Skocz do zawartości
MrMayer

UWAGA OSZUST

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze niech się dogadają na priv i będzie spokój:)

Na tyle transakcji, które odbyły się na forum może się tak zdarzyć, że coś nie pójdzie.

są zwolennicy jednego i drugiego a tu chodzi chyba o zaufanie i koleżeństwo a nie podburzanie jednego przeciw drugiemu :)

Osobiście uważam, że to tylko sieje nie pokój i przerażenia i uważam, że oboje są facetami i się dogadają beż takich scen, ponieważ takie zachowanie rujnuje nasz wizerunek jako elity.

Dla mnie sprawa powinna być załatwiona pomiędzy nimi i są zasady targowiska i warto ich przestrzegać i może coś wprowadzić odnośnie płatności i wysyłki.

wiadomo jak odbiór osobisty to każdy widzi co bierze:)

jak wysyłka to chyba się stara zapakować zwierzęta jak najlepiej żeby dotarły na miejsce a kupujący musi brać odpowiedzialność za odbiór.

myślę, że na forum nie ma osób, które sprzedają śmieci więc troszkę rozwagi.

lepiej dzwonić do 10 razy żeby każdy był zadowolony i tyle :)

i chyba też chodzi o dobro zwierząt a naszą radość:)

idźcie na piwo razem i po sprawie dogadacie się i tyle z mojej strony

Pozdrawiam Damian:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakończone, choć nie mam poczucia sprawiedliwości :)

za to zapewnienia Wam rozrywki :)


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#350905 MrMayer :

to1mas poczytaj od poczatku temat szczególowo to zobaczysz czemu publicznie . ok?

Czytałem od początku i to że ktoś kogoś straszy kimś kogoś to dla mnie ten ktoś jest nikim. I nawet jak pio zawinił to nie powinieneś tego robić w taki sposób bo po prostu to może ty jesteś oszustem ? a pio nie ma sie jak bronić ?

Zastanawiałeś sie nad tym ?

Ja nie bronie nikogo tylko chodzi o to w jaki sposób dochodzicie swoich praw, w każdym bądz razie te prawa są dochodzone jak w jakimś zacofanym państwie bez prawa. U nas skończył sie komunizm kolego mayer i trzeba komuś udowodnić winę bo dopóki tego nie zrobisz to nie możesz nikogo nazwać oszustem a przede wszystkim nikogo nie możesz zastraszać wujkami i ciotkami w policji. Nikt na tym forum nie jest sędzią i nie powiniem wydawać wyroku. Zaden z tych czubiących kolegów nie dał konkretnych argumentów za i przeciw więc nikt nie powinien wypowiadać sie za czy przeciw. To forum ma służyć naszemu hobby a nie takim tematom jak te. od tego jest sfora czy jakoś tak albo super expres.

Mayer co ty z PISU jesteś, ze masz w sobie taki jad i nic po za tym ?


540l + sump 270l, LR 120kg, oświetlenie 10xT5 54w, odpieniacz Deltec AP 902, Grotech TEC III, IV, IV, Tunze Multicontroler 7095, obieg New-Jet 4500, metoda Ballinga, VSV,

Teco TR 20, Nano 83, F93, start 22-05-2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że do postu Syngena sie nie ustosunkujesz? O co mu chodziło?

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do sygena wysłałem pw bo nie wiem o co mu chodzi, jak mi odpisze będę mógł to zrobić


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#350920 pio7 :

do sygena wysłałem pw bo nie wiem o co mu chodzi, jak mi odpisze będę mógł to zrobić

najlepiej także na PW :)


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zmiecie temat topica bo zamarło targowisko :)

a tu mój baniak pusty i chęć zakupów jest :)

podobno sprawa załatwiona to zamykać temat i wracamy do rzeczywistości tej miłej i przyjemnej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to1mas ale Ty jesteś upierdliwy. Staramy się zamknąć spór a Ty swoje z jakimś jadem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję każdemu wziąć do ręki browara, wyłączyć kompa i relaksować się przy baniaczku :) Ja relaksuję się właśnie przy 4baniaczkach po całym dniu roboty i trzecim browarku, fajnie jest mówię Wam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie ma tyle mądrych głów jak jest problem np. z chorym zwierzakiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:)

96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#350928 Raffy14 :

Proponuję każdemu wziąć do ręki browara, wyłączyć kompa i relaksować się przy baniaczku :) Ja relaksuję się właśnie przy 4baniaczkach po całym dniu roboty i trzecim browarku, fajnie jest mówię Wam :)

4 drink - akwarium zaraz za monitorem , bez nano nie da sie :-)


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#350930 marioromario :

szkoda ze nie ma tyle mądrych głów jak jest problem np. z chorym zwierzakiem :)

dobrze powiedziane...112 postow,3510 wyswietlen w 13 godzin-jakby kazdy temat mial taka popularnosc to naprawde bysmy sie kupe rzeczy o morszczyznie dowiedzieli :) no jakby to bylo forum warez to nie jeden mialby juz konto premium za ilosc postow ha ha...


Kostka 70x70x55(270L)+sump 112L,LED 120W+4*24W T5,NewJet 2300,Tunze 7096+2x6055,Dolewka Zajac,Grzalka Eheim 150Watt,Bubble Magus 155Pro na igle AquaBee,Multi Kontroler made in china,dozownik Marine Magic,Resun 250g Ozonator

4966_4997.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zwiazku z tym, że otrzymałem potwierdzenie przelewu spór uważam za zakończony. Jeżeli kogos w trakcie zabolały moje słowa jeszcze raz przepraszam. Proponuję zamknięcie i usuniecie tematu. Szkoda, żeby ludzie przegladający forum lub inni nowi nie znajacy tematu na podstawie pobieznych informacji wyrabiali sobie złe zdanie o forum. Złe w sensie, że główne zainteresowanie stworzył temat nie zawierajacy wiedzy z zakresu morszczyzny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szok 101 post :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#350957 MrMayer :

szok 101 post :)

Nie, z moim 117 postów :)

Temat zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#350960 sPRYTny :
#350957 MrMayer :

szok 101 post :)

Nie, z moim 117 postów :)

Temat zamykam.

Jeszcze nie. Pio obiecał ustosunkować się w sprawie Sylwka.

Temat będzie zamknięty przez mentora seb-a.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mój byl 101 szy :) wogóle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#350963 SkoczekPL :
#350960 sPRYTny :
#350957 MrMayer :

szok 101 post :)

Nie, z moim 117 postów :)

Temat zamykam.

Jeszcze nie. Pio obiecał ustosunkować się w sprawie Sylwka.

Temat będzie zamknięty przez mentora seb-a.

Mentora seba :):D:D Ave Cezar!!! :)


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....bo na szacunek tak samo jak na pieszczoty trzeba sobie zasłużyć :) U mnie masz to pierwsze :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łooo Panowie! Dzięki za rozrywkę na koniec tego pięknego słonecznego dzionka! Będzie jakiś nowy odcinek ?:) To zależy od reżysera, którym jest Seb :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla nie podsumowanie jest takie:

staram sie wierzyć tutaj ludziom i traktuje srodowisko morszczakow najlepiej na swiecie. Z drugiej strony co do transakcji miedzy ludzkich na zasadzie kupna/sprzedazy od osoby prywatnej nalezy raczej dac sobie pewien margines elastycznosci: gdy widzi jedna strona, ze druga sie miga od dopelnienia transakcji to lepiej powiedziec "dobra widze ze Ci nie zalezy" wystawiam zycie ponownie na targowisko. Widac ze sprzedajacy mial cisnienie bo likwidowal baniak, a kupujacemu az tak sie nie paliło (niestety). Straszenie policjantami, wywieranie nacisku w takim stylu poniza godnosc samego pokrzywdzonego. Nie chce bronic tutaj Pio7 (obie strony nie sa w tym syfie bez skazy). Sam ostatnio dogadałem sie na kupno 2 pompek nano. Na drugi dzien sprzedawca odpowiedzial ze zmienil plany. I juz. Zycie idzie do przodu. Nic na siłę. Ktos mial ode mnie odebrac nadmiar rhodactisa calkiem gratis - nie odebrał, ma stopke u mnie na cokolwiek. Z kims sie tez nie dogadałem z Chrzanowa co mial odebrac szczepke Caulastrei, tez sie nic nie dzieje. Czasami cos nie wyjdzie, ale zycie idzie do przodu. Nie czynmy blizniemu to co nam niemiłe. Wiekszy luz, dystans i mimo wszystko wiara w ludzi, ktorzy mimo wszystko sa fajni. Zwłaszcza tutaj :) Pozdro!

#350813 bazyl :

W całej tej sprawie jest głębszy sens.

Chodzi o coś takiego jak zaufanie , jak i dobre obyczaje.

Nie możesz odebrać życia, jest problem - informuj. Masz problem z z wysyłką - informuj.Jest problem z kasą - informuj.Jest problem z jakością - informuj. Zaufanie jest podstawą tego targowiska.

Druga rzecz, jak jest problem to spróbuj się dogadać , bez porywania się na duże słowa których do końca się nie rozumie, a tak naprawdę nie powinny paść. Styl i klasa to jest to co powinno nas cechować , nawet jak są problemy.

Tylko w oparciu o to możemy spokojnie prowadzić to targowisko.

Koniec kazania.

podpisuje sie pod słowami kolegi!!!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#350975 SkoczekPL :

....bo na szacunek tak samo jak na pieszczoty trzeba sobie zasłużyć :) U mnie masz to pierwsze :)

Tiaaa... Oczywiście :) wszystko przez Avatar :) Od dziś jeśli zwracasz sie do mnie publicznie to mów mi "Gandalfie Wszechwiedzący" :D

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.