Skocz do zawartości
marbecz

odbanowac tofika ankieta

Rekomendowane odpowiedzi

Tym co klikneli NIE braklo juz kregoslupa lub po prostu nazwali go trolem. Na zlocie ufundowal akwarium i ktos sie nim teraz cieszy a wy go tak nazywacie. Cieszcie sie i siedzcie cicho jak tylko na tyle Was stac.

Y. Głosowałem na NIE, ale jeśli nie mam kręgosłupa, to wiesz może co mnie tak rąbie przy schylaniu :>?

Akwarium ufundował. No, a mógł zabić!

(FYI: Na innym forum kiedyś wysłałem komuś tam za darmo całkiem sprawny zasilacz dobrej marki, dodatkowo zapłaciłem za przesyłkę, bo akurat człowiek stał cienko z kasą a komp mu szwankował. Jakiś czas potem dostałem na tym forum time bana za floodowanie, bo się złożyło, że miałem głupi dzień :clowning, ale po odbanowaniu nie pisałem postów w stylu "jestem taki za***isty, za co ten ban?")

Reguły to reguły, jeśli ich nie przestrzegasz to dostajesz w łeb i tyle, a Tofik miał 5 warnów, więc na niewinnego nie trafiło. Ja akurat nie natknąłem się na jakieś jego wyskoki, no ale nie czytam tu wszystkiego. Niemniej - dostał, bo zapracował, krótka piłka. Jeszcze to co Radek pisze o telefonie - niestety, klasyczny objaw poczucia własnej zajebistości z racji samego istnienia, tacy osobnicy zwykle są przekonani że świat powinien paść im do stóp i służyć, no bo są. Większość wyrasta z tego w okolicach gimnazjum, reszta idzie w politykę albo dostaje bany na forach :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze powinienem ograniczyc nocne pisanie choc nie chodzilo mi o zadna prowokacje. W porzadku jest to ze oponie padly od osob zupelnie nie wplatanych w watki tylko czytajacych forum.

Teraz Tofik moze zobaczyc jak wielka i zarazem obiektywna jest jego kupa. Czy cos sie po tym zmieni? zalezy od niego. Ale o to mi chodzilo. Miewal awersje do moderatorow nie potrafac zaakceptowac tego co sie do niego mowi.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz Dyzma: ale to chyba lepiej że opinie padły od osób niezamieszanych - bo zamieszani nie są obiektywni :clowning

/edit/ na sąsiednim forum właśnie pojawiło się wyjasnienie Tofika. Zaraz tam się zacznie koncert pokrzywdzonych:D


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Tofik wali skruchę....... Grzesiek zobacz na AR.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety zły moderator na AR skasował treść posta :clowning - ta choroba wśród modów się szerzy :)


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale panowie :) widac, ze chlopakowi zalezy :) Chcialoby wam sie pisac takie wypracowanie ? zwlaszcza na poczatku weekendu ? :clowning


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze skasowali bo zrobilo sie ciekawie


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodi: ale na czym mu zależy? Przeczytałem dokładnie posta na AR zanim zniknął - rozumiem ze to było pisane w nerwach i na szybko, ale takiego nagromadzenia ortów to dawno nie widziałem - dla mnie to też element szacunku dla reszty uzytkowników forum - nie chcę oceniać samej treści bo sporo tam było o korespondencji na pw.


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat zostanie otwarty wieczorem,


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba AR zanotuje najwieksza ogladalnosc:baby


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to sie dziwie, pomimo własnego uzależnienia, że tak się ludzie emocjonalnie potrafia zatracić w wirtualu, a na dodatek czerpać z tego ból psychiczny i fizyczny. W takich chwilach wolę odlecieć pod wodę w rejon ostatniej fotoopowieści SMK :clowning


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim ,którzy obrazili Tofika (nie mogącego się bronić),tekstami w stylu troll,dziecko neo itp , proponuję walnąć bana .jak równość to równość . Miał tu tylu kolegów a co się okazuje " został zdradzony o świcie" :clowning A stwierdzenie,że błędy ort w postach to też brak szacunku do innych , to już wywaliło mnie z krzesła :kapelusz Ludzie opanujcie się . :) pieprzycie jak potłuczeni . proponuję usiąść przed piękną rafą i wyluzować :) browarek też wskazany


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że na obu forach komuna wróciła - cenzura pełną gębą:clowning a gdzie tu wolność słowa??? i prawo do obrony???

Myślę, że każda ze stron ma trochę za uszami i nie będę broniła ani jendej ani drugiej, ale .. czytając na AR artykuł już skasowany powiem jedno życie jest zakrótkie aby tracić czas na wasze spory - wyciągnijcie "dłonie" przeproście i czerpmy wiedzę a nie bawemy się w dziecinną piaskownicę.


IMG 20130325 101320


Akwarium: 1000 l + sump 220 l
Oświetlenie: ATI PowerModule 8x80W
Pompa główna: RedDragon 6500
Odpieniacz: BubleKinge 300
Cyrkulacja: TUNZE 4x6105
Filtracja: BP + PO4x4 + Węgiel aktywny
Light Balling Fauna Marine dozownie Grotech III
Sterowanie IKS Aquaristik Computer
140 kg skały żywej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak że jestem wolny i mam czas to dodam: mnie to nie dotyczy ale widze tu wielu cfaniaków ktorzy są niezlymi prowokatorami i mają z tego zabawe.

Chłopak dal plame, ma doła, ale kilka osób nie grzeszy niewinnoscią i tracą szacunek w oczach.

nie mówie o konkretnych przypadkach bo są te gorsze i te lepsze ale też czasem brzytwa się otwierała... a chłopak żrobił sie czerwony i nie wytrzymał.

Wiem że niektórzy ciążko mają w zyciu ale to nie znaczy że trzeba zyc z myslą komu tu dac wp..l i wycisk.

Czasem człowiek sie uczy na drugiej szansie więc dajmy szansy i skonczmy to,w końcu nikomu wlosy z łba nie polecialy,a tofik mial czas na myślenie , pasja łaczy ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i gdzie ta fioletowa krowa z reklamy jak jest potrzebna ? :clowning


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest troche przesada z tym postem, każdy popełnia błędy !!! Nikt nie jest doskonały, bo gdyby wszyscy byli tacy super to nasze życie zaraz by nam sie znudziło. Skoro Tofik palną takie głupstwo i obraziło innych to został za to ukarany i na tym powinno sie to zakończyć, a nie robienie jeszcze dodatkowej ankiety czy dobrze czy źle, że dostał bana. Ten ban ma za zadanie zresocjalizować Tofika a nie dokopać mu tak żeby sie nie mógł podnieść. To forum ma służyć czemuś innemu a nie takim rzeczom i o tym powinniśmy cały czas pamiętać. To forum jest związane z naszym hobby i to jest nasz cel a nie dokopywanie leżącego i kogoś kto nie może sie bronić. Najwieksi kryminaliśći maja prawo do obrony i nawet jak zostana skazani to jakąś godność zostawia im sie aby mogli sie zresocjalizować. Nauczcie sie przebaczać bo za kilka postów możecie być na miejscu Tofika i co wtedy ?


540l + sump 270l, LR 120kg, oświetlenie 10xT5 54w, odpieniacz Deltec AP 902, Grotech TEC III, IV, IV, Tunze Multicontroler 7095, obieg New-Jet 4500, metoda Ballinga, VSV,

Teco TR 20, Nano 83, F93, start 22-05-2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to1mas dobrze prawisz. Ja proponuję temat już zamknąć żeby dać spokój ?

Sama ankieta była nie potrzebna, bo plany co do Tofika były inne ale.... pomyje się wylały i po ptokach.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc zablokujcie ten bzdetny temat i zakończmy na tym te ponure i nie potrzebne wywody.

Tofik jak skończy mu sie kara wróci albo nie i wtedy zobaczymy czy to coś dało czy nie - proste i logiczne i nie potrzeba do tego ankiety w tym stylu co tutaj.


540l + sump 270l, LR 120kg, oświetlenie 10xT5 54w, odpieniacz Deltec AP 902, Grotech TEC III, IV, IV, Tunze Multicontroler 7095, obieg New-Jet 4500, metoda Ballinga, VSV,

Teco TR 20, Nano 83, F93, start 22-05-2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to dla niektorych i glupi pomysl, ale jak chce pograbic to co narobil dajmy mu kilkaset godzin prac spolecznych. Zrobmy go moderatorem od poprawiania bykow i byczkow. Niech zobaczy druga strone medalu jak to jest.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie że na tym forum jest owiele więcej osób które narozrabiały troche więcej niż Tofik więc lepiej wstrzymać sie jest od karania tylko Tofika.


540l + sump 270l, LR 120kg, oświetlenie 10xT5 54w, odpieniacz Deltec AP 902, Grotech TEC III, IV, IV, Tunze Multicontroler 7095, obieg New-Jet 4500, metoda Ballinga, VSV,

Teco TR 20, Nano 83, F93, start 22-05-2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako autor tego"bzdetnego" tematu który za chwile zostanie zamknięty chciałbym

przypomnieć że jesteśmy tu by sobie nawzajem pomagać i niech każdy zastanowi się też

nad swoimi wypowiedziami czy zawsze były w porządku wobec innych bo jak widać po tej ankiecie

emocje maja nad nami górę!!

Pozdrawiam

Mariusz


Pozdrawiam

Mariusz

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.