Skocz do zawartości
bestiakol

sklepy w Łodzi????

Rekomendowane odpowiedzi

Kamil chodzi ci o ulicę Przybyszewskiego 40 ?? Tam jeszcze nie byłem :)

I nie masz czego żałować.To zwykły sklep zoologiczny.

Facet ma dwa akwaria posolone i mizerną wiedzę na temat ich prowadzenia.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego że zwykły Sklep Zoologiczny, w Zgierzu też by mogło coś takiego powstać nie musi to być koniecznie"morskie" bo nie ma na to zbytu zbyt dużego ale Jednym zbiornikiem z życiem bym nie pogardził ważne że jest :) a właśnie w takich sklepach najwięcej czego się sprzedaje to Karmy dla Psów,Kotów, Ptaków oraz znacznie więcej Ryb Słodkowodnych, w Zgierzu takich sklepów jest chyba z 8 a jeden ma nawet Szyld z morskimi rybami których oczywiście tam nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak coraz bardziej mnie irytuje sprawa nazewnictwa sklepików zoologichnych w Łodzi jelst od zatrzesienia szkoda tylko że są to sklepy zoologicznym tylko z nazwy naj częściej są to sklepy z karną dla psa i kota bo życia tam nie uswiadczysz a personel najczęściej nawet nie ma pojęcia co sprzedaje więc nawet takich ludzi nie można nazwać sprzedawcami tylko maszynami do podawania towaru i mówienia cen wiem coś o tym bo jestem hodowcom ryb i jak zobaczę jakiś nowy sklep to zawsze wejde ale to jeszcze nic są w łodzi takie sklepiki gdzie jest też życie ale personel nawet nie wie co to za zwieszeta ma na stanie jak się nazywają to jakiś koszmar. Z roku na rok akwarystów niestety nie przybywa myślę że jest to spowodowane tym iż ludzie są wygodni i nie lubią mieć obowiązków z reszta nie tylko akwarystów można to zaobserwować pod blokami kiedyś jak się wychodziło rano do pracy lub szkoły pod blokami bylo od diabła właścicieli psów na spacerach a jak się z kim rozmawiało to każdy coś miał w domu psa,kota,kanarka,swinke morską czy chomika a teraz tylko słychać ... Wiesz bo to śmierdzi ... lub jak będę chciał zobaczyć coś egzotycznego to pojadę do Afryki

Wysłane z mojego HTC One X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz bo to śmierdzi ... lub jak będę chciał zobaczyć coś egzotycznego to pojadę do Afryki

Wysłane z mojego HTC One X przy użyciu Tapatalka

Może ludzie w ten sposób teraz tak się tłumaczą a przyczyna tkwi w ekonomi :( . Jesteśmy biednym rejonem ,ciężko o pracę a dla rodzin z dwójką dzieci i chomik już jest dużym obciążeniem finansowym ,a co do sprzedawców w sklepach zoo ,to czasami im się nie dziwie ,bo ile można za najniższą krajową dawać z siebie ? jeżeli pensja starcza tylko na opłaty,kredyty i żarcie ...


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że zarobki sprzedawców to nie jest wytłumaczenie ja określił bym to czystym lenistwem siedzieć w sklepie X godzin i nawet nie przeczytać co jest na opakowaniu aby doradzić klientowi

Ps.ludzie nie szanują pracy a najlepiej by chcieli zarabiać krocie nie dając nic w zamian

Wysłane z mojego HTC One X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps.ludzie nie szanują pracy a najlepiej by chcieli zarabiać krocie nie dając nic w zamian

Wysłane z mojego HTC One X przy użyciu Tapatalka

A Ty nie chciał byś tak ? :smiling:

Ale wróćmy do sklepów ,podsumowując ,w Sea World mają największy wybór w sps-ach ,miękkich jest mniejszy wybór ,jak Wy to widzicie ?


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam już zaklepałem sobie Żółtka ale u Łukasza i po 20 Marca się wybieram więc jak ktoś ma jakieś życzenia to wystarczy słowo i przywiozę, u SW straciłem zaufanie, zresztą nie tylko u mnie były problemy z rybami drobnica jeszcze daje radę, ale Grubszy kaliber mówię nie z koralami póki co też jest Krucho miękkich prawie wcale nie ma, a jak już coś jest to jeden polip Zoa albo 3, :) wiem Piotruś że masz blisko ale panowie jeszcze sporo mają przed sobą, często też nie komunikują się pomiędzy sobą pojechaliśmy kiedyś z chłopakami po ryby to się okazało że już ich nie było i takie zaklepywanie, zamówisz u jednego a drugi sprzeda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym zoa mordka po 3 lub 5 albo 7 zł to przegięcie . Na giełdzie u boti takie zoa z 100 mordkami kupuje się za 70 zł, nic tylko dzielić i pchać po piatku. Czysty biznes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym zoa mordka po 3 lub 5 albo 7 zł to przegięcie . Na giełdzie u boti takie zoa z 100 mordkami kupuje się za 70 zł, nic tylko dzielić i pchać po piatku. Czysty biznes.

Jak odmiana zooa jest kolorowa to warto dać 7 zł za polip no chyba że są to pospolite kolorki to przesada ale jak są juz z Marsa to warto :)


4693_4699.png

45 odmian korali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok zapytam :) chłopaki ze Zgierza to już litanie robią na potrzebne towary :) zresztą zawsze jak któryś jedzie to się informujemy o tym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam już zaklepałem sobie Żółtka ale u Łukasza i po 20 Marca się wybieram więc jak ktoś ma jakieś życzenia to wystarczy słowo i przywiozę, u SW straciłem zaufanie, zresztą nie tylko u mnie były problemy z rybami drobnica jeszcze daje radę, ale Grubszy kaliber mówię nie z koralami póki co też jest Krucho miękkich prawie wcale nie ma, a jak już coś jest to jeden polip Zoa albo 3, :) wiem Piotruś że masz blisko ale panowie jeszcze sporo mają przed sobą, często też nie komunikują się pomiędzy sobą pojechaliśmy kiedyś z chłopakami po ryby to się okazało że już ich nie było i takie zaklepywanie, zamówisz u jednego a drugi sprzeda

Jak dla mnie to Sea WORLD i ACROPORA to najlepsze miejsca dla miłośników akwarystyki morskiej. Erybka ma najfajniejszą stronę internetową. Niesamowite jest to, że w Acroporze i Sea World spotkacie fajnych hobbystów, z którymi wymienicie swoje spostrzeżenia i dowiecie się czegoś interesującego. Nawet przez telefon można przegadać godzinę he he. Myślałem, że kobiety w tym hobby to egzotyka, ale w ACROPORZE zobaczycie, że to nieprawda.

Faktycznie zdarza się, że chopaki z Sea World-u się jeszcze trochę motają, ale jak ostatnio byłem to nie było miejsca na zaparkowanie samochodu...w środku młyn i parę pomyłek może się trafić...myślę, że takie są początki. Najgorsze jest to, że jak mają dostawę to większość ryb mają zamówioną w pierwszym dniu i jak klienici przyjeżdżają po kwarantannie, to znowu dostępnych zwierzaków jest mnej niż by chcieli. Poczekajcie jeszcze trochę he he...........jak dla mnie to w regionie mogłoby powstać oceanarium, a ja dokarmiałbym po pracy foki he he.

ps. widziałem ostatnio serwisowany przez nich zbiornik o pojemności 2300l...........właściciel, to ma faktycznie rękę do twardzieli ....czegś takiego jeszcze nie widziałem ale ja jestem miłośnikiem fowlr więc i tak mało widziałem he he. Szkoda, że właściciel akwarium chce być anonimowy...chętne wkleiłbym fotki. Pozdrawiam.

Edytowane przez Echindorus (wyświetl historię edycji)

049f14efc7c0fe68med.jpg

130x70x65; Aquasunlight 2x250W+ 4x54W, Reef Octopus RO-PS-5000INT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klienci sami weryfikują rynek :thumbup: pozdrawiam tych z którymi można się spotkać w SeaWorld :whistle:


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek rynek jest podzielony na tych co kasy mają a mają i na tych co wolą kupić za 30% tego co jest w SW więc zobaczymy za roczek co bedzie :)


4693_4699.png

45 odmian korali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znasz mnie ,wiesz jak żyję ,im więcej sklepów tym dla nas lepiej ,weżmy na luzik i łapmy kolejne promocje ;)


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek rynek jest podzielony na tych co kasy mają a mają i na tych co wolą kupić za 30% tego co jest w SW więc zobaczymy za roczek co bedzie :)

W SW mieli euphylie i axifuge za 30zł w promocji, normalnie teraz po 40zł napisz mi gdzie moge kupić za 30% tej ceny i zadzwoń do nich natychmiast proszę bo biore wszystkie.

Lubie euphylie - Tak mam i już

A jeśli chodzi o weryfikacje rynku to już chyba po zawodach, bo co u nich jestem to ludzi coraz to więcej i nie ma gdzie zaparkować.

W sobotę ta cała gromada pozytywnie zarażonych prawie mi córkę na sklepie stratowała.

Edytowane przez robertk26 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek rynek jest podzielony na tych co kasy mają a mają i na tych co wolą kupić za 30% tego co jest w SW więc zobaczymy za roczek co bedzie :)

Każde hobby generuje koszty. Jednak prawdą jest, że zawsze mamy alternatywę do posiadania pięknego zbiornika morskiego lub mieć mniej ładny. Czasami jednak warto się zastanowić aby nie postąpić jak ten chytry bo jak to mówią chytry traci dwa razy hehe. Dla tych co mają zdecydowanie mniej są również inne alternatywy:

http://godnezycie.bl...azna-rzecz.html

http://barbarella.pl...obrze-sie-bawic

Pozdrawiam.

Edytowane przez Echindorus (wyświetl historię edycji)

049f14efc7c0fe68med.jpg

130x70x65; Aquasunlight 2x250W+ 4x54W, Reef Octopus RO-PS-5000INT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie generalnie do startu brakuje skały. Nie chcę brać jak popadnie bo człowiek przyzwyczajony do naturalnych, słodkich baniaczków i tak siedzie i szukam w sieci nim gdzieś pojadę. Pytanie czy po skałki jest gdzie bo po życie jak widzę różnie?


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli czi nie zależy na czasie to daj ogłoszenie na targowisku że kupisz skałę napewno ktoś się odezwie z koralami tak samo na targowisku zapłacisz połowę tego albo jeszcze mniej niz w sklepie


4693_4699.png

45 odmian korali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest ze sklep w pabianicach jest najwiekszym i najlepiej zaopatrzonym w naszym rejonie,a co do dostepnosci zwierzakow to tak jak wszedzie,przynajmniej nie owijaja w bawelne ze maja a jak sie jedzie to nie ma bo cos tam.Temat cen przemilcze.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.