Skocz do zawartości
bestiakol

sklepy w Łodzi????

Rekomendowane odpowiedzi

A może po prostu wystarczy w tym temacie zamieszczać ogłoszenia np.

"Jadę do warszawy do e-rybki, zabiorę chętnych" czy coś w tym rodzaju.

Wyjdzie taniej niż płacić po 40zł za przesyłkę a i jak wiadomo wybór też większy.

Mamy jak mamy w łodzi więc trzeba sobie jakoś radzić.


acee4e0f3e82859a8ba176830428e15au882a770.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep był i to fajny ale każdy tylko narzekał .

ryby za drogo ale uwzględniając ceny + przesyłka wychodziło taniej no i widzę co biorę

korale nie takie bo mało fioletu albo różu a były rozmnażanie w warunkach akwariowych ale źle

godziny otwarcia były stałe ale tubylcy wolą aby czekać na jednego klienta z oswietlonymi wszystkimi zbiornikami bo on przyjeżdża po korala za 10 zl.Sklep a raczej salon gdzie mozna bylo sie wysrac i dostac kawe a korale ogladac z kazdej strony.

Teraz dopiero możecie narzekac .Teraz i ja ponarzekać.Miałeś chamie złoty róg ...

Może i tak ale będąc tam kilka razy czasem sam czasem z kumplami zawsze była wielka... łaska. Odnosiliśmy wrażenie, że na każdego korala jakiego chcemy kupić ktoś już był chętny a ten jest tylko dlatego w sklepie bo klient nie ma gdzie jeszcze ich trzymać! Niby fajnie, bo towar na stanie do oglądania a nie do kupowania. Ceny wiadomo... raz tak raz siak i tutaj się nikomu nie dogodzi ale wrażenie było jedno. Po coś tu w ogóle przyszedł i tak ci nic nie sprzedamy.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez przesady jeśli chciało sie coś kupić ze sprzetu ceny były niektóre kosmiczne .... o ile było to na stanie , co do życia po dostawie było wykupione w kilka dni wiec nie ma sensu pisać że ktoś wybrzydzał z cenom bo jeśli nie on to na jego miejsce było już kilku innych ... ale na następną dostawe trzeba było czekać sporo czasu , wiec jeśli ktos w tym czasie czegoś potrzebował jechał gdzie indziej proste.... to nie tylko my dla sklepu ale i on dla nas.

Ja osobiście czekam na sklep SF w łodzi


400l,BM 250,2x250HQI+4x54w t5,3x6095, dsb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tacy już jesteśmy zawsze coś nam nie będzie pasować i jak nam nie pasuje to tu na forum to piszemy a ty Piotrek zawsze broniłeś i dalej bronisz SW mógłbyś napisać czemu ??


4693_4699.png

45 odmian korali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tacy już jesteśmy zawsze coś nam nie będzie pasować i jak nam nie pasuje to tu na forum to piszemy a ty Piotrek zawsze broniłeś i dalej bronisz SW mógłbyś napisać czemu ??

90% z zysku to moje. nie wiedziałeś ? nie każdy ma taki sklep pod nosem :)


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SW w Pabianicach zawsze miło i sympatycznie. dobrze wspominam i czekam na ponowne otwarcie a dnach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SW w Pabianicach zawsze miło i sympatycznie. dobrze wspominam i czekam na ponowne otwarcie a dnach .

Ja ich działanie wspominam miło, ale ... nie zawsze było sympatycznie. Zniknięcie sklepu z rynku Łódzkiego było trochę obwiane tajemnicą, negatywnymi emocjami i zupełnym olaniem tematu ze strony właścicieli. Brak jakiejkolwiek informacji dla klientów którzy podjechali zastali kartkę czynne patrzą na zegarek no super czynne tylko nieczynne. Wypadało chociaż kartkę powiesić przepraszamy, a tymczasem wypięcie się drugą stroną ciała na klienta trochę przyćmiło dobre wspomnienia o sklepie. Kartkę wiatr porwał... ok jest strona www. profil na fb lub najzwyklejsze odbieranie telefonu podanego publicznie. Ta końcowa (lub przejściowa) faza działalności zostawiła niemiłe skojarzenie niestety.

Co do otwarcia na dniach? Coś więcej wiadomo... czy to kolejny temat przenosimy się i nie powiemy nic klientom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek z Pabianic napewno coś na ten temat wie:-):-):-) , przecież jest z Pabianic jak by niebyło.

To powiedz kolegą kiedy ponowny szampan i grill w SW???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba każdemu brakuje w Łodzi takiego miejsca ale nie da się wszystkim dogodzić. Poniekąd nawet z własnej potrzeby razem z chłopakami postanowiliśmy zrobić punkt odbioru C.H. To ma być pomoc od akwarystów dla akwarystów. Niektórzy już się przekonali, że pora jak i dzień nie stanowi problemu. Jak trzeba pomóc to się w miarę możliwości pomaga i ratuje. Nie wszystko jest od ręki a wielkiego wyboru nie ma na tą chwilę ale po to jest telefon aby dzwonić w razie potrzeby. Sam też korzystam dzięki czemu nie muszę tak często robić wypadów np. do Warszawy :)


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek z Pabianic napewno coś na ten temat wie:-):-):-) , przecież jest z Pabianic jak by niebyło.

To powiedz kolegą kiedy ponowny szampan i grill w SW???

Ja co prawda nie Piotrek w razie czego to mnie poprawi, ale skoro niektórzy kupują koralowce na dawnej hodowli budynek na przeciwko sklepu, to znaczy że coś Kuba kombinuje tylko rzekomo nie od każdego odbiera telefon tylko od tych co ma w Kontaktach

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się o uszy odbiło że jakiś Jacek ma otworzyć sklep w Łodzi.

Ktoś coś słyszał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łał ale by było fajnie jak by jeszcze miał dobre ceny od tych co teraz mam np acana lord pomarańcz 6 morder 60 zł :) a czy sklep będzie w piwnicy czy na strychu nie ma dla mnie żadnego znaczenia cena i życzliwość sprzedającego to jest dla mnie ważne :)

Edytowane przez jacekberetłódz (wyświetl historię edycji)

4693_4699.png

45 odmian korali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep w Galerii Łódzkiej się wycofał z Morskiego bo regał z pustymi zbiornikami zniknął, jest tylko RM jako całość z życiem za 2,999 zł, a w Leopardusie teraz w Piątek ma być dostawa, a dzisiaj pływały, Pterapogony,Piżamki,Błazenki i coś jeszcze w Boyu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szał z akwarystyką morską w tej łodzi hmmm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Kakadu na pewno mają ale czy takie szerokie to ciężko powiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 50cm kupię wszędzie ale potrzebuję więcej.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolę coś od ręki teraz a nie w niedzielę no i nie ma gwarancji, że dostanę szeroką na 60cm matę bo z długością to raczej nie ma problemu.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Łodzi można kupić rury i mufy (25mm i 32mm)?


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze matę pod akwarium - podkład pod panele z metra bieżącego mieli w psb mrówka jest w Aleksandrowie wylot w kierunku Uniejowa.

Z rurami, kształtkami, zaworami wydaje mi się że będzie większy problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.