Skocz do zawartości
Lizard

Andrzej Lepper nie żyje

Rekomendowane odpowiedzi

Ty nas tłumem nie wyzywaj ! Myślisz ,że jesteś szlachta morska to Ci wszystko wolno :rtfm: bana mu! ;)


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@VDR

Cóż, Stefan Banach też nie miał żadnych studiów skończonych. Z drugiej strony ilu ludzi z ulicy dopuszczono do recenzowania pracy doktorskiej? Zwróć też uwagę, że Bartoszewski, mimo braku tytułu naukowego, "występuje" w bazie "ludzie nauki" - choć trzeba mieć co najmniej stopień doktora aby się tam znaleźć. Czy twoje nazwisko można wyszukać w tej bazie - moje np. owszem...


Kostka 100x100x50cm,

Oświetlenie: 12 x 39W, ATI Sunpower

Cyrkulacja: 2 x Tunze 6095, 1x Tunze 6055

Obieg: NewJet 4500

Reaktor Ca, DIY

Sól: Tropic Marine Pro Reef, RedSea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Świetny gość to był, taka "kosa" właśnie jest potrzebna w takim korupcyjnym bagnie jakie panuje w naszym sejmie. Andrew był dość skrajny, ale przynajmniej dokładał tym co już dawno ktoś powinien im dołożyć.

Z tymi aferami to też im powyciągali tak jakby w innych partiach było inaczej ;)

Ogólnie Samoobrona to był powiew nowego w zatęchłym, polskim sejmie.

Ja zawsze lubiłem popatrzeć na Andrzeja jak robi zamieszanie na mównicy, było wesoło.

Facet miał odwagę nazywać tych wszystkich gangsterów po imieniu.

I był bogatym facetem, który poszedł do polityki zmieniać kraj, a nie jakimś dorywczym zmywaczem okien, czy innym gołodupcem, który pcha się do koryta by kraść, a ani raz się pracą nie skalał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra. To jakim gangsterom dołożył i z jakim efektem?

Poza tym, jakim zatęchłym? - był PiS u władzy razem z LPR, Samoobroną - sami nowi, zdolni, wartościowi ludzie! Wręcz sól tej ziemi, praktycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kapuhy a ja się z Tobą kompletnie nie zgadzam

Nie dziwi mnie zmiana postrzegania człowieka po śmierci,bo przecież śmierć to najgorsza kara i nie wypada mówić o człowieku żle.Katastrofa smoleńska nie podniosła poparcia Lechowi Kaczyńskiemu,On poprostu miał ogromne poparcie tylko wszystko było tłumione przez upolitycznione media.Co do Blidy to gdyby ta kobieta nie miała "czegoś" na sumieniu to by sobie w łeb nie strzeliła.Jak Śmierć polityka można stawiać na równi ze śmiercią,przeciętnego człowieka,przecież jest to człowiek,który decyduje o naszej przyszłości,o tym czy jutro będzie nam lepiej czy gorzej.


240l 06.08.09r do 14.04.11r

Ruszyło 160x60x60 09.03.11r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepper należał do zsmp i w latach 1978-1980 do pzpr co dla mnie osobiście zamyka wszystko w jego temacie zwłaszcza że wstępując w szeregi tej organizacji był pełnoletni.Może po latach ruszyło go sumienie w co naprawdę wątpię.


580 L.panel.FO i 73 L.sump.rafa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nanorafa - w naszym kraju mozna byc i prezydentem bez matury. Czy tytul naukowy o czyms swiadczy ? Masz racje w stu procentach - nie. Ale tytulowac kogos mimo ze nie posiada tego tytulu ? To naduzycie w stosunku do innych, ktorzy tez maja wiedze ale nikt ich nigdy profesorem nie nazwie. Znam wiele osob posiadajacych gigantyczna wiedze i nie sa profesorami, doktorami - wiekszosc z nich to mgr inz a wiedze maja na prawde niezla. Czesc z nich pracuje juz niestety poza granicami kraju, w duzych osrodkach badawczych bo u nas miejsca dla nich nie bylo. Czy moje nazwisko mozna znalezc - moze i mozna, wiesz nie sprawdzalem. Jakos mnie to nie interesuje :) :) A jest to bardzo mozliwe bo ś.p. ksiadz prof. dr hab. Ryszard Rubinkiewicz z lubelskiego KUL to dosc znana postac byla. Wiec i nazwisko Rubinkiewicz mogłoby się tam znaleźć. Ja osobiscie skonczylem na magisterkach - moze bym sie i doktoryzowal ale to troche kosztuje. Nie mialem bogatych rodzicow - moze kiedys jak sie bede nudzil i nie bede mial na co kasy wydac to sobie przewod doktorski otworze. Nie chce wchodzic w temat za gleboko bo nie czas i miejsce, nie da sie ukryc, ze Bartoszewski ma wiele zaslug, ktorych mu nie mozna odmowic i ukryc, ale jesli kogos oceniamy to nie tylko wybiorczo ale i za caloksztalt - a ten facet ma takie a nie inne poglady i tak a nie inaczej sie wypowiada. Nie mowiac juz ze jego zyciorys tez nie do konca jest taki pewien i nie wszystko to co mowi inni potwierdzaja. Zbudowac druga osobowosc az tak trudno nie jest, nawet w dzisiejszych czasach. No ale mniejsza o to. Ale powiedz mi czy rozmienianie sie na drobne dla pieniedzy jest warte utraty autorytetu ? Interesuje mnie lotnictwo -- troche mnie zdziwilo ze nagle Bartoszewski stal sie swietnym specjalistom w tej dziedzinie zostajac przewodniczacym rady nadzorczej LOT ;) Swietny czlowiek (historyk, publicysta) na swietne stanowisko (to byla ironia).

Zreszta kazdy jeden "czlowiek nauki" parajacy sie polityka w moich oczach traci - chocby np. Kutz. Polityka to bagno, to twarda gra i aby sie utrzymac przy korycie czesto zapomina sie o honorze, o wlasnym wizerunku i niszczy sie to co sie budowalo przez lata. To jest moj punkt widzenia, kazdy moze miec inny.


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nie trzeba mieć bogatych rodziców by się doktoryzować, czasem nie ma się nic w sensie dosłownym, a jednak można i można też potem do czegoś dojść...


Kostka 100x100x50cm,

Oświetlenie: 12 x 39W, ATI Sunpower

Cyrkulacja: 2 x Tunze 6095, 1x Tunze 6055

Obieg: NewJet 4500

Reaktor Ca, DIY

Sól: Tropic Marine Pro Reef, RedSea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bartoszewski stal sie swietnym specjalistom

Dwie magisterki, a znajomość polszczyzny na poziomie piątej klasy podstawówki. :)

Kutz człowiekiem nauki? Pierwsze słyszę, przecież to filmowiec?

Katastrofa smoleńska nie podniosła poparcia Lechowi Kaczyńskiemu' date='On poprostu miał ogromne poparcie tylko wszystko było tłumione przez upolitycznione media[/quote']

Tak. Zwłaszcza że za rządów jego brata całe publiczne media (TVP) były w rękach PiS. Zwłaszcza, że nikt nie zabronił ukazywania się "Rzeczpospolitej", "Naszego Dziennika" czy innych prawicowych pism. TV Trwam tez nadaje bez przeszkód. Zwłaszcza, że tuż przed śmiercią jego poparcie sięgało +/- 25 %. Zaiste za***iście wielkie poparcie społeczne.

Jak Śmierć polityka można stawiać na równi ze śmiercią,przeciętnego człowieka,przecież jest to człowiek,który decyduje o naszej przyszłości,o tym czy jutro będzie nam lepiej czy gorzej.

No i właśnie dlatego należy chodzić na wybory. Żeby to nie był jakiś "polityk", czy jacyś nietylakni "Oni", tylko ludzie których MY wybieramy i których MY późnej rozliczamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Cóż, nie trzeba mieć bogatych rodziców by się doktoryzować, czasem nie ma się nic w sensie dosłownym, a jednak można i można też potem do czegoś dojść...

Niestety trzeba. Teraz moja kuzynka zrobiła doktorat, ale we Francji. Bo jak jej zaproponowali żeby robiła została i robiła na UJ to by musiała dalej mieszkać z rodzicami, bo uczelnia, ani państwo nie są w stanie pomóc takiej osobie.

ZenonPL ty jesteś jakimś Breivikiem, czy masz 11 lat, bo strasznie przeżywasz ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W październiku skończę 10, będę już duży!

Nazwisko to Brevik, nie Breivik.

A doczekam się od ciebie odpowiedzi co takiego chwalebnego zrobił Lepper? Bo widzisz, ja tez mogę wyjść na główny deptak miasta i drzeć się na temat tego że Tusk to złodziej, Schetyna przyjmuje łapówki a minister sprawiedliwości to bandyta. A później, gdy mnie już przymkną za zakłócanie porządku (minimum) to będę wszem i wobec głosił że zbrodniczy reżim PO tłumi wolność słowa. I co gorsza, znajdzie się sporo omłotów którzy w to święcie uwierzą. Ty zdaje się skutecznośc polityka oceniasz po tym, że robi dymy, nieważne z sensem, czy bez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje ogłosić Leppera Świętym. Zaraz po Kaczyńskim. Większe zera już świętymi zostawały to dlaczego ONI nie?


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani magistrowie i doktorzy :) łączy nas wspólna pasja jaką jest Akwarystyka morska . Nie wystawiajcie na próbę waszego koleżeństwa ,kłócąc się o polityków . Nie warto :) Trochę węgla proponuję :)


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę, trzymajcie się tematu, nie wymieniajcie poglądów politycznych, to niczym dobrym się nie skończy, jeśli dalej będziecie sobie skakać do gardeł temat odejdzie na wieczną rafę :welcome:

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Wawel go, koło Kaczyńskiego za zasługi dla kraju !!!


540l + sump 270l, LR 120kg, oświetlenie 10xT5 54w, odpieniacz Deltec AP 902, Grotech TEC III, IV, IV, Tunze Multicontroler 7095, obieg New-Jet 4500, metoda Ballinga, VSV,

Teco TR 20, Nano 83, F93, start 22-05-2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenon mówię tu o mediach po katastrofie czyli za rządów PO,co Ty wspominasz.25% gdzie to przeczytałeś w GW czy usłyszałeś w TVN. Tuż przed wyborami prezydenckimi Tusk miał przewagę nad Kaczyńskim 10% i wszyscy wiemy jak się skończyło,te wszystkie sondaże o kant du*y.


240l 06.08.09r do 14.04.11r

Ruszyło 160x60x60 09.03.11r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@VDR

Cóż, Stefan Banach też nie miał żadnych studiów skończonych. Z drugiej strony ilu ludzi z ulicy dopuszczono do recenzowania pracy doktorskiej? Zwróć też uwagę, że Bartoszewski, mimo braku tytułu naukowego, "występuje" w bazie "ludzie nauki" - choć trzeba mieć co najmniej stopień doktora aby się tam znaleźć. Czy twoje nazwisko można wyszukać w tej bazie - moje np. owszem...

Wow !

Dzieki Tobie dowiedziałem się, że moje nazwisko też tam jest :) Nie miałem zielonego pojęcia, że taka baza istnieje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj dżijzes, dlaczego wszyscy zakładają że jak się komuś Kaczyński i spółka nie podoba to koniecznie musi oglądać TVN i czytać GW - czy ja insynuuję że ty oglądasz TV trwam? Równie dobrze mógłbym się zapytać skąd czerpiesz wiedzę o dziesięcioprocentowej przewadze Tuska, z Naszego Dziennika? FYI - nawet nie wiem, czy mam TVN zapisane w pamięci telewizora, na stronę gazeta.pl nie wchodzę ponieważ poziom tamtejszego dziennikarstwa woła o pomstę do nieba, i nie chodzi mi o upolitycznienie, tylko o wiedzę merytoryczną. Nie wiem czy wiesz, ale istnieją w naszym kraju ośrodki badania opinii publicznej, nawet kilka, i na podstawie ich sondaży można sobie jakieś zdanie wyrobić, zwłaszcza gdy większość z nich podaje zgodne dane. Tak, wiem że sondaże nie zawsze są miarodajne, ale nie oszukuj się, z 25 nie zrobiłoby się nagle 70 w dniu wyborów.

Wracając do meritum - w jaki sposób tłumiono te, Twoim zdaniem, obiektywne i miarodajne prawdziwe media? Czy zamykano o piątej rano redakcje w asyście specsłużb, hackowano strony internetowe, wytaczano masowe procesy dziennikarzom? Ja o czymś takim nie słyszałem, no ale skoro reżim tłumi informację, a Ty o tym wiesz, to proszę powiedz. Natomiast o ile wiem, niedawno pojawiło się na rynku nowe czasopismo, "Uważam Rze", które jest mocno antyrządowe, i jakoś bez przeszkód jest dystrybuowane, ale się nie znam, może na tym polega to tłumienie? Proszę, powiedz, bo chętnie się dowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie magisterki, a znajomość polszczyzny na poziomie piątej klasy podstawówki. :)

A przeczytal, ze to ironia ? Blad byl zamierzony - taki z niego specjalista jak z koziej d*py traba ;)

Ale Zenon podziwiam - widac nigdy bledu nie zrobiles skoro tak wylapujesz :) :) Ja nie ukrywam bledy robie, czasami z pospiechu, z faktu ze nie uzywam polskich literek piszac w necie - ale jak rozowy kolor widze to poprawiam :) No ale

szczerze mi to nie uwlacza i nawet nie kluje :) W koncu mamy prezydenta bula nadzieji Komorowskiego ;) Szacun :)

Kutz człowiekiem nauki? Pierwsze słyszę, przecież to filmowiec?

a widzial cudzyslowy ?? Byly tam ;) Nie na darmo.

No i właśnie dlatego należy chodzić na wybory. Żeby to nie był jakiś "polityk", czy jacyś nietylakni "Oni", tylko ludzie których MY wybieramy i których MY późnej rozliczamy.

To chyba do dzialu humor ;) ;) ;)

@nanorafa - jak uslyszalem ile maja mnie kosztowac studia doktoranckie to na 4 roku studiow dziennych poszedlem na pelen etat rozwijajac umiejetnosci ktorych nigdy w zyciu nie rozwinalbym na uczelni. Ale poczytaj jak to jest z praca po studiach :) Ilu absolwentow z tytulem dzisiaj obsluguje kase w markecie :/ :/ Ale przeciez mamy cudowny kraj :) Co prawda ja nie moge narzekac bo mi sie udalo - ale nie mam klapek na oczach ze jest pieknie i rozowo dla kazdego :)


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tja, ironia....... :)

BTW: błędy robię, ale to nie literówka, tylko źle odmieniony przypadek - uwierzyłbym w pośpiech, gdyby nie to że teraz tego typu błędów jest cała masa..."musimy zapewnić rybą dobre warunki"...."on jest dobrym kierowcom"... itd :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mysle że starczy, zamykam.

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tja, ironia....... :)

Nastepnym razem dam w cudzyslowy, ale zeby zakonczyc ta dyskusje - uznajmy ze to byl blad i moje magisterki sa g. warte :) Nie mam z tym problemu :) :) :)

BTW: błędy robię, ale to nie literówka, tylko źle odmieniony przypadek - uwierzyłbym w pośpiech, gdyby nie to że teraz tego typu błędów jest cała masa..."musimy zapewnić rybą dobre warunki"...."on jest dobrym kierowcom"... itd :).

W moich postach ??? :) Chyba mowisz ogolnie :) W sumie staram sie bledow nie robic i zwracac uwage ale Nikus juz pare takich brzydkich ortow mi poprawila :p


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.