Skocz do zawartości
bestiakol

sklepy w Łodzi????

Rekomendowane odpowiedzi

Matę zobaczę jutro na giełdzie (pewnie będzie i tak max 50cm), nie chciałem nic pod panele. Mam Castoramę blisko i Praktikera też ale wolałem coś typowego. Co do rur to wbrew pozorom problemu nie miałem. Raz dwa i bez łaski.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz w zwyczajnym sklepie hydraulicznym. Kupowałem siwą otulinę do rur ciętą z metra z rolki. Szerokość około 1m i grubość chyba 5mm.


Akwarium 120x50x50, ATI 8x54w dimm, Skimmer DIY, Tunze6025, JVP102, JebaoWP25, DSB-Refugium

Poprzedni baniak: http://nano-reef.pl/topic/44325-przesiadka-na-wiekszy-baniak/page__p__428249__hl__%2Bpierwsza+%2Brafa+%2Brumuna__fromsearch__1#entry428249

Pierwszy baniak: http://nano-reef.pl/topic/40486-50l-pierwsza-rafa-rumuna/

f885507dbdc1ce88adc3bf6fd57aba38u787a691.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może napiszę jakby ktoś kiedyś chciał typową. Wromak tnie na wymiar jaką tylko zechcemy tylko najlepiej zadzwonić do nich najpóźniej do środy do południa odbiór w Łodzi (stoją przy bramie) gotowce ma też taka laska z tira :) jak się idzie pod wiaty.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję dwóch kolanek... 45st pvc rozmiar 40. Może ktoś ma zbędne i poratuje?


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał z Botii jest właśnie po dostawie Koralowców, Bezkręgowców i Ryb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :D michal czy moglbys rozwinac myśl ? :D Gdzie mozna zobaczyc te zwierzeta ? ktos rywatnie , czy sklep ? :D I najważniejsze czy jutro ma czynne ? :D pytam bo jutro bede w Łodzi :D ewentualnie są moze jakies inne ciekawe miejsca w Łodzi (morszczyzna,moga byc inne ciekawe miejsca zwiazane ze zwierzatkami ) bede tam jutro i kupe czasu wolnego bede mial :D moze ktos cos ?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W łodzi to bida z morszczyzną jest. Sklep u Michała do giełda zoo , sklep jest czynny na telefon, poza tym nic niema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba że o ZOO też ci chodzi ale w Akwarium jest remont i jest zamknięte dla zwiedzających

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobote bylem w boti. Po dostawie pojawilo sie kilka fajnych rybek i korali.

Miał babki kopiące?


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no żeby żadnej listy dostawy i cen na stronie ani forum nie umiescic to smieszne dla mnie...

Planuje wycieczke do Erybki bo większe zakupy mi się szykują, a może w Boti w dostawie jest wszystko co bym chciał??

No ale sie nie dowiem bo nie sram czasem i nie pojade tam w ciemno...

Ktoś napisze zebym dzwonil. Skoro wlsciciel tak stawia sprawe i to zlewa to ja też i nie zarobi.

Szkoda bo mnie i zwierzakom byłoby łatwiej, w końcu jestem z Łodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie łódź bida z nędzą !!!!

Żeby żaden sklep się nie utrzymał ze stałymi godzinami otwarcia to już dno i kupa mułu!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Boti.

Lipa, lipa, lipa i jeszcze raz lipa.

Ale dostałem w prezencie garstkę makroglonu.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobotę będę w eRybce w Markach i mogę coś, komuś, gdzieś, kiedyś kupić i przywieźć.

Czy macie na coś ochotę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o Jurek to znowu baniaczek się kręci :) ja w późniejszym czasie na pewno też będę jechał do Warszawy po odchowaną Ręcznie Aleksandrettę obrożną, bo w Łodzi na giełdzie trudno zgadnąć która jest od hodowcy a która z jeszcze innej ręki :) ale lęgi dopiero w Maju pewnie się zaczną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja t

W sobotę będę w eRybce w Markach i mogę coś, komuś, gdzieś, kiedyś kupić i przywieźć.

Czy macie na coś ochotę?

ja też planowałem odwiedzić ten sklep. Jak jedziesz samochodem to chętnie dołożę się do paliwa :) Planuję kupić rybę pudełko i jakieś żarełko dla korali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jadę samochodem, ale nie zabieram pasażerów i nie zbieram na paliwo. ;) Gdzieś planuję po drodze wstąpić i wracając pojadę do eRybki i później prosto do Łodzi. Jak chcesz, to mogę Ci coś kupić - dogadajmy się na PW.

Będę kupował coś dla siebie, Romana i Alka. Pisał do mnie też wojtek-lodz, ale w końcu nie zadzwonił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matę zobaczę jutro na giełdzie (pewnie będzie i tak max 50cm), nie chciałem nic pod panele. Mam Castoramę blisko i Praktikera też ale wolałem coś typowego. Co do rur to wbrew pozorom problemu nie miałem. Raz dwa i bez łaski.

To ja się podepnę, gdzie kolega kupował w łodzi te rury 25mm bo chętnie stacjonarnie kupię bez czekania na kuriera.


acee4e0f3e82859a8ba176830428e15au882a770.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Łodzi trochę bieda ale w Cykadzie na Przybyszewskiego troszkę przybyło zarówno rybek jak i bezkręgowców. Jest nowe duże akwa. Cen niestety nie znam więc się nie wypowiem. Super rewelacji nie ma ale coś się dzieje.


650l w obiegu prowadzone na paletkach plus NoPOx, odpieniacz SKIMZ SM201, obieg Jebao 8000

f31473cc9dbf36503d2e9288bb38ee17u1843a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep w Pabianicach jest dostępny dla klientów. Duży wybór sprzętu (pompy, świetlówki, absorbery, fltry sól i inne). Tym razem sporo sprzętu i jedzonko w dużej lodówce. Poza tym koralowce i ryby. Przed przyjazdem trzeba zadzwonić i się zaanonsować he he. Jednak myślę, że warto....Polecam.


049f14efc7c0fe68med.jpg

130x70x65; Aquasunlight 2x250W+ 4x54W, Reef Octopus RO-PS-5000INT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ich stronie przy godzinach otwarcia jest podobna adnotacja jak poniżej, czyli tradycja z Łódzkiego podwórka

"Prosimy o kontakt telefoniczny, a specjalnie dla Ciebie otworzymy sklep."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No taaaa bo tak trudno podac liste zwierząt i ceny GDZIEKOLWIEK. Czyli co gotówka w kieszeń i wycieczka, tylko jak nie bedzie nic co mnie interesuje?? Stracony czas, a kupić cos byleby kupić to chyba nie w tym hobby... przynajmniej dla mnie.

Przypadkiem tam nie wisiał cennik w sklepie? Może jak ktoś będzie zabawi się w szpiega, pstryknie foto i wykradnie im te tajne informacje? :):)

A zresztą prosił się nie będe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.