Skocz do zawartości
bestiakol

sklepy w Łodzi????

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby nie było że jestem negatywnie nastawiony do sw ale co za sklep jak go nigdzie nie widać poza fb ??

Dobrze szukałeś ? :coffee:


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.seaworld.pl/

Pomogę w poszukiwaniach :thumbup:

Edytowane przez k_bad (wyświetl historię edycji)

Akwarium 80x50x50h czyli 200l,

Sprzęt: lampa Pacific Black Phyton 120W, odpieniacz Tunze 9004 (Comline Reefpack 250), cyrkulatory 2xAquael Reef Circulator 2600 + Hydor Koralia 900, grzałka hagen 100W.

Skała 25kg, piasek 6kg ATI Fiji White Sand,

Życie: Hepatus, Doktorek, Mandaryn, 2xBłazny, ślimaki (2xNosariusy, 14xTrochus) Histro, korale LPS, SPS i jakieś miękasy.

Chwilowa likwidacja :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postawiłem swój baniak czytając forum i doszukując się informacji w necie. Na sklepy w Łodzi trafiłem po omacku, kierując się wskazówkami wtajemniczonych osób he he, ponieważ nie było o nich słychać w internecie i na forum. Jeśli ktoś ma trudności ze znalezieniem sklepu w Pabianicach, to lepiej aby nie zabierał się za akwarystykę morską, ponieważ to hobby wymaga od miłośników ciągłego poszukiwania i determinacji w realizacji postawionych celów. Nie ukrywam, że popieram tą inicjatywę w moim mieście i choć zawodowo nie jestem z nią związany w żaden sposób, to jako hobbysta będę ją wspierał bo zwyczajnie warto inwestować w pomysł, który ma szansę dostarczyć nam możliwości, wsparcie i rozwój w tym wciąż mało popularnym w naszym kraju hobby. Pozdrawiam.

ps. piszcie ludziska co byście chcieli kupić...namawiam właścicieli do sprowadzania fajnych i tanich miękasów!!!!

Edytowane przez Echindorus (wyświetl historię edycji)

049f14efc7c0fe68med.jpg

130x70x65; Aquasunlight 2x250W+ 4x54W, Reef Octopus RO-PS-5000INT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Ostatnio jak byliśmy to jedno Akwarium mieli puste, i mają w nim być właśnie Koralowce sprowadzone, A Pojechaliśmy z myślą o nowej dostawie a tu nie ma opóźniona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał było zadzwonić przed wyjazdem...naprawdę chłopaki nie chowają telefonu pod śniegiem :)

Byłem u nich na drugi dzień po dostawie zobaczyć co mają i następnie tydzień później po zamówioną rybkę i sporo życia było już wykupione (mówię o rybach po dostawie). Następna dostawa już w piątek ale to jeszcze trzeba u nich potwierdzić telefonicznie czy nic się nie zmieniło.


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.seaworld.pl/

Pomogę w poszukiwaniach :thumbup:

To widać i co z tego wynika?

Postawiłem swój baniak czytając forum i doszukując się informacji w necie. Na sklepy w Łodzi trafiłem po omacku, kierując się wskazówkami wtajemniczonych osób he he, ponieważ nie było o nich słychać w internecie i na forum. Jeśli ktoś ma trudności ze znalezieniem sklepu w Pabianicach, to lepiej aby nie zabierał się za akwarystykę morską, ponieważ to hobby wymaga od miłośników ciągłego poszukiwania i determinacji w realizacji postawionych celów. Nie ukrywam, że popieram tą inicjatywę w moim mieście i choć zawodowo nie jestem z nią związany w żaden sposób, to jako hobbysta będę ją wspierał bo zwyczajnie warto inwestować w pomysł, który ma szansę dostarczyć nam możliwości, wsparcie i rozwój w tym wciąż mało popularnym w naszym kraju hobby. Pozdrawiam.

ps. piszcie ludziska co byście chcieli kupić...namawiam właścicieli do sprowadzania fajnych i tanich miękasów!!!!

Porównaj inne strony sklepów z morszczyzną.

Są zwierzaki i fotki z cenami, sprzęt z cenami, preparaty z cenami itd.

Odsyłacz do facebooka nic nie wnosi.

Nie mam daleko ale wolę wiedzieć czy warto jechać bo z koralami raczej krucho według wizji lokalnej,

A o stanach magazynowych preparatów nie wspomnę.

Na przykład. Chcę kupić Po4x4. Mają? W jakiej cenie? itd...


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,,BAU" odpowiedź tyczyła cię do postu wyżej.

Wprawdzie strona jeszcze nie jest w pełni zbudowana ale jak widać coś się dzieje w tym temacie.


Akwarium 80x50x50h czyli 200l,

Sprzęt: lampa Pacific Black Phyton 120W, odpieniacz Tunze 9004 (Comline Reefpack 250), cyrkulatory 2xAquael Reef Circulator 2600 + Hydor Koralia 900, grzałka hagen 100W.

Skała 25kg, piasek 6kg ATI Fiji White Sand,

Życie: Hepatus, Doktorek, Mandaryn, 2xBłazny, ślimaki (2xNosariusy, 14xTrochus) Histro, korale LPS, SPS i jakieś miękasy.

Chwilowa likwidacja :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,,BAU" odpowiedź tyczyła cię do postu wyżej.

Wprawdzie strona jeszcze nie jest w pełni zbudowana ale jak widać coś się dzieje w tym temacie.

Zrozumiałem Twoją wypowiedź tylko Jacek miał na myśli że ta niby strona to wielka :mooning

Brak informacji o której napisałem a odesłanie na allegro :clapping


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja wypowiedź dotyczyła znalezienia sklepu. Jednak nie zaprzeczam, że sklep internetowy powinien już być gotowy i z tego co mi wiadomo, to niebawem będzie. Myślę, że w tym przypadku właściciele chcieli najpierw zainwestować w fajny sklep stacjonarny, a potem w internetowy. Można porównywać inne sklepy i faktycznie te internetowe aktualnie są fajniejsze ale czy wszędzie w realu faktycznie jest tak kolorowo ?? Należy brać pod uwagę fakt, że ten powstał ok 3 miesięcy temu. Koralowców LPS i SPS jest sporo, niektóre wychodzą ze zbiorników, a z ich różnorodnością jest naprawdę dobrze. Jednak faktem pozostaje to, że fajny sklep internetowy powinni niezwłocznie odpalić. Pozdrawiam.


049f14efc7c0fe68med.jpg

130x70x65; Aquasunlight 2x250W+ 4x54W, Reef Octopus RO-PS-5000INT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w tym przypadku właściciele chcieli najpierw zainwestować w fajny sklep stacjonarny, a potem w internetowy.

Chodzi o informacje o sklepie stacjonarnym.

Co jest dostępne i za ile.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenniki Ryb to mają przy obrazkach popisane Chyba na 5 Kartkach A4 tylko zeskanować, i wrzucić na stronę, a co do Chemi to też mogli by dać taką informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to robię tak :

1- podejmuję decyzję

2- wsiadam w auto

3- jestem w sklepie

ale ja mam 10 min do sklepu :scooter:

Pamiętam moje początki z morszczyzną jak do łodzi po pracy jeździłem ,na łeb,na szyję bo wtedy nic nie czekało na klienta

ale ja staram się odnaleźć radość we wszystkim ,taka natura :yes


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek.

To nie jest atak na Nasz Pierwszy w rejonie Łódzkim prawdziwy sklep.

Informacje na stronie internetowej to klucz do sukcesu.

Szczególnie jeśli chodzi o artykuły które są nam niezbędne do prowadzenia akwariów.

Nie mam na myśli życia.

Dam przykład.

Jadę na soli Kenta i potrzebuję kupić jakąś ilość i co?

Mam jechać chociaż też nie mam daleko żeby się dowiedzieć że nie ma albo cena mi nie odpowiada?

Wchodzę do internetu, wchodzę na stronę Star ....... i wiem że jest i za ile a i mogę się umówić na odbiór osobisty.

O to chodzi.

A o zwierzakach też by się przydały informacje.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek.

To nie jest atak na Nasz Pierwszy w rejonie Łódzkim prawdziwy sklep.

Informacje na stronie internetowej to klucz do sukcesu.

Szczególnie jeśli chodzi o artykuły które są nam niezbędne do prowadzenia akwariów.

Nie mam na myśli życia.

Dam przykład.

Jadę na soli Kenta i potrzebuję kupić jakąś ilość i co?

Mam jechać chociaż też nie mam daleko żeby się dowiedzieć że nie ma albo cena mi nie odpowiada?

Wchodzę do internetu, wchodzę na stronę Star ....... i wiem że jest i za ile a i mogę się umówić na odbiór osobisty.

O to chodzi.

A o zwierzakach też by się przydały informacje.

by na stronie www sklepu była pełna i przede wszystkim aktualna informacja o ofercie sklepu to praktycznie musi być osoba zatrudniona na cały etat , obeznana i na bieżąco aktualizująca , taki etat trzeba opłacić , z czego ? wszyscy chcieli by kupować najtaniej , więc powoli , jak się będzie kręcił interes to i pewnie pojawi się pełne info na stronie www . I tak podziwiam Ich że porwali się na taki biznes w takiej miejscówce - jedyne wytłumaczenie to bezpowrotne nieuleczalne zatracenie się w chorobie morskiej jakie opętało właścicieli sklepu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam bym chciał aby wszystko było na stronce w internecie, jakie zwierzęta dostepne i w jakiej cenie bo niestety nie mam 10 km do sklepu a prawie 100. Trzeba tez zrozumiec chłopaków S.W. , bo to niestety biznes , który pochłania spore ilości czasu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ,ile ten sklep działa ??? 3 miechy ??? a coraz pełniej ,a coraz więcej ,a coraz częściej ,nie wspomnę o rosnącej ilości klientów których trzeba obsłużyć , ja to mam na to tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit , tiiiiiiiiiiiit i tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit bo i tak se tu zajrzę :animier:

U mnie w domu mówi się że nie od razu Kraków zbudowano ,nie wiem co na to ludzie z Krakowa ? :harhar:


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie każdy ma tak Blisko jak ty Piotruś :) ale grunt że wreszcie ta Strona coś ruszyła i to praktycznie zaraz po tym jak byłem tam z Kubą, bo była spora rozmowa o stronie w internecie :) i się coś zaczęło dziać, i na tej stronie powinny się zacząć pojawiać informacje na temat dostaw itd bo póki co to jest tylko na FB, ale dajmy im trochę czasu może w końcu się zacznie strona porządnie rozwijać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Łodzi pokazały się małe dolabelki ok 4cm 50 zł (Felińskiego )

To już nie wiem czy Felińskiego ? czy Felsztyńskiego ? bo za każdem razem inaczej czytam :) a gdzie i co to jest ?


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam jest Marcin z Euroakwarium, właśnie na Felińskiego :) a tak dla Kontrastu żeby było porównanie cenowe oczywiście Ryb

Drobnica

Garbiki (Hamicynea) - Łódź 35 i Pabianice też 35

Zebrasoma Scopas - Łódź poniżej 100 lub 100, Pabianice 130

a teraz coś z bardziej kolorowych

Pomacanthus Navarchus - Łódź 250, Pabianice 370

Pygoplites Diacanthus - Łódź 250, Pabianice 390

Generalnie ceny drobnicy są takie same lub zbliżone, ale już inne ryby jak widać a w obu przypadkach nie ma gwarancji że Ryba przeżyje u właściciela, wiec to już tylko od Klienta zależy gdzie Kupi ale po co przepłacać :) Sklep nie powiem jest ładny, ale cenowo na niektórych artykułach to nawet Warszawa taniej wychodzi bez własnego transportu,

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co się plątać ,jak nawet nie wiadomo co tam jest ;)

polecam :

http://www.seaworld.pl/

Z tylu miast z łódzkiego akwaryści przyjeżdżają ,tym bardziej z Łodzi jest rzut beretem do sklepu :band:

Skoro tam nawet nie byłeś to czemu z góry negujesz każdy inny sklep niż Sea Wortd?

Twoja walka o wypromowanie sklepu z Pabianic zalatuje szowinizmem. :welcome:

Bez urazy.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.