Skocz do zawartości
dziuso27

Sklepy w Lublinie

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy do nas od 21 czerwca. Sklep czynny 7 dni w tygodniu od 12 do 22. Radzyń Podlaski, ul. Gwardii 24 (to nie Lublin ale nie tak daleko)

Czy warto to musicie ocenić sami :) Aktualnie mamy kilkaset koralowców (z własnej hodowli oraz z dostawy 20 maja) i ponad setkę rybek.

Rybki z dostawy 4 czerwca w doskonałej kondycji, po 17 dniach rozpoczynamy sprzedaż. Wszystkie pięknie jedzą - można się umówić na wizytę w porze karmienia. Zapraszamy !


jm2.jpg.e25f92a1a94e753ace933b2d9bf6ea64.jpg

JadwigaMorska.pl ul. Gwardii 24 21-300 Radzyń Podlaski

tel. 503-157-847 email : jadwiga@jadwigamorska.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JadwigaMorska czy i kiedy bedzie mozna podejrzec wasza oferte "zycia" w necie bo na aukcjach tylko sprzet? Chetnie bym sie zapoznal z oferta. Pozdrawiam z Lublina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://nano-reef.pl/topic/66220-otwieramy-21-czerwca-sklep-radzyn-podlaski/

chwilowo tutaj mamy podaną listę rybek. w przeciągu 2-3 tygodni pojawią się aukcje z życiem oraz sklep internetowy

Pozdrawiam !


jm2.jpg.e25f92a1a94e753ace933b2d9bf6ea64.jpg

JadwigaMorska.pl ul. Gwardii 24 21-300 Radzyń Podlaski

tel. 503-157-847 email : jadwiga@jadwigamorska.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie, dlaczego wszyscy sprzedawcy tłumaczą, że sklep internetowy za jakiś czas i nie przyjmuję tłumaczeń, że problemy itd, przecież internet odpala się szybciej od stacjonarki, olewanie.

Czemu zamiast zrobić ostre, twarde wejście robią to na miękko !!

Dlaczego nikt nie pomyślał o użyciu dla klienta internetowego przenośnej kamerki, przy pomocy której klient przed zakupem internetowym mógłby towar obejrzeć.

Jadwiga bądź innowacyjna to zasłyniesz, a jak będziesz robić jak inni to będziesz kiedyś po prostu jedną z wielu

pozdr

kamerka, taki pomysł, po tym jak kilka razy dostałem wysyłkowo zdechlaka i później batalia

Edytowane przez Gaber (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

odgrzejemy temat, sklep online działa od lipca, znajdziecie w nim sporą cześć naszej oferty (cały czas dodajemy kolejne koralowce)

http://www.jadwigamorska.pl

wysyłamy w dowolne miejsce w Polsce przez cały rok z gwarancją dostawy (wszystko w porządku lub zwrot kasy)

pozdrowienia !


jm2.jpg.e25f92a1a94e753ace933b2d9bf6ea64.jpg

JadwigaMorska.pl ul. Gwardii 24 21-300 Radzyń Podlaski

tel. 503-157-847 email : jadwiga@jadwigamorska.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja odgrzeję.

Murena jak najbardziej działa i w nowej siedzibie.

JadwigaMorska - kawałek od Lublina ale chyba mocna konkurencja dla Mureny.

Kakadu w Olimpie jakoś pomalutku działa a jak z resztą?

Nie ma dalej nic ciekawego? Jak z tym Leclerciem? Orientuje się ktoś?

Edytowane przez Nalesnick (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualne sklepy z morszczyzna jakie znam:

1. Murena - wiadomo

2. Kakadu olimp - ok 7 akwa, dużo ryb w dobrych cenach i drogich korali, skorupiaki i ślimaki w super cenach, ale bywają tylko chwilę po dostawie, ponoć woda ro kiepska (tak mi mówił znajomy), wiec ja biorę z mureny, ale nie sprawdzałem jej jakości.

3. Leopardus leklerc na Zana - jeśli dobrze pamiętam chyba ze 2 akwa 200l, trochę rybek, skorupiaki, skała (ceny ok), korale są (ceny nie wiem)

4. Carefur witosa (bronowice) - jeden zapuszczony reefmax - tragedia - można zajść przy okazji robiąc zakupy żeby zobaczyć jak akwa nie powinno wyglądać

5. King Zoo Tesco- 3 duże akwa ok 200l i chyba 4 male 50l, dużo rybek i bezkr. ceny ok, korale drogie jak wszędzie. tutaj ciekawostka - jedno akwa (zazwyczaj stad będziesz chciał rybkę) jest jako ekspozycja więc rybki czy kraba z niego nie kupisz, sprzedawcy tłumaczą, że to ekspozycja i ze dużo skały (3 kawałki)

chyba tyle, jak coś znacie innego dajcie znać bo muszę koniecznie pójść :)

jakby się ktoś wybierał do Leopardusa w Felicity, nie ma tam morszczyzny.

No i czekamy na Zamkowe Tarasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, nie ma się co okłamywać. W lublinie TYLKO Murena , warto ich odwiedzić tym bardziej że teraz są w nowej lokalizacji i mają dużo większą powierzchnię sklepu, co oczywiście wpłynęło na dużo większy asortyment.

A reszta to.......... wiecie co :)

Natomiast co to okolic lublina to tylko JadwigaMorska. Sklep tylko "morski" z asortymentem od A do Z - a to ze 70 km od Lublina..... rabaty zawsze rekompensują koszty paliwa..... z nawiązką. Miałem przyjemność ostatnio spędzić kilka godzin w sklepie u Pani Jadwigi przy okazji podziwiając okazy (rybki i korale) z nowych dostaw.

Aaaaaa i potwierdzam że Hepatus wcina papu wpływając w dłoń ;)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Odgrzeję tego kotleta:D czy coś się zminiło w temacie lubelskich sklepów??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Odgrzeję tego kotleta:D czy coś się zminiło w temacie lubelskich sklepów??

Też jestem ciekawy, więc niech może miejscowi coś skrobną. Ja mam najbliżej do Lublina, do Mureny owszem, zaglądam od czasu do czasu, ale nie ma to jak zdrowa konkurencja- od razu ceny robią się bardziej rozsądne, bo te w Murenie raczej do nich nie należą (szczególnie szczepki). Właściciele też nie za bardzo dbają o zbiorniki- mnóstwo Aiptasii, a takiej jak tam- gigantycznej Valonii to w życiu nie widziałem.

Jak będę stawiał większy zbiornik i będę potrzebował jakiejś większej ilości szczepek- na 100% pojadę do Radzynia, do sklepu Jadwigamorska, bo wybór przeogromny, i bardzo miła, rzeczowa i fachowa obsługa (miałem nie raz kontakt telefoniczny i byłem pod wrażeniem)

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie zmieniło dalej ta sama nuda :p

Ja praktycznie cała obsadę mam z Jadwigi bo w większości wypadków wychodzi taniej pojechać nawet po jedna rybę. Rzeczowa obsługa, nawet przez telefon o każdej porze dnia i nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

co do p. Jadwigi to faktycznie miałem przyjemność rozmawiać i to co mnie zdziwiło najbardziej - odradziła mi składanie zbiornika (zakupy w jej sklepie) a poleciła forum na którym kupię cały zestaw taniej a przy tym dokładnie wyjasniła jak to jest z morszczyzną. Nigdy nie spotkałem się ze sprzedawcą który zrezygnowałby ze sprzedarzy na korzyść klienta. Polecam 100% i napewno czasem wpadnę. Niestety do radzynia ok 80km ale i tak bywam więc to dla mnie sklep nr 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, problem jest z podejściem do klienta. Nie mówię tu o rabatach czy cenach bez marży...

To jest sklep - musi zarabiać na swoje utrzymanie - jeśli przy tym sklep nie potrafi być konkurencyjny cenowo - może tracić klientów.

Ale jeśli chce istnieć na rynku w dobie internetu, musi wychodzić na przeciw potrzebom klienta, To już nie te czasy że jeśli nie ma w sklepie produktu poszukiwanego przez klienta, kupi on zamiennik. A już na pewno nie można sobie pozwolić na lekceważenie klienta.

Dlatego, mimo że Jadwiga jest "kawałek" od Lublina ludzie wolą tam pojechać niż iść do Mureny.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek nie zawsze brak towaru jest tylko ich winą - a Twoją "sprawę" znam o widzę trochę z innej perspektywy. Nie raz widziałem ich zamówienia a potem to co przychodzi od dystrybutora/przedstawiciela/itp. .

Poza tym po radę jak prowadzić zbiornik i radzić sobie z problemami też pojedziesz "kawałek" od Lublina ??- nie radzę... a chłopaki się znają i jak w tej branży nie ma jednej odpowiedzi na każde pytanie i jednego złotego środka, ale mogą być propozycje ale jak się tam wpada raz na rok - nie mówię teraz o Tobie - i nagle pada słowo ratujcie to można też czasem mieć dosyć pomagania.

Każdy robi robi jak chce - jest wolny rynek i "demokracja" :)

@Piotr1 - a to valonia i aiptasia to coś złego ? :) - nie zawsze są organizmy żywe które chcą to zjeść - widziałeś zbiorniki w Warszawie u dużego sprzedawcy - pogadajmy co tam jest :)


OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że nie kupiłem u nich nic, ani nie byłem po poradę. I jeśli chodzi o ich wiedzę to nie mam nic do zarzucenia. Nie raz byłem po pierdółkę nawet, a przegadałem z nimi godzinę czy dwie. Ale jako student z nie za grubym portfelem po prostu szukam tam gdzie zapłacę mniej. A że kilku znajomych jechało do Jadwigi, zabrałem się z nimi, zobaczyłem jak to wygląda na oczy, jak traktują klienta przez telefon/internet czy stacjonarnie i "zostałem na dłużej". Bo wolę pojechać osobiście, albo ktoś z Radzynia przy okazji wizyty w Lublinie gdzieś mi paczkę podrzuci, niż mam stresować ryby wysyłkami. Do póki mogę i jest możliwość odbioru osobiście tak długo będę starał się to robić.

Też nie słucham się jednej osoby, tylko pytam kilku i z tego staram się sam wyciągnąć jakieś wnioski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się już nie wypowiadam


OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawle, fakt, doświadczenie mają Chłopaki, też wielokrotnie słyszałem od Nich "To nie jest dla Ciebie, ale "Klient ma zawsze rację"" I zwykle brałem coś innego.

Wiem że zamówienie nie musi zgadzać się z przesyłką, ale na wszystkie świętości, jeśli mnie hurtownia by robiła tak w balona przez tyle czasu, zmienił bym hurtownię. Paweł, coś, za coś, albo potencjalne rabaty ze strony hurtowni dla sklepu, albo dbanie o klienta.

Jadwiga mogła czyściki ściągnąć i wstawić na sklep, razem z ostrzami zapasowymi w ciągu 4-5 dni ? A Oni nie mogli przez ponad miesiąc?

Ja z drugiej strony nie chciałem zamawiać w sieci, bo skoro wspomniałem w sklepie, czułem się zobowiązany do zakupu.

Nie toczę prywatnej wojenki czy nie hejtuję sklepu, po prostu nie chcę wyjść na "pieniacza bez powodu".

Co do aiptasii i glonów - no cóż, każdy, nawet jeśli startuje na suchej skale, je przyniesie do swojego baniaka, więc po co się stresować? Lepiej od razu poprosić o gratisa :) Taki Cracy Coral w Bydgoszczy, na przykład, nie miał takich gratisó w ofercie, choć oglądałem dokładnie.

ps. Bywałem u Nich od paru ładnych lat i o ile do morszczyzny ktoś wyżej miał uwagi, o tyle powiem że w słodkich zawsze mieli wzorowy porządek. Pamiętam też jak długi czas mieli, jeszcze w poprzednim sklepie dzikie paletki - to była dla mnie sztuka, utrzymać je w takim zdrowiu i kondycji.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Nie toczę prywatnej wojenki czy nie hejtuję sklepu, po prostu nie chcę wyjść na "pieniacza bez powodu".

(...)

a dla mnie to tak wygląda.

p.s.

Przypomnieć Ci co kiedyś mówiłeś na temat tego sklepu "kawałek" od Nas...

p.s. 2

Każdy ma lepsze i gorsze dni - trzeba po prostu zachować "umiar" i tyle...

p.s. 3

miałem nie pisać... :(


OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy tak można i czy ktoś mi czegoś nie zarzuci albo czy nie łamię regulaminu.

Ale skoro temat o Murenie a Murena sama nie przedstawia swojej oferty w necie to ja to zrobię.

Stan na 30.12.2017 r.

http://www.youtube.com/watch?v=AVit4aZpuXA

 

Edytowane przez Nalesnick (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na facebooku, że jakaś dostawa LPS-ów w Murenie... Trzeba podjechać i sprawdzić w weekend :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.