Skocz do zawartości
crab22

Zlot w górach III 2-4 marca 2012

Rekomendowane odpowiedzi

U Ciebie na kwadracie zróbmy Zlotharhar.gif

A tak na poważnie 3 Zloty to już dużo. 4 by nie wypalił, chyba, że kilka osób by przyjechało a to nie to samo.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypali


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie bylo, ze ten zestaw nano-reef ktory Tomkowa Basia wylosowala w moje rece, bedzie sie kurzyl tylko, przedstawiam pierwsza wersje 20 litrowego szalenstwa ;)

post-8573-133158230324_thumb.jpg

vdr by mobile

post-8573-133158233852_thumb.jpg

post-8573-133158235127_thumb.jpg


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to czekamy na nowy temat :thumbsup:

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lato - Wdzydze

Jesień - Jazz Pol

Zima - Milówka

Wiosna - ??????

Aż się prosi , żeby coś zmontować :-)

Zmontować można, ale czy byliby chętni? Jak do tej pory żelaznym koniem nie do zajechania wydaje się być tylko Milówka. Poza towarzyską częścią zlotu, pada z ust wielu pytanie o część merytoryczną. Wystawię się być może na śmieszność, aczkolwiek widziałbym kameralny zlocik, którego merytoryka opierałaby się na prelekcjach przygotowanych przez każdego z nas, dotycząca naszego baniaka, lub wybranego zagadnienia z naszej codziennej praktyki. Prezentacja, później pytania, kulturalna polemika. Czy to nie byłoby coś innego, ciekawego, czego do tej pory na zlocie morszczaków nie było, brakowało?


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmontować można, ale czy byliby chętni? Jak do tej pory żelaznym koniem nie do zajechania wydaje się być tylko Milówka. Poza towarzyską częścią zlotu, pada z ust wielu pytanie o część merytoryczną. Wystawię się być może na śmieszność, aczkolwiek widziałbym kameralny zlocik, którego merytoryka opierałaby się na prelekcjach przygotowanych przez każdego z nas, dotycząca naszego baniaka, lub wybranego zagadnienia z naszej codziennej praktyki. Prezentacja, później pytania, kulturalna polemika. Czy to nie byłoby coś innego, ciekawego, czego do tej pory na zlocie morszczaków nie było, brakowało?

Ostatni nad czymś takim myślałem miałem nawet Crabowi zaproponować aby każdy przedstawił swój baniak i opowiedział w kilku słowach swoją historie akwarystyczną.

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie bylo, ze ten zestaw nano-reef ktory Tomkowa Basia wylosowala w moje rece, bedzie sie kurzyl tylko, przedstawiam pierwsza wersje 20 litrowego szalenstwa ;)

post-8573-133158230324_thumb.jpg

vdr by mobile

a to jest jakos szczelnie przykryteze lezy na boku i sie woda nie wylewa???:rofl:


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z oknem na świat... znaczy dziurą w skale :thumbsup: ale pamiętaj max. to żółtek + hepatus :realmad:


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to jest jakos szczelnie przykryteze lezy na boku i sie woda nie wylewa???:rofl:

tapatalk nie potrafi obrocic fotografii albo ja nie umiem - robione telefonem ;) ;)

Mr_Garden -- myslalem o tym zeby bialobrodego dopuscic raczej ale nie wiem czy jak go dopuszcze do achillesa to nie zaczna walczyc o terytorium :/ :/


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gallery_9946_1979_44684.jpg

Kuba mówił VDR, że taka ryba Ci się zmieści :D Ponoć sohal :p

p.s.

I w ten sposób rozmyło się wyżej zadane pytanie o część merytoryczną zlotu :p

@ Tomiooo - tiphat2.gif


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem wlasnie kabel do tel... wiec mala niespodzianka... utworzylem konto na YT... oto swiateczna niespodzianka... jedno z kilku wspomnien z Milowki

Mam jeszcze zdjecia BAU, moze uda sie je rowniez w koncu umiescic

Pozdro!

Mariusz


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo kurde to Maserak tez byl ? ;) ;) Cos ta cytrynowka na pamiec szkodzi ;)

Ps. Ktos byl z Radomia ? :harhar:

vdr by mobile


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co tak cicho w sprawie Milówki 2013 :) ?


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo kryzys, Panie, koszty trzeba ciąć ... :harhar:


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wszystko zalezy od najstarszego morszczaka w Polsce pseudo " sohal " co to na dwoch kubelkach 2000l prowadzi :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

co tak cicho w sprawie Milówki 2013 :) ?

pasowało by :D

to wszystko zalezy od najstarszego morszczaka w Polsce pseudo " sohal " co to na dwoch kubelkach 2000l prowadzi :p

Włodku - pamiętasz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, pamiętam :hrhr: A w tym roku @sohal przyjedzie?


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej, serio zagajam :) Bedzie cos?


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, może i ja bym zawitał w tym roku zeby Crabowi statystykę popsuć bo póki co to on prowadzi, u mnie był dwa razy, ja u niego raz, żeby tam jeszcze było co robić oprócz picia :(


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.