Skocz do zawartości
lukasz.s4

Kto je zrozumie ??

Rekomendowane odpowiedzi

kubek - o dobieraniu i oszukiwanu pisałem już ogólnie, to raz. Dwa - pierwszy mój post z samej góry był w żartobliwym tonie, to dwa. Drugi zaś wynikał z prawie 20to letniego doświadczenia małżeńskiego. A co do wychylenia spod pantofla - dodam - bo Ty nie znasz sytuacji i wyciągasz jakieś przedziwne wnioski... Brzmi znajomo? EOT.

pierwszy mój post też był żartobliwy i to bardzo!!! i nic z tego, że żart czasami bywa "cięty,ostry" ale to dalej żart!

szkoda, że tego tak nie odebrałeś... nawet próbowałem Ci to napisać dosadniej w kolejnym poście, który też był w żartobliwym tonie i nie miał na celu nikogo urazić (czytaj nie był złośliwy w tym złym sensie złośliwości):

" @RadekCh: Hehe - chyba moja kobieta i ja po prostu stosujemy te punkty :p już trochę lat po prostu... Niepotrzebna złośliwość (tak, złota rączka - Ciebie też to dotyczy...) - nie moja wina, że dobieracie sobie niewłaściwe kobiety. Trzeba myśleć właściwą głową :p

@kubek_77: albos młody, alboś... co do złośliwości - inaczej się Twoich wypowiedzi nie da skwitować... "

miało Ci to tylko powiedzieć, że to żarty, a Ty jako złośliwości to traktujesz... dawaj na luz temat jezt zgoła niepoważny więc... więcej dystansu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy związek to taki w którym kobieta ma swoje zdanie i facet ma swoje do powiedzenia a droga tymi samymi śladami nie zawsze jest ciekawa czasem wręcz nudna.Fajniej jest mieć odmienne zainteresowania wtedy coś się podzieje.

Nie wiem w jakim tonie jest pierwszy post Radka ale mam odmienne zdanie.

Znam jedną taką parę ale to tylko na pokaz jest przedstawione tak jak w opisie.

Oczywiście to sprawa dosyć prywatna kto i jak pod siebie gotuje... i nic mi do tego :) skoro już wchodzimy w takie freestajlowe tematy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie staraj się w pełni zrozumieć kobiet, bo zostaniesz sam"

zrozumiec_kobiete.jpg

Mężczyzna spaceruje kalifornijską plażą pogrążony w głębokiej modlitwie. Nagle przemówił głośno:

- "Panie Boże spełnij jedno moje życzenie"

I usłyszał głos Boga:

- "Ponieważ zawsze chodziłeś moimi drogami spełnię twoje życzenie".

Mężczyzna poprosił:

- "Zbuduj dla mnie most na Hawaje żebym mógł tam jeździć samochodem, kiedy tylko zechce".

Bóg odpowiedział:

- "Twoje życzenie jest bardzo materialistyczne. Pomyśl logicznie, jak wielkich nakładów wymaga takie przedsięwzięcie. Ile betonu, stali. Rzecz jasna mogę to zrobić, ale trudno znaleźć usprawiedliwienie dla takiej prośby. Może wymyśliłbyś inne życzenie, które bardziej oddałoby mi chwalę.

Mężczyzna długo się zastanawiał i w końcu odrzekł:

- "Dobrze Panie Boże, w takim razie chciałbym być w stanie zrozumieć kobiety. Chciałbym, wiedzieć, co one czują, w głębi duszy, co myślą, kiedy nie odzywają się do mnie albo, kiedy płaczą. O co tak naprawdę im chodzi, kiedy na moje pytanie - o ci jest? - odpowiadają - a nic. I chciałbym wiedzieć, jak mogę uczynić kobietę naprawdę szczęśliwą".

Po kilku minutach ciszy Bóg odpowiedział:

- "Chcesz dwa, czy cztery pasy ruchu na tym moście?"

:whistle:


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze no macie wszyscy szczęście bo u mnie jest teraz wojna o nowe akwa, i to jaka wojna, nie i już, a na pytanie dlaczego nie, odpowiedź bo nie!!!! A poza tym to byłaby już czwarta zmiana od początku ("choroby") czyli od 1,5 roku. No i co ja mam zrobić, zbudowałem nawet szopę na drewno w ogrodzie, żeby nie było, że ja tylko w to akwarium się gapię. Nie i już!!!

I co mam się z domu wyprowadzić, to wtedy już zupełnie nie będę miał gdzie postawić nowego baniaka....

h


120x50x50 + sump 80 l, 35 kg LR, 8 kg LS, cyrkulacja 12000 l/h, 3000 l/h, 800 l/h..., Deltec AP600, LED 144w...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozal sie tesciowej jaka ma corke. Zeby tak zepsuc nadchodzace swieta :vava:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba było od razu stawiać porządny, a nie się bawisz w zmiany;)


Sygnatura;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyślij żonę na tygodniowy wypoczynek... w 7 dni chyba się wyrobisz z postawieniem ? :thumbup:


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja zonka nie bardzo rozumie wydatkow na techniczne potrzeby akwa ale juz na zakupy "zycia" to sama mnie ciagnie :)

To samo. A ja tylko licze czy sie zmeisci, nie pobije z czym innym itd.

A jak powiedzialem ze bedziemy stawiac 420L to po 3 dniach narzekania ze sa inne wydatki zaczela pytac ile rogatnic sie tam zmiesci :thumbup:


ff37c322e831cc203da4ccb0e5154311u1046a915.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam coś powiem,mam żonę prawdziwego anioła.Częściowo w tym sęk,że ONA ma też swoje hobby a ja swoje i się uzupełniamy.Moja Inga robi biżuterie,witraże i takie tam a ja meble i ....akwarium.Na zlot do Milówki poproszę by zabrała swoje produkcje a dużo tego to koledzy Wasze kobitki może chętniej przyjadą ? Robi też na zamówienie więc można mailowo dogadać zamówienia.Robi to bardziej hobbistycznie więc ceny raczej nie są duże.Ja bym za taką kasy rąk od pilota i kufla nie odczepił.:thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.