Skocz do zawartości
crab22

Zlot w górach II 4-6 Luty 2011

Rekomendowane odpowiedzi

no to trochę zboczysz ;-)


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, właśnie gadałem jak w firmie, w razie czego, mogę pogadać z szefem o pożyczenie forda galaxy- 7 miejsc, ale to tylko taka ostateczność.


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#316848 szarykruk :

Heh, właśnie gadałem jak w firmie, w razie czego, mogę pogadać z szefem o pożyczenie forga galaxy- 7 miejsc

no to jak coś to dajcie znać... najlepiej priv'em


Pozdrawiam,

Piotrek

120x70x50 3-side view, T5, 2x6100 + 2x6550, BK 250, Profilux, DaStaCo, AF, AiO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może znajdzie się ktoś komu będzie bardziej po drodze. Zjazd na Pyrzowice bardziej pasuje osobom jadącym z kierunku północnego.


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#316407 kiflu :

Krzysiek nie wiem czy po śliwowicy nie będzie prelekcji z Tyskim :waving

[/quote

Ta prelekcja jest planowana po "czerwone wytrawne ze smokiem" :waving


pozdrawiam

Aśka

____________

Start 4.06.2009

270l+100l sump,

OR 3500 AM,

turboflotor 1000 AM,

2 x Koralia 3 + Wavemaker,

dolewka AM,

Lajon 120,

LED-y 7*17 W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#316461 adamus_23_as :

jak czytam te wasze posty o tym piciu na zabój, to normalnie zaczynam się bac. To ja żonie sciemniem że zabieram ją na konferencje na temat morszczyzny ,żeby doszkolic się w temacie. a widzę że zamiast szczoteczki do zębów trzeba zabrac skrzynkę wódki,lepiej żeby nasze panie nie przeczytały tego wątku bo zrobi nam się bal samców:clowning

Żonę, przedstawisz mnie :waving


pozdrawiam

Aśka

____________

Start 4.06.2009

270l+100l sump,

OR 3500 AM,

turboflotor 1000 AM,

2 x Koralia 3 + Wavemaker,

dolewka AM,

Lajon 120,

LED-y 7*17 W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#316823 Grzegorz Dyzma :

Nie 6 osob tylko 3 kobiety, a Marcin i Bartek to troche misiki. Ja zagielek to moge nawet na wentyl albo do bagaznika, wazne zeby dojechac:clowning

Sam jestes misiek :waving Moj bebenek jest od wpatrywania sie w rafe... i picia piwa :waving Takie siedzace hobby :)

A tak na serio to z gory dzieki za podwozke :)


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#317245 smoki :
#316461 adamus_23_as :

jak czytam te wasze posty o tym piciu na zabój, to normalnie zaczynam się bac. To ja żonie sciemniem że zabieram ją na konferencje na temat morszczyzny ,żeby doszkolic się w temacie. a widzę że zamiast szczoteczki do zębów trzeba zabrac skrzynkę wódki,lepiej żeby nasze panie nie przeczytały tego wątku bo zrobi nam się bal samców:clowning

Żonę, przedstawisz mnie :waving

oczywiście. zaraz po tym jak my się poznamy...:waving


330l: 100/60/55 optiwhite + sump , oświetlenie: 8x39 ATI Powermodule Obieg: RD 3500 odpieniacz: Bubble King Supermarines 200 Filtr:poompa NJ2300+deltec FR 509 +filtr NP-reducing BioPellets dolewka: Dr Witt + Eheim compact 300

cyrkulacja:2xkoralia 4+1x koralia 3: skała ok 50kg. Start 17.05.2010 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, jak to sie mowi: co Cie nie zabije to wzmocni

A na zlocie to myślę, że będzie dobrze, albo bardzo dobrze :waving

W każdym razie każdy odnajdzie tam swoją niszę :waving


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkt 10.

Moge zabrac troche filmow o rafie ale napisy sa w jezyku angielskim. Jak ktos lubi bawic sie w konwertowanie moge podeslac zeby zmienic format i dociagnac napisy.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filmów o rafie też mogę naście zabrać, postaram się wstawić listę, większość po angielsku - myślę, że bardziej jako tło - jeśli komp i rzutnik mogą chodzić w tle (?), to mogłyby sobie lecieć, no chyba że rano jak rodzice ... by spali (:)) - dzieciom puścić :)


17.03.2010r - 20.08.2012 http://nano-reef.pl/...m=posts&q=27683

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, filmy nie będą główną atrakcją zlotu, ale tworzą fajny klimat:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, hitem będzie film "Wódko pozwól żyć". W rolach głównych wystąpią uczestnicy Zlotu:bump1:clowning.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#318936 Włodzimierz :

Taa, hitem będzie film "Wódko pozwól żyć". W rolach głównych wystąpią uczestnicy Zlotu:bump1:clowning.

Stawiam banię temu kto zapoda przepis na obnizenie stezenia alkoholu w wydychanym powietrzu w drodze powrotnej :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@luft szklanka zimniej wody - zamiast :)


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#318959 kiflu :

@luft szklanka zimniej wody - zamiast :)

No chyba tak jak mowisz, trzeba bedzie podzielić ułańską fantazję przez pół :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jedenj strony mi to obojetne bo lubie drink drink w dobrym towarzystwie, ale nie lubie jak ktos mi leje na sile. Takich sytuacji pewnie nie braknie. Zaczynam sie obawiac ze cale to spotkanie przerodzi sie wielka libacje alkoholowa. Progrm bedzie opozniony, zony zdenerwowane wiecznie na papierosie, a dzieci puszczone samopas. Nie wiem czemu juz teraz czuje wodke i juz mi nie dobrze bleee

Ps. najlepsza na oddech etanolu jest cytryna. Czesto po drodze do domu wpadam do sklepu kupuje jedna na ostatnie metry. Mina sprzedawcy bezcenna przy placeniu karta ale. Ale powrocie "liscia" nigdy nie bylo:D


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba każdy zrobi tak jak lubi :)

choć i tak pewnie wyjdzie jak zwykle.

Ja w każdym razie nie zamierzam nie pamiętać,

za to aparat będzie - oby tylko baterii nie brakło na niedobitków :)


17.03.2010r - 20.08.2012 http://nano-reef.pl/...m=posts&q=27683

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam :) poprzedni zlot, to z tym imprezowaniem było całkiem spokojnie więc myślę że nikt nie będzie nikomu niczego na siłę pchał


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiałe pytanie:

W czasie 3 dniowego zlotu, czy ktoś z Was planuje coś nadprogramowo/prywatnie podziałać typu wyjście szlakiem górski, narty, basen, czy inna rekreacja? Znacie w pobliżu czy jest jakas stadnina koni, quady, czy cokolwiek? Przez Milówkę przejeżdżałem niejednokrotnie, ale nie mam pojęcia co mógłbym swojej towarzyszce zaproponować, gdyby czasami chciała odetchnąć na chwilkę od słonej wody


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#318963 Grzegorz Dyzma :

Z jedenj strony mi to obojetne bo lubie drink drink w dobrym towarzystwie, ale nie lubie jak ktos mi leje na sile. Takich sytuacji pewnie nie braknie. Zaczynam sie obawiac ze cale to spotkanie przerodzi sie wielka libacje alkoholowa. Progrm bedzie opozniony, zony zdenerwowane wiecznie na papierosie, a dzieci puszczone samopas. Nie wiem czemu juz teraz czuje wodke i juz mi nie dobrze bleee

eee tam przesadzasz, towarzystwo na zlocie będzie w miarę kulturalne, także prawdopodobnie bez liścia się obejdzie:D

P.S. tajemnicze działanie cytryny też stosujemy w różnych formach:strutin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec alkoholowych tematów.

Będę w najbliższych dniach w erybce Zabrze, jeśli ktoś coś potrzebuje mogę posłużyć za kuriera i dostarczyć na zlot (tylko gabaryty niech nie będą zbyt duże)


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.