Skocz do zawartości
seb

Dostawa 19.10.2011

Rekomendowane odpowiedzi

Valenciennea strigata - zapewne to ta :) dzięki...

jakoś na tym zdjęciu wygląda zdecydowanie lepiej niż na innych z googla :)

i zawsze widziałem żółte - a ta taki wyraźny pomarańcz ... fajna


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam, jak to jest, że jest pomarańczowa... Może to od światła zalezy? Albo przepływała obok czegoś czerwonego i się w niej odbiło. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to na pewno kwestia sporego widma czerwonego w oświetleniu,zreszta jak patrzę na fotki z Reefshopu to zawsze odnoszę takie wrażenie.

Nawet zwykłe sinularie wyglądają zdecydowanie atrakcyjniej :thumbup:


Pozdrawiam Sebastian Burkat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest żółta, spójrz na sarco obok niej, też wchodzi w róż, kwestia dwóch rzeczy, w tym baniaku świeci jakaś biała i do tego fiji swietlówka, a druga sprawa to fotki robione Nikonem d40, i ni chuchu nie możemy ustawić balansu bieli tak zeby pod tym swiatłem oddawał kolory, w domu w Canonie mam coś takiego jak ustawianie balansu bieli temperaturą barwową, w tym Nikonie w pracy tego nie ma. Lizard, a jak Ty jesteś w szoku to Twoje procesy przemiany materii się wstrzymują czy raczej przyspieszają? :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikon D40 ma ustawianie balansu bieli, z podaniem własnego wzorca włącznie (opcja PRE). O RAWach i ich wywoływaniu nie wspominając.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak dzisiaj w was byłem.Kupiłem krewetkę i zobaczymy jak to w moim słoiku będzie. Rybki niestety muszą przejść kwarantanne.


https://www.facebook...reaLordhowensis

Kupię szczepki Acanthastrea Lordhorwensis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lizard, a jak Ty jesteś w szoku to Twoje procesy przemiany materii się wstrzymują czy raczej przyspieszają? :)

Pozdrawiam

seb

Ja tam nie wiem, wspominam tylko jeden wykład z Milówki :p Powiedz mi lepiej, czy sprowadzacie coś bardziej nietypowego, typu Discordipinna griessingeri, nie orientujesz się jaką cenę teraz trzyma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.