Skocz do zawartości
bestiakol

sklepy w Łodzi????

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze nie widziałem u nikogo całego ajfona :p wszystkie były zbite :p

Taki offtop.

Kiedyś był artykuł opisujący, że bogaci mają ajfony a biedni androidy... a pod spodem komentarz czytelnika... ja mam ajfona na raty to do której kategorii się zaliczam?

PS. Piszę się na wspólny wypad na zakupy jak coś :) po życie.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na sklep jest trochę inny niż SW, napięcia przed otwarciem nie będziemy serwować. Na razie nie ma żadnych konkretów, są pomysły, a wszystko i tak zależy jak zwykle od kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 września byłem w er marki po dostawie cukierkowej lipa straszna więc szkoda tam jechać

Byłem w czwartek i potwierdzam ,choć wymienili większość akwarium i jest nowe DUŻE mieszkanko dla rekinów... :)

Edytowane przez Szarmon (wyświetl historię edycji)

8858_9098.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Panowie psioczycie i na to i na tamto :) ale kazdy ma do tego prawo, wiecie jaki jest najlepszy sklep ,my to co kazdy z nas ma uszczypnie drugiemu i od razu kazdy będzie miał to co będzie chciał:) pisze tu o koralach:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łódź jest ogólnie kiepskim rynkiem na wszystko. Kiedyś nie pamiętam dokładnie ale chyba w 2008 Fabryka mediów uruchomiła Patio TV to ta stacja nawet roku nie przetrwała. Jak jeszcze TVN nadawał lokalnie dla Stolicy to Walter powiedział że Rynkiem Łódzkim nie jest zainyeresowany. Ostatnie Radio Lokalne tzn Parada też wegetuje, może z cztery głosy słychać w ciągu dnia. A u naszych bliskich sąsiadów TVS trwa cały czas bo mają reklamodawców. Podobnie jest ze sklepem tematycznym jeżeli na Forum mamy te 90 osób z regionu to wszystkich może jest z 200-350 więc zważywszy na dwa już działające + pabianice to będzie ciężko przetrwać no chyba że konkurencja zwinie żagle ale poczekamy może się doczekamy dobrego sklepu otwartego w ciągu dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał w Botii ma regularnie co dwa tygodnie dostawy, wczoraj była i kilkanaście Ryb pokolcowatych,Ustnikowatych mniejszych garbikowatych przyszło a co jest dokładnie to pytaj Michała przez tel, a co do Marcina to nie wiem czy coś miał na stronie i fb nic o dostawie nie dawał już dawno a SW ciężko powiedzieć mieli do końca września się już w nowym miejscu ogarnąć a tu październik i cisza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Napiszcie co się dzieje z SEA WORLD w Pabianicach? Parokrotnie tam przejeżdżałem zawsze zamknięte , a nr tel umieszczony na bramie wiazdowej nie odpowiada. Czyżby plajta ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO jak, nic nigdzie nie ma ? SW zamkniete a Euroakwarium - ktoś był ostatnio może? bo od ostatniej dostawy minelo sporo czasu.

Moze Botia, nigdy tam nie byłem. Maja cos ciekawego w dobrych cenach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Botii 3 tygodnie temu był spory wybór euphili... 150 zł szt. Reszta tylko udaje, że coś ma. W Łodzi raczej nic nie kupisz a ceny sklepowe przeważnie zaporowe.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prospero a może ty w innej boti byłeś bo jak ja byłem to eufilki były od 60 zł i według mnie ceny mają niezłe no chyba że mnie inaczej traktują :)


4693_4699.png

45 odmian korali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacku, same duże były więc nie wiem ale w sumie kto wie? Z tego co wiem to każdy ceny ma inne... taki mamy kraj.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrde na naszym terenie została chyba tylko botia. Co drugi piątek mają dostawy zawsze mają coś fajnego a do cen to z Michałem idzie się dogadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aqueal ZOO w Galerii ma już 3 Zbiorniki odpalone + RM ale życia tam jeszcze nie ma sama woda + światło mówi że tam będą Morskie Ryby, ale kiedy to oficjalnie uruchomią trudno powiedzieć, Michał ma spoko ceny i regularne dostawy i te same Ryby co brałem w SW od niego nie sprawiają problemów pomimo braku kwarantanny a z Pabianic pomimo kwarantanny po jakimś czasie zeszły z Głodu nie wiem skąd oni te Ryby brali , dobrze że Chociaż Botia tutaj jest zawsze można się umówić nie koniecznie tam na równej bo jak coś trzeba to i na Teofilów Michał podrzuci ja tak zazwyczaj odbieram bo mam bliżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt z SW nie były zwierzaki sprzedawane lekką ręką. U Michała kupuje się przyjemnie i w koleżeńskiej atmosferze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Łodzi lub okolicach kupię teraz doktorka. Pilnie potrzebny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Łodzi lub okolicach kupię teraz doktorka. Pilnie potrzebny.

Jak w okolicach Łodzi to pewnie w Warszawie. :ouch:


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze by było zrobić w pierwszym poście listę aktualnych sklepów / adres / telefon / asortyment (zwierzaki czy chemia)

Ułatwi to poszukiwania nie tylko "turystom" ;) ale i nam "tubylcom" również.


[420L] by acezary - jest || Szkiełko 140x50x55h - 385l + sump 110l, 120W LED + 2xT5 54W, odpieniacz Black Pearl by Sebastek, NJ2300

64l CUBE - było || Szkiełko 40x40x40 | światło - 2 x PC Aquael | kaskada FZN2 z Purigenem + Chemipure |Tunza Nanostream 6015 | 8kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja osobiście polecam zakupy u Jadwigamorska, choć daleko, to istnieje możliwość odbioru zwierzaków w piątek w Łodzi. Już kilkukrotnie korzystałam z tej opcji i naprawde zawsze było super. I odpadają koszty przesyłki :thumbup:


550l+80l sump+2x160l szczepkownia+220l kwarantanna, New Jet 8000, AM Turboflotor5000 2xTunze6205, Pacific Sun Pandora, nad wszystkim czuwa Profilux II Plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek mnie nie zbawi. Doktorek potrzebny na teraz. W piątek to u Michała w botii będę miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak takie zapalenie to najbliżej Marki


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzieś na Dąbrowie ktoś miał sklep z morszczyzną obiło mi się o uszy ??? Czy ktoś wie coś na ten temat ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mają dostaw. Rozmawiałem z Marcinem dwa dni temu to może coś będzie ?????? za dwa tygodnie.

"Sklep" umówmy się jest na Felińskiego.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok BAU dzięki . Kiedyś ich szukałem i nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.