Skocz do zawartości
cris6

Pacific Sun Black Python

Rekomendowane odpowiedzi

Jarpacz dwa pytania:

Jakiego masz BT ?

Dodając nowe urządzenie (lampę) wpisałeś kod żeby sparować kompa i lampę ?


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się wpisuje hasło? Mam tylko wybór com'a i wsio. Instrukcji i płytki z programem też nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.aquariumled.eu/shop/manual/manual_eng_5_1.pdf

While establishing connection with the lamp (name of discovered devices will be PacificSun LED) you will be required to

insert an access code - it is 1234.

Strona nr. 3

Jarpacz - Generalnie zanim użyjesz programu do lamp musisz sparować urządzenia (czyli komputer i lampę) dopiero potem program i wybór COMa


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarpacz udało się ?


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety robie wszystko tak jak nalezy i nic z tego. W bluetooth wykrywa mi ladnie lampe, daje sparuj urzadzenie na 1234 i potem jak dam polacz " usluga bluetoorh port szeregowy" i nie chce laczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BT wbudowany w laptopa ?


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarpacz - kliknij na GG do Leszka - 1263424 jak go dziś nie bedzie to ja wieczorem z domu postaram CI się pomóc.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jedno pytanie, w jakiej wersji językowej masz program? u mnie się kaszaniło przy polskiej wersji, a na angielskiej śmiaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

angielska ver 5.6 ze stronki producenta

EDIT

DObra wszystko już ok. Pojechałem do sklepu, kupiłem 3 sztuki różnych marek BT i jedna z tych 3 zadziałała :nono i wszystko ładnie się łączy. Dziwne jest również to, że dopiero na windows xp się połączyło (laptop), na win7 (stacjonarny) nawet nie ruszy. Najważniejsze, że ruszyło, dzięki wielkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pytanko. Mam lampę BP BT EX 120W z softem 3.1 z 6 stycznia 2010. Na stronie aquariumled jest napisane że można zainstalować nowszą wersje firmware tak aby można używać softu 5.x, ktoś próbował i wie skąd można pobrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja softu od 5.x w górę przeznaczona jest do lamp typu Master/Phobos/Deimos/IO z cyfrowymi driverami i przystosowanymi do nich komputerami - więc do wersji BTEX(najprawdopodobniej z analogowym driverem) nie będzie mógł się być wgrany.

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym że aktualne drivery komunikują się z komputerem poprzez optoprzekaźniki - a samo sterowanie jasnością realizowane jest za pomocą wyspecjalizowanego układu MBI(dlatego też wzrasta sprawność układu zasilania)

W poprzednich lampach prąd ustalany był, powiedzmy "analogowo" - czyli przy pomocy układu LM317 oraz rezystora ograniczającego prąd w sekcji.

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanko.

Czy jest możliwość wyłączenia wiatraczków gdy lampa przechodzi w system moonlight?

Mam taką sytuację, że w dzień wystarcza mi ustawienie default fan speed na 125 obrotów do utrzymania temperatury 36,5 stopnia, a w nocy mimo że radiator ma 22 stopnie wiatraki nadal się kręcą. Po ustawienia defaulta na 0 temperatura stabilizuje się na 22,5 stopnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W aktualnych wersjach prędkość wentylatorów dobierana jest na podstawie temperatury rdzenia i pilnowana przez procesor, który ma zapisaną charakterystykę - prędkości do temperatury.

W nocy wentylatory nie chodzą - chłodzenie jest pasywne.

W pierwszych wersjach lamp BP prędkość można było ustawiać ręcznie - dla niektórych to było lepiej, dla niektórych - gorzej - ale obawiam się że jeśli lampa nie ma wgranego bootloadera - to upgrade firmwaru nie będzie możliwy(tak jak pisałem wyżej).

Może niech Leszek się jeszcze wypowie w tej sprawie.

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#290979 Włodzimierz :

Pewnie tylko ta wchodzi w grę, ewentualnie 2 szt.

http://www.aqva-light.pl/shop.php?UID_c=fe2d6c6ac70e&UID_p=1e540e4e7f6c&UID=39288b375012

Jak dostaniesz lampę LED to dopiero ocenisz czy potrzebujesz coś dołożyć. Bardziej chodzi o wygląd kolorystyczny zbiornika bo korale przy samej lampie też będą rosły.

hejka dokupiłem belkę t5 2x39W teraz mam pytanko czy te świetlówki będą odpowiednie chciałbym uzyskać trochę wiecej mocy ponieważ boki są nie doświetlone co widać już przy dojrzewaniu środek akwarium zielony boki nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się bronię przed świetlówkami bo uważam,że ledy powinny wystarczyć.Może lepiej było dokupić drugą lampę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.