Skocz do zawartości
crab22

Zlot w górach III 2-4 marca 2012

Rekomendowane odpowiedzi

raczej to będzie coś zbliżonego do VSV, wg ustalonych dawek 50ml. Także zobaczymy komu pierwsze baniak wywali :p


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z dawkowaniem nie ma problemu tylko z producentem i i ilością :thumbsup:

bo z mieszania różnych preparatów to nic dobrego nie wychodzi


akwarium 60x60x60 + 50l sump, odpieniacz DELTEK SC1350 lampa led 130W, biopellets

http://www.nano-reef...m=posts&q=32943

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

moje tuninguje się od wczoraj :D jeszcze rocket fuel do bagażnika i można jechać :playing

ja wymieniam zawieszenie - na sportowe :wallbash:

gallery_9946_1979_51447.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś miałem francuza i zrobiło mi się to samo w czasie jazdy....

Jadę na zlot ze Śląska, mam 2/3 miejsca wolne w samochodzie, jak by się ktoś chciał zabrać.


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni do ZLOTU :thumbup:

Jak sytuacja pogodowa? Brac kurtki czapki, czy krotkie spodenki?


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to w Polsce: wczoraj do mechanika jechałem w pełnym słoneczku, wracając z buta akurat ciepało śniegiem. Diametralnie zmienia sie pogoda. Wiec lepiej cieple i luźniejsze ciuszki.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj słońce jak latem B)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba do Panów Organizatorówrofl.gifKupcie 2-3 skrzynki piwa Brackiego z Cieszynaunworthy.gif. Ja przywiozę skrzynkę Kasztelana niepasteryzowanego albo 2 jak są smakosze na nie. Krzysiek ma wziąć 5 l. bimberku dla koneserówthumbsup.gif


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łoooo bimberek prima sort thumbup.gif


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlodek sa smakosze na prawdziwe piwo, prosze wez dwie :unworthy:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wymieniam zawieszenie - na sportowe :wallbash:

gallery_9946_1979_51447.jpg

Darek ruszam w piątek rano.

Mam jeszcze miejsce w samochodzie mogę rono po ciebie wpaść.

jak by co, to masz mój nr.


330l: 100/60/55 optiwhite + sump , oświetlenie: 8x39 ATI Powermodule Obieg: RD 3500 odpieniacz: Bubble King Supermarines 200 Filtr:poompa NJ2300+deltec FR 509 +filtr NP-reducing BioPellets dolewka: Dr Witt + Eheim compact 300

cyrkulacja:2xkoralia 4+1x koralia 3: skała ok 50kg. Start 17.05.2010 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rękodzieła Krzyśka to cymes :) Strach sie bać.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak, kto nie przyjeżdza na obiad o 15:00? Bo z tego co widzę to większośc się wybiera, a muszę orientacyjnie szefowej dać znać ile tego towarzystwa się zbierze. Zasadniczo wyżywienie na zlocie, które jest w cenie zaczyna się od kolacji w piątek i kończy na obiedzie w niedzielę. Także Ci co zjeżdzają na obiad kasiorę brać :D

Aha jak ktoś jedzie z trasy i się trochę spóźni, może zjeść później np o 16:00.

P.S. W związku z tym że 2 osoby (Sprytny i El Kocurro) wypadły z powodu choroby swojej albo dzieci mamy jeszcze 2 pokoje wolne, zapraszam :playing

Niezdecydowanym na zachęte powiem że w tym roku cytrynówka będzie ciut mocniejsza, przynajmniej Włodek nie będzie narzekał że "wodzionka" :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty piwo kup a nie cytrynówką się zasłaniaszrealmad.gif


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mocniejsza nieeeeeeeee :p tamta miala idealny bukiet, nie licząc kilku mocniejszych odsłon.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piwo też będzie.. 1 na 5 :harhar:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luft nie pekaj -- damy rade :) A jak nie to ja dla mieczakow czeska Beherovke Limon wezme ;P :p Beda pic z dziecmi i kobietami ;P rotfl :thumbsup: :thumbsup:


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd to szkło będzie?


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest taki sklepik w Bielsku skąd akwa i solanka byłyby do odebrania, generalnie po drodze do Milówki..

No właśnie @BAU o ktorej będziesz jechał przez Bielsko, bo ten wariat @VDR pewnie w środku nocy :p Myślę że możemy zacząc od jednego akwa 100l, w razie czego w sobotę w południe się dostawi drugie jak trzeba będzie (jest w pogotowiu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest taki sklepik w Bielsku skąd akwa i solanka byłyby do odebrania, generalnie po drodze do Milówki..

No właśnie @BAU o ktorej będziesz jechał przez Bielsko, bo ten wariat @VDR pewnie w środku nocy :p

Jak zerknalem na mape i czasy to faktycznie bylbym w srodku nocy dla normalnych ludzi :/ 5:30am.

Od ktorej ten sklep otwieraja ? od 10tej ? Bo z Warszawy to mi tak trase gierkowka pokazuje a zdaje sie ze tam w okolicach Gardena to sie do Euro szykuja i rozkopali zeby za szybko nie pedzic. I jeszcze napisz wymiary tego akwa zeby mi do mojego vieśvagena wlazlo ;P


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj zobaczymy czy @BAU ma miejsce w aucie, bo zasadniczo to on będzie trochę przed Tobą a ma jakieś życie.

W ostateczności wyślę mojego ojca po akwa i Ci je podrzuci na trasie a wstaje koło 5 pewnie.

P.S. Już rozmawiałem z Szefową pensjonatu, ktoś Ci tam chyba otworzy o tej 6 jak przyjedziesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S. Już rozmawiałem z Szefową pensjonatu, ktoś Ci tam chyba otworzy o tej 6 jak przyjedziesz ;)

Damy rade - nie w takich warunkach sie spalo ;) ;) Choc we Wdzydzach bylo znacznie cieplej ;P :thumbup::thumbsup:


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę jutro.

Wyjadę z Łodzi około 9 rano, tak że przez Bielsko będę leciał o cywilizowanej godzinie.

Daj dokładny namiar.

Roman


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę priva jak tylko dokładny namiar od kolegi dostanę, albo on napisze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O.K. Czekam.

Życia nie będzie bo mi ziomale rozszabrowali jak się dowiedzieli że do Milówki jadą.:ouch:


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.