Skocz do zawartości
cris6

Pacific Sun Black Python

Rekomendowane odpowiedzi

hej mam zamówioną Pacific Sun Black Python CRP 110W Master i teraz mam pytanko

zastanawiam się czy np zamiast kolejnego panela nie wsadzić jakiś belek też podwieszanych t5 i tu pytanko do znawców co by tu wykombinować

panel led na środku i belkę t5 jedną ? dwie ? tyłu , z przodu ?? i jakiej mocy oraz jakie świetlowki ??

oraz kolejna sprawa pasowało by żeby ta belka też miała jakiś wygląd i fajnie komponowała się do tego panela

100x50x50 250L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tylko ta wchodzi w grę, ewentualnie 2 szt.

http://www.aqva-light.pl/shop.php?UID_c=fe2d6c6ac70e&UID_p=1e540e4e7f6c&UID=39288b375012

Jak dostaniesz lampę LED to dopiero ocenisz czy potrzebujesz coś dołożyć. Bardziej chodzi o wygląd kolorystyczny zbiornika bo korale przy samej lampie też będą rosły.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampa jest super i łączność z komputerem też ,ja mam dodane dwie po dwie różowe jakieś i aktyniczne. jak sie zmiesza to 23tys i 13tyswygląda dobrze dla oka, bo głownie o to chodzi żeby się podobało. sama lampa trochę ciemna.


Automatyczne dolewki - tel 501 562 051 , mail dr_witt@wp.pl ,Allegro - Dr_witt

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=513551

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#290997 cris6 :

no to teraz tylko czekam na lampę ciekawe tylko czy ją dostane nie tofik :)

Jak zamówiłeś to czego masz nie dostać ?


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak to taka loteria to po co zamawiałeś? jak ja lubie takie teorie spiskowe


Sygnatura;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a więc tak opisze całą sytuacje chodz nie wiem po co

i nie chodzi mi tu o jakieś żalenie się na sklep bo sam prowadzę podobny interes i wiem na czym to polega ale do rzeczy

zamówiłem dziś lampę oczywisćie zalogowałem się do systemu klikam itd

system automatycznie podlicza kwotę do zapłaty i oczywiście system nalicza również rabat od przekroczonej kwoty 2000

i mamy tak

1 x Pacific Sun Black Python CRP 110W Master = 2,585.00 PLN promocjyjna cena !!!

>> ------------------------------------------------------

>> Wartość towaru: 2,585.00 PLN

>> Koszt wysyłki: 0.00 PLN

>> Rabat cenowy: -231.70 PLN- ?????

>> Kupon rabatowy: nanoreef : -117.67 PLN Wartość brutto do zapłaty: -tu moja ingerencja

>> 2,235.63 PLN

po potwierdzeniu zamówienia kase przelałem po czym dostaje informacje że promocji nie można łaczyć i do zapłaty 2,585.00 PLN

tylko że ja nic nie ingerowałem w rabat który system sam nalicza i nic sie nie da zmienić potem mamy zapłać karta przelewem itd .

To tyle myslę że się dogadamy ze sklepem i nie będzie żadych problemów i nie piszę tego posta aby coś mieć z tego tylko tak abyście już nie męczyli o co chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Ja tez tak mialem - tylko ze do mnie Pani zadzwonila i wytlumaczyla ze promocja z rabatem sie nie łączy.

Jak dla mnie jasna sprawa.

Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh ja natomiast chce zamówić odpieniacz Schuman na który jest -10% rabat, ale przy składaniu zamówienia nie uwzględnia mi zniżki. Cóż pozostaje poczekać do poniedziałku i wyjaśnić sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://reefshop.pl/sklep/index.php?main_page=discount_coupon

Jest napisane, że:

"Kupony nie łączą się z innymi promocjami. "


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#291093 Włodzimierz :

http://reefshop.pl/sklep/index.php?main_page=discount_coupon

Jest napisane, że:

"Kupony nie łączą się z innymi promocjami. "

tak jak pisałem

Kupon rabatowy: nanoreef : -117.67 PLN Wartość brutto do zapłaty: -tu moja ingerencja i wszystko jasne

chodzi o rabat który jest naliczany automatycznie nie da się go zmienić system podlicza kwotę i taka została przelana

Polityka rabatowa

Poniżej przedstawione progi rabatowe naliczane są automatycznie podczas składania zamówienia w naszym sklepie.

Wartość zamówienia Upust cenowy

300zł i więcej 2%

500zł i więcej 3%

1000zł i więcej 5%

2000zł i więcej 7%

i dajcie juz spokój z szukaniem gdzie błąd

błąd jest w systemie znam ten system i wiem o co chodzi

trzeba przelać resztę kasy i tyle a na przyszłość to wystarczy dopisać do opisu z promocyjnym towarem że promocji nie można łączyć i tyle bo nie jestem pierwszym i ostatnim klientek który będzie musiał robić kolejny przelew a co za tym idzie to np. dłużej czekać na towar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś jakąś rade nie mogę się połaczyć do lampy przez bletootha windows vista i bletooth na usb . Z lampą jest połączenie ale jak wejde w jakąś opcje to już zwiecha programu albo wyskakuje he lamp is not respoding check your hardware.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie masz możliwości skorzystania z bardziej "ludzkiego" windowsa?

Napisz proszę do Leszka na supply@aquariumled.eu - wiem że męczył viste swego czasu - i poradzi na pewno jak podłączyć lampę do komputera pod tym systemem.

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uruchom program w trybie zgodności z Windows XP SP3 - w 90% to załatwiało problem z Vistą. Jest też tak, że niektóre moduły BT w formie wtyczki USB, są tak beznadziejne (sam mam taki jeden) że nawet w odległości 15cm od lampy lubą zgubić połączenie w profilu SPP a z takiego korzysta moduł Rayson BTM222 siedzący w lampie. Najśmieszniejsze że nie ma reguły - mam też taką wtyczkę "z biedronki" za 15zł i śmiga niezmordowanie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym stawiał na moduł Bluetooth USB. Mam coś takiego i czasem muszę pokręcić się z laptopem, żeby "złapać" lampę.


pzdr

Michał

gallery_7670_2202_6981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jaka powinna być temperatura (ta wyświetlana w lampie) aby zapewnić jak najbardziej optymalne warunki pracy diód.

Pozdrawiam

Jacek


Akwarium od WRZEŚNIA 2006, DIY reaktor a'la dastaco2.

https://drive.google.com/drive/folders/183aOu0N6pyqhFT6OfeNn0e6RBBvPDdJc

SPS = Stability Promotes Success, BEZ=bez zbędnych kosztów

Be wary of advice coming from those who will not show you the fruits of their success!

It’s not complicated, unless you choose to make it that way 

Pozdrawiam HAPPY REEFING!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to głupio zabrzmi ale mówię całkowicie serio - ujemna. Niestety jest to nierealne. Zwykle układa się ona między 33-40 stopni jeśli pytasz, ale to też zależy od tego czy lampa wisi w zabudowaniu czy nie, wysoko pod sufitem czy na innej wysokości pokoju, od temperatury w domu.... Ile masz u siebie na wyświetlaczu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Przemek, a tutaj też będzie Twoje oświadczenie ws. dystrybucji?


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na wyświetlaczu są 52 stopnie gdy lampa pracuje na 90% mocy. Na całe szczęście jest tabela PAR i po dwóch godzinach (tańsza taryfa) jazdy na wysokich obrotach moc lampy jest redukowana i temperatura spada do 42.1 stopnia. Tak się zastanawiam czy te 52 stopnie nie skrócą życia diód z 10 na 5 lat?


Akwarium od WRZEŚNIA 2006, DIY reaktor a'la dastaco2.

https://drive.google.com/drive/folders/183aOu0N6pyqhFT6OfeNn0e6RBBvPDdJc

SPS = Stability Promotes Success, BEZ=bez zbędnych kosztów

Be wary of advice coming from those who will not show you the fruits of their success!

It’s not complicated, unless you choose to make it that way 

Pozdrawiam HAPPY REEFING!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

To ja wam powiem jak sie moje super łacza panele.

Oba oczywiscie sparowane, jeden w 5 sek, drugi 2 godz zanim sie odnalazł panel.

No i teraz najlepsze. Z jednym panelem łączę sie bezproblemowo kiedy tylko chcę, a z drugim panelem jak się mam połączyć to mnie krew zalewa.

Windows Vista oczywiście.

No i niech mi ktos powie o co biega, bo problem z systemem można chyba wykluczyć skoro z jedną się kiedy tylko chce łącze i gdzie chce (czyt. w każdym miejscu mieszkania). Może warto by tu było dopracować ten element lampy??

Pozdro


A miało być tak pięknie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Część lampy odpowiedzialna za połączenie BT to gotowy moduł który produkowany jest przez firmę Rayson - i my w ten element nie ingerujemy w ogóle(czyli "prędkość" parowania, jakość połączenia itd - nie zalezy od naszej lampy - czy też softu w niej).

@panczew

czy jak już się połączysz - to siła sygnału jest taka sama jak w przypadku pierwszego panela? można to sprawdzić w statusie połączenia.

W ogóle proszę napisz więcej - co to za lampki - jaki firmware?

Jeśli problemu nie uda się rozwiązać - to wyślemy lampę zastępczą a tej się przyjrzymy - może coś jest nie tak z tym układem BT - tylko wtedy albo by działało - albo nie działało by w ogóle.

@Jacku

Lampa może mieć temperaturę do 55-58 stopni - to normalne. Dużo zależy od tego ile ma miejsca na "oddychanie" - w sensie ile powietrza może wciągnąć świeżego - a ile "wypluć" poza obieg - tak żeby nie trafiło z powrotem do lampki.

One są jakoś zabudowane? Korona, od góry pusta? Czy wokół lamp powietrze nie jest wyraźniej cieplejsze?

Jesli tak - to może to utrudniać oddawanie ciepła z radiatora do powietrza(zgodnie z fizyką ciepło przepływa od ciała cieplejszego do zimniejszego)

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Przemek napisał, stosujemy gotowe moduły bluetooth które w sumie działać mogą same, w sensie i bez lampy, byle były zasilane. We wszystkich lampach od samego początku stosujemy jeden i ten sam typ od Raysona - żadna tajemnica - wklejam link jeśli ktoś ciekaw szczegółów

http://www.rayson.com/product/wireless/BTM-22x.htm

Zachowanie takie jest co najmniej dziwne, nie potrafię powiedzieć co leży "na wątrobie" windowsowi że tak upodobał sobie w Twoim przypadku jeden moduł a drugiego "nie kocha". Wiem tylko że są one w lampach PS tego samego typu, ba nawet adresy mają podobne - wszystkie zaczynają sie na 00 12 6f 0x xx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.