale miałeś okazje przespać sie w N.Tomyślu inaczej byś nie miał powodu. Żarcie super,

hotel 100 x lepszy jak w Nurnberg-u i przy okazji 2x tańszy:D

No ale na Renie nie narzekaj, całe Niemcy w drodze do domu spisywała sie grzecznie....

Na tym jednym zdjęciu Piotrek wygląda jakby chciał pod... ten tego ten filterek do kulek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym jednym zdjęciu Piotrek wygląda jakby chciał pod... ten tego ten filterek do kulek...

....czasu brakowało a czarny rycerz tuż...tuż...:strutin


145x70x65H, sump 200L, BK 250, RRR 25kg, 2xVortech MP40, ATI 10x54W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak widmo czarnego rycerza prześladowało tą ekipę aż do ... Grudziądza ?? :strutin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, a po takich targach mozecie napisac jak wypadaja LEDY w swiecie ?

Czy bylo duzo nowosci zwiazanych z LEDami ?

Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To była moja misja na tych targach - wybadać co w temacie LED. Lamp było bardzo, bardzo dużo, ale co by tu nie mówić żeby nie wyszło samochwalczo.... z czystym sumieniem mogę stwierdzić że nasze są najlepsze - bez picu i naprawdę :strutin i pomijając kwestie bajerów nawet a skupiwszy sie na tak przyziemnym temacie jak chłodzenie - Na ledach konkurencji można jajca smażyć. Dosłownie - tak jak napisał Michał przy jednej z fotek. Poza tym producenci widze mają zupełnie inne podejście do tematu. nie ważne co włożyć do lampy byleby sie LED nazywało....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuźwa niektórzy to się wożą :strutin

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PanMandaryn

Z nowości... no cóż, jakiś szczególnie spektakularnych premier to nie było. Co druga firma i firemka wystawiła lampy LED-owe, niestety ogromna większość wyglądała tak, jakby były skręcone godzinę przed targami. A ceny nieraz wzbudzały salwy śmiechu, np. lampa: 50W w LED-ach + dwie świetlówki T5 39W, cena detaliczna 1500EUR :strutin Lampa plazmowa Sfiligoi robiła wrażenie, ogromny odpieniacz Sandera, choć to żadna nowość. Niezły sprzęt pokazał Blau. Tunze wystawiła hipercyrkulację, może nikt, poza akwariami publicznymi tego nie kupi, ale Niemcy rzucili rękawicę reszcie. Tropic Marin pokazał, na razie opakowanie, "absorberu" fosforanów w płynie, ma działać od razu, nie na zasadzie absorbcji, a reakcji chemicznej, w sprzedaży w lipcu.


pzdr

Michał

gallery_7670_2202_6981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#261704 loccutus :

To była moja misja na tych targach - wybadać co w temacie LED. Lamp było bardzo, bardzo dużo, ale co by tu nie mówić żeby nie wyszło samochwalczo.... z czystym sumieniem mogę stwierdzić że nasze są najlepsze - bez picu i naprawdę :) i pomijając kwestie bajerów nawet a skupiwszy sie na tak przyziemnym temacie jak chłodzenie - Na ledach konkurencji można jajca smażyć. Dosłownie - tak jak napisał Michał przy jednej z fotek. Poza tym producenci widze mają zupełnie inne podejście do tematu. nie ważne co włożyć do lampy byleby sie LED nazywało....

Super relacja z targów :clapping A macje może zdjęcja ze stoiska Nano-Reef z lampami LED ?


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm...Ja osobiście nie słyszałem o firmie nano-reef.....ale słyszałem że ma bardzo duzo kontrahentów w pisaniu postów:)


145x70x65H, sump 200L, BK 250, RRR 25kg, 2xVortech MP40, ATI 10x54W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, dajcie zdjęcia stoiska Pacific Sun....?


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak masz rację popełniłem błąd, firma to Reef-Shop może dlatego nie było zdjęć ze stoiska.

przepraszam


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek się z lampami na Interzoo nie wystawiał.


pzdr

Michał

gallery_7670_2202_6981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#262096 snocho :

Przemek się z lampami na Interzoo nie wystawiał.

Jak Sam stwierdził na tak małych i lokalnych targach nie ma sensu....:clapping


145x70x65H, sump 200L, BK 250, RRR 25kg, 2xVortech MP40, ATI 10x54W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#262100 Efendi :
#262096 snocho :

Przemek się z lampami na Interzoo nie wystawiał.

Jak Sam stwierdził na tak małych i lokalnych targach nie ma sensu....:clapping

No tak raz na dwa lata w europie takie tagi hmmm ........ masz rację nie ma sensu .........


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę Sławku, że Piotr żartował.

Choć z drugiej strony w tym roku kilku firm brakowało. Jak rozmawiałem z moim znajomym z Niemiec, to powiedział, że nie wystawiają się z powodu kosztów, bo te są wysokie, a jak na polskie warunki wręcz niebotyczne. I niestety stwierdził, że poprzednia edycja Interzoo przyniosła bardzo słabe rezultaty jeśli chodzi o zdobycie nowych klientów. A na budowanie wizerunku poprzez Interzoo stać niestety tylko bogate firmy...


pzdr

Michał

gallery_7670_2202_6981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurde mol, dalibyscie znac wczesniej na forum ze cos takiego organizujecie, to bysmy sie spotkali i pogadali, i jeszcze byscie sie zatrzymali u mnie...

Targi monumentalne, mnie przytłoczyło to wszystko... :clapping


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak faktycznie masz rację :clapping szkoda że Przemka produkty jak pisał sprzedają się super w 99,9 % za granicą , a na rynek europejski mają problem. Ale faktycznie ceny stoisk są zaporowe.


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.