Skocz do zawartości
Kraszan

Rozrywka w samolocie

Rekomendowane odpowiedzi

Przy najbliższej okazji, będąc w samolocie wykonajcie następujące czynności:

1. Wyjmujemy laptopa z torby i kładziemy na kolanach;

2. Powoli i spokojnie otwieramy go;

3. Włączamy;

4. Upewniamy się, ze osoba obok nas patrzy na ekran;

5. Włączamy przeglądarkę (wcześniej warto scache'owac stronę);

6. Zamykamy oczy, wznosimy głowę ku niebu, udajemy, że się modlimy dodając na koniec nieco głośniej "NANO REEF ZLIKWIDOWANE!";

7. Bierzemy głęboki wdech i klikamy na następujący link:

http://www.thecleverest.com/countdown.swf

8. Widok miny osoby siedzącej obok i zaglądającej nam przez ramię - * b e z c e n n y *


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:waving dobre , i na koniec lądujemy na lotnisku awaryjnym bo sąsiad wszczął alarm i laptop do kontroli (terrorysta też):baby

360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh na prawdę fajne :waving


108l z panelem+HQI 70w 13000k Aqua medic + Ati Actinic 20 000k 24w +9kg LR+LS Odpieniacz-DIY 1200l/h+jvp-101 3000l/h +obieg-600l/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Placimy kare / odszkodowanie i ladujemy w kiciu zaleznie od kraju z ktorego wylecielismy :waving Obawiam sie ze jakby ktos taki numer wykrecil (w sensie z konsekewncjami) to juz by nie polatal za duzo :baby


ff37c322e831cc203da4ccb0e5154311u1046a915.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajne ale pewnie ludziom siedzacym obok kogos takiego nie byloby do smiechu,troche glupi zart ,pomysl jakbys to TY bylbys na tym drugim miejscu ,zakladajac ze nie znasz tego zartu pewnie portki mialbys pelne

:waving

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znam lepszy numer. Wchodzi 2m Rosjanin do samolotu na Okeciu podczas przesiadki Moskwa->WAW->New York. Siada i wali 0,7 z gwinta przez niecala godzine. Pawik na podloge w przejsciu. Sciaga koszule. Tluste bebechy na wierzch i zgarnia pawia koszula. Idzie do tylu do kibla chlapiac na lewo i na prawo...

Z zycia wziete. Siedzialem 3 rzedy za nim... moze jest jednak sprawidliwosc bo po wyladowaniu wszyscy musieli poczekac az zostanie przez ochrone wyprowadzony (przy brawach pozostalych pasazerow).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#327503 Kraszan :

Przy najbliższej okazji, będąc w samolocie wykonajcie następujące czynności:

1. Wyjmujemy laptopa z torby i kładziemy na kolanach;

2. Powoli i spokojnie otwieramy go;

3. Włączamy;

4. Upewniamy się, ze osoba obok nas patrzy na ekran;

5. Włączamy przeglądarkę (wcześniej warto scache'owac stronę);

6. Zamykamy oczy, wznosimy głowę ku niebu, udajemy, że się modlimy dodając na koniec nieco głośniej "NANO REEF ZLIKWIDOWANE";

7. Bierzemy głęboki wdech i klikamy na następujący link:

http://www.thecleverest.com/countdown.swf

8. Widok miny osoby siedzącej obok i zaglądającej nam przez ramię - * b e z c e n n y *

...Kraszan,widze ze duzo latasz samolotami...normalne,trzeba jakos sie bawic podczas lotu bo patrzenie w chmurki masz dawno za soba...pomysl genialny...Pozdrawiam...

Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny lot liniami Ryanair opozniony z powodu wpychania sie Polakow w kolejke w celu zajecia miejsca przy oknie, a potem kary za klaskanie:clowning

Ale serio jednej akcji to nie zapomne i polecam kazdemu w celu rozladowania strachu.

Jakies 3 lata temu lot tysiacpiecsetdwadziewiecset Londyn-Katowice miejsce docelowe Bielsko-White.

Gnamy z kumplem w piatkowe popoludnie tuz po robocie, stres, korki w ostatniej chwili wbiegamy na lotnisko a pani z odprawy juz z daleka sie smieje i reka nas hamuje. No zajebiaszczo! spoznilismy sie:cursin

A tu z przyczyn technicznych lot opozniny o 4 godziny:baby

No to co???? do baru:tongues Nie ma samolotu zastepczego, a w celu zamydlania frustracji czesci pasazerow odzew z obslugi ze czekaja na jakas tam czesc.

My sruba,relaks w pelnej desperacji bo juz bajera nawet do sprzataczek. Nagle spiker bla bla bla ze zaraz polecimy. Euforia!a

Ludziska sie uchaja, wszystko szybko , nawet stewardesy podniecone jakby lecialy pierwszy raz. Pakuja sie wszyscy do samolotu, czuc atmosdfere... ale

Ale stoimy i stoimi, tankowanie (my za pazuchy tez:D) Nagle za***isty zgrzyt jakies jakby pompy

zatarcie, swiatlo przygasa, migota i ten piany przerazny glos: KU..wa! my sie rozaraz rozbijemy. Kupa smiechu, bo nawt silnikow nie slycha, obsluga liczy i uspokaja.

Kolujemy, kolujemy, czekamy chyba z dwadziescia minut i nic. Nastroje naprawde zrobily sie nieciekawe. My dalej bania z piersoiwki i wtedy kumpel do mnie

-Ty Greg patrz!!! mechanik dalej po skrzydle chodzi

a ja na to

-ale latarke to ma za***ista

Pierwsza wypiela sie stewardesa (blondynka, ale fajna)

Wszyscy glowy w okna, a my brech po pachy:bump1 Pilot pocignal gaz i w kupie smiechu wytartowalismy i wyladowali bez szwanku


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#327503 Kraszan :

Przy najbliższej okazji, będąc w samolocie wykonajcie następujące czynności:

1. Wyjmujemy laptopa z torby i kładziemy na kolanach;

2. Powoli i spokojnie otwieramy go;

3. Włączamy;

4. Upewniamy się, ze osoba obok nas patrzy na ekran;

5. Włączamy przeglądarkę (wcześniej warto scache'owac stronę);

6. Zamykamy oczy, wznosimy głowę ku niebu, udajemy, że się modlimy dodając na koniec nieco głośniej "NANO REEF ZLIKWIDOWANE";

7. Bierzemy głęboki wdech i klikamy na następujący link:

http://www.thecleverest.com/countdown.swf

8. Widok miny osoby siedzącej obok i zaglądającej nam przez ramię - * b e z c e n n y *

myślisz że to smieszne ?!

Ja jestem muzułmaninem !!

chyba modowie śpią !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#327683 mariuszduch :
#327503 Kraszan :

Przy najbliższej okazji, będąc w samolocie wykonajcie następujące czynności:

1. Wyjmujemy laptopa z torby i kładziemy na kolanach;

2. Powoli i spokojnie otwieramy go;

3. Włączamy;

4. Upewniamy się, ze osoba obok nas patrzy na ekran;

5. Włączamy przeglądarkę (wcześniej warto scache'owac stronę);

6. Zamykamy oczy, wznosimy głowę ku niebu, udajemy, że się modlimy dodając na koniec nieco głośniej "NANO REEF ZLIKWIDOWANE";

7. Bierzemy głęboki wdech i klikamy na następujący link:

http://www.thecleverest.com/countdown.swf

8. Widok miny osoby siedzącej obok i zaglądającej nam przez ramię - * b e z c e n n y *

myślisz że to smieszne ?!

Ja jestem muzułmaninem !!

chyba modowie śpią !!!

...nie rozumiem co chesz przez to powiedziec...kawal dotyczy terrorystow a nie muzulmaninow...no chyba ze dla Ciebie to jedno i to samo...Pozdrawiam...

Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czemu ci terrorysci nie mówią w imię ojca i syna tylko Allah Akbar ? Miło ?

Zreszta szkoda gadać :waving W momencie kiedy ktoś zartuje z katolików to się nazywa obrażenie wartości religijnych a kiedy nabijają sie z islamu to są żarty o terrorystach

Dziwne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam szanuję wszystkie religie chociaż u mnie z wiarą słabo, ale przyznać się trzeba że katolicy w imię Boga nie zabijają... i stąd te żarty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodałbym TERAZ nie zabijają, jakieś 500-1000 lat temu wyprawy krzyżowe itd. i w imię Boga ginęło kupę ludzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w imię Boga czy kasy i wpływów?

Sory ale nie wiem czy jesteście zainteresowani moją wersją słowa religia... Jak tak to powiedzcie a śmiało się podzielę co o ty myślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierzcie w co chcecie, szacun:kapelusz, ale nie wierzcie swojemu szefowi (buc pompowany na bonusach) i tesciowej. Nawet jak Was lubi.

PS. wierze swojej kobicie, w siebie, w VSV i winko:love


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja w siłę pieniądza i w miłość od pierwszego wejrzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Lekki Edit.

Mariusz jeżeli poczułeś się dotknięty - w imieniu Modowym przepraszam - pewnie obraza żadnego wyznania nie była celem dowcipu.

Ale żeby dalej nie podgrzewać atmosfery - NANO REEF ZLIKWIDOWANE :waving

Ukłony dla Morszczaków - każdej wiary!


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My katolicy też mamy swoją armie geriatryczną zwaną też moherami którzy za swoje przekonania gotowi są zatłuc parasolką, na szczęście parasolek na pokład samolotów wnosić nie wolno :waving


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#327719 krzlew :

a ja w siłę pieniądza i w miłość od pierwszego wejrzenia

Ja bym nie dal rady choc do tej pory ja pamietam, wysoka krotkie wlosy, zielone oczy. Dala mi 5 z + i zawiesila moja jesien na wystawce szkolnej. Mialem 6 lat a do tej pory ja pamietam

PS. pozdrowienia dla Iwony Kolarczyk :love


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#327720 SkoczekPL :

No dobra. Lekki Edit.

Mariusz jeżeli poczułeś się dotknięty - w imieniu Modowym przepraszam - pewnie obraza żadnego wyznania nie była celem dowcipu.

Ale żeby dalej nie podgrzewać atmosfery - NANO REEF ZLIKWIDOWANE :waving

Ukłony dla Morszczaków - każdej wiary!

Spoko :baby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle ze przesadzasz Mariusz. Prawdopodobnie nawet nie wiesz co tam jest napisane. Ja w kazdym razie nie wiem i dlatego dla mnie to jest zart. Kraszan slowem nie wspomnial o Allahu ani w zaden sposob nie urazil religii muzulmanskiej. Pracuje z wieloma muzulmanami i z ludzmi innych wyznan i nie mam nic do ich religii, a idioci sa wszedzie bez wzgledu na wyznanie. Samego zartu nie oceniam, ale dotyczy terrorystow ktorymi mogliby byc rownie dobrze chrzescijanie z IRA. Tyle ze napis po arabsku czyni sytuacje oczywistym zartem. Wiec wyluzuj chlopie.

Pozdrawiam


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.