Skocz do zawartości
seb

II letni zlot morszczaków na Kaszubach

Rekomendowane odpowiedzi

Zarzadzilem, zeby za mnie wplacono. :playing:smile_approve:

Moj sponsor tez potwierdza ze jade na kolonie :D


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seb 535 448 610 ;) pyk pstryk i kaska za 10 min idzie :p


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pan M. anulował WSZYSTKIE rezerwacje weekendowe na cały sezon, nie tylko naszą, ale wszystkie, twierdząc że woli żeby domki stały puste, niż ma wynająć tylko na weekend.

ooo znaczy ze u tego pana juz dobrobyt zawitał


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również udało mi się wyskrobać 50zł i przelew poszedł, teraz zależało by się zorganizować logistycznie unsure.gif


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma lac deszcz z gradem.

Jak Was znam, to dziewczyny wejda do sauny dopiero w drugiej grupie ?


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiflu planuj taka ilosc skrzynek zebym ja nie musial w bagazniku jechac. Z reszta to tylko weekend wiec majtki na przebranie szczoteczka do zebow, paste sie pozyczy, prowiant na miejscu. A tak bardziej serio to ja potrzebuje kierowcy. Wiem ze oporcz Ciebie, JanuszD i Terax gnaja z poludnia. Nie wiem czy zbijamy sie w jedna karawane czy kazdy gna na wlasna reke? ktora fura szybsza i mniej pali :D chetnie sie podepne.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na pewno wybieram się w kooperacji z Januszem, więc możemy cię zabrać z Pyrzowic, Ty tylko pisz kiedy będziesz na ścieżce i na kursie do kołowania smile.gif.

Jest jeszcze opcja PKP, na noc, z czwartku na piątek .


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysl dobry, jest bezposrednie polaczenie Katowice - Gdansk.

Czwartek wieczor Katowice 30.06.11 21:34 -------> Gdańsk Główny 01.07.11 08:51 czas podrozy 11:17

PKP Intercity, przewóz rowerów, tylko 2 kl., wagon sypialny, wagon z miejscami do leżenia, tania kuszetka, przesyłki konduktorskie za opłatą.

Mozna kimac, piwkowac, generalnie zaczac zlot dzien wczesniej. Transport z Gdanska na miejsce docelowe do przedyskutowania z kolegami z Trojmaista. Lodz jest po drodze wiec MrGarden moze dolaczyc.

Ps. Bede kolowal juz tydzien wczesniej, zlot to moj ostatni przystanek


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domówiłem jeszcze jeden domek, żeby nie było problemów z miejscami i kimaniem na podłodze, dostałem potwierdzenie że mamy zarezerwowane trzy domki na palach i trzy domki typu "Wieżyca".

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu opcja pociąg też fajna, ale chyba autem będzie wygodniej jechać i jedziemy chyba jednym więc będzie wesoło :lol:


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierowca będzie miał smutno :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ta tapicerka...unsure.gif


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiflu wiesz ze ten incydent z Milowki to wina kawy ze stacji benzynowej. Poza tym ewakucja nastapilo bardzo sprawnie i obylo sie bez strat. A jak znam zycie to Janusz i tak pol zlotu przespi :D

Bedziesz swietnym kierowca


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a było jechać z żoną :)

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek a po co wozić drewno do lasu??? :clowning:smilieA13:


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak to, mialo byc ognisko... B)


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma kontak do Lizarda i do Sprytnego? Zadzwońcie proszę do nich, niech się do mnie odezwą, jakby ktoś miał jakieś pytania to mój numer 503704106

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysl dobry, jest bezposrednie polaczenie Katowice - Gdansk.

Czwartek wieczor Katowice 30.06.11 21:34 -------> Gdańsk Główny 01.07.11 08:51 czas podrozy 11:17

PKP Intercity, przewóz rowerów, tylko 2 kl., wagon sypialny, wagon z miejscami do leżenia, tania kuszetka, przesyłki konduktorskie za opłatą.

Mozna kimac, piwkowac, generalnie zaczac zlot dzien wczesniej. Transport z Gdanska na miejsce docelowe do przedyskutowania z kolegami z Trojmaista. Lodz jest po drodze wiec MrGarden moze dolaczyc.

Ps. Bede kolowal juz tydzien wczesniej, zlot to moj ostatni przystanek

Luz...ja mogę nawet Pocztą Polską być wysłany :) Ale PKP to może być dobry pomysł jeśli nas ktoś odbierze w Gdańsku... a jeśli nie to i tak sobie poradzimy :)

pozdrawiam JD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No! Wreszcie, bo już myślałem że odpuściłeś :) Jeszcze Sprytny został, ma ktoś do niego jakiś kontakt?

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprytny pisał w mordowni że ma uwalonego laptopa i na czas naprawy nie będzie miał dostępu do forum..... także jak ktoś ma komórkę to poratujcie :rolleyes:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te domki na palach zbudowano dopiero niedawno

Fajnie Seb, ze je zalatwiles.

kAR2h.jpg


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.