Skocz do zawartości
bestiakol

sklepy w Łodzi????

Rekomendowane odpowiedzi

Żywica zawsze jest w Cykadzie na Przybyszewskiego, maja tez sól i troche preparatów. A ostatnio nawet zakupiłem tam krewetki czyszczące w dobrej cenie. Za wiele tam nie ma ale cos jednak jest i mozna pogadać .


650l w obiegu prowadzone na paletkach plus NoPOx, odpieniacz SKIMZ SM201, obieg Jebao 8000

f31473cc9dbf36503d2e9288bb38ee17u1843a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem po raz pierwszy w Cykadzie i moje odczucia są pozytywne, są dwa zbiorniki Czyste i widać że zadbane, były Jeszcze dwa błazenki i Pterapogon, z tego co wiem to dostawy są sporadycznie bo starają się kupować tylko zdrowe zwierzęta :) Preparatów jest też wybór jak i sole są również czego nie można powiedzieć O Rybarium bo nie raz nawet Wiadra Reef Crestals 4 KG nie mieli,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety mam kiepskie odczucia,bo pan próbował mi wcisnąć nie dość że suchą jak pieprz żywice, to jeszcze cena była bardzo "okazyjna" - jedyne 45zł za 600g... :no


8858_9098.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz gdzieś na Gornej to wpadnij, mam jeszcze ze 20 litrów żywicy w dużym worku.Weź tylko jakąś torebeczkę na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie czy był ktoś z was dziś w Botii? w pierszej dostawie po nowym roku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał mógłby informować łodziaków o dostawach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam że Była dostawa, pierwsza w tym roku u Michała a w niej bezkręgowce (LPS,,SPS,Miękkie,Krewetki,Ślimaki) oraz Ryby kolejne co dwa tygodnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest cos ciekawego z spsów?


125l cube+81sump|10kgLR+4,5kgLS|ATI Sunpower 6x24w t5|deltec ap600|2x6015|nj2300|.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wybrałem się wczoraj do Sea World w Pabianicach, żeby w końcu zamówić zbiornik i sump i pocałowałem klamkę. Byłem tam po otwarciu kilka ładnych miesięcy temu i zapowiadało się fajnie, dlatego też nie rozglądałem się za innymi sklepami. Dzisiaj znalazłem wzmianki na forum że się zamknęli/przenieśli...

Czy w związku z tym możecie polecić miejsce gdzie z czystym sumieniem można zamówić zbiornik w woj. Łódzkim. I w niedalekiej przyszłości żywą skalę?

Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolege z zdw :) sump smialo mozna zamowic na retkini firma Bart-glass.Jesli zalezy ci na jakosci i wygladzie a pewnie tak jest lepiej odpuscic ta firme i poszukac czego w innych woj. :)

Edytowane przez Pablo120288 (wyświetl historię edycji)

125l cube+81sump|10kgLR+4,5kgLS|ATI Sunpower 6x24w t5|deltec ap600|2x6015|nj2300|.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :), czyli twierdzisz że nie ma w naszej "okolicy" firmy która porządnie zrobi zbiornik? Rozumie że w tej firmie Bart-glass można zamówić sump ale już niekoniecznie dobrze wykonany zbiornik OW? Zamówiłbym w erybce, jak przypuszczam wiele osób tutaj, ale sądziłem że na miejscu też zamówię to bez większego problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na giełdzie zoo w czwartki jest paru producentów akwariów z polski . Przyjechać , zamówić i za tydzień odebrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans.Sam zamowilem w bart-glassie bo tak mi polecono i jak dla mnie fuszera.Cena bardzo atrakcyjna ale nie o to w tym chodzi :) wyslalem pw napisz do przemka http://akwarium.szczecin.pl/


125l cube+81sump|10kgLR+4,5kgLS|ATI Sunpower 6x24w t5|deltec ap600|2x6015|nj2300|.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś się z wymiarem do Prospero, nie będzie może mega tanio ale jakościowo miazga no i na miejscu jest produkcja.

Sent from my Lumia 925


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za pomoc. Będę się kontaktował z ww.

Ps. A co do żywej skały, jest miejsce w Łodzi gdzie można ją dostać w dobrej jakości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem wczoraj u Michała w Botii.

Moje pierwsze "żyjątka" mają się dobrze a i sprzedawca bardzo miły człowiek :)

( kolega "adareni" też tam był jeśli dobrze poznaje z avatara ? :p )

Edytowane przez morfeusz1976 (wyświetl historię edycji)

Akwarium 104x50x60, ATI 8x39w dimm, Skimmer Skimz Oval SV203, Gyre XF130 + RW8+RW8

79f2a5736b72c7fb7330881dd9cde423u812a713.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miły fakt, a LR ma też bardzo dobrej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w naszej okolicy po żywą skałę uderzać do Botii? Trzeba faktycznie umawiać się telefonicznie przed przyjazdem, bo taka informację znalazłem na ich stronie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W naszej okolicy LR tylko u Michała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w związku z tym możecie polecić miejsce gdzie z czystym sumieniem można zamówić zbiornik w woj. Łódzkim.

Pozdrawiam serdecznie.

Jeśli zależy Ci na naprawdę przyzwoitym zbiorniku to napisz do Pabiana :)


8858_9098.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zależy Ci na naprawdę przyzwoitym zbiorniku to napisz do Pabiana :)

Ostatni raz na forum był w Maju ubiegłego roku - jeżeli to ten Pabian - to obawiam się że kontakt z nim jest trochę utrudniony :)

chyba że posiadasz jakiś namiar na Niego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pabian nadal robi baniaki ale jak liczysz na szybki termin to się przeliczysz.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.