Skocz do zawartości
Waldi

wielkie przywitanie

Rekomendowane odpowiedzi

Seb znowu moderatorem :)

kiedyś było ostatnie pozegnanie a teraz wielkie powitanie


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#290066 piter39 :

Seb znowu moderatorem :)

kiedyś było ostatnie pozegnanie a teraz wielkie powitanie

można również powitać nowego pracownika sklepu ReefShop:clapping


145x70x65H, sump 200L, BK 250, RRR 25kg, 2xVortech MP40, ATI 10x54W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego intygujaca?

Marzenie wielu z nas zeby praca nasza byla hobby i na odwrot


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seba@ Przywitac miło trzeba bo inaczej z Niką dadzą nam popalić:) .

Co do pracy i hobby jako jednego to z doświadczenia wiem że nie do konca to jest takie słodkie jakby się wydawało, czasami po 8 godzinak grzebania w sklepowej solance w domowej juz łapek się maczać nie chciało.


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seb, na jakim jesteś etacie? Nie trzeba w sklepie wystąpić o koncesję na alko? :) W końcu rybka lubi pływać :) a piwniczki całkiem ciekawe są... obroty i dochody można zwiększyć ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za miłe powitanie:) zaskoczony jestem mówiąc szczerze, myślałem że nagonka będzie raczej w drugą stronę:)

#290076 Tofik :

ja gratuluję, ale jednak jestem przeciwnikiem aby pracownik sklepu był jednocześnie moderatorem

Tofik, wiem o czym myślisz i czego się obawiasz, ale możesz się wyzbyć obaw, nigdy nie byłem tendencyjny jako mod i teraz też nie będę, możesz mi wierzyć, zresztą czas i Wy sami to ocenicie. Naprawdę fajnie jest połączyć pracę z hobby, ale Robert ma trochę racji, czasem nie chce mi się już grzebać we własnym bagnie:)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i znowu Sebastian jesteś w swoim żywiole,właśnie z tym cię zawsze kojarzę,cieszę się :)


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nieźle seb, czyli rozumiem na zlocie koralowców nie zabraknie :)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#290350 SkoczekPL :

Seb - co do moderowania to SUPER! : http://www.youtube.com/watch?v=YSWvNfYIG_s ( zamieńcie tylko NEOstrada na Nano-Reef)

A pytanie mam jeszcze. Na dzień dobry teraz można Ciebie spotkać w sklepie RS ?

Tak Skoczku, na dzień dobry i na dobranoc:D

Waldi, widzisz, tak to jest, czasem człowiek musi spróbować kilku ścieżek żeby w końcu wrócić na tę właściwą:)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

seb

gratuluję :kapelusz

właściwy człowiek na właściwym stanowisku :)

ps

wstaw zimne napoje do lodówki, jedziemy w sobotę z RobertemK po główną nagrodę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie gadaj! Czad! Jeśli mówisz serio, to mega się cieszę że Was poznam:)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

już się umówiliśmy z Robertem na wyjazd, więc raczej na 100% będziemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd zaplanowany a być może zgarniemy jeszcze jedną słoną babke wiec wyprawa na całago:strutin


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, a miałem w sumie popołudnie zaplanowane, aaaaaaaale zawsze mogę zmienić plany:D bo chyba nie macie zamiaru w sobotę do chałupy wracać? Wszak to szmat drogi, a i aura już nie sprzyja takim wojażom bez przystanków na nocleg i popas zacny:goofy

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seb@ planów nie zmieniaj bo my tylko na chwile wpadamy, robimy demolke i nogi za pas.Myśle że znajdzie się kiedyś wiecej czasu by dłużej u was nad kałużą posiedziec, miodów i jadła skosztować.


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za późno żeś Waćpan z ową informacyją wyskoczył... Albowiem bartnicy już miodu upuszczają, ażeby trunku zacnego do soboty nastarczyć... Łowczy już w las poszli, koziełka jakiego, albo i tura z łuku ustrzelić czy na pikę nadziać, ażeby pieczystego nam nie zbrakło, a i zajęcy pęków kilka przytachać, żeby kuchty pasztetu nakręcić mogły, tak żeby nikt z brzuchem pustym dodom wracać zmuszony nie był... A i dziewki dworne krawców zawezwać nakazały, materie zamorskie wszelakich kolorów i wzorów na dwór kupcom znieść nakazały, suknie i przyodziewki pewnikiem specjalnie na ową okazyję rychtować będą... A i wici rozesłane już, przyjaciół się moc zjechać zapowiedziała, rozważcie przeto raz jeszcze decyzyję Waszą Waszmościowie... :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30
#290518 seb :

Za późno żeś Waćpan z ową informacyją wyskoczył... Albowiem bartnicy już miodu upuszczają, ażeby trunku zacnego do soboty nastarczyć... Łowczy już w las poszli, koziełka jakiego, albo i tura z łuku ustrzelić czy na pikę nadziać, ażeby pieczystego nam nie zbrakło, a i zajęcy pęków kilka przytachać, żeby kuchty pasztetu nakręcić mogły, tak żeby nikt z brzuchem pustym dodom wracać zmuszony nie był... A i dziewki dworne krawców zawezwać nakazały, materie zamorskie wszelakich kolorów i wzorów na dwór kupcom znieść nakazały, suknie i przyodziewki pewnikiem specjalnie na ową okazyję rychtować będą... A i wici rozesłane już, przyjaciół się moc zjechać zapowiedziała, rozważcie przeto raz jeszcze decyzyję Waszą Waszmościowie... :)

Pozdrawiam

seb

przedobrzyłeś z miodem? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seb@ na takie zaproszenie nie idzie odmówić ale niestety nie bedzie nam dane skorzystać z waszej gościnności, wiadomo jak jest i że po całym tygodniu w kopalni każdy chce troszke w domu pobyć. To że w ogóle udało się wyjazd zorganizować to już duży sukces.

Pozdrawiam i do zobaczenia w sobote.

poprawione różowa miotełko

ort do poprawy

pkt. 8 Regulaminu


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#290511 Robert K :

Wyjazd zaplanowany a być może zgarniemy jeszcze jedną słoną babke wiec wyprawa na całago:strutin

Robert, Darek -szkoda, że wyjazd tym razem planowo będzie :), gdyby tak opóźnił się o tydzień to tyż bym pojechała z Wami.

Sebuś, no nic więc jedynie przez chłopaków przekażę gratulacje i całusy :)


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#290518 seb :

"Zajęcie: Moczę łapy w słonej wodzie, piwo cieknie mi po brodzie:)"

To jakas nowatorska metoda namnazania bakterii ? :)


dsc0711b.th.jpg

Delta 72x72x50; LED Cree by Tomasz; Hydor Slim-Skim; 2x6055 + multi

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.bractwo-s...forum/index.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.