Skocz do zawartości
Lizard

[S] Porsche 911 Carrera 4

Rekomendowane odpowiedzi

Klimat to ma, na wesele sie nadaje,na panienki i do lansu też ale na tym sie konczy....

No może na wolnossacych v8 ktore sobie bardzo lajtowo i dlugo pracuja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

V8 amerykanskie są najlepsze w swojej kategori jak dobrze pamietam mialy 2 zawory na cyl.

Natomiast silnik to nie wszystko a duzy wplyw ma uklad wydechowy.

Teraz niech każdy sie pochwali co miał wspolnego z motoryzacja z 1 zdarzenia a nie tylko focus,fiesta,golf czy tez a3...

Widze ze cholernie tutaj dużo milosników sportowych aut....

Dla mnie usportowione auto powinno miec conajmniej rwd lub tez awd.... moc nie jest dla mnie przedstawicielem sportu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz stereotypowo... A jaki model auta został uznany za najlepiej prowadzące się auto FWD na swiecie i na torze łoi większość aut RWD i AWD, dużo mocniejszych od siebie? Dla ułatwienia dodam że amerykanie robią auta mocne, niemcy luksusowe, a japończycy precyzyjne...:clowning

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale jeśli mialbym brać FWD była by to na 100% mazda mps 3ja jak dobrze pamietam.

Z tego co sie orientuje rok temu pobiła rekord w niemczech w klasie FWD autek cywilnych nieusportowionych.

Myśle że dobry kierowca zloi kaszlakiem kolesia w subarynie, do wszystkich testów w TV i necie podchodze z dystansem.

Widzialem wiele cudów w poznaniu i kielcach..... i można sie zdziwić.

Ojciec kolegi pracuje w toyocie, jego syn moj kolega ma e39 bylismy wymieniać oleje byli tam pracownicy - nie byle jacy serwisanci z d..y , zucili okiem i powiedzieli ze toyota sie chowa jesli chodzi o materialy,wyposarzenie,dokladnosc i solidnosc spasowanych elementów.Przerobili tam wiele aut ale takiej roznicy sie nie spodziewali.

Co do wolnossaków niskopojemnosciowek - niektore fajne ale znam wiele przypadków, ze jak chce sie korzystac z potencjalu np integry czy s2000 to te auta po przerobieniu 100-130tys nadaja sie do remontu silniki.Generuja moc w najwyższym zakresie obrotów i niestety vtec dziala troszke inaczej jak zdrowy i bezpieczny vanos :clowning

Mialem mx-5 49tys km a brat gtx 323 120tys km obie mazdy niby duzy prestiż mialem 325i z 91r 240tys.km i z mojej obserwacji uzyte materialy,jakosc, pomijam juz blache bo to inny swiat niemieckie auta stety wygrywaja.

Co nie znaczy że nie mam ochote na mps 6 4x4 czy powrót do starej oldschoolowej mx-5 NA.

Co to skyline ( najbardziej sportowej japonskie auto) i niemieckie porsche bije lepsze czasy jak i cala reszte,no ale cena inna....

ps.Masz na myśli te lemansy tdi seaty i inne? bo w tym nie siedze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#311111 Ben_sage :

Myśle że dobry kierowca zloi kaszlakiem kolesia w subarynie, do wszystkich testów w TV i necie podchodze z dystansem.

Widzialem wiele cudów w poznaniu i kielcach..... i można sie zdziwić.

Trochę odleciałeś w kosmos IMHO, choć ideowo poprawnie ;p

Swoją drogą fajnie sie dowiedzieć że ludzie lubią jeszcze amerykańskie muscle cary :clowning Nie tylko plastikowe spoilery i tego typu pierdoły. Ja w ogóle jestem wielkim fanem, ale w romantyczny sposób, nie znam modeli do 15 znaku po przecinku, dokładnych dat produkcji, twórców i parametrów z książki serwisowej, za to kocham design, klimat, dźwięk... Te auta mają duszę i jest w nich jakaś piękna idea :waving


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli już marzymy to mój obiekt westchnień Fiat Mulipla Klik - miłość od pierwszego wejrzenia!

Poprawiłem link.

mintaj


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wy porównujecie i o czym wypisujecie

są samochody co się nadają na taki tor Poznań (jedyny w Polsce) i takie którymi można pościgać się na co dzień (nie na ulicy a na lotnisku czy tam na innej pojeżdzwce)

jak dla mnie: co z tego że na torze Poznań FWD zrobi lepszy czas jak przyjeność z jazdy RWD jest duuuuuuużo większa, trzecia sprawa to AWD gdzie po śliskim ośki nie mają szans jeśli chodzi i o frajdę i o czas

takie Porsche pewnie i fajne, ale albo dla szpanu albo żeby ze świateł objeżać ludzi - jedno i drugie co za przyjemność, na pojeżdzawkę nie weźmiesz bo szoda w coś stuknąć (choć na Poznaniu pewnie się nada), te Shelby czy Mustangi też fajne ale już tylko dla lansu, najlepiej jakieś BMW w wersji bez x i wtedy się miło jeździ :clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
integry czy s2000 to te auta po przerobieniu 100-130tys nadaja sie do remontu silniki.Generuja moc w najwyższym zakresie obrotów i niestety vtec dziala troszke inaczej jak zdrowy i bezpieczny vanos

Widać że nie masz pojęcia o czym piszesz:D ale nie bedziemy się ścierać, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku:)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:clowning scieranie, fury, znasz sie , nie znasz sie.

Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#311154 seb :
integry czy s2000 to te auta po przerobieniu 100-130tys nadaja sie do remontu silniki.Generuja moc w najwyższym zakresie obrotów i niestety vtec dziala troszke inaczej jak zdrowy i bezpieczny vanos

Widać że nie masz pojęcia o czym piszesz:D ale nie bedziemy się ścierać' date=' wszystkiego najlepszego w Nowym Roku:)

Pozdrawiam

seb

[/quote']

Nie smiej sie ale siedziałem 3 lata na civic klub polska i rok w klubie crx , na forach sporo widać.

Zanim mialem pierwszego japonca mx-5 ,bylem zapalencem hondy 1 jaka jechalem to była honda furiusa civic 1.5 ktora wyciagnol 134konie i 7,5 do setki a czas et na 1/4 15.33 teraz ma integre.Hondy są fajne, ale wytrzymalość silników tych silników przy korzystaniu z powera no niestety jest jaka jest, przy normalnym cywilnym i stosunkowo spokojnej jezdzie zrobi wiele km.

Chcialem nabyć jako pierwsza wlasnie civic jajko 1.6 vtec 125 hp sohc - 1 walek.

I powiem ci tragedia same wycieki,popekane glowice,po zdjeciu pokrywy placz, no i kupilem pod wplywem impulsu mx-5 ale tu kierowało mną coś innego :clowning

Pozniej była to wlasnie beemka też poszukalem sporo ich i w koncu kupilem od klubowicza ktory sciagnol ze szwajcari.

W przypadku bmw bylo wiecej walonych ale problemów z silnikami było dużo mniej mimo ze sporo mialy pod 300tys.

Nie twierdze że to zle auta bo uważam ze swojej kategori 1500-2000cm2 to najlepsze auta, i jesli bym sie nadal decydował na pojemność poniżej 1.800cm3 to pewnie szukalbym wlasnie w hondzie lub mazdzie.

Dużo przyrostów i kasy w Nowym Roku Zyczę Wszystkim.

Własnie bede testować na odcinku 120km warszawa-okolice ostrolęki, oponki hankook icebear obecnie 3 gwiazdki w adac no i bedzie troche funu bo to rwd r6 :waving

Pozdrawiam

orty do poprawy,

pkt. 8 Regulaminu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech... Popekane glowice? Wycieki? O czym Ty piszesz? Zresztą nieważne, bezawaryjności w biemdabliu, przyda się:)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#311969 seb :

Ech... Popekane glowice? Wycieki? O czym Ty piszesz? Zresztą nieważne, bezawaryjności w biemdabliu, przyda się:)

Pozdrawiam

seb

http://www.samochody.mojeauto.pl/honda/awarie-usterki/honda_civic.html

Pod kontem precyzji, niemieckich samochodów nie stawiałbym na 2 pozycji.:D

pozdrawiam

ben

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki, no to porównajmy, jeśli porównamy model który wkleileś, czyli Civica, najzwyklejszego szarego szczawia za psie pieniądze, z BMW serii 3, auto z półki wyższej, kosztujące nieporównywalnie więcej, różnice w awaryjności podanej w procentach wychodzą naprawdę KOLOSALNE :)

BMW

http://www.samochody.mojeauto.pl/bmw/awarie-usterki/bmw_seria_3.html

Honda

http://www.samochody.mojeauto.pl/honda/awarie-usterki/honda_civic.html

Weźmy pod uwagę tylko kategorie braku usterek i w kategorie usterek poważnych, bo w sumie o takich chyba myślałes pisząc o pękających głowicach itd. Biorąc te dwa kryteria pod uwagę Honda bije BMW 11:3, przy czym w kategorii która nas najbardziej interesuje czyli poważnych usterek Honda przegrała tylko raz, w 2010 roku, ale to pewnie dlatego że jeszcze nie wszystkie BMW dojechały na lawetach do serwisów :D Zauważ że im starsze auta tym bardziej z kretesem BMW przegrywa, silniki o których pisałeś to lata 90, podejrzewam że gdyby znaleźć testy z tamtych lat co do awaryjności to niestety byłoby jeszcze gorzej dla bawarek. Nie ma sie co oszukiwać, Honda i BMW, to dwie różne marki i dwa różne światy, dzieli je przepaść w kategorii prestiżu, ale biorąc pod uwagę różnicę w cenie obu marek to BMW w ogóle nie powinny się psuć, a jak sam widzisz prawda jest nieco inna. Weź pod uwagę że Honda jest największym na świecie producentem silników spalinowych w ogóle, do modeli, samochodów, motocykli, kosiarek, agregatów itp itd, myślisz że osiągnęliby taki wynik gdyby ich silniki się psuły? Kto by je wtedy kupował i montował w swoich maszynach? BMW robi naprawdę za.ebiste auta, są piękne, szybkie, mają w sobie to "coś", ale w kategorii niezawodności niestety juz tak różowo nie jest... Ale jak już napisałem, każdy lubi co innego, dla mnie "to coś" bardziej niż auta niemieckie mają właśnie japońskie i chyba już nic tego nie zmieni, Ty lubisz bawarki i dobrze, ważne że masz swoje zdanie i że to był świadomy wybór :D

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma otwarty spoiler, jechał przynajmniej 120km/h a na pewno więcej, z przodu jest bagażnik w tym aucie i faktycznie trafił koleś w pięte achillesową porsche. Dużo zdrowia pozostaje życzyć i dzięki Bogu, że nikomu nic nie zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, za góra trzy miechy będzie na alle jako "nie bity, igła":clapping

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za góra trzy miechy będzie na alle jako "nie bity, igła":D

Bity to on nie był... jedynie muśnięty... no może wymuskany, ale tak z każdej strony :googleye


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jako Krakus się wypowiem co do miejsca:). Przed estakadą jest dłuuga prosta, wlot na estakadę też nie jest jakoś wybitnie zakręcony, wniosek- bardzo często w nocy na Opolskiej są "wyścigi" czyli oszołomy zasuwające szybkimi autami. Młody nie trafił po prostu z warunkami wczoraj, było strasznie oblodzone. Ja obstawiam, że jechał co najmniej 150;).


Cube 35x35x35,6,6kg LR, 4,5kg Ls, Koralia nano, Resun Sk-300, 2x Ikola 18W na PC-aktynika+10 000K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#313722 mrozikulus :

w FAKTACH mówili ,że kierowca ma 18 lat , żyje i ma połamane dwie nogi ... wyjdzie z tego i wsiadzie w kolejne szybkie auto ehhhh

Dobrze mu tak, cale szczęscie że ktoś nie ucierpial z zewnatrz - najwyżej jednego killera mniej na drogach czyli bezpieczniej dla mnie i moich bliskich.

A starego tego chlopaka bym zapakował pod maske tego porsche lub tego co mu go dał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.