Skocz do zawartości
adrianpotocki

Soft - Phobos - prosba o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Dokleje się jeszcze raz odnośnie problemu z wyświetlaczem ... może kolega loccutus coś podpowie.

W sumie nie uśmiecha mi się wysyłka lampy do serwisu, starej lampy już nie mam więc nie wiem czym będę świecił :tongues

Sytuacja wygląda ja na obrazkach :

4896-4.jpg

Po wciśnięciu przycisku na lapmpie

4896-5.jpg

Krzaki pojawiją się samoczynnie, losowo, co pewien nie określony czas, wyświetlanie się zawiesza, wyświetlacz "miga" jaśniej/ciemniej.

Dodatkowo czasami na wyświetlaczu pojawiają się same kwadraciki.

Pomaga jedynie restart lampy.


900 l (180x85x60) + 250 l sump, cyrkulacja Jebao WP-60 + Jebao RW-15 + 2 x Tunze 6105 + Tunze 6215, RedSkim 250, obieg Laguna 7600, 60 kg LR,8x80W T5+LED, Aquacare Calcium Reactor 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie czasami z wyświetlacza znika wszystko :tongues)

po restarcie jest OK

Fajnie by bylo gdyby mozna bylo stopniowac swiatlo nocne :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stopniowanie "jako takie" jest w sensie jasno ciemno ... ale nie w sensie barwy niebieska/biała

... a i tez okazało się że 0% nie zupełnie jest zerem ... jakoś to przeżyłem, wyjścia nie mam :banghead, lampa kosztowała nie mało a na dopłatę do tej która ponoć ma opcję zmiany barwy moonlight to póki co mnie nie stać :tongues:D


900 l (180x85x60) + 250 l sump, cyrkulacja Jebao WP-60 + Jebao RW-15 + 2 x Tunze 6105 + Tunze 6215, RedSkim 250, obieg Laguna 7600, 60 kg LR,8x80W T5+LED, Aquacare Calcium Reactor 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek ale gwarancja jest prawda ? pogadaj z kolegami niech ktoś pożyczy CI coś do świecenia i wysyłaj do serwisu.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście z gwarancji skorzystam

Szukam opinii i wymiany poglądów obecnych użytkowników ... jedno już wiem niebieskiego moonlight nie uzyskam choć teoretycznie wydawałoby się że się da ... taka konstrukcja i tyle.

Chodziło mi raczej o ustalenie czy jestem "szczególnym" pechowym przypadkiem czy poprostu ten typ tak ma.


900 l (180x85x60) + 250 l sump, cyrkulacja Jebao WP-60 + Jebao RW-15 + 2 x Tunze 6105 + Tunze 6215, RedSkim 250, obieg Laguna 7600, 60 kg LR,8x80W T5+LED, Aquacare Calcium Reactor 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ale w/g mnie to dobrze że nie ma tylko niebieskich.

Tak miałem lampę T5, miałem nocne niebieskie ledy- świeciło fajnie - taki bajerek.

Teraz mam tak jak ty białe + niebieskie i moim zdaniem efekt jest bardziej zbliżony do naturalnego. Ale to tylko moja opinia.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W swojej lampie mam wersje BP+1.62NXT.

Może jest jakaś nowsza, lepsza bez błędów obsługi wyświetlacza ??


900 l (180x85x60) + 250 l sump, cyrkulacja Jebao WP-60 + Jebao RW-15 + 2 x Tunze 6105 + Tunze 6215, RedSkim 250, obieg Laguna 7600, 60 kg LR,8x80W T5+LED, Aquacare Calcium Reactor 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

A skąd można pobrać wersję BP+1.62NXT? Czym się różni od 1.50NXT?

Pozdrawiam


Akwarium od WRZEŚNIA 2006, DIY reaktor a'la dastaco2.

https://drive.google.com/drive/folders/183aOu0N6pyqhFT6OfeNn0e6RBBvPDdJc

SPS = Stability Promotes Success, BEZ=bez zbędnych kosztów

Be wary of advice coming from those who will not show you the fruits of their success!

It’s not complicated, unless you choose to make it that way 

Pozdrawiam HAPPY REEFING!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wersji 1.62NXT nie ma błędów obsługi wyświetlacza - Jacku - jeśli ta przypadłość się powtarza(bo nie dostałem po naszej ostatniej rozmowie żadnej informacji na ten temat) - to proszę o kontakt.

Zmian w funkcjonalności widocznych przez użytkownika nie ma - to drobne zmiany kosmetyczne kodu lampy.

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, dziękuję. Wyświetlacz pracuje, żadnych krzaczków nie pokazuje. Teraz ćwiczę tabelę PAR i wszystko działa.


Akwarium od WRZEŚNIA 2006, DIY reaktor a'la dastaco2.

https://drive.google.com/drive/folders/183aOu0N6pyqhFT6OfeNn0e6RBBvPDdJc

SPS = Stability Promotes Success, BEZ=bez zbędnych kosztów

Be wary of advice coming from those who will not show you the fruits of their success!

It’s not complicated, unless you choose to make it that way 

Pozdrawiam HAPPY REEFING!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.