Skocz do zawartości
bestiakol

sklepy w Łodzi????

Rekomendowane odpowiedzi

no chyba że o ZOO też ci chodzi ale w Akwarium jest remont i jest zamknięte dla zwiedzających

Na ile twoja informacja jest aktualna w kontekście tego:

http://www.zoo.lodz....i-nautilus.html

Edytowane przez piotr7 (wyświetl historię edycji)

Takie tam 53L, 50x30x35, Koralia Nano, Tunze 9001,  kaskada HBL501, lampa LED, SPECTRA, 30W

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do właściciela SW możesz wstawić lub podesłać na PW listę z cenami tego co macie na stanie


4693_4699.png

45 odmian korali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również przyłączam się do prośby...

W sumie to przydała by się taka wzmianka z pozostałych telefoniczno-stacjonarnych sklepów z terenu Łodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ile twoja informacja jest aktualna w kontekście tego:

http://www.zoo.lodz....i-nautilus.html

ty ja nie sprawdzam tam codziennie co robią, był remont i się zakończył jakoś na Początku Kwietnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również przyłączam się do prośby...

W sumie to przydała by się taka wzmianka z pozostałych telefoniczno-stacjonarnych sklepów z terenu Łodzi.

Totalna olewka ze strony sklepów Łódzkich więc dalej trzeba robić zakupy w innych miastach a szkoda


4693_4699.png

45 odmian korali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał przesyła smsowo że była dostawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dobrze robi że wysyła info. Tani koszt smsa i bezpośrednio do klienta ,też dostałem. Brawo Michał że pamiętasz o nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie dostałem żadnego sms-a, a mam rzut beretem do Łodzi i chętnie bym pojechał zobaczyć nową dostawę. Tak naprawdę, to nie wiedziałem, że w Łodzi jest jeszcze sklep z morszczyną he he.....ale byłem dzisiaj w zaprzyjaźnionym sklepie w Pabianicach i niestety z dostawy zwierzaków niewiele już zostało. Właściciel poinformował mnie, że kolejna dostawa w przyszłym tygodniu jednak wiekszość zwierzaków jest rezerwowana i po kwarantannie trafia niestety na serwisy...najlepiej przyjechać zaraz po dostawie....zwierzaki tańsze, ryzyko większe ale co tam....zarezerwować warto....jestem szczęśliwy, że mam do sklepu rzut beretem he he. Jeśli macie większy beret niż inni, to polecam Acroporę w Warszawie....mają wszystko, najwyższej jakości i mogą dostarczyć do Pabianic.... za darmo i wiem gdzie....he he....wystarczy się zaanonosować przez telefon w SW :) :) :).

Edytowane przez Echindorus (wyświetl historię edycji)

049f14efc7c0fe68med.jpg

130x70x65; Aquasunlight 2x250W+ 4x54W, Reef Octopus RO-PS-5000INT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma daleko do Pabianic, to również dostarczają we wtorki do żaka :) metoda odbioru znana tylko po telefonie do Acropory :) (nie będę ujawniał, żeby worki ludziom nie ginęły :D )


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma daleko do Pabianic, to również dostarczają we wtorki do żaka :) metoda odbioru znana tylko po telefonie do Acropory :) (nie będę ujawniał, żeby worki ludziom nie ginęły :D )

Do Pabianic również mogą dostarczyć.......... niektórzy twierdzą, że do Żaka jest za daleko he he.....ale wiem, że czasami mogę kupić coś......a czasami mogę przed kupnem obejrzeć właśnie w SW......i czasami 5 zyla mniej zapłacić.....

Edytowane przez Echindorus (wyświetl historię edycji)

049f14efc7c0fe68med.jpg

130x70x65; Aquasunlight 2x250W+ 4x54W, Reef Octopus RO-PS-5000INT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem w sobotę w seaworld w Pabianicach i uważam, że jest ok. Wybór zwierzątek nie jest bardzo duży, na pewno nie jest to erybka, ale można znaleźć coś ciekawego. Kupiłem rybkę w bardzo dobrej kondycji i dwa LPSki. Dostałem też jakąś małą zniżkę i paczkę mrożonek gratis, więc myślę, że nastawienie do klienta mają okej. Dobrze by było, jak by się ten sklep bardziej rozkręcił, bo mam zdecydowanie bliżej do Pabianic niż do stolicy i nawet jeżeli zapłacę 10 zł więcej za zwierzątko, to paliwo wyjdzie taniej. Poza tym są mrożonki Ocean Nutrition, co jest bardzo dobre, bo nie wiem, czy gdzieś jeszcze w Łodzi można je kupić. Oczywiście trzeba zadzwonić, żeby się umówić, ale dla mnie nie jest to problemem, bo i tak nie jadę tam "po drodze", więc mogę zadzwonić i zapytać. Podobno można też sobie zamówić konkretne zwierzątko. Ja nie narzekam. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to co jest z tym sklepem w Pabianicach SW otwarty czy nie?

Ostatnio widziałem się z właścicielem w sierpniu zeszłego roku sklep był w likwidacji, chciałem coś kupić z używanego sprzętu , właściciel podał mi jakiś nr tel który to wiecznie milczał - byłem bardzo zniesmaczony.

Teraz czytam że zaczyna się tam coś dziać . Proszę o info odnośnie tego sklepu jeśli ktoś coś wię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sklep działa na telefon, jest informacja na ich stronie. SPSy również są i da się coś ciekawego wybrać. Najwięcej widziałem stylophory, seriatopor, ale acry też są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, byłem i dobrze się zapowiada. Sklep mimo że na telefon faktycznie działa i to bez żadnego problemu. Właściciel zaprasza również wieczorem i weekendy także duży plus.


Było : Sps/Lps OW 80x60x45, 23kg LR,18kg LS, Cree DIY 5ch-320W+87W T5, jebao dc6000+rw8, jager 200w, schuran 120 na jebao dc6000, doser one evo fast.

 

Jest : SPS OW 120x70x50 + 180L sump. Swiatło 650W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem, widziałem.

Fajny sklepik, dostawy podobno max co 2 tygodnie, planowane co tydzień, można zamawiać zwierzaki z odbiorem po kwarantannie.

Własciciel odbiera telefon co w Łódzkim też normalne nie jest.

Mi pasuje,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to ładnie określił ejerzyk... ja jestem klientem spoza Łodzi i "jadąc po drodze" mam czas zajrzeć to zaglądam do sklepu. I dla mnie sklep na telefon to jakiś taki dziwny wytwór akceptowalny w Łodzi i dający powód do zadowolenia że cokolwiek jest dostępne. Na plus w tym przypadku przemawia fakt że gdy już umówię podjadę to mogę zobaczyć co kupuję.

Własciciel odbiera telefon co w Łódzkim też normalne nie jest.

Oby trwało to jak najdłużej bo po poprzednim pięknym rozruchu i cudownych opiniach zadowolonych klientów sklep zniknął bez możliwości kontaktu... choć wg plotek, informacji ze strony, informacji z ogrodzenia niby istniał nieprzerwanie.

Teraz prośba/pytanie do właściciela, obsługi, osoby decyzyjnej.

W jakich godzinach najlepiej udać się do "sklepu" aby nie kolidowało to ze sprawami prywatno-zawodowymi obsługi? Bo rozumiem że pracują w miejscu gdzie da się zarobić na przeżycie, a sklep to taka dodatkowa działalność rekreacyjno zarobkowa. Może przydała by się taka informacja. Jakoś cenię sobie czyjąś prywatność, czyjś czas pracy zawodowej i nie chciałbym dzwonić po 5 razy czy o 8, 12 jest ok czy może o 14 czy najwygodniej o 17-20. Dość regularnie bywam w Łodzi tylko w różnych godzinach głównie dopołudniowych w ciągu tygodnia jakoś nie widzę sensu co przejazd dzwonić i dowiadywać się będąc w godzinach dopołudniowych że po 17 najlepiej lub odwrotnie.

W jaki dzień tygodnia/co tydzień co dwa jest nowa dostawa...

PS czy właściciel sklepu czyta ten wątek?

Edytowane przez chwialek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tam generalnie wisi czy sklep jest na telefon czy od 8 do 16 tej. Często umawiam się nawet po 18 tej tak jak dziś lub w niedzielę i załatwiam temat. Wszystkie ryby mam z Łodzi i Pabianic i jeszcze nic nie padło prócz mandaryna i wszystkie ryby jedzą już od pierwszego dnia. Uważam, że jak chcemy mieć fajne sklepy w Łodzi i Pabianicach to trzeba od nich kupować jeśli ceny i towar są okej. Import z Wawy wzmacnia tamten rynek, który i tak nie narzeka na brak klientów z grubym portfelem. W Łodzi nie dość, że bida to jeszcze po Chromisy jeżdżą pielgrzymki do Warszawy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Rybarium też ostatnio bryndza, podstawy takiej jak Salimetr nawet nie ma, 1,5 Tygodnia temu kliknąłem 3 pierdółki, czekam i czekam na potwierdzenie i nie ma pojechałem dzisiaj, to tylko 1/3 tego co zamówiłem była, strasznie długo to trwa za nim coś ściągną, a zamówiłem właśnie spławik JBL bo mój się rozwalił a jestem do niego przekonany, i tak czekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt słabo coś w rybarium, ostatnio podjechałem po worek na media filtracyjne a tu niestety nie ma.

Ale generalnie ceny mają przystępne.


acee4e0f3e82859a8ba176830428e15au882a770.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do nich kawałek, ale mnie tak zniechęcili, że już tam nawet nie zaglądam. Na zamówienie z odbiorem osobistym można czekać i czekać, jak się nie przypomnisz, to nawet nie wiesz co się dzieje. Na miejscu niewiele mają. Jak coś potrzebujesz, to obiecują że jutro będzie, a i tak nie ma. Ostatnim razem tak ponad tydzień chodziłem i w końcu zamówiłem przez neta gdzie indziej. Zawsze starałem się wspierać nasz lokalny rynek, ale widzę że większość sklepów u nas robi łaskę, że chcesz u nich swoją kasę wydać a potem płaczą, że się nie opłaca.


.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie robi łaski. Łódź jest inna. Mając coś na miejscu i tak ludzie kupują... wszędzie indziej. Rybarium jest akurat nastawione na handel w necie z czasem realizacji 1-5 dni (patrz ten dłuży czas). Taka zasada. Jak już ktoś coś potrzebuje na gwałt to jeszcze nawet coś kupi ale zwykle i tak szuka na ... ale drogo.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może niekoniecznie mając na miejscu kupią na alledrogo i kupią w tych samych cenach...

Chodzi o to że jak pojadę do sklepu niby prawie stacjonarnego i słyszę to mogę mieć pod zamówienie tamto pod zamówienie.

Pytając o żywicę w sklepie o tematyce typowo akwarystyczno morskiej otrzymałem odpowiedź skończyła się. Dalsze pytanie o korpus z pojemnikiem pod żywice też podobnie nie mamy. To przepraszam bardzo ale co w tych sklepach powinnno się znaleźć tylko sól którą wstawi dystrybutor w ramach współpracy...

Inna prawda jest taka że zadowolony sprzedawca bo ma stado glonów czy może zadowolony sprzedawca bo kupił szczepkę w rozmiarze wiadro 20 litrów i zdzielił ją młotkiem, a obecnie sprzedaje szczepunie w cenach importu. To również niestety norma.

Dla mnie brak sklepu stacjonarnego jest utrudnieniem. Odbiory osobiste w ustalone godziny również ponieważ bywam w Łodzi dość nieprzewidywalnie, często w godzinach dopołudniowych. A obecne "sklepy" to właściwie twory prawie internetowe z odbiorem osobistym.

Przepraszam jeśli kogoś tą wypowiedzią uraziłem ale obecnie Łódź nie ma sklepu z morszczyzną i jeśli ktoś nie dostrzeże subtelnej różnicy pomiędzy Łodzią, Warszawą, Poznaniem to niestety ta kwestia nie ulegnie zmianie zbyt szybko. Położenie geograficzne Łodzi daje chyba dobre pole manewru.

Rybarium było fajne kiedyś ale chyba tam była jakaś znacząca zmiana w personelu, lokalizacjach i polityce sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.