Skocz do zawartości
SkoczekPL

Konkurs na projekt koszulki i kubka Nano-Reef!

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga! Ostatnia już zmiana w kwestii nagrody.

Dzięki Łukaszowi z Aqua-Trend osoba która zwycięży w projekcie na kubek dodatkowo otrzyma:

- Automatyczną dolewkę "Levelautomatic"

Na tym zamykamy listę sponsorów, myślę że i tak jest nieźle :clowning

Niedługo zorganizujemy kolejny konkurs także nowi - sponsorzy szykujcie się :p

Raz jeszcze zapraszam do zabawy i raz jeszcze serdecznie dziękuje Przemkowi, Darkowi i Łukaszowi za ufundowanie nagród.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że warto jednoznacznie ustalić kwestie poruszoną na początku, nadruki mają być full color czy ograniczone do kilku (ilu?) kolorów. Nieuregulowanie tej kwestii moim zdaniem kładzie konkurs. Przypominam także, że cudze zdjęcia sa chronione prawem autorskim i wykozystanie ich (jak to miało miejsce w zamieszczonym tu projekcie) wymaga uzyskania zgody autora zdjęć (często wiąże się to z kosztami).

poz


370L 2xT5-54W cyrk- 8000l/h foto: http://www.nano-reef...e=gallery&f=716

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram KIVI-ego - i może zaproponuję max 3 kolory ? co by nie pojechać z kosztami

ale jak ktoś zrobi w 4-rech lub da 2 + np jakiś efekt typu puffer lub 3d (czyli wypukłe elementy) to też powinno być OK

oczywiście piękny wzorek 1 kolorowy - to skarb - ładny i tani :clowning

ważne żeby to nie były zdjęcia :p lub full color

kolor koszulki - proponuję, żeby każdy zaproponował jaki uważa .. projekt koszulki to jej cały wygląd więc tu bym zostawił sprawę otwartą - ale większość nadruków bardzo łatwo dopasować do czarnego lub białego koloru koszulki...


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powolutku dojrzewam do udziału... czy wtajemniczeni dla ułatwienia mogą podpowiedzieć mi jakiego fonta użyli w nazwie Nano-Reef?


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luft - nie ważne jaka czcionka - róbmy każdy jaką uważa ... ma być fajna koszulka z dopiskiem nano-reef.pl :clowning nie ma w założeniach początkowych, że musi być logo :p szalejmy !!!


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopisuje sie do prośby uregulowania kwestii praw autorskich-podbierania fotek z googli. Proponuje rowniez zaznaczyc w jakim formacie mają być grafiki (rozdzielczosc,dpi) czy ma byc wektor itd. Zeby sie nie okazalo ze ktos zrobi w 72 dpi i musi od nowa robić.No i czy mozna wrzucic wiecej niz 1 projekt.

Pozdr


360l+120lsump,beast1200,TUNZE 6045+jvp102,NJ4500,LED CREE 4X12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) ja robię w 72 dpi - szkoda zdrowia na 300dpi - jak wygram to przerobie - oczywiście, że plik do druku powinien mieć 300dpi - potem plik rozbija się na kolory i tak daje się do druku ... ale rozbicie może zrobić producent - wazne żeby wzorek łatwo dał się rozbić na te max 2-3 kolory (koszta)

2) oczywiście, że kraść nie można - więc zachowajmy prawa autorskie - ja od siebie dodam, że każdą prace jaką wystawie będzie można wykorzystać do koszulki i nigdzie więcej - prawa zostają u mnie :p

3) ja oczywiście, że wrzucę kilka wzorków - już mam dwa :clowning


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle, ze orpocz fikusnie kolorowych i 'trudnych' grafik, powinnismy zrobic cos prostego. Aby bylo tanie i moglo trafic do jak najwiekszej ilosci osob. Chocby jako upominki :clowning

3377-koszulka.jpg


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez cos wypociłem. Pikseloza straszna bo końcowa edycja była w paincie:). Ale plik oryginalny mam w Corelu więc spoksik. I popieram chodiego lepsze będzie coś prostego.

Myślę że będzie dobre też na kubek

przód

3447-koszulka_biala%20przod.jpg

tył

3447-koszulka_biala%20tyl.jpg

samo logo

3447-na%20koszulke%20n-r%202.jpg

Pozdrawiam

Maciej


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne pomysly.Tylko Panowie zostaly pominiete nasze piekne Dziewczyny.

Moze jakies ladna osobista bielizna z logo Nano-reff (majteczi albo biustonosze,pirzamy nocne itp).

Ladne modelki mile widziane z projektem.Oczywiscie bez jakisz mocnych szczegulow.

SK

VictoriaSecretFacebook.jpg

Ps Przy okazji nasze zonki z nasza pasja sie pogodza.:clowning


120 GL tenk(454.24L),110Lb Fiji Pucani Skala ,Pompa Vortech 40W,20W,360W Swiatla 50/50,8W LED nocne,60Lb piasku(2mm zmielone muszle).Pare Kolari ,Wiele rybek,slimakow pod piaskowych,reef krebow.55 GL Tenk glonowy ,Filter Bio Pellets

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wnoszę o zmienienie terminu na krótszy :clowning)) żona mnie gania, że nic innego nie robię tylko rysuje - już mam 4-ry koszulki - boje się ile będzie za tydzień :)))

zróbmy do 10 września !!! myślę, że każdy kto zechce wystartować to i tak zdąży :p


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to moja propozycja koszulki i kubka :clowning


330+80L z miękasami, HQI 150W+24W, Deltec APF600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to pora zacząć konkurs :)

miałem wystawić prace pod koniec terminu co by wzorki się nie znudziły i nie stały się "inspiracją" dla innych :D

ale wstałem dziś i myślę a co tam :D do końca terminu zrobie kolejne...

narazie są to oczywiście tylko projekty / makiety - finalne wzorki mogą się nieznacznie różnić - trzeba by od nowa przygotować już pod druk

starałem się, że zrobić koszilki w których nie powstydziłbym się chodzić po pracy, po mieście itp... więc reklamówka nie wchodzi w gre

ale żeby to wszystko przypominało forum wystawie serię w kolorach znanych nam wszystkim... mam oczywiście te same wzorki w innych kolorach - więc nie ma problemu z przełożeniem tego...

w takim razie zapraszam do oglądania i komentowania :D

KOSZULKI

mój nr 1

tu miała być jakaś nieco żartobliwa forma pokazania kim jesteśmy - z jakimś fajnym tekstem opisującym hobby - i fajnym akcetem społecznosciowym zachęcającym do dołaczenia na nano-reef.pl

tee_no1b.jpg

nr 2

tu pojechałem po znanym stylu zabawy z nazwami - czyli napis rafa zbudowany jest z wyrazów z którymi stykamy się na codzień

tee_no2b.jpg

nr 3

napis nano reef zbudowany ze zwierzaków znanych nam z akwarii - ktoś doliczy sie z ilu ? :D

tee_no4b.jpg

nr 4

tu jakiś fajny standardzik :D

tee_no3b.jpg

KUBEK

dla mnie kubek i koszulka to zupełnie inna bajka - kubek powinien być mega prosty z brancem - więc moja propozycja to ten kubek w środku - jesli by sie dało to zrobiony ze szkła - ciemnego szarego w kolorze forum - na nim nadruk z loga forum...

kazde inne kombinowanie z kubkiem moim zdaniem nie ma sensu :D

kubeki.jpg

dlatego traktował bym kubek jako te teńsze rozwiązanie w stylu gadżetu upominkowego / reklamowego - a koszulke zrobił w fajnym stylu

pozdrawiam

kris


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nr 2 wymiata:) Nr 1 mi się nie podoba, napaćkany i po angielsku, a jesteśmy polakami, czwórka świetna, tylko dałbym napis w poziomie, kubki świetne:)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SEB - miałem dać jestem rifiarzem? hehe nie wiem w czym przeszkadza Ci ten tekst po angielsku jak codziennie wchodzisz na portal o angielskiej nazwie nano-reef.pl :) a nie mała rafka :D


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kriss_77, świetne projekty!!! kubki "syćkie pikne", a koszulki hm... nr 3 i nr 2 - w tej kolejności.

Ostatnia już chyba zbyt "podkręcona" jak dla mnie, ale BRAVO!!!

ps. świetny kolor koszulek!


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numer 2 i 3 kozak ,kubki pierwsza liga

Pozdrawiam Jacek


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

Kris_77

dla mnie zdecydowanie nr 2 :)

jakieś pomysły na "plecy",

może tylko www.nano-reef.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki :D

ogólnie nr 2 widzę przypadł do gustu :) i fakt - najbardziej pracochłonna praca :D jest tam wiele błędów i wiele powtórzeń ale finalnie trzeba by wyciągnąć jak najwięcej charakterystycznych słów ...

to może wyprodukować 2 koszulki :D nr 2 i nr 3 :D))

@DarekB30 - z tyłu bym zrezygnował - raz, że głupi mały napisik a koszta rosną ... dodatkowo ja osobiście nie chciałbym nosić na plecach adresu www :D promocja promocją ale ma być fajna koszulka - adres oczywiście jest na froncie :D


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.