Skocz do zawartości
seb

II letni zlot morszczaków na Kaszubach

Rekomendowane odpowiedzi

A to to już nie moja broszka kto jakie koszulki będzie miał :coffee: , możemy nawet bez koszulek :harhar:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

A to to już nie moja broszka kto jakie koszulki będzie miał :coffee: , możemy nawet bez koszulek :harhar:

spokojnie , spokojnie :welcome:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pasuje !

Jedna z wiekszych grup spolecznych byla tzw. szlachta - golota. :vava:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

ja to jak zawsze na spotkaniach koszulka Nano-Reef - też będzie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to jak zawsze na spotkaniach koszulka Nano-Reef - też będzie :lol:

Jedna uwaga, to nie jest zlot NANO REEF.

(II letni zlot morszczaków na Kaszubach)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

no dobra to jak tam kto woli :) wedle upodobania :thumbup:

Ma ktoś jakieś filmy o rafie w AVI i książki w pdf ? i czy da rade na zlot przywieść .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy jest zakonczenie zlotu? Z tego co pisal Rafal to bedzie juz od czwartku wiec mozna to przyjac za poczatek. Kto zostaje do poniedzialku? Ja mam samolota dopiero we wtorek rano


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SkoczekPL, Rafał właśnie przebrnęłam przez "regulamin" i powiem że jest fajny :D bo ... totalnie szowinistyczny i dot. jedynie płci męskiej. Rozumiem więc że paniom wolno wszystko, ponieważ żaden punkt o nich nie wspomina :)

@Grzegorz Dyzma, Grzesiu nie wiem czy to dobrze czy źle, ale ja planuję zostać do poniedziałku.

ps. pkt. 13 mnie rozbroił :p


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SkoczekPL, Rafał właśnie przebrnęłam przez "regulamin" i powiem że jest fajny :D bo ... totalnie szowinistyczny i dot. jedynie płci męskiej. Rozumiem więc że paniom wolno wszystko, ponieważ żaden punkt o nich nie wspomina :)

@Grzegorz Dyzma, Grzesiu nie wiem czy to dobrze czy źle, ale ja planuję zostać do poniedziałku.

ps. pkt. 13 mnie rozbroił :p

Heheheh, tak Moniś, możecie (kobietki) prawie wszystko :coffee::thumbup:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nika,

punkt 13 i drugi jest specjalnie dla Was  :thumbsup:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stani, czy przyjmiesz na klatę - dzielnie funkcję Kasztelana Łapserdaków ? :unworthy:

Wiesz oni mają seb-cia, my też jakiegoś poważnego Szefa musimy mieć :coffee:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze znasz wiecej uczestnikow zjazdu niz ja, dlatego wolalbym, zeby jesli juz musimy miec szefa, to lepiej takiego, ktory jest bardziej obeznany z forum, administracja, problemami. Dlatego, choc to nie demokratycznie, proponowalbym Ciebie. :thumbup:

Wydaje mi sie, ze my tu bardziej zartujemy, zeby nam czas do wyjazdu szybciej plynal. Pilka nozna odpadla (choc nikt przeciez nie zabroni), ale siatkowka wielu widze zacheca, ze zdrowym sportowym podejsciem. Chetnych bedzie z pewnoscia duzo, wiec moze stworzymy 4 drozyny, w kazdej dwie dzewczynki, reszta chlopy, to sobie wszyscy poodbijaja. Mozna zagrac kazdy z kazdym a na koniec wylonic jakies dwie reprezentacje, jesli jeszcze nie bedziemy mieli dosc. :animier:

Podobnie kajaki. Tam mozna zalatwic splyw rzeka (podwioza kajaki i nas w gore rzeki) i sobie bez specjalnego wysilku mozemy splynac na jezioro, pod nasze domki (trzeba troche kieszonkowego).

Bedziesz tam wczesniej, wiec moze uda Ci sie zorientowac w sytuacji?

Kilkadziesiat zlotych tez mozemy zainwestowac, zeby jakis chlop czy wlasciciel przywiezli z 5 taczek drewna, to bedzie na ogniska w piatek i sobote.

Dziekuje za propozycje i wyroznienie, ale wole zostac bojowkarzem. :vava:

Mamy Seba i proponuje tego sie trzymac. Nie chodzi o narzucanie swojej woli, ale zeby to cale zamieszanie chociaz troche funkcjonowalo, Seb wydaje mi sie bardzo odpowiedni i odpowiedzialny. Chetnie, jak wielu innych, mu pomoge.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż ta starszyzna plemienna i te głosy rozsądku.

Stanisław, oczywiście my tu żartujemy o podziałach, szefach itp.

To że znam ludzi ( wirtualnie w 90%) to jedno ale to że wiedzą i szacunkiem sięgam Ci go kolanek to drugie :unworthy: - dlatego Ty byłbyś lepszy.........

To w takim razie.... będzie u nas demokracja, co 10 minut inny Łapserdak będzie szefował :rambo:

Z innej beczki,

Oczywiście, będę tam wcześniej to oblookam temat. W piątek z rana dojedzie seb i postaramy się troszkę ułatwić organizacyjnie kilka spraw.

Narąbiemy....... się, narąbiemy drewna na ognisko i tam takie tam :coffee:

Później jak Wy dojedziecie, dostaniecie "gifty" i zaczniemy ostrą integrację :clap:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zreszta Seb ma swoje plany. Pomozemy mu i tyle.

W piatek bede dopiero kolo 14-tej i juz sie ciesze na rozne warianty integracji :thumbup:

Sledze pogode i wychodzi ("na dzien dzisiejszy") w sobote 30° a w niedziele 29 :smoke:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SkoczekPL, Rafał właśnie przebrnęłam przez "regulamin" i powiem że jest fajny :D bo ... totalnie szowinistyczny i dot. jedynie płci męskiej. Rozumiem więc że paniom wolno wszystko, ponieważ żaden punkt o nich nie wspomina :)

Molestowanie Nas jest dopuszczalne :thumbsup:


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz tu zrobię porządek! Musze tylko córci włosy wysuszyć bo mi suszarkę przyniosła i pograć z nią na gitarze :D

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, nie chce mi się szukać tego co chciałem zacytować, przepraszam równiez za posta pod postem ale... Skoczuś, to co mi się w oczy rzuciło to że próbowałeś wmówić mi że Prawo Pierwszej Nocy to się królowi należało, a więc proponuję się doedukować :

http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_pierwszej_nocy

Siejesz herezję, a pamiętaj że heretyków się na stosach paliło, a spalić kogoś na stosie - problem żaden :D

Przejdźmy do spraw organizacyjnych:

Mamy 6 domków, a ludzi na 7 i pół :D dziś poszedł mail do babeczki z pytaniem czy możemy domówić jeszcze jeden domek, bo myślę że dwa nie ma sensu, na jeden mamy pełną obsadę, a w drugim musiałyby spać dwie osoby i płacić za cały domek, jak dla mnie to przenocować dwie osoby to nie problem, jeśli będzie trzeba to ja się przekimam na jakimś kocu na ziemi a ktoś na moim łóżku, nie jest to problem. Jeśli macie inne zdanie to proszę napiszcie.

Co do spływu to również poszedł mail z pytaniem o szczegóły, czy się da, czy nas dowiozą, czy potem meta będzie w ośrodku czy gdzie indziej i ile to będzie kosztowało.

Co do ogniska to dzięki Stani :) przyznam szczerze że o drewnie nie pomyślałem bo:

a) przyjąłem za pewnik że będzie

B) jeśli by nie było, to możecie mi wierzyć że wspólna wyprawa do lasu po drewno potrafi dac tyle frajdy i śmiechu że warto :)

WIADOMOŚĆ Z OSTATNIJ CHWILI!!! Żeby nie było żem golosłowny, choć nie zwykłem robić z gęby cholewy to proszę, to mój mail do pani Moniki :)

Witam serdecznie :)

Jako że w naszym cudownym kraju cuda są na porządku dziennym, w mojej

grupie nastąpiło cudowne rozmnożenie no i przybyło nam ludzi :) W

związku z tym mam pytanie - czy jest możliwość domówienia jeszcze

jednego domku? Drugie pytanie jest związane ze spływem, czy jest

możliwość zorganizowania spływu w sobotę od rana, na jakieś 3-4

godziny, jeśli tak to jak to będzie technicznie wyglądało, czy busy

odbierają nas z ośrodka i zawożą gdzieś skąd zaczynamy spływ i

kończymy go w ośrodku czy jakoś inaczej i jaki byłby koszt takiej

zabawy od osoby?

Pozdrawiam

Sebastian Holcer

A to jej odpowiedź z ostatniej chwili :)

Witam

Coby cudów nie było za mało - domek jeszcze jeden mozemy domowic ale nie

bedzie w bezpośrednim sąsiedztwie :)

Spływ polecam rzeka Trzebiocha: start Rybaki , meta Stanica PTTK. Odcinek

17km na 3-4h płynięcia. Koszt 40zl/osoba a w cenie miejsce w kajaku,

transport kajków i osób na miejsce spływu, osprzęt tj. kapok, wiosło

oraz mapka spływu.

Jakbyscie mieli ochote na relaks podczas spływu to mozna w Loryńcu

zrobic sobie przerwe. Tam mozemy dostarczyc lunch w cenie 15zl/osoba (zupa,

pieczywo, pieczenie kiełbasek na ognisku)- ta opcja jest mozliwa przy

minimum 10 chętnych osobach.

Jak bedzie juz wiadomo ile osób chce płynac to prosze dac znac.

Pozdrawiam

Monika

No więc ja osobiście jestem jak najbardziej na tak, oprócz tego przystanku na popas, uważam że szkoda czasu, mamy jeszcze inne sprawy na głowie :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh ja nie wiem czy na spływie będę bo junior może do kajaku nie chcieć zajść ..... najwyżej będę ogniska pilnował :)

A resztę ogarniemy :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie jak dziecko :animier: jeszcze nigdy nie bylem na splywie wiec potrzeba jeszcze 9 osob.

Pajde chleba z pasztetowka do reklamowki i moge wioslowac.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie o tym myślałem, żeby nie robić tego popasu, bo jak znam życie to nam zejdzie najmarniej 1,5 do 2 godzin, więc zakładając że wyjedziemy o 10 to cztery godziny plus dwie to 16, więc późno, bo jeszcze chrzest i siata i czasu może zabraknąć :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pajde chleba z pasztetowka
Chleba z pasztetówką to chyba na Ślunksku, u nas się jada na biwakach chleba z Paprykarzem Szczecińskim! I radzę żebyście poćwiczyli...

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeee no właśnie.... żeby nie za długo było..... :crybaby:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu,

"Pajde chleba z pasztetowka do reklamowki i moge wioslowac."

I bys mnie przewiozl, czy tez musialbym wioslowac ? Wiesz, ja geodeta Maliniak jestem, mape to moge trzymac godzinami, ale wioslowanie mnie meczy i boje sie o pecherze na dloniach :book:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jestes dobrym nawigatorem i nie wygladasz jak niektorzy ze szlachty :whistle: to moge zostac motorniczym :ball:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spływ pasuje.:thumbsup:


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.