Skocz do zawartości
bestiakol

sklepy w Łodzi????

Rekomendowane odpowiedzi

Tak Euroakwarium jest w Alkoholach :) a i nie zapomnij zadzwonic do niego ja ostatnie 3 razy pocałowałem klamke bo nie zadzwoniłem.

Swoja droga to troche śmieszne żeby Euroakwarium i SW nie mogły dodać na stone głupiej listy z dostaw i obok ceny.... to ich budowanie stron......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego ale nawet Aquamedic nie ma obecnie aktualnego stanu. Więc to chyba standard. Do Euroakwarium faktycznie najlepszą metodą jest telefoniczne umówienie się na wizytację w sklepie wtedy zapewne można uzyskać też informacje co mają lub kiedy będą mieć. W SW też pewnie przez telefon podadzą informację. Z Łódzkich sklepów z życiem jest jeszcze Botia - i podpowiem tutaj też dobrze jest się umówić telefonicznie i porozmawiać co jest a czego nie ma. Także taka specyfika sklepów które jakiś dłuższy czas już istnieją. Najmłodszy z nich SW nie odbiega od średniej regionu. Przy obecnych kosztach połączeń (krajowych) o tym co jest a czego nie ma można się dowiedzieć w parę minut nie narażając się na wielkie wydatki.

Edytowane przez chwialek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie poprostu to juz lekko mówiąc wpienia... ile będą budować te strony pół roku, rok dwa? :wallbash:

Niech sobie tworzą i 5 lat tylko czy tak ciężko wkleic liste dostawy z cenami... ja tego nie rozumiem.

Z innej beczki ktoś wie gdzie w Łodzi dostane Quadri czerwone? za najlepiej mniej niz 250zł? Może ktoś gdzieś namierzył ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szybie sklepu widać kociaki i inne reklamy żarcia dla czworonogów a obok stoi taki jakby stójkowy to właśnie ta okolica a przed samym wejściem są... automaty z gumą do żucia chyba takie małe :baby: więc dość łatwo trafić.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był ktoś może ostatnio w Seaworldzie?Pytam bo chciałbym wybrać się po ekipę sprzątająca do baniaczka, a coś dawno nie pisali nic o dostawie... :/

Pozdrawiam.


8858_9098.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam w zeszłym tygodniu. Widać, że są przed dostawą. Od tej w marcu to chyba nic nie przybyło. Nie wiem co chcesz kupić, ślimaków kilka widziałam, fajne wężowidło i rozgwiazdę piaskową. Z krewetek to chyba tylko debeliusy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w sobotę, wziąłem ostatnią krewetke czyszczącą dla znajomego. Było też kilka rozgwiazd piaskowych i ślimaków ale raczej nie kopiące. Jężowca wziąłem chyba ostatniego.


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje :)

Czyli trzeba będzie jednym słowem poczekać.Może spróbuje do nich zadzwonić i cosik się dowiedzieć co do jakiejś dostawy... :whistle:

Pozdrawiam.


8858_9098.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Euroakwarium była dostawa 7 maja. Dzisiaj byłem i tez kupowałem ekipe sprzątającą tylko "Extremalną" typu Dolabella, Percnon, Salaris i 3 chromisy :) Lista z Dostawy jest na stronie sklepu jak chcesz cennik to napisz na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kupował ktoś może coś w hodowli na ul.Muszkieterów w Łodzi ? :ball::rolleyes:


8858_9098.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziarko raczej nie sprzedaje detalistom, tylko Sklepom i Hurtowniom ale ręki sobie nie dam uciąć że dotyczy to też i morskich Ryb ale na pewno tak jest w przypadku słodkowodnych, ale nie chcę mi się coś wierzyć żeby Chelmony mieli z własnej hodowli, Błazenki,Pterapogony, Mandaryny jak najbardziej ale pozostałe Ryby które są na ich stronie na pewno nie są od nich

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Michał.

Spróbuje zadzwonić i się dowiedzieć czy coś sprzeda w detalu.

Wracają do Seaworldu to dostawe maja mieć dopiero za 2-3 tyg. :(...nie wytrzymałem i pojechałem do Wawy... :animier: Warto było ...:)


8858_9098.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w stolicy zawsze się coś znajdzie bo od razu z 10 sklepów wiec jest gdzie pojechać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Euroakwarium była dostawa 7 maja. Dzisiaj byłem i tez kupowałem ekipe sprzątającą tylko "Extremalną" typu Dolabella, Percnon, Salaris i 3 chromisy :) Lista z Dostawy jest na stronie sklepu jak chcesz cennik to napisz na pw.

@t2mek2 a jak tam z jakością życia? Sprzedano Ci ekipę sprzątającą ze świeżej dostawy po 5 dniach? Wszystko żyje do tej pory?


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@t2mek2 a jak tam z jakością życia? Sprzedano Ci ekipę sprzątającą ze świeżej dostawy po 5 dniach? Wszystko żyje do tej pory?

Bartek ja ostatnio wziąłem 5xturbo , 2x strombusy , Tripneustes gratilla, Perconon cf. gibbesi,,Lysmata kuekenthali x2 i dwa błazeni i wszysto żyje :)


8858_9098.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla sprostowania - nie widziałem błaznów w dostawie - one akurat są hodowlane :)


Pandora 224 - -zlikwidowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też wszystko żyje, aczkolwiek widziałem pare zgonów w akwariach. Pewnie po długim transporcie padły. Reszta wyglądała zdrowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Wszystkim,

Jutro jadę do Poznania przez Łódź i chciałem podpytać kolegów/koleżanki o dobrze zaopatrzony sklep z życiem w Łodzi i Poznaniu. Przede wszystkim interesują mnie ukwiały oraz rybki ale byle nie Pokolce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziś pewnie już wiesz, że w Łodzi takowego nie ma.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Aquael ZOO w Galerii powoli szykują się do odpalenia morskiego na razie samo szkło 3 Zbiorniki w jednym rzędzie chyba będą mieli, Rybarium to ma błazenki ale tylko swoje i nic już z morskiego życia na sprzedaż mieć nie będą, a w Leopardusie w Tulipanie cały Reef Maxx i Boyu z błazenkami, póki co zamknęli te zbiorniki w regale ze słodkowodnymi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szamron jak tam życie niedawno zakupione z Euroakwarium? bo mnie ostatnio padły 2 z 3 chromisów w odstępie tygodniowym. reszta ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem 9 chromisów i parę ślimaków.Na drugi dzień po jednym chromisie nie było nawet śladu ,a po strombusie została tylko muszla... :alien:

Co do slmaków - to już drugi padł ,chociaż bardziej obstawiam na to , że wszamał go percnon gibbes... Jakiś taki żarty jest - jak np. przechodzi krewetka to się rzuca na nia... :popo:


8858_9098.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj percon z Euro jest spoko ale po 1 chromisie tez sladu nie bylo... dziwne. jakby rozpłynął się w powietrzu następny już wyglądał na jakiegos chorego łuski gubił i padł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jeszcze 2 chromisy wyglądają podejrzanie, ale zobaczymy co z nimi będzie... :hope:

Ogólnie to jest naprawdę straszna lipa z życiem w samej Łodzi, jedyne co to Pabianice ,ale też nie było tam już od paru miesięcy jakiejś konkretnej dostawy...

Dlatego praktycznie co niedziele "zmuszony" jestem wyjeżdżać do Warszawy.. :p

Szkoda , bo Łódź jest naprawdę dużym miastem,a nawet nie ma jednego porządnego sklepu z morszczyzną...:(


8858_9098.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.