Skocz do zawartości
SkoczekPL

Tatuaż - masz to pokaż :)

Rekomendowane odpowiedzi

do mnie pijesz :p hehe ?

ja wstawilem fote :)

Właśnie miałem pytać.... to Twojej lubej ?


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem pytać.... to Twojej lubej ?

tak :coffee::)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon

A wracajac do tematu tatoo - ktos napisal ze jak sie zrobi jeden to chce sie wiecej. To chyba prawda, wszyscy moi znajomi ktorzy maja gdzies jakies dzieło mysla juz o kolejnym albo o rozbudowie. Cos w tym jest.

zgadza się! niech poniższe będzie dowodem :) pierdy smerdy - rozbierać się do jasnej ciasnej. To moje:

EDYTA:

Skoczek widział fotki więc wystarczy pokazywania :):mooning :mooning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może coś takiego - w sam raz dla klawiaturowego Bossa (1)

jeśli do tego lubisz fast-food (2)

(3) dla żony/ sąsiadki/ dziewczyny/ kochanki - żeby nie czuła się nieswojo !

post-6816-0-56255100-1310662058_thumb.jpg

post-6816-0-67574600-1310662072_thumb.jpg

post-6816-0-29467200-1310662094_thumb.jpg


PŁYTKIE....

150L, 6x39W , Tunze ReefPack,

Obsada : miękkie oraz LPS 

http://nano-reef.pl/forums/topic/79258-płytkie-akwarium-2016/#comment-991136

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak słysze tatuaż to widze w myślach traktor albo Matke Boską wydzierganą na całych plecach. :w00t:

Sam nie wiem dlaczego akurat to!!!


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoczek jeśli nachodzi cię od dawna ochota na zrobienie tatuażu zrób go, ja dojrzewałem do tego kilka lat, w końcu to coś z czym nie rozstaniesz się przez całe życie, ale jeśli decyzja o zrobieniu tatuażu jest przemyślana nie będziesz żałował, wręcz przeciwnie dlatego nie rozumiem podejścia tych co nie chcą sobie robić w stosunku do tych co chcą i na pewno nie jest to spowodowane udarem słonecznym. Sam ból przy wykonywaniu nie jest dotkliwy, i można przywyknąć. Tatuaż im bardziej zadbany od początku tym trwalszy, dlatego faktycznie najlepiej robić go w czasie gdy nie korzystamy z kąpieli i opalania, tatuaż musi mieć czas aby dokładnie się zagoić. Jesień to dobry okres.

to mój, więcej nie będzie :)

BrachypelmaTatoo-1.jpg


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta fotka z dziara na języku to jakiś żart :) Skoczek, zobaczymy kto będzie pierwszy :harhar:

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam od 17 lat wydziarana pantere na ramieniu,za czasow jak jezdzilem w naszym gangu motocyklowym :whistle: to byly czasy :rambo:


OW 800l+sump240l,BK250,obiegowa RD6500,cyrkulacja 3*6105,profilux,oswietlenie 3 sztuki

Pacific Sun 120W Master,Kalkreaktor,a gratow to jeszcze wiecej co nie potrzebuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta fotka z dziara na języku to jakiś żart :) Skoczek, zobaczymy kto będzie pierwszy :harhar:

Pozdrawiam

seb

http://www.szokblog.pl/Tatuaze-na-j%C4%99zyku./Szokujce-zdj%C4%99cia/blog-strona/208


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takich dziarek jest mnostwo :) juz dawno temu widzilem tatoo na "malym" :) gosc mial wytatuowany termometr, jak sie piął w gore to temperatura rosla ale to sa dziarki wedlug mnie tylko pod znieczuleniem ,sam wiem po plecach ( glownie na nerkach )jak to czuc i na takich "miejscach" czy jezyku napewno bym sie nie podjal.choc jak widac sa ludzie ktorych to kreci i dobrze, przynajmniej tatuaze coraz mniej sie kojarza z recydywa, kryminalem itp,jak ktos ma czas i ochote to na necie jest mnostwo polskich artykulow jak latwo rozpoznac co znaczy dziarka z kryminalu a co to jest sztuka ,bo to powoli i polsce staje sie taka dziedzina :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoczek, zobaczymy kto będzie pierwszy :harhar:

Pozdrawiam

seb

Tiaaaaa? No nie wiedziałem że i ciebie nosi :) A ja wiem co sobie dziarniesz :D ale nie napiszę :harhar:

@Leon

:unworthy: :unworthy: :unworthy: szacunek, extra :rambo:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoczek jak będziesz chciał się tatuować to odradzam obie valhalle w Lublinie, słyszałem ze gdzieś na głębokiej jeast nowe studio i tam fajnie robią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sporo osób ceni tego gościa :D a ja sobie przypomniałem ze w Lubartowie tez jest Valhalla i w niej chłopak dobrze tatuuje robił rękę mojemu kumplowi i wyszło to kozacko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam grzegorz takie podejscie ze jak bede stary ,brzydki i pomarszczony to chociaz dziarki beda ladne hehe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tattoo to jak z postępującą chorobą. Robisz, uważasz że fajne, że w twoim guśccie i że taki wzór przemyślany... Do czasu kiedy to nagle uważasz że można by coś zmienić lub LEPIEJ DOROBIć coś nowego. Ani się nie obejrzysz jak masz "rękawki" "nóżki" i "plecki" :-).

Swoją drogą to: jak to nie boli?

Kto tak mówi niech zrobi sobie coś dużego wchodzącego na kości, np. cienka skóra na kostkach nóg. Sam mam więc wiem co mówię.

Boli jak cholera. A opuchliznę jak po ugryzieniach meszek i podwyższoną temperaturę miałem przez 3 dni.

RADA: Zanim zrobisz przemyśl...


Display: OPTI 160x65x55h +sump: 185x47x40h +dołączany zbiornik podmiany 53x27x47h
ATI SunPower 8x80W T5 + LED BAR, obieg DCS-12K, Skimmer TWISTMAN OB-200-EXT V2, Twistman Calc+ Medium Calcium Reactor ,Reactor ZEO-450-160,

OpenFlow Filter 200+ 7L Siporax, MediaReactor FP-1 x2, cyrkulacja 3xTunze 6105 +  1x6095 + Vawebox 6055, Profilux 2EX .... i trochę innych :-).....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam tatuaże, ale ich nie pokaże bo są dla mnie i pewnie będzie więcej, ale to z czasem;p a co do wytatuowanych dziewczyn to niektóre są strasznie sexy

Edytowane przez Obelix
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ztatuażami podobnue jak z akwarium, zrobisz małe i pózniej chcesz większe, kupisz jednego korala i znowu chcesz więcej, no bo przecież takiego jeszcze nie masz...


250L SPS, ATI sunpower 6x39, Schuran 150, Tunze 6095 + 7092, 2xRW8, Jebao WP 25

Poprzedni zbiornik 130L SPS/LPS http://nano-reef.pl/...225#entry375225

Obecnie 250L SPS/LPS http://nano-reef.pl/...097#entry416097

pppzm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

Ztatuażami podobnue jak z akwarium, zrobisz małe i pózniej chcesz większe, kupisz jednego korala i znowu chcesz więcej, no bo przecież takiego jeszcze nie masz...

No teraz dobrze gadasz :unworthy:

Jedni wolą tatuaż bo ich to rajcuje a Nas "kręgarzy morskich" rajcują solniczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat pokrewny choć pewnie nie ten dział :rofl:

Facet chciał mieć tatuaż. Wytatuował więc sobie na przyrodzeniu imię swojego małego przyjaciela - WILLY. Problem jednak polegał na tym ze całe imię pojawiało się tylko tylko podczas wzwodu. W "normalnych" warunkach widać było tylko literę W. Pewnego razu w pubie po paru browarach poszedł za potrzebą, stanął przy pisuarze obok murzyna i robi co swoje. Zerka na murzyna - on również ma literkę W. Pyta więc:

- Willy?

- No. Welcome to Jamaica and heave nice day. :lol:


160 litrów (100X40X40), Ok. 12kg skały (start na suchej), 4X39W, Deltec MCE600, 2X Aquael 2600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek, niestety ale to co mówisz można podpiąć do wszystkiego w życiu.

Wypijesz jeden kieliszek, chcesz więcej....

Kupisz jeden samochód, zmieniasz na inny większy lepszy.....

Za młodu uprawiasz sex z jedną dziewczyną i potem chceesz więcej, bo takiej nie miałeś..... :whistle:

Życie, a od ciebie zależy czy zatrzymasz czy nie :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzegorz.k nie wiem co jest powodem że zrobiłeś sobie tatuaż a teraz już byś nie robił, może po prostu ktoś ci go spaprał a jeśli nie to decyzja była nieprzemyślana. Jest jednak ratunek, każde dobre studio robi Cover tatuażu czyli nakłada inny obraz lub podobny ale rozbudowany na już istniejący który przestał nam się podobać. TUTAJ parę przykładów ze studia u Jasia w Świerklanach gdzie robiłem swój tatuaż.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.