Skocz do zawartości
nika

Ponarzekajmy sobie tu....

Rekomendowane odpowiedzi

Hej studenckie czasy - 0.5L wieczorkiem i pobudka o 6.00 :waving


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta Angielska pogoda doprowadza mnie do depresji. Wstaje rano ciemno , pracy jakos czarno sie zrobilo i jeszcze sie nie chca sluchac:whip


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj na Śląsk przybyła Irlandzka pogoda. Też nie jest to radosny widok.


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irlandzka pogoda, do tego dobre irlandzkie piwo, zaciszny pub... ale nie, trzeba w pracy siedzieć :)_o


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, a jakie irlandzkie piwo jest dobre : P

Irlandzkie piwo, Irlandzki Pub (bo tam nie ma dymu), ale piwo Polskie


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lublin i okolice ( ciekawe gdzie jeszcze) do poniedziałku nie ma NEOstrady, właśnie się zesrała............ wrrrrr


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:clapping

widzialem reklame neostrady dzisiaj:D - ponoc same powroty do sieci TP

a tak szczzerze wspolczuje

pozdro


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no tak na poważnie to ja nie narzekam, to nie jest NEO z 2000 roku gdzie więcej nie było niż było :clapping

W sumie to ich pierwsza awaria (mam w domu NEO od 5 lat) - ale dobrze mieć backup typu IPlusik :strutin


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wq...ł mnie nowy opieniacz,przecież jak bym chciał natleniać wodę to kupiłbym do tego kostkę lub wężyk :cursin


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się nie chce iść nakarmić korali:(

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero znalazłem taki ciekawy wątek :)

Co tu tak mało tych narzekań? Przez święta czy co? Mi nawet one nie przeszkadzają :)

Tak więc: wku.... mnie, że ciągle ktoś się czepia tego jak jeżdżę, a to że za szybko, albo za mocno hamuję; wku... mnie to, że narzekając na coś co nie działa tak jak powinno, dostaje opierdziel; wku... mnie to, że dostaje opierdziel za darmo; wku... mnie to, że mam tyle śniegu, że nie moge bramy otworzyć; wku... mnie to, że nie zaliczyłem koła z matmy, a co jeszcze bardziej mnie wku..., że nie można go poprawić; wku... mnie to, że z wykładu na wykład wiem coraz mniej; wku... mnie to, że jak wyjeżdżam na uczelnie to jest ciemno i jak wracam to też jest ciemno; wku... mnie to, że nie mam kiedy pobiegać (dziwne ale prawdziwe); wku... mnie to, że kiedy chce kogoś opier... za coś co mu się należy, to robi mi się głupio i ostatecznie odpuszczam; wku... mnie to, że próbuje uzbierać kase na zbiornik i co chwilą wychodzą mi jakieś nieprzewidziane wydatki; wku... mnie to, że padł mi laptop, którego nie chce mi się naprawiać i którego nikt nie chce kupić (a swoją drogą to polecam zakup=>pw :)) i jeszcze dwa podobne, z tym samym uszkodzeniem szybko się sprzedały; wku... mnie to, że chyba przeżywam jakiś kryzys i nic mnie nie zadowala; wku..., nie to mnie lekko irytuje, że nie mogę znaleźć jakichkolwiek informacji na temat tego zbiornika

, który oglądam po kilka/kilkanaście razy dziennie :)(ale musicie przyznać, że jest mega); irytuje mnie to, że u wielu osób prowadzenie dziennika zakładania zbiornika kończy się na napisaniu 1 posta; wku... mnie to, że w domu mam samych przeciwników co do powstania mojej solniczki; denerwuje mnie to, że jest coraz mniej zdjęć korali, którymi mogę przekonać ojca co do morszyczyzny, a który był ostatnio pod niemałym wrażeniem nps'ami; wku... mnie to, że jak niedawno świetnie włądałem angielskim, to od pewnego czasu ciężko jest sobie cokolwiek przypomnieć; wku... mnie ostatnio cena paliwa (pewnie nie tylko mnie). No i chyba to tyle. A nie wku... mnie to, że herbata mi wystygła. Ooo a właśnie tatuś mi przypomniał, mega mnie wku..., że ludzie nie pilnują swoich psów i wszystkie łażą u mnie po ogrodzie i srają i leją gdzie popadnie. Lepszych słów znaleźć nie mogłem także jak ktoś poczuł się urażony to PRZEPRASZAM

Jeszcze chyba nigdy tyle nie napisałem :) Tak więc jak już wszystko to z siebie wywaliłem to może będzie lepiej:bump1

Pozdrawiam i wesołych świąt

Mateusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ mc91PL ladna litania:D napewno o niczym nie zapomniales?

Najwazniejsze ze Ci ulzylo, teraz bierz urlop i zapomnij o wszystkim


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#309795 Tofik :

A mnie centralnie wkurza ulubiony kolorek niki i zdaje si? ?e nie tylko mnie :) :)

A mnie wkurza ?e Ciebie wkurza :) W nagrode bedziesz na obserwacji :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja od 10 dni jestem poza domem i wczoraj sie dowiedzialem, ze mam w akwarium 18 st i ogolna biel :banghead


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@ mc91PL ladna litania napewno o niczym nie zapomniales?

No właśnie jeszcze o paru sprawach sobie przypomniałem:clowning ale dam sobie siana

teraz bierz urlop

Dziekanke na pierwszym roku?:)

Pozdrawiam Mateusz

PS Uprasza się kolegę Grzegorza Dyzmę o zdjęcie całego zbiornika i jakąś aktualizację, bo ojciec był również zachwycony aquascapingiem u Ciebie, tak jak i ja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.