Skocz do zawartości
seb

II letni zlot morszczaków na Kaszubach

Rekomendowane odpowiedzi

heh no zlocik w takiej lokalizacji to było by coś :lol:

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj pojechac spalilic swoj paszoprt i zapomniec jezyk zeby moc tylko tam zostac.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malediwy Kiszewskie.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczynam sie zbroic

post-7838-0-51619900-1307386941_thumb.jpg


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inmar pociąg jest długi i na pewno znajdzie się miejsce dla ciebie ! smile.gif


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

zaczynam sie zbroic

post-7838-0-51619900-1307386941_thumb.jpg

Dobra, może ustalmy jakieś reguły tego spotkania bo będzie ciężko :D

Krzysiek to "paliwo do rakiet" to może lepiej zostaw w domu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek to jest zupełnie cos innego :-) tamtego mam juz tylko jedna butelke ;

a ten napoj ma jedyne 52% a jak chcesz to moge go rozron=bic do 40% i bedzie lajt


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krzysiek l - przy 40 % zepsujesz smak :-)


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ DarekB30

Z tego co pisal Seb w pierwszym posicie nie ma zadnych regul :blink: Plan to calkowity bezplan aczkolwiek plan ratunkowy by sie przydal :D


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezplan bezplanem, ale żeby se tak od razu w piątek w łeb z karabinu strzelić i zlot przespać? Jak dla mnie szkoda trochę czasu, zbombardować to się mogę w chacie, a jak jadę się spotkać z fajnymi ludźmi z drugiego końca kraju, to szkoda czasu na nokaut :D A co do planu, to zacząłem poważnie myśleć czy w sobotę nie pokusić się o jakiś krótki spływ kajakowy, wydaje mi się że na spokojnie po śniadanku można by się wybrać, ale to chyba przedyskutujemy na miejscu :). Po powrocie ze spływu moglibyśmy już na spokojnie zrobić psssssttt, otwierając zimne bro, poszwędać się, porobić nic, potem rozpykać meczyk w siatę,a wieczorem jak to wieczorem - paciorek, siusiu i lulu :D

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siusiu lulu to sie okaze :D Zlot troche na sportowo jak najbardziej. Z reszta po Milowce tak sie wszyscy zintegrowali ze pierwszych lodow flacha juz nie trzeba lamac i pic po 3 banie z kazdym.

Z reszta elyta z Niemiec tez przyjezdzaja nie mozna wyjsc na chama :D

Edytowane przez nika
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam sie boje. :D W koncu troche wyszedlem z wprawy. Tu raczej piwko, nie to co w Anglii. :rolleyes:

Kajaki, siatkowka, ognisko, browar, zadnych obowiazkow, super towarzystwo - Seb, fajnie ze to zorganizowales.

Bedzie dobrze, zintegrujemy sie juz w piatek. ;) Moze uda sie kupic kilka taczek drewna na ognisko, bo dziewczyn do zbierania jakos malo. Kielbaski zabieramy ze soba czy tam kupimy ?


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Jest tam jakiś sklep spożywczy???


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam Stani wyszedles z wprawy. Pod starym debem mocny korzen. Poszuka sie dzwieczyn do zbierania drewna, mysle ze nawet do trzymania kielbasy sie znajda. Ja chetnie sprobuje niemieckich wyrobow wiec jedno petelko mozesz mi przywiesc :rolleyes:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"petelko" - widze ze tak samo seplenisz jak ja. Kielbasy to raczej mozna w druga strone zabierac. Te niemieckie to bubel. Ich najlepsza to Krakowska.

Wlodek - kiedys tam byl w poblizu sklep. Nastepny kilkaset metrow dalej, ale nie wiem czy nadal istnieja. To nowy sezon.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnieją, a obok postawili bar, taki prawdziwy chamski wiejski bar piwny :)

Kajaki, siatkowka, ognisko, browar, zadnych obowiazkow, super towarzystwo
Czyli rozumiem że zainteresowanie kajakami jest? Fajnie by było, ja akurat lubię sobie wypić, jak każdy zresztą, ale to wieczorkiem, przy ognisku, gitarce, ale leżenie i gnicie w dzień na kacu, czy nawalony jak wór średnio mnie bawi, szkoda mi na to czasu, wolę się poruszać, choćby połazić, a już jak można popływać w doborowym towarzystwie i pięknych okolicznościach przyrody to jak dla mnie bomba, przynajmniej potem wieczorkiem jest co powspominać i pośmiać się z kogoś kto być może zmoczy d*pę :lol: te kajaki jakieś strasznie drogie nie są, jakieś 40-50 pln od ludka, więc jak już mamy okazję to żal nie skorzystać :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolę się poruszać

Na sportowca to Ty mi nie wyglądasz chłopcze B)

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozory mylą :)

Pozdro... Chłopcze :D


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ja jestem za :D


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.