Skocz do zawartości
SkoczekPL

Telewizja Cyfrowa - która ?

  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która Lepsza ?

    • Cyfra +
      17
    • N
      20
    • Polsat Cyfrowy
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Wydaję mi się że większość kanałów i tak się powtarza na wszystkich platformach,a co do sygnału są to już przekazy cyfrowe i tam raczej nie ma że coś lepiej czy gorzej odbiera,więc wydaje mi się że trzeba wybierać najtańszą ofertę

pozdrawiam

Mariusz


Pozdrawiam

Mariusz

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra cena za TV a dodatkowo można dokupić necik od lokalnego dostawcy, który jest tańszy i lepszy od dużych kablówek.

Nic bardziej mylnego ;) Awarie zdarzaja sie wszystkim - normalnosc ;) Dwa - mali musza ten net wziasc od jakiegos operatora - no wiec biora od wiekszych ;) ;) Od tych samych co kablowki tylko na mniejsza skale i z gorszymi parametrami. Im wiecej bierzesz tym cena nizsza - normalne - tak jest wszedzie. Wiecej mozesz wynegocjowac jak jestes wiekszy i masz wiekszy budżet - chocby SLA. Wystarczy popatrzec na kg soli, kg prochow do Ballinga itd. Z MB jest tak samo. Im wiecej tym za 1MB taniej. Moglbym dlugo i namietnie bo akurat w tym siedze ;P Wczesniej czy pozniej malutcy zostana zassani przez duze firmy. Duzi tez sie beda laczyc bo wiekszy moze wiecej :p

Co do samej cyfry - w kazdej sieci headend jest podobny - diabel tkwi w szczegolach. Opoznienia, utraty pakietow na przesylaniu sygnalu do klienta etc. wiaza sie z pikselizacja, zatrzymywaniem obrazu etc. Stosuje sie rozne metody aby koncowy klient tego nie widzial ale - no wlasnie tu sa te szczegoly ;) Jednym to wychodzi lepiej, innym gorzej :) Tak wiec nie wystarczy byc na swiatlowodach ;) ;) Choc faktycznie - to zapewnia na starcie wieksze mozliwosci bo nie jest zalezne od pogody. Ale dziennie w Polsce jest tyle fibercut`ow ze nawet nie zdajecie sobie sprawy. A wiosna/latem tyle kradzieży szkła przez złomiarzy biorących światłowody za miedź, że głowa mała :)

Edytowane przez nika
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się, nie zawsze duży może zaoferować lepsze warunki. Ja mam cyfrówkę w TV osiedlowej, zasięg rzędu max. 100-200 tyś. odbiorców, a full pakiet (100 kanałów, w tym 8 HD-spora część z n-ki, bez HBO itp.) kosztuje 25 zł. Konkretnie 23 zł, dwójka to opłata członkowska - bo TV to stowarzyszenie :) Tej ceny nie przeskoczy żaden dużo dostawca, bo stowarzyszenie z założenia nie ma generować zysków. W konkurencyjnej kablówce na osiedlu (Toya) podobna oferta jest jakieś 3-4 razy droższa.

Oferta n-ki wygląda nieźle, ale dla mnie dyskwalifikuje ją brak Ale kino. Może po połączeniu z cyfrą dołączy do któregoś pakietu.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic bardziej mylnego ;) Awarie zdarzaja sie wszystkim - normalnosc ;) Dwa - mali musza ten net wziasc od jakiegos operatora - no wiec biora od wiekszych ;) ;) Od tych samych co kablowki tylko na mniejsza skale i z gorszymi parametrami. Im wiecej bierzesz tym cena nizsza - normalne - tak jest wszedzie. Wiecej mozesz wynegocjowac jak jestes wiekszy i masz wiekszy budżet - chocby SLA. Wystarczy popatrzec na kg soli, kg prochow do Ballinga itd. Z MB jest tak samo. Im wiecej tym za 1MB taniej. Moglbym dlugo i namietnie bo akurat w tym siedze ;P Wczesniej czy pozniej malutcy zostana zassani przez duze firmy. Duzi tez sie beda laczyc bo wiekszy moze wiecej :p

Niestety ale jesteś w błędzie.

Mali działają w stowarzyszeniach jak epołudnie, które to mają projekt "tanie łącze" które kupują 1mb np. po 1 ojro.

To pozwala dawać klientom super ceny za dobry necik na światełku do bloku.

Np. 30mb/30mb za 49zł drogo czy tanio ?

np. 1mb/1mb za 10zł drogo czy tanio ?

Czy duża kablówka jest w stanie dać takie ceny ? raczej nie lub jeśli weźmiesz całą paczkę to może.

Co ważne, od lokalnego dostawcy dostajesz skrętkę gdzie wpinasz sobie router i śmiga.

Kablówka daje modemy do których podłącza się router, kolejne urządzenia w domu.

Lokalny czasem dają usługę silesiaczat, Ci co mają lokalnego na śląsku to wiedzą o czym piszę.

DC++ i ściągasz wszystko co chcesz z transferami na poziomie swojego łącza.

@Inmar

Światłowód to masz do bloku czasem mieszkania.

Odbiorca jednak czyli takie UPC, Vectra czy inni odbierają sygnał przez satkę tylko trochę większą niż normalny użytkownik.

Czyli jak będzie burza nad warszawką to i tak nikt nie oglądnie TV.

Mam nadzieję, że trochę wyjaśniłem w temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o tn na kartę? Jest Dekoder HD (z wbudowanym tunerem do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej - możliwość nagrywania po podłączeniu zewnętrznego dysku twardego) za 299zł na własność, do tego musze kupić antenę bo nie mam w nowym mieszkaniu nic:D

Dekoder: http://n.pl/oferta/n_na_karte/dekoder.html

Tylko chciałbym mieć opcje tak jak kiedyś w UPC, HD przez dekoder na jednym TV, a na drugim niezależnie analogowa TV, ale tu chyba tak się nie da? bo przecież nie będę leciał do 2 pokoju, żeby na dekoderze przełączyć program, a chyba tak tu by było??? :ice:

Co zrobić żeby było dobrze? Chyba macie w tym więcej doświadczenia. Tv oglądam naprawdę mało..


Jest .. i znowu "kostka".. | było vol3 400 l | było 324 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale jesteś w błędzie.

Mali działają w stowarzyszeniach jak epołudnie, które to mają projekt "tanie łącze" które kupują 1mb np. po 1 ojro.

Nie sadze aby za tyle kupowali ;) e-poludnie to nie jeden maly operator chcialem zauwazyc a klaster przemyslowy skupiajacy wielu operatorow (firm konkurencyjnych), ktorzy wspieraja sie tam gdzie moga sie wspierac. To troche zmienia postac rzeczy i tylko potwierdza - duży może więcej. W pojedynkę by nie zwojowali tyle. Zgodzisz sie ?

Ja mam cyfrówkę w TV osiedlowej, zasięg rzędu max. 100-200 tyś. odbiorców,

No tak - powinnismy wyjsc od definicji "maly operator" ;) ;) Ja mówiłem o lokalnych operatorach o zasięgu 1k-2k abonentów. 100-200 tys ? No bez przesady to nie jest maly operator.

Nie wiem skad jest kapuhy ale akurat Slask jest bardzo aktywny w roznych dzialaniach zrzeszajacych, ze tak to ujmę - ale tak nie jest w calym kraju :/ :/ Co prawda "sukces" 3S, SGT, JAMBOXa pokazuje, ze mozna i inni zaczynaja nasladowac ale ja wiem ile sieci 1-2k abonentow i wiekszych wchlaniamy ;)

Kablówka daje modemy do których podłącza się router, kolejne urządzenia w domu.

Router jest potrzebny albo i nie - aktualnie modemy sa z wbudowanym WIFI - chyba nikt dzisiaj skretki po mieszkaniu sobie nie ciagnie od routera ? Jednym slowem nie ma potrzeby pdolaczac router ale jakby ktos chcial to np. Vectra daje rowniez modem z opcja routera w usludze biznesowej :) Tylko dla szarego czlowieka jest to zbyteczne IMHO. A jakby co to czesto nowe modemy maja albo 4 albo 2 portowy switch wiec mozna jeszcze po skretce podlaczyc jakby komuś WIFI nie pasowało ;)

Odbiorca jednak czyli takie UPC, Vectra czy inni odbierają sygnał przez satkę tylko trochę większą niż normalny użytkownik.

Czyli jak będzie burza nad warszawką to i tak nikt nie oglądnie TV.

Na cos takiego firmy nie moga sobie pozwolic, zyjemy w klimacie gdzie burza to nie jest zjawisko niespotykane :) Dlatego burze nad Warszawa czy nad innym miastem nie powoduja, ze setki tysiecy ludzi nagle nie ma TV :)


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak - powinnismy wyjsc od definicji "maly operator" ;) ;) Ja mówiłem o lokalnych operatorach o zasięgu 1k-2k abonentów. 100-200 tys ? No bez przesady to nie jest maly operator.

Nie wiem skad jest kapuhy ale akurat Slask jest bardzo aktywny w roznych dzialaniach zrzeszajacych, ze tak to ujmę - ale tak nie jest w calym kraju :/ :/ Co prawda "sukces" 3S, SGT, JAMBOXa pokazuje, ze mozna i inni zaczynaja nasladowac ale ja wiem ile sieci 1-2k abonentow i wiekszych wchlaniamy

Wystarczy zerknąć na "Skąd" pod avatarem ;)

Mylimy trochę abonentów z potencjalnymi odbiorcami (widzami), których miałem na myśli pisząc o zasięgu. Sprawdziłem dokładniej, w zasięgu kablówki jest <90 tyś. mieszkańców, czyli potencjalnie ok. 20 tyś. abonentów, z czego stowarzyszenie ma pewnie grubo poniżej 10 tyś. abonentów. Kolos to nie jest ;)


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zwrócić uwagę na jeszcze jedną rzecz - dekodery.

Jestem abonentem zarówno N-ki jak i C+ i dekodery tej drugiej to porażka. Wieszają się i działają z opóźnieniem. W N-ce dekodery działają bardzo sprawnie i szybko, na dotyk pilota reagują błyskawicznie i nie musisz kierować go w stronę dekodera - odbija od wszystkiego :)

Te dekodery w Cyfrze mnie wkurzają ale programowo wolę właśnie C+ od N-ki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zwrócić uwagę na jeszcze jedną rzecz - dekodery.

Jestem abonentem zarówno N-ki jak i C+ i dekodery tej drugiej to porażka. Wieszają się i działają z opóźnieniem. W N-ce dekodery działają bardzo sprawnie i szybko, na dotyk pilota reagują błyskawicznie i nie musisz kierować go w stronę dekodera - odbija od wszystkiego :)

Te dekodery w Cyfrze mnie wkurzają ale programowo wolę właśnie C+ od N-ki.

Ja mam takie same wrażenia, N ma super dekoder i oprogramowanie, cyfra ma słaby i dekoder i oprogramowanie, ale programowo najlepsza jest Cyfra.

Pozdrawiam


600L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zerknąć na "Skąd" pod avatarem ;)

Ide do okulisty, patrzylem i nie widziałem :)

Mylimy trochę abonentów z potencjalnymi odbiorcami (widzami), których miałem na myśli pisząc o zasięgu. Sprawdziłem dokładniej, w zasięgu kablówki jest <90 tyś. mieszkańców, czyli potencjalnie ok. 20 tyś. abonentów, z czego stowarzyszenie ma pewnie grubo poniżej 10 tyś. abonentów. Kolos to nie jest ;)

No zle sie zrozumielismy ;) 10 tys jak na samo TV to nie jest duzo. Kolos to na pewno nie jest ;)

wracajac do tematu - cos sie zmienilo w C+ ze nie mozna miec wlasnego dekodera ?? Kiedys kupowalo sie karte C+ i wlasny dekoder, ktory dzialal ok :)

A jeszcze jedno odnosnie sharingu bo tu padlo to slowo - PG juz zna temat od dawna wiec bylbym ostrozny :p


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Na początku jak przyjechaliśmy do Irlandii to skorzystaliśmy z tego "sharingu" żeby w ogóle mieć polską TV.

Działało to to ledwo ledwo, potrafiło przerywać program na kilka sekund bo się nagle zakodował. Potem cuda działy się z programami, pojawiały się, znikały. Do jakiegoś supportu żeby się dostać to trzeba było zostać wywiezionym pod most z zawiązanymi oczyma gdzie rozmawiało się z anonimowym człowiekiem przez jakieś dziwne oprogramowanie. Cały czas grali w kulki że to u mnie coś, że nowy soft mam pobrać, że złe IP gdzieś tam mam wpisane...

Jak tylko pojechałem do Polski to kupiłem Cyfrę+, a o sharingach nie chcę więcej słyszeć :)

Różnica jak między rapidshare a emule ;) Jak między swoją łazienką, a kiblem u Kiepskich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sadze aby za tyle kupowali ;) e-poludnie to nie jeden maly operator chcialem zauwazyc a klaster przemyslowy skupiajacy wielu operatorow (firm konkurencyjnych), ktorzy wspieraja sie tam gdzie moga sie wspierac. To troche zmienia postac rzeczy i tylko potwierdza - duży może więcej. W pojedynkę by nie zwojowali tyle. Zgodzisz sie ?

No tak - powinnismy wyjsc od definicji "maly operator" ;) ;) Ja mówiłem o lokalnych operatorach o zasięgu 1k-2k abonentów. 100-200 tys ? No bez przesady to nie jest maly operator.

Nie wiem skad jest kapuhy ale akurat Slask jest bardzo aktywny w roznych dzialaniach zrzeszajacych, ze tak to ujmę - ale tak nie jest w calym kraju :/ :/ Co prawda "sukces" 3S, SGT, JAMBOXa pokazuje, ze mozna i inni zaczynaja nasladowac ale ja wiem ile sieci 1-2k abonentow i wiekszych wchlaniamy ;)

Router jest potrzebny albo i nie - aktualnie modemy sa z wbudowanym WIFI - chyba nikt dzisiaj skretki po mieszkaniu sobie nie ciagnie od routera ? Jednym slowem nie ma potrzeby pdolaczac router ale jakby ktos chcial to np. Vectra daje rowniez modem z opcja routera w usludze biznesowej :) Tylko dla szarego czlowieka jest to zbyteczne IMHO. A jakby co to czesto nowe modemy maja albo 4 albo 2 portowy switch wiec mozna jeszcze po skretce podlaczyc jakby komuś WIFI nie pasowało ;)

Na cos takiego firmy nie moga sobie pozwolic, zyjemy w klimacie gdzie burza to nie jest zjawisko niespotykane :) Dlatego burze nad Warszawa czy nad innym miastem nie powoduja, ze setki tysiecy ludzi nagle nie ma TV :)

Odnośnie burzy, wystarczy przykład z zeszłego roku w wakacje na śląsku. Vectra, UPC i inne mniejsze kablówki, czarny ekran! burza nad warszawką. Nie ważne czy duży czy mały, jak Ci chmura zasłoni niebo to nic nie zrobisz, chyba, że masz kilka stacji czołowych.

Co do ceny neta, ceny są jeszcze mniejsze no ale kto wie gdzie to kupować ten wie :)

Zresztą mali operatorzy tzw. lokalni inwestują teraz mocno w infrastrukturę dając światełko do bloków lub jak co niektórzy nawet do mieszkania skądś mają kasę na to a inwestycje nie są tanie.

Predkość 1gb do tego IPTV i dobry VOIP można mieć w cenie 200-250zł.

Jest jeszcze jeden ważny argument, który trzeba brać pod uwagę gdy wybieramy TV - multiroom.

Ceny abonamentowe są różne od 0 do 20zł w przypadku i satelit i kablówek.

Przy czym kablówki dają przeważnie analog na resztę telewizorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie burzy, wystarczy przykład z zeszłego roku w wakacje na śląsku. Vectra, UPC i inne mniejsze kablówki, czarny ekran! burza nad warszawką. Nie ważne czy duży czy mały, jak Ci chmura zasłoni niebo to nic nie zrobisz, chyba, że masz kilka stacji czołowych.

Jestes pewien ze np. Vectra ma headend cyfrowy w Warszawie ? Nie przypominam sobie awarii TV związanej z burzą. A tym bardziej ogolnopolskiej ;)

Co do ceny neta, ceny są jeszcze mniejsze no ale kto wie gdzie to kupować ten wie :)

Zresztą mali operatorzy tzw. lokalni inwestują teraz mocno w infrastrukturę dając światełko do bloków lub jak co niektórzy nawet do mieszkania skądś mają kasę na to a inwestycje nie są tanie.

a myslisz ze kablowki to tylko RF i swiatla nie uzywaja ? ;) Infrastruktura sieci kablowych to rowniez swiatlowody do budynku. Ale nie o to chodzi - swiatlo to tylko medium do transmisji danych. To jakie "protokoly" poleca swiatlem to juz inna historia. Wbrew pozorom DOCSIS dalej sie rozwija :)

Predkość 1gb do tego IPTV i dobry VOIP można mieć w cenie 200-250zł.

Daj namiary - chetnie do domu takie wezme :p

Jest jeszcze jeden ważny argument, który trzeba brać pod uwagę gdy wybieramy TV - multiroom.

Ceny abonamentowe są różne od 0 do 20zł w przypadku i satelit i kablówek.

Z tym sie zgodze :)

Przy czym kablówki dają przeważnie analog na resztę telewizorów.

Te wieksze chyba jednak juz drugi dekoder.


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie ma co przesadzać z tymi burzami, jeszcze parę lat temu zdarzało się że przy konkretnej burzy zanikał sygnał ale obecnie nic się nie dzieje bez względu na pogodę i w N i w C+.

Pozdrawiam


600L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Czy ja wiem? Wystarczyło że w Polsce były burze w tym roku i już mogłem pomarzyć o dobrym odbiorze w Irlandii, a o kanałach HD zapomnieć bo tak zrywało. Tylko że to na Polsacie było. Aż się zastanawiam co by się stało jakby i w Polsce i tutaj równocześnie przyszła śnieżyca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestes pewien ze np. Vectra ma headend cyfrowy w Warszawie ? Nie przypominam sobie awarii TV związanej z burzą. A tym bardziej ogolnopolskiej ;)

A czy ja napisałem ogólnopolską ? napisałem, że na śląsku

a myslisz ze kablowki to tylko RF i swiatla nie uzywaja ? ;) Infrastruktura sieci kablowych to rowniez swiatlowody do budynku. Ale nie o to chodzi - swiatlo to tylko medium do transmisji danych. To jakie "protokoly" poleca swiatlem to juz inna historia. Wbrew pozorom DOCSIS dalej sie rozwija :)

U mnie w bloku UPC nie ma światła TPSA też nie, a lokalny ma :), takich przypadków znam bardzo wiele.

Daj namiary - chetnie do domu takie wezme :p

Zapraszam do Katowic lub siemianowic.

Te wieksze chyba jednak juz drugi dekoder.

Tak ale np. w UPC trzeba zapłacić np. 200zł, Vectra daj w zależności od terenu i konkurencji nawet za 0zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ja napisałem ogólnopolską ? napisałem, że na śląsku

a ja napisalem ze nie przypominam sobie awarii zwiazanej z burza w Warszawie ;) Niezaleznie gdzie.

U mnie w bloku UPC nie ma światła TPSA też nie, a lokalny ma :), takich przypadków znam bardzo wiele.

A na co ma to przelozenie ? ;) Ten swiatlowod ? :) Tak szczerze mowiac nie ma potrzeby do kazdego bloku ciagnac swiatlo. Przyjedz do Milowki to sobie pogadamy :) :)

Zapraszam do Katowic lub siemianowic.

No i kicha - wolalbym w Radomiu ;) Ale spoks - to co mam wystarcza mi ;) ;)


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sharing, nie ma nic lepszego :D

Sharing, nie ma nic lepszego :D - nie polecam ! mam kolegę który przez to miał WIELKIE kłopoty ! Posłał "zapłatę" przelewem i przyszli do niego panowie policjanci - jako do świadka oskarżenia osoby udostępniającej ale na kompie kolegi znaleźli sporo gier i programów nielegalnych.


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem? Wystarczyło że w Polsce były burze w tym roku i już mogłem pomarzyć o dobrym odbiorze w Irlandii, a o kanałach HD zapomnieć bo tak zrywało. Tylko że to na Polsacie było. Aż się zastanawiam co by się stało jakby i w Polsce i tutaj równocześnie przyszła śnieżyca.

13ehb9.gif

Wszystkie transpondery satelity Hot Bird mają identyczną wiązkę czyli ogólnie na całą Europę,Północną Afrykę oraz Część Azji gdzie do odbioru powinna wystarczyć spokojnie antena 60-90 CM ale nie jest powiedziane że również nie będzie możliwości odbioru po za tą mapką Dla przykładu w Polsce na antenach 300 CM jest możliwy do odebrania INSAT 3G na 93,5 Wschód z wiązką kierowaną tylko na Indie, więc taka sama Idea w przypadku Hot Birda nie wykluczone że nawet Australia się załapie na resztki sygnału jeżeli jest ten satelita widoczny na Horyzoncie , Jednak w przypadku Ulewy następuje przełączenie na Awaryjny Uplink cyfra + posiada jeden w Warszawie a drugi gdzieś w Polsce, Przerwy zdarzały się w tym Roku dość często na transponderach Cyfrowego Polsatu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.