Skocz do zawartości
marbecz

odbanowac tofika ankieta

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekaw jestem ilu osobom tak na prawdę przeszkadzał a ile osób uśmiało się z Jego wypowiedzi i tematów typu "która godzina" i nie przeszkadza On im na forum.


Pozdrawiam

Mariusz

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że tak z ciekawości po co ta ankieta ?? co ma mieć na celu ??

@marbecz domagasz sie ułaskaiwenia dla niego czy jak ? w imię czego ? (brak poszanowania dla innych mających inne zdanie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem przyjemnosc poznac Tofika na zlocie w Milowce. Czemu na forum jest taki pyskaty to niewiem. Za chamskimi tekstami stawal nigdy nie bede.

Ale ide o zaklad ze kazdy kto go poznal osobiscie mial bardzo pozytywne odczucia. Lagodne i kulturalne usposobienie, szacunek do wszystkich. Mysle ze kwarantanna dobrze mu zrobi i zrozumie co to regulamin. Ale dozywotni ban zdecydowanie NIE.

Mysle ze rozmowmi z tym specyficznym charakterem uda sie go "zresocjalizowac"


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doradził mi w kilku sprawach i to bez mojej "prośby", jak dla mnie baardzo przyjemny gosc, pozdrawiam :)


65x35x40h~85L, 10kg LR, 4x24w, kaskada i odpieniek DIY :D11.12.11r pękło dno :(((

100x40x50h~200L, kręci się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę że należy oddać Bogu co Boskie, cesarzowi co cesarskie. Zasady na forum obowiązują, nagminne wręcz łamanie ich musi byś piętnowane i w zasadzie tyle w temacie. Nie nam wchodzić w kompetencje modów/adminów. Swoją drogą chyba każdy wiedział że tak to się skończy, ponieważ tofik nieustannie dążył w tym kierunku. Osobiście odniosłem wrażenie, że po pozytywnym wrażeniu jakie odniósł na zlocie, dodatkowo się rozzuchwalił tutaj, więc jak wspominałem wcześniej, inaczej skończyć się to chyba nie mogło...

Pozdrawiam


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też nie mogę powiedziec o nim nawet jednego złego słowa. mysle że niektóre "palnięte" posty w jego wydaniu to efekt

jego porywczego modzieńczego charakteru. Ale da się zauważyc też ,że jest traktowany indywidualnie co w niektórych sprawach i każde jego podknięcie jest od razu wytykane. Ja jestem jak najbardziej "za tak" żeby wrócił.


330l: 100/60/55 optiwhite + sump , oświetlenie: 8x39 ATI Powermodule Obieg: RD 3500 odpieniacz: Bubble King Supermarines 200 Filtr:poompa NJ2300+deltec FR 509 +filtr NP-reducing BioPellets dolewka: Dr Witt + Eheim compact 300

cyrkulacja:2xkoralia 4+1x koralia 3: skała ok 50kg. Start 17.05.2010 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie oceniajmy zachowania Tofika na zlocie, tylko na forum, jak dla mnie to na forum przegiął nie raz, nie dwa i nie pięć razy, raz byl na urlopie, młody wiek i porywczy harakter absolutnie go nie tlumaczy. Tyle mojego w tym temacie.

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysoki Sadzie, Panowie Przysiegli,

Pierwsza sprawa to czy Tofik sam chce wrocic. Bez problemu moglby porozumiec sie z Modkami, wyjasnic i przeprosic poszkodowanego. To po pierwsze. Po drugie to to ze jak pisze seb kazdy ma szanse poprawienia sie po pierwszym czy drugim warnie. Dozwolone jest AZ piec. Zdaje sobie sprawe, ze Tofik to bardzo barwna postac, do tego polubilem go na zlocie, ale zbieral warny jak malo kto, a te przeciez maja jakis cel. Z drugiej strony nazwanie kogos "palantem" w panstwie gdzie prezydent (albo premier - nie pamietam :)) publicznie uzywa slow: "sp***rzaj dziadu" nie moze byc karane z urzedu. Samo slowo "palant" nie jest wulgane wiec jesli poszkodowany nie wniosl skargi to reakcja Modka jest jakby troche na wyrost. Zwlaszcza ze to byl decydujacy warn. Wiec jesli nie byla to osobista skarga poszkodowanego, ani krucjata moderatorow przeciwko Tofikowi to szosty warn powinien byc cofniety. Jesli jednak poszkodowana osoba zlozyla skarge na Tofika to juz inna sprawa. Jednak jestem pewien ze Tofik bedzie wiedzial jak postapic i po porozumieniu stron warn zostanie cofniety


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tester: jak dla mnie słowo palant jest zdecydowanie obraźliwe, i reakcja za coś takiego powinna być automatyczna.


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kogo nazwał palantem ? Bo jak na razie to tylko parę osób o tym wie, a reszta nic widziała ani nie słyszała.

Może powiedzcie kto został nazwany palantem, i zrobimy ankietę czy ta osoba jest faktycznie palantem, jeśli tak to odbanujemy tofika. Bo jest pewne prawdopodobieństwo, że Tofik miał racje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#344489 Natan :

A kogo nazwał palantem ? Bo jak na razie to tylko parę osób o tym wie, a reszta nic widziała ani nie słyszała.

Może powiedzcie kto został nazwany palantem, i zrobimy ankietę czy ta osoba jest faktycznie palantem, jeśli tak to odbanujemy tofika. Bo jest pewne prawdopodobieństwo, że Tofik miał racje.

:) tesz nie fiem oco hoci f tei sytółaći ale sje Tofik komósi naraźiu :)

360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#344499 darekkuku :

nic s teko postó nie fynjka .

A link otwarles? Jak nie, to jest tu: http://www.nano-reef.pl/plug.php?e=karma&act=show&fp=3622

A dokladnie 2 wpis od dolu.


dsc0711b.th.jpg

Delta 72x72x50; LED Cree by Tomasz; Hydor Slim-Skim; 2x6055 + multi

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.bractwo-s...forum/index.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"bo chamstwo należy tępić! palantów jak widać nie brakuje"

- nie potrzeba innego koloru skóry, odmiennej orientacji... etc. takie ataki, w ten sposob konstruowane do kogokolwiek nalezy zwłaszcza tu w internecie napiętnować. Sam nie chcialbym przed monitorem w moim kierunku czytac takich słów.

Tofik, jesli to czytasz to wiesz, że Ci kibicuje! Ale musisz utemperować swoją porywczość bo nic z tego nie będzie. Gadaliśmy nieraz o tym na pw. Pozdro!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwolnić Tofika:bow


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam że przyda mu się urlop. Jak pisali poprzedni na żywo jest spoko, przez kabel jakoś tak dziwnie niemiło się go czyta.

Czyżby konwersja Tofika na wersję cyfrową miała bugi?


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Tofik w moich "trzech kropkach" dopatrywal sie jakiegos tajnego kodu i za to dal mnie minusa...wzialem to na wesolo,gdyz Tofik z jakas niesamowita mania staral sie mnie tego oduczyc...mania ta byla adekwatna do mego nawyku "trzech kropek"...dostal ode mnie plusa za te nadludzka cierpliwosc oraz chec odzwyczajenia mnie od tego wstretnego nawyku...Tak ogolnie to go nie znam,nie moge oceniac kogos nie znajac go osobiscie a burd zadnych nie widzialem...moze teraz bardziej sie koncentruje na tym co ma posluzyc mojemu zbiornikowi,choc pewna doza swirostwa zawsze mnie dobrze nastrajala...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinniście zostać prawnikami : winnych uniewinniać (nawet za recydywę), a niewinnych osądzać ... to takie typowe.

ciekawe jakby tak was ktoś nazwymyślał [czy to na priv jak to miało miejsce z Moniką (pamiętacie ?) czy w komentarzach jak to miało miejsce ostatnio ] ?

"efekt jego porywczego modzieńczego charakteru" - ffaaaajnie, a jakby taki charakter miał każdy człowiek w jego wieku ?

Dziwić się że dzieci wracają z nożami w żebrach ... bo kogoś poniosło - jak jest na to społeczne przyzwolenie !!! 'no bo przecież to taki głupi wiek'. Facet ma 21 lat i problemy z emocjonalnością które wyładowuje na forum, taaak, głaszczmy go dalej.

a z resztą... szkoda życia ...


17.03.2010r - 20.08.2012 http://nano-reef.pl/...m=posts&q=27683

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej sie nie wypowiadam w tego typu tematach ale proponuje dac Tofikowi miesiac "urlopu" zeby emocje opadly i dac mu potem szanse pogadac z modami o powrocie. W 100% wspieram akcje, ktore maja zapewnic odpowiednie zachowywanie sie w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pyt a kim jest Tofik zebu mu topic poswiecac?


Zbiornik 95x50x50 os 7x17W + actinica Led APF600 ,2x Koralia 3, sump 80L einheim 1250 start 10.2009

akwar1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zacytować fragment:

Rodzina i znajomi rzadko orientują się, że przebywają w obecności Trolla (choć znane są także przypadki Trollizmu jawnego - osobnik podpisuje się swoim nazwiskiem i bierze udział w spotkaniach z osobami poznanymi w Internecie, co więcej w świecie realnym może okazać się on zupełnie przyzwoitym człowiekiem). Ponieważ Trollizm związany jest z Internetem, szczególnie charakterystyczne dla tej choroby objawy ujawniają się w wypowiedziach Trolla. Znamionuje je złośliwość, zgryźliwość, wulgarność i bezmyślność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kojaczek5

"Trollizm wydaje się być choroba zakaźną, rozprzestrzeniającą się za pomocą łącz internetowych."

o nie! ja nie chce stać się zarażona "Trolizmem" :clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.