Skocz do zawartości
seb

II letni zlot morszczaków na Kaszubach

Rekomendowane odpowiedzi

...jestescie wszyscy kochani...az lezka sie zakrecila w oku...Pozdrawiam...

No to jak, o której mam być na lotnisku ? :thumbsup:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak, o której mam być na lotnisku ? :thumbsup:

...Rafal,wielkie dzieki...w tym roku sie jeszcze nie da ale byc moze kiedys naprawde tak bedzie...naprawde chcialbym Was poznac a i Iceberg jest chyba bardziej towarzyski w...towarzystwie...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh a ja już się tak napaliłem...... tzn nastawiłem na Twój przyjazd :evil:

PozdrT

Ty to jakoś przebolejesz, ale nie wiem co z Baśką.. :whistle:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crab, masz racje.

Dojrzali panowie wybieraja sie na weekend i napisali ponad 400 postow :thumbup:

Ale ja tez sie bardzo ciesze, ze poznam elite. :coffee:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

A zamierzacie wzniecić bunt? To może mamy jeszcze wziąć szafot? :)

Pozdrawiam

seb

Weźcie, weźcie to odegramy kilka scen z Rewolucji Francuskiej

ze "szlachtą" w roli głównej.

historia lubi się powtarzać :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buahahahha :rambo:

Oj będzie widzę nieźle :thumbup:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze przetestujemy wode w jeziorze przed i po kapieli "szlachty"? :p


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Droga Szlachto o moje Kochane Łapserdaki :unworthy:

Jako miłośnik regulaminów, pozwolę sobie w imieniu organizatora przekazać list jaki dostaliśmy. Takich kilka porad, zlotowych :coffee:

PS(oryginał gdzieś z internecie krąży, podobno pewna firma rozsyłała to u siebie przed integracją :smoke: )

Drogie Morszczaki!

W związku z bardzo bliskim już Zlotem w Wdzydzach, czujemy się w obowiązku podjąć kolejny raz tą syzyfową pracę i zaapelować do Waszego człowieczeństwa, resztek instynktu samozachowawczego i sumienia (trudny wyraz, zjawisko sumienia nie jest wśród Was powszechne, wiem). Jak wiecie zlot jest pokoleniowy i damsko - męski.

Znaczy to, że oprócz nas będą tam również normalni ludzie. Dlatego proszę o przestrzeganie paru zasad, które pozwolą nam przebrnąć jakoś przez ten kolejny ciężki życiowy egzamin:

1. nie awanturujemy się zaraz po przyjeździe o warunki zakwaterowania czy miejsce przy stole. Delikatnie zwracamy uwagę osobom odpowiedzialnym za zaistniałą sytuację i grzecznie proponujemy zmianę.

2. nie upijamy się do nieprzytomności.

3. nie wolno w żadnym wypadku publicznie bić lub lżyć moderatorów lub admina.

4. nie przewracamy stołów, krzeseł i ław.

5. nie zasypiamy na krześle, ławce, fotelu ani na stole w trakcie trwania integracji. Zakaz te dotyczy również pleneru. Pilnujemy się nawzajem i jak kogoś ogarnie słabość grzecznie, spokojnie i dyskretnie ewakuujemy kolegę na z góry upatrzone pozycje.

6. nie używamy cały czas wyrazów wulgarnych (np. zamiast powiedzieć "k..a czy masz jeszcze te w d*pę [j***] papierosy, bo mi właśnie k..a wyszły do ch..a zaje...ego" można powiedzieć "czy mógłbyś mnie poczęstować papierosem albo zamiast powiedzieć "do ch..a! Widziałeś tę su..ę z..., na pewno wali się jak dzika, o ja pier..." można powiedzieć "widziałeś jaka fajna dziewczyna przyjechała..."

7. nie bijemy się między sobą, a ewentualne kłótnie należy przeprowadzać cicho i nie wołać nikogo na arbitra.

8. nie ryczymy jak dzikie zwierzęta.

9. nie wycieramy podłogi kolegami z forum.

10. nie pytamy kolegów, którzy mówią rzeczy, które WYDAJĄ się nam absolutnie bezsensowne "głupi się robisz?"

11. nie opowiadamy nikomu głupot i nie zanudzamy opowieściami o naszych pijackich bądź seksualnych osiągnięciach.

12. ze Szlachtą rozmawiamy TYLKO na trzeźwo!!! Staramy się podczas rozmowy nie opowiadać głupot o naszych niesłychanych możliwościach, umiejętnościach i osiągnięciach- przyszłych jak i minionych. W żadnym wypadku nie roztaczamy przed Szlachtą wizji pojemności rynku w poszczególnych grupach asortymentowych. Podczas rozmowy nie należy trzymać rąk w kieszeniach, palić i wydmuchiwać dymu prosto w twarz rozmówcy, ani drapać się po genitaliach (ani swoich ani cudzych). Nie należy również obejmować rozmówcy ramieniem. Pamiętamy, że Szlachta Forum nie jest "luźnym spoko ziomem".

13. w żadnym wypadku nie kiwamy ręką na Członka Szlachty.

14. nie zmieniamy, klnąc na czym świat stoi, regulaminu gier i konkursów przygotowanych dla nas przez seb-cia i spółkę.

15. jeżeli któryś z uczestników zlotu nie będzie chciał pić każdej kolejki, nie ryczymy na całą salę "nie chlasz? - to po ch..j żeś tu przyjechał"

16. nie gwiżdżemy na obsługę, nie domagamy się gromkim głosem wódy,żarcia czy usługi seksualnej.

17. nie wolno uniemożliwiać wejścia/ wyjścia z zajmowanego wspólnie z kolegami domku/ pokoju poprzez odbywanie tam długotrwałego stosunku płciowego.

18. nie wolno oddawać moczu do umywalek ani pojemników na śmieci. Można to uczynić do klozetu lub pisuaru.

19. jeżeli w trakcie zabawy ktoś wyłączy prąd, bo już najwyższy czas iść spać, należy jak najszybciej podać mi szklankę zimnej wody.

20. przed pytaniem "czy jest tu coś do wypier..nia?", przed wykonaniem "tąpnięcia w Bytomiu" bądź "pionizacji" sprawdzamy, czy jesteśmy we właściwym domku/pokoju. Nie wyłamujemy drzwi wejściowych do w/w obiektów "bo tam na pewno się schował!"

21. szkody powstałe podczas kretyńskich, pijackich wybryków będą pokrywane z Waszego uposażenia, bez dyskusji.

22. będąc pod silnym wpływem alkoholu nie przechadzamy się środkiem ośrodka wczasowego i nie informujemy całego otoczenia, że jest późno.

23. chcąc odbić partnerkę w tańcu ( o ile dojdzie do zabawy tanecznej) nie przypalamy nikogo papierosem ani nie odpychamy jak chłopca.

24. to nieprawda, że wszystkie kobiety, które będą na zlocie mają ochotę pobzykać się z Wami i nie należy również wygłaszać komentarzy w stylu: "ku..a! Tą to bym je..ł..."

25. zabraniam łażenia i robienia setek zdjęć w trakcie zlotu. W szczególności zakaz ten dotyczy Sebastiana. Jemu nie wolno dotykać aparatu w ogóle! On tylko gitarrrrra.

26. nie odbywamy długotrwałych i głośnych stosunków płciowych w pomieszczeniu, w którym przebywają jeszcze inne, postronne osoby, które pragną odpocząć.

27.nie obrażamy się wzajemnie i nie snujemy głupawych opowieści o rezultatach nieudanych eksperymentów niemieckich na ludności polskiej.

28. przed rozpoczęciem darcia mordy z treścią, która ma zachęcić napotkaną kobietę do natychmiastowego odbycia stosunku płciowego należy się rozejrzeć i oszacować audytorium. Naprawdę nie wszyscy mają ochotę tego słuchać.

Zdaję sobie sprawę z faktu, iż powyżej podjęte sprawy nie wyczerpują bardzo szerokiego wachlarza Waszych możliwości. Jednakże jeżeli narobimy sobie wstydu, i zaprezentujemy się w obliczu koleżanek i kolegów z innych domków, nie jako zgrany kolektyw sympatycznych ludzi, lecz jako banda wyzutych z resztek człowieczeństwa, zezwierzęconych pijaków to długo nie będzie żadnego Zlotu.

:ice: :ice: Ave Morszczaki :unworthy: :unworthy:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale haftowac wolno bo normalnie nic nie wolno :thumbdown:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale haftowac wolno bo normalnie nic nie wolno :thumbdown:

Wolno :whistle:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja dopisze jeszcze

29. Zakaz cykania fotek z partyzanta

30. Zakaz poruszania sie pojazdami dzieciecymi: wozki, rowerki, hulajnogi itp.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

kurde, normalnie jak na stypie :thumbsup:

naibardziej podoba mi się punkt 12, szczególnie sam początek:

12. ze Szlachtą rozmawiamy TYLKO na trzeźwo!!! Staramy się podczas rozmowy nie opowiadać głupot o naszych niesłychanych możliwościach, umiejętnościach i osiągnięciach- przyszłych jak i minionych. W żadnym wypadku nie roztaczamy przed Szlachtą wizji pojemności rynku w poszczególnych grupach asortymentowych. Podczas rozmowy nie należy trzymać rąk w kieszeniach, palić i wydmuchiwać dymu prosto w twarz rozmówcy, ani drapać się po genitaliach (ani swoich ani cudzych). Nie należy również obejmować rozmówcy ramieniem. Pamiętamy, że Szlachta Forum nie jest "luźnym spoko ziomem".

Wziąwszy pod uwagę, że 1 małe jasne to już nie jest "na trzeźwo" to kurde nie bedzie z kim pogadać, normalnie jak na stypie

cisza, smutek i zadumanie,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheheh, na kajaki Darek pójdziemy :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

kurde, normalnie jak na stypie :thumbsup:

naibardziej podoba mi się punkt 12, szczególnie sam początek:

12. ze Szlachtą rozmawiamy TYLKO na trzeźwo!!! Staramy się podczas rozmowy nie opowiadać głupot o naszych niesłychanych możliwościach, umiejętnościach i osiągnięciach- przyszłych jak i minionych. W żadnym wypadku nie roztaczamy przed Szlachtą wizji pojemności rynku w poszczególnych grupach asortymentowych. Podczas rozmowy nie należy trzymać rąk w kieszeniach, palić i wydmuchiwać dymu prosto w twarz rozmówcy, ani drapać się po genitaliach (ani swoich ani cudzych). Nie należy również obejmować rozmówcy ramieniem. Pamiętamy, że Szlachta Forum nie jest "luźnym spoko ziomem".

Wziąwszy pod uwagę, że 1 małe jasne to już nie jest "na trzeźwo" to kurde nie bedzie z kim pogadać, normalnie jak na stypie

cisza, smutek i zadumanie,

Darek to pójdziemy gdzie na piwo

P.S

po kim ta stypa :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

Grzesiek to my porządzimy w Tarnowie a tam pojedziemy kultura :thumbsup:

bym zapomniał w niedziele jesteś u mnie :cheers:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a nie bedzie latwiej po prostu wziasc Biblie...?...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matko bo już dostałem PW czy to prawda......

Ludziska, regulamin to JOKE :wacko:

Chyba muszę się napić :scooter:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

...a nie bedzie latwiej po prostu wziasc Biblie...?...

łapserdaki - nie zapomnijcie Ubrań Pokutnych

Będzie jakieś pasowanie na Szlachtę bo tak to cały czas -"Wasza Niebieskość " mam pytanie :Blush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AnT,

dobre z tymi sokolami. :thumbsup:

Dziekuje za wprowadzenie punktu 27 :lol:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

Mi się już podoba widzę że będzie Super Spotkanie - i oto chodzi pełna kultura :thumbup:

@Stani -Sokoły to zazwyczaj na każdej Super Imprezie Śpiewają:thumbsup:

Tak już na poważnie swoje lata mamy i rozum tak że wiec mam nadzieje że będzie Super

Jak tam sprawa tych niespodzianek ,kase dajemy przelewem teraz czy na zlocie ?

Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My pewnie tez bedziemy spiewac "Sokoly" :wallbash:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łapserdaki - nie zapomnijcie Ubrań Pokutnych

Będzie jakieś pasowanie na Szlachtę bo tak to cały czas -"Wasza Niebieskość " mam pytanie :Blush

Zaraz zara zara..... prrrrrrrrrrr Szla... coś tam :horse:

Jeszcze nie powiedzieliśmy że ..... chcemy być Szla.... coś tam :dj:

Damy znać po naradzie :gathering::cheers:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

Zaraz zara zara..... prrrrrrrrrrr Szla... coś tam :horse:

Jeszcze nie powiedzieliśmy że ..... chcemy być Szla.... coś tam :dj:

Damy znać po naradzie :gathering::cheers:

ok to narada a potem idzie na tą "pełną kultury imprę" do szlachty :rofl:

ale dla pewmnosci popatrzę w piwnicy za "worem " aby potem po rolnikach nie biegać że trza mi worek po ziemniakach na wieczór :smoke:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

@Skoczek to aby tak aby się nie pomylić z kim rozmawiamy (Szlachta)

My łapserdaki podzkoszulki Białe -niewinni ;%29.gif

Szlachta podkoszulki Niebieskie -starzy wyjadacze Soli :coffee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.