Skocz do zawartości
MrMayer

UWAGA OSZUST

Rekomendowane odpowiedzi

No i tresciwie w temacie:)


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@seb, powiedziałeś A powiedz B.

Znam MrMayera i pozytywne doświadczenia mam. Reszta jego życia i skały leży w moim baniaku.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

......no teraz to jak w kazdym serialu:strutin Mamy druga serie:playing


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że tylko jedna seria będzie,Seb nie potrafi odpowiedzieć na zadane pytanie które go boli,jeżeli odpowie to na pewno bedzie nie na temat i tylko po to by mną pozamiatać,bo widzę że zamiatać i pomiatać potrafi co nie umniejsza Jego wiedzy i inteligencji,to tylko moje odczucia


380l+100lsump,HQI2x250W+T5 2x54W,cyrkulacja30000,ATI BM200,Eheim 1262,Reaktor wapnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bioly ja się nie dziwie, że seb nie odpisuje, sprytnie go podchodzisz eliminując każdą z jego odpowiedzi, teraz cokolwiek by nie napisał, to i tak będzie źle, do czego zmierzasz? Bo bezstronny w tym wypadku też nie jesteś :) Stosujesz taktykę w stylu: "moja teściowa to upiorna wiedźma, ale za to jej szarlotka jest najlepsza na świecie" zupełnie nie rozumiem jaki jest w tym cel. Ja również chciałbym, żeby pio ustosunkował się do prośby o odpowiedź, to on teraz nie jest w stanie nic odpisać, czy przez to mamy rozumieć, że do tej pory mydlił nam oczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bioly odpusc, to nie ten temat. To jest temat Mayera i Pio. I w sumie uwazam ze temat jest wyjasniony i do zamkniecia... choc lubie takie akcje :)

Ciekawe w ktorym odcinku sie okaze ze MrMayer to jest MrsMayer a w ogole to ma dziecko z bratem zony Pio


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lizard Seb nie musi mi odpisywać,a do czego zmierzam,żeby temat zamknął,nie zajmował stanowiska,bo na pewno nie był bezstronny,jeżeli uważasz że ja jestem stronniczy to przepraszam,nie miałem takiej intencji.Jeżeli kogokolwiek uraziłem lub obraziłem to po prostu przepraszam,Seb Ciebie też jeżeli czujesz się urażony,ale wydaje mi się że4 od Ciebie oczekuję czegoś więcej Pozdrawiam Grzegorz, a jeżeli paru osobą moje wypowiedzi są nie na miejscu to co robią ich wypowiedzi w tym temacie,nie p-o raz pierwszy.TARGOWISKO


380l+100lsump,HQI2x250W+T5 2x54W,cyrkulacja30000,ATI BM200,Eheim 1262,Reaktor wapnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#351555 darekkuku :
#351549 Tester :

To jest temat Mayera i Pio. I w sumie uwazam ze temat jest wyjasniony i do zamkniecia

:)


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

MrMayer usuń zupełnie temat, możesz to zrobić z edycji i będzie z głowy.

pozdrawiam


Nareszcie wracam i jestem gotowy do startu :)

Nowy biały ReefMaster z wbudowaną lampą LED WiFi Illumination Prime + automat RW-4 + dolewka TUNZE 3152 + UV3W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram lub zmień nazwę bo to za ostre słowa i masz kasę na koncie to jest nie potrzebne i zbędne moim zdaniem

Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat usunąć bardzo proszę


380l+100lsump,HQI2x250W+T5 2x54W,cyrkulacja30000,ATI BM200,Eheim 1262,Reaktor wapnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przestaniecie co 5 minut podbijać, to temat sam zniknie

Pozdrawiam Mateusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie usuwajcie bo polecą mi posty w tył a do 1000 już blisko.:)

Wam zresztą też! i wszystko jak krew w piach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#351593 Ben_sage :

Nie usuwajcie bo polecą mi posty w tył a do 1000 już blisko.:)

Wam zresztą też! i wszystko jak krew w piach...

niektórym nie zaszkodzi :)


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cisza na morzu bałwan spi, kto się odezwie będzie NIM:)

Pozdrawiam

Maciej


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bioły, nie wiem o co do mnie pijesz, z tym pomiataniem to moim zdaniem Cię poniosło, no ale trudno, zgnoiłeś mnie, też trudno. To nie jest MOJE forum, tylko NASZE, jako ze pojawiło sie dużo próśb o zamknięcie tematu więc to czynię.

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.