Skocz do zawartości
bestiakol

sklepy w Łodzi????

Rekomendowane odpowiedzi

Karm dla psów i kabanosów dla yorka to im nie zabraknie, ale z morszczyzną to ten sklep obecnie ma bardzo mało wspólnego... Ogólnie kiedyś to był całkiem fajny sklep (z 4 lokalizacje wstecz), akwaria, życie słodko i słono wodne. Obecnie brak słów z akwarystyką to mają mało wspólnego. A do tego polityka sklepu internetowego vs stacjonarny :) wałkowanie tematu na forum ŁSAiT nic nie zmieniło.

Edytowane przez chwialek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde jakby małolatom zakazać komputerów i z tym związanego wszystkiego, to sklepy z akwarystyka słodkowodna byłyby na każdym rogu, a morskie co najmnie jeden na dzielnice. Teraz to wiecie żeby sprzedać rybkę to czasami trzeba poczekać tydzień i dłużej, a kabanosy dla yorów sprzedają się na bierzaco . Więc pretensje możemy mieć tylko do naszych dzieci, że przechodzą obok akwarium i nie zauważają tego czegoś co my widzimy. Niestety taka jest smutna prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca. Wszystko często obija się też o kasę. Zwróć uwagę, że często gęsto ciężko jest coś sprzedać nawet do słodkiego bo jak nawet ktoś coś chce to tylko za darmo no i oczywiście z dostawą do domu. Łódź jest ciężkim rynkiem w ogóle.

Co do Rybarium to polityka jest zależna od osoby, która aktualnie tam siedzi na miejscu. Każdy ma dużo do powiedzenia a w efekcie nie wychodzi nic. Jarek mówi jedno, Paweł robi drugie więc z czym do ludzi? Albo tolerujemy to jak tam jest i kupujemy to co mają albo całkowicie zlewamy temat. Może Ania pogoni to całe towarzystwo. Tak czy inaczej powoli zaczyna tam to wszystko wyglądać. Sklep generalnie ma największe parcie na handel w internecie.

Edytowane przez Prospero (wyświetl historię edycji)

c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gówniarstwo na gry i kompy i hostingi znajduje kasę. Wiec kompy do kosza i wtedy trza by było mieć inne hobby. I tu mógłby się otworzyć rynek akwarystyczny. Wiem z autopsji że jak mi się coś podoba to będe tak długo koło tego dreptał aż to osiągne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też w tygodniu jakoś byłem , ale szczerze to z morszczyny to nie za wiele tama było... :thumbdown:


8858_9098.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś akwarystyka była bardziej popularna oraz inne hobby takie jak modelarstwo fotografia bo co kiedyś można bylo robić komputerów nie bylo więc grało się w kapsle noża w zbijaka czy w gumę na każdym osiedlu bylo boisko więc grało się w piłe jak pamiętam największą karą od rodziców to było nie zakaz oglądania telewizji bo mało kto go miał telefon stacjonarny jak miał jeden sąsiad na piętrze w bloku to było super a zakaz wyjścia na dwór to była tragedia teraz dzieciaki maja komputery komórki tablety i nie szukają kumpli na podwórku jak chcą zobaczyć zwierzątko egzotyczne to lecą na wycieczkę co ciepłych krajów po prostu ludzie nie lubią mieć obowiązków i przez to dzieci nie uczą się systematycznosci i nie przywiązują się to tego czego miłe można zrestartować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc pretensje możemy mieć tylko do naszych dzieci, że przechodzą obok akwarium i nie zauważają tego czegoś co my widzimy. Niestety taka jest smutna prawda.

Kolego nie wińmy młodego pokolenia. To raczej rodzice mają więcej problemu z zaszczepieniem w nich bakcyla akwarystyki, wędkarstwa, fotografii. Bo zwyczajnie praca-dom w domu praca, dzieciaki pozostawione same sobie przez pół dnia znajdują odskocznię w komputerze czy tv. Przeglądając temat przeprowadzki baniaka (ten z paleto-pojemnikami w salonie) widać, że jak się chce to nawet trójkę da się odciągnąć od TV i komputera i podejrzewam, że to zasługa rodzica i podejścia do dziecka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie do końca jest tak, że pretensje możemy mieć tylko do siebie. Wielu rodziców czuje opór gdy dziecko chce kota, psa czy rybki a to tylko dlatego, że później (nie zawsze ale często) to rodzic musi chodzić z psem, kotem na spacer no i oporządzać rybki. Często bywa też tak, że takie rybki to "hobby" tylko sezonowe i to dopiero jest dramat dla takich zwierzaków. U mnie w domu bobas jest jeszcze zbyt mały ale nawet nie ma takiej opcji aby córcia miała na takie coś embargo bo czym za młody skorupka nasiąknie...


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeszliśmy chyba z tematu:) btw. Widzieliście nowy cennik z Euroakwarium?

Wysłano poleconym przez tapatalk.

Edytowane przez Bartol (wyświetl historię edycji)

Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Euroakearium to chyba jedyny sklep w Łodzi który ma tak szeroką ofertę i na dodatek zawsze można tam podjechać i zobaczyć jak wygląda życie dodam jeszcze to że można tam również złapać troszkę wiedzy od prze miłego sprzedawcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż - robię tam zakupy odkąd istnieje sklep, ale muszę chyba zadzwonić do Marcina bo cennika nie dostałem :D


Pandora 224 - -zlikwidowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie o tym,znowu przyszedł mejl z cennikiem gdzie każdy widzi adresy do których wysyłany jest ten e-mail...trochę słabo to wygląda.

Wysłano poleconym przez tapatalk.


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałby mi ktos linka do cen ? Ja to dostaje tylko sms ze jest nowa dostawa. Maila nigdy nie podawałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym linkiem na @ to troszkę słabo... rozumiem, że w Łodzi jest tak duża konkurencja, że trzeba się bronić przed szpiegostwem gospodarczym :shock:


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie bez jaj jakie szpiegostwo ceny są na stronie a info że jest dostawą jak ktoś nie chce wystarczy odpisać że sobie ktoś nie życzy i sprawa załatwiona odkąd istnieje facebook przestaliśmy być anonimowi a ten kto wpisał na NR e-mail i go udostępnił to niech nie szuka dziury w całym ja nic przeciwko nie mam że dostaje takie wiadomości od znanych mi sklepów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jest mieć info. Co do EA to ja nie widzę tam cen albo jestem ślepy. Mam tylko... brak produktów.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stonie i fb sklepu jest tylko lista dostawy a ce nie ma ktos by mógł podesłac mi tu na pw albo mail ? t2mek2@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Rybarium nie byłem już dawno,jak byłem to było parę Rybek słodkowodnych ale Morskich nie było , ale wracając ze szkoły podjechałem do CH Tulipan zobaczyć czy nadal coś tam jest to obecnie jest Reef Maxxx ze skałą bez Ryb i Korali, oraz dwa puste zbiorniki przygotowane dla Ryb, ale jak będę miał dzień wolniejszy to i do Rybarium zajadę :) i może odwiedzę z ciekawości Cykadę i Marcina bo dawno nie byłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jest mieć info. .

ktos by mógł podesłac mi tu na pw albo mail ? t2mek2@o2.pl

Wystarczy `poprosić` o dopisanie do listy mailingowej :)

P.S.Strona jest w trakcie przebudowy - właśnie po to,abyśmy mieli pełne info - a to jak wiecie - niestety trwa.


Pandora 224 - -zlikwidowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w maju powinny być dostępne Zwierzęta Morskie w nowym Sklepie Sieci AQUAEL Zoo w Galerii Łódzkiej, info jest nawet na stronie sieci sklepów AQUAEL Zoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś mam z internetem że 3 razy to samo wysyła

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Euroakwarium mieści się przy Felińskiego 9? Czy sklep jest widoczny z ulicy? Przejeżdżałem ostatnio i wypatrywałem ale nie rzucił mi się w oczy. Na stronie sklepu zero produktów.


500L + sump 100L, obieg Jebao DCS 12000, odpieniacz-Vertex Omega 150, cyrkulacja- 2x Maxspect Gyre350, żywa skała 30 kg, oświetlenie ATI hybrid 6x54W +3x75W Led

Mój zbiornik: http://nano-reef.pl/topic/64326-300l-i-na-razie-musi-wystarczyc/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.